Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

cantarkn

Düzelmek bilmeyen libido ve ereksiyon problemi

Önerilen İletiler

Lobster    32

@metinav hocam ben trt testo enanthat karar verdim arkadasla aynı durumdayım hem e2 yükselir hem testo kafasındayım salonlar açılınca küre dönerim nasıl fikir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

metinav    4.553
Lobster, 1 dakika önce yazdı:

@metinav hocam ben trt testo enanthat karar verdim arkadasla aynı durumdayım hem e2 yükselir hem testo kafasındayım salonlar açılınca küre dönerim nasıl fikir

Olur neden olmasın, trt seviyesinde bir testo her yönden dönüşü de kolay olur ve yan etki yaşatmaz.Salonlar açılınca kür seviyesine yükseltirsin zaman kaybı olmaz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Efeedd    105
Lobster, 2 saat önce yazdı:

dışardan testo alınca düzeliyor mu senin sorunlar? Daha önce denemişmiydin yada kürde nasıldı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lobster    32

@Efeedd deniycez nasıl olduğunu neden kaynaklı olduğunu beklemekten iyidir başka önerin varsa onu uygulayalım suanda e2 süpheli zaten ondada sorun yoksa sonumuz hayrolsun

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Efeedd    105
Lobster, 7 saat önce yazdı:

@Efeedd deniycez nasıl olduğunu neden kaynaklı olduğunu beklemekten iyidir başka önerin varsa onu uygulayalım suanda e2 süpheli zaten ondada sorun yoksa sonumuz hayrolsun

benim bir önerim yok. denemeden bilemezsin açıkcası bazılarımız testo aldık dışardan kiminde düzeltti kiminde bi düzelme olmadı, ondan sordum. umarım sende çözülür.

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
cantarkn, 16 saat önce yazdı:

--- Güncelleme ---

Screenshot_1.thumb.png.bc2dd94d741b4c66bd00dabd4cc1b73c.png

7 Saat önce yaptırdığım test sonuçları yukarıdadır. Şans eseri randevu bulduğum için e2 testini de aradan çıkarmış oldum. Ek olarak karaciğer için de kontrol yaptırdım şu an aldığım  vitamin ve supplament takviyelerini bi süre kesip meyve sebzeye yönelicem. E2 den yana bir sorun olmadığı ortaya çıkmış oldu ancak libidio eksikliği ve buna bağlı sertleşme problemim hala devam ediyor. Masturbasyonda sertleşme  %70 civarında hala eski libidoma kavuşmuş değilim , gün içinde  cinsellik hiç aklıma gelmiyor. Dürtülerin daha da körelmemesi adına 2-3 günde bir masturbasyon yapıyorum. 

Proviron kullanmam düzelme sürecini hızlandırır mı yoksa geçici bir çözüm mü ? Eğer daha hızlı bir iyilşeme sağlayacaksa  dozajlar nasıl olmalı ? Klomen kullanmayı düşünüyorum ama tekrar östrojen problemiyle uğraşmak istemiyorum. @metinav hocam dediğiniz gibi 12.5mg ı 15-20 gün  kullanmam problem yaratır mı ? Proviron  kullanmam sizce uyugun olur mu ? 

Yardımlarınız ve yorumlarınız için  şimdiden herkese teşekkür ederim.

E2 kaynakli bir sorun gozukmuyor hatta biraz dusuk bile denilebilir e2 ereksiyon ve libido icin onemli ben 22-30 bandinda tutmaya ozen gosteriyorum arimidex kullanmamalisin bu e2 ile. Bence biraz daha zaman ver vucuduna dusuk doz clomid dene bir sure testosteron ve e2yi biraz daha yukari cekecektir toparlanma hissedebilirsin. Alt Ast yuksek cikmis ama, ne kullaniyorsun tam olarak bir suredir? Proviron baskilayici etkisi az da olsa mevcut bir ilac pek kullanmani onermem ben ozellikle e2 20 iken. E2 baskilayici etkisi var dhtnin dusuk ostrejen yan etkileri ile karsilasabilirsin benim e2 dusukken 25-50mg provirondan 0 fayda gordum ayrica Lh yi bir miktar dusurmustu. Proviron en iyi etkiyi e2 biraz yuksekken ve disaridan testosteron veya hcg alirken gosterir hpta kapaliyken yani.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
cantarkn    9
metinav, 22.05.2020 - 20:29 yazdı:

Östrojeni çok düşürdüğün için libido ve sertleşme sorunu yaşıyorsun benim düşüncem bu.Arimidexi bırak, östrojenin yükselmesini bekle yada önerdiğim gibi 12,5 mg klomen kullan 5 gün falan.Östrojeni yükseltmek için en kolay çözüm bu şuan için.

Proviron gerekmez, ama kullanırsan da 1 tableti geçme...Klomen kullandığın sürece proviron sorun yaratmaz.

Bende pct'deyim benimki zor kalkıyor şuan :) Biraz sabırlı olmalıyız, hiç bir şey mucize yaratmıyor.

Yalnız steroid küründe yükselmeyen karaciğer değerlerin bu testte niye yükselmiş ? Birşeyler mi kullandın bilmediğimiz ?

Yardımınız için teşekkürler ,proviron kullanmayıp 5 gün 12.5 klomenle devam etmeye karar verdim bakalım sonuçlar nasıl olucak...

@metinav @T and dopamine excellence Son 1 aydır günde  2 tablet decavit , 500mg tribulus , 15 mg çinko , 5g arginine ,15mg yohimbin kullandım.Alt ,ast bu yüzden yükseldiğini düşünüyorum şu an hepsini bıraktım değerlerin 1-2 haftaya normale döneceğini düşünüyorum.

tarihinde cantarkn tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
cantarkn    9
T and dopamine excellence, 23.05.2020 - 11:41 yazdı:

E2 kaynakli bir sorun gozukmuyor hatta biraz dusuk bile denilebilir e2 ereksiyon ve libido icin onemli ben 22-30 bandinda tutmaya ozen gosteriyorum arimidex kullanmamalisin bu e2 ile. Bence biraz daha zaman ver vucuduna dusuk doz clomid dene bir sure testosteron ve e2yi biraz daha yukari cekecektir toparlanma hissedebilirsin. Alt Ast yuksek cikmis ama, ne kullaniyorsun tam olarak bir suredir? Proviron baskilayici etkisi az da olsa mevcut bir ilac pek kullanmani onermem ben ozellikle e2 20 iken. E2 baskilayici etkisi var dhtnin dusuk ostrejen yan etkileri ile karsilasabilirsin benim e2 dusukken 25-50mg provirondan 0 fayda gordum ayrica Lh yi bir miktar dusurmustu. Proviron en iyi etkiyi e2 biraz yuksekken ve disaridan testosteron veya hcg alirken gosterir hpta kapaliyken yani.

Provironun bende gereksiz olduğuna karar verdim o yüzden klomen ile devam edicem ama hala 5.13 testo ile sorun yaşamam mantıksız geliyor östrojen ve prolaktin kaynaklı bi sorun da olmadığını düşünüyorum geriye sadece serbest testosteron kalıyor onu da zamana bırakmatan başka bir çözüm var mı bilmiyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ykp07    7
cantarkn, 19.05.2020 - 15:20 yazdı:

Şu an psikolojik olarak kötü durumdayım kafam baya karışık replasman tedavisi vs aklımdan bintürlü şey geçiyo.Doktor da aynı şekilde zamana bırakmamı sölyedi ancak 6 aydır değişen hiçbirşey yok daha fazla zaman bırakmak istemiyorum müdahale edip bu durumdan kurtulmak istiyorum. Proviron tavsiyen için teşekkürler  ama pek kullanma taraftarı değilim , anaboliğin yarattığı sorunu başka bi anabolikle çözmek ne kadar doğru bilmiyorum bu konuyu yarın doktora danışıcam. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ykp07    7
metinav, 22.05.2020 - 20:29 yazdı:

Östrojeni çok düşürdüğün için libido ve sertleşme sorunu yaşıyorsun benim düşüncem bu.Arimidexi bırak, östrojenin yükselmesini bekle yada önerdiğim gibi 12,5 mg klomen kullan 5 gün falan.Östrojeni yükseltmek için en kolay çözüm bu şuan için.

Proviron gerekmez, ama kullanırsan da 1 tableti geçme...Klomen kullandığın sürece proviron sorun yaratmaz.

Bende pct'deyim benimki zor kalkıyor şuan :) Biraz sabırlı olmalıyız, hiç bir şey mucize yaratmıyor.

Yalnız steroid küründe yükselmeyen karaciğer değerlerin bu testte niye yükselmiş ? Birşeyler mi kullandın bilmediğimiz ?

hocam merhaba benimde hormon tahlillerim bu şekilde.salonlar kapanmadan önce kürdeydim 5 sustanon 5 rimabolan  vuruldum. 1 hafta sonra da deca-boldenon-enanthate kürüne başladım 2.ayında kestim salon kapanınca.son iğneyi vurulduktan 1 hafta sonra pregnly 1500 vuruldum ama devamını getirmemiştim pct nin.pct ye başlayalı 5 gün oldu.şu an sadece klomen ve tamoksifen kullanıyorum.30 gün tamoksifen günde 2 adet 10 mg 15 gün klomen günde bir taneyi ikiye bölerek  sabah ve akşam olmak üzere alacağım.ama sağ yumurtamda biraz hassasiyetlik var.bu normal mi ?hormon tahlillerin içinde olması gereken başka tahlil de var mı ?önümüzdeki ay tahlilleri verdiğimde alayım.şimdiden teşekkür ederim.

81642A73-D287-4DFF-91CB-1558C9B374AF.jpeg

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
cantarkn, 20 saat önce yazdı:

Provironun bende gereksiz olduğuna karar verdim o yüzden klomen ile devam edicem ama hala 5.13 testo ile sorun yaşamam mantıksız geliyor östrojen ve prolaktin kaynaklı bi sorun da olmadığını düşünüyorum geriye sadece serbest testosteron kalıyor onu da zamana bırakmatan başka bir çözüm var mı bilmiyorum

E2 kaynakli olmadigi kesin shbg yuksek ve serbest testosteron dusuk olabilir veya tam tersi iki durumda sorun yaratabilir haftada 4-5 gun clomid ve iyi bir multivitaminle devam et bence beslenme ve uykuna dikkat et bazi insanlarin iyi hissetmek icin daha yuksek degerlere ihtiyaci olabiliyor. Ayrica hormonlarin serbest formlarinin aciga cikmasi icin karbonhidrat tuketimini ve meyve sekeri olan dogal fructose tuketimini arttir insulin salinimi shbgyi dusurecektir serbest dht estradiol testosterone hepsi artacaktir.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553
ykp07, 17 saat önce yazdı:

hocam merhaba benimde hormon tahlillerim bu şekilde.salonlar kapanmadan önce kürdeydim 5 sustanon 5 rimabolan  vuruldum. 1 hafta sonra da deca-boldenon-enanthate kürüne başladım 2.ayında kestim salon kapanınca.son iğneyi vurulduktan 1 hafta sonra pregnly 1500 vuruldum ama devamını getirmemiştim pct nin.pct ye başlayalı 5 gün oldu.şu an sadece klomen ve tamoksifen kullanıyorum.30 gün tamoksifen günde 2 adet 10 mg 15 gün klomen günde bir taneyi ikiye bölerek  sabah ve akşam olmak üzere alacağım.ama sağ yumurtamda biraz hassasiyetlik var.bu normal mi ?hormon tahlillerin içinde olması gereken başka tahlil de var mı ?önümüzdeki ay tahlilleri verdiğimde alayım.şimdiden teşekkür ederim.

81642A73-D287-4DFF-91CB-1558C9B374AF.jpeg

Merhaba; anlatımın çok karışık geldi neyi ne zaman nekadar süre yaptın veya pct için ne kadar süre aralık verdin ? Bu teste göre ne söyleyebilirim ki, pct de mi yaptırdın yoksa kürden çıkar çıkmaz mı ? Daha net ve açık yaz kürün toplam süresi ne ? Son enjeksiyondan kaç hafta sonra hcg kullandın ? Sonra ne kadar geçti üzerinden ve şimdi klomene tamoksifene başlıyorsun ? İlaçların dozunu neye göre kim belirledi ? Bu testi kime sordun yaptırırken ? Gibi, sorulara tane tane ve açık cevaplar yaz.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ykp07    7

hocam ilk 3 haftada içerisinde 5 sustanon 5 rimabolan vuruldum.sonrasında da 5 hafta enanthate boldenon ve deca vuruldum.5.haftanın ortasında salonlar kapandı zaten.normalde ilaçları kesmeyecektim ama salonların ne zaman açılacağı belli değildi.boşuna vurulmayayım diye devam etmedim.en son iğneden 10 gün sonrasında da 1 tane pregnly 1500 vuruldum.pct ile alakalı başka bir şey yapmadım.1.5 ay sonra da bu tahlili yaptırdım.tahlilde LH ve FSH düşük çıktığı için 6 gündür 5 mg lık klomeni ikiye bölerek sabah ve akşam almaya başladım.10mg tamoksifen le birlikte.klomeni yarım almamın sebebi 5 mg fazla olur diye.LH düşüklüğünde klomen kullanıldığı için klomen aldım.tamoksifeni de yanında kullanmak istedim jinokomasti ile alakalı bir durum olmasın diye.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553
ykp07, 45 dakika önce yazdı:

hocam ilk 3 haftada içerisinde 5 sustanon 5 rimabolan vuruldum.sonrasında da 5 hafta enanthate boldenon ve deca vuruldum.5.haftanın ortasında salonlar kapandı zaten.normalde ilaçları kesmeyecektim ama salonların ne zaman açılacağı belli değildi.boşuna vurulmayayım diye devam etmedim.en son iğneden 10 gün sonrasında da 1 tane pregnly 1500 vuruldum.pct ile alakalı başka bir şey yapmadım.1.5 ay sonra da bu tahlili yaptırdım.tahlilde LH ve FSH düşük çıktığı için 6 gündür 5 mg lık klomeni ikiye bölerek sabah ve akşam almaya başladım.10mg tamoksifen le birlikte.klomeni yarım almamın sebebi 5 mg fazla olur diye.LH düşüklüğünde klomen kullanıldığı için klomen aldım.tamoksifeni de yanında kullanmak istedim jinokomasti ile alakalı bir durum olmasın diye.

8 haftalık kür+10 gün sonra pregnyl+1,5 aylık boşluktan sonra yaptırdığın test sonuçları...Sana önerim düzgün bir pct yapman olacak.

0-15 gün 50 mg, 15-30 gün 25 mg klomen...

0-15 gün 20 mg, 15-40 gün 10 mg tamoksifen...

Haftada bir yarım tablet cabaser...

Pct bittikten 15 gün sonra bir daha test yaptırırsın, bakarız duruma... Yeni testte östrojen, lh, fsh, prolaktin ve total testo değerlerin olsun.Ha birde progesteron...

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ykp07    7
metinav, 13 dakika önce yazdı:

8 haftalık kür+10 gün sonra pregnyl+1,5 aylık boşluktan sonra yaptırdığın test sonuçları...Sana önerim düzgün bir pct yapman olacak.

Pct bittikten 15 gün sonra bir daha test yaptırırsın, bakarız duruma... Yeni testte östrojen, lh, fsh, prolaktin ve total testo değerlerin olsun.Ha birde 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ykp07    7

çok teşekkür ederim hocam:)

hocam doğru bir yol takip etmemiz için bir sorum daha olacak.diyelim 16 haftalık bir kürde  son iğneyi vurulduktan ne kadar zaman sonra tahlil almamız ve pct ye başlamamız gerekir ?küre başlamadan mutlaka bütün  tahlilleri de mutlaka alacağım.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ykp07    7
ykp07, 23 dakika önce yazdı:
metinav, 58 dakika önce yazdı:

Pct bittikten 15 gün sonra bir daha test yaptırırsın, bakarız duruma... Yeni testte östrojen, lh, fsh, prolaktin ve total testo değerlerin olsun.Ha birde 

hocam sol yumurtamda da bir hassasiyetlik var.doktora mutlaka gideceğim.bunun deca ile alakası var mı onu öğrenmek istiyorum.çok teşekkür ederim tekrardan 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553
ykp07, 2 saat önce yazdı:

çok teşekkür ederim hocam:)

hocam doğru bir yol takip etmemiz için bir sorum daha olacak.diyelim 16 haftalık bir kürde  son iğneyi vurulduktan ne kadar zaman sonra tahlil almamız ve pct ye başlamamız gerekir ?küre başlamadan mutlaka bütün  tahlilleri de mutlaka alacağım.

Kullandığın steroid cinsine bağlı bu aradaki süre.İlaçların yarılanma sürelerinin iki katı zaman geçtikten sonra etkisinin sıfırlandığı an kürlere başlanmalı teorik olarak.O dönemde test yaptırarak durumu görmemeiz gerekir.Değerler düştüyse istediğimiz seviyelere, o zaman pct ye başlanır.

ykp07, 1 saat önce yazdı:

hocam sol yumurtamda da bir hassasiyetlik var.doktora mutlaka gideceğim.bunun deca ile alakası var mı onu öğrenmek istiyorum.çok teşekkür ederim tekrardan 

Bunu doktordan başka kimse bilemez.Herhangi bir şey sebep olmuş olabilir.Gerekli tetkikler yapılırsa ancak anlaşılır.Zamanında pct yapmadığın için testisler zarar görmüş de olabilir, ağrı bunun da habercisi olabilir bilmek zor.Onun için zaman geçirmeden iyi bir doktora git ve durumu anlat.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553
Jambekov, 2 saat önce yazdı:

Üstad östrojen düşüklünden libido sorunu için bıldırcın yumurtasını bı dene kudurtuyo

Nasıl bir etkisi oluyor ve ne şekilde kullanılıyor ?

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553
Jambekov, 17 dakika önce yazdı:

2 3tane çiğ yuttugum zamanlar acayip libido yüksekliği oluyordu östrojen hormonu bolmuş diye biliyorum acayip güçte veriyor 

Ben oldum olası çiğ yumurtadan tiksinirim; bıldırcın yumurtası arada alıyorum 10 ar 10 ar haşlayıp yiyorum değişiklik olsun diye.Ama libidoya etki yaptığını hissetmedim hiç.Belki çiğ olunca farklı oluyordur etkisi...

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Efeedd    105

Genel olarak hayvan yumurtası çiğ olduğu zaman östrojen içerir ve vucutta arttırır konulu bir araştırma okumuştum bende.

Rocky filmlerini izleyip ondan özenerek sabahları 3-4 çiğ yumurta içiyordum, sonra bi araştırayım demiştim. Ayrıca farklı zararlarıda vardı o günden beri hiç çiğ tüketmedim daha.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553
Efeedd, 4 dakika önce yazdı:

Genel olarak hayvan yumurtası çiğ olduğu zaman östrojen içerir ve vucutta arttırır konulu bir araştırma okumuştum bende.

Rocky filmlerini izleyip ondan özenerek sabahları 3-4 çiğ yumurta içiyordum, sonra bi araştırayım demiştim. Ayrıca farklı zararlarıda vardı o günden beri hiç çiğ tüketmedim daha.

Ciğ olunca östrojen iceriyor veya vucutta artis yapiyorsa bu gerektiginde faydali olabilir.Ama bildigim kadariyla ciğ yumurtayi sindiremiyoruz veya protein emilemiyor diye söylenti var.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Nynex
      Arkadaşlar merhaba,
      Kürümün 5.haftasında test vermiştim total testo yükselmemiş ancak e2 baya yükselmişti.
      Benim sormak istediğim: 2009 dan kalma sol göğüste hafif jinekomasti var şimdi ise sol göğsümde hafif kaşınma ve rahatsızlık hissi oluyor sizce tamoksifen kullanmalı mıyım?

• Yazan: balbo
      Selamlar,
      6ay boyunca:
      testo enantat boldenon Kürüne girdim gayet iyi verim aldım 6ncı ay sonunda 1 ay ilaçların kandan silinmesini bekleyip pct yapmaya başladım.
      klomen100 tamox20 Şeklinde 2 ay sonunda güncel olarak kan tahlillerimi ekledim.
      ilk fotoğraf kürde değerlerim:

ikinci fotoğraf pct sonu tahliller:

Sıkıntım aktif olarak cinsel isteksizlik yaşıyorum herhangi bir ereksiyon problemim yok fakat istek sıfır sebebi ne olabilir?
    • Yazan: Yasinakda
      Arkadaşlar bugün Hastane randevum vardı gidemedim işten dolayı Başka bir güne gidicem ama randevu bulamıyorum Devlet Hastanesinde randevusuz gidiliyo rmu giden var mı ?
    • Yazan: Kreoft1
      İyi günler 6 hafta 300 mg test prop ek olarak 200 mg rimobolan kullandım.Saglik sorunları dolayısıyla kürü kestim.Son enjeksiyonu 5 gün önce vurdum. Elimde HCG olarak ovitrelle.nasil pct yapmalıyım?
      Normla değerlerim
      Prolaktin:8-9 E2:26-28 Testo:720
    • Yazan: Phonk G
      Merhabalar
      Sarms kullanmak istiyorum. Cardarine + yohimbin ile kombinlemek istiyorum (6 hafta cardarine ve yohimbin 10 mg olucak şekilde )ama internette araştırdığımda sarms sonrası pct gerektiğini kimisi ise gerekli olmadığını söylüyor bu konu hakkında bilgi verir misiniz pct gerekiyorsa hiç bulaşmak istemiyorum. Kullanmak isteme sebebim hiç gitmeyen bel simitlerimden artık rahatsız oldum ne yaparsam gitmiyorlar 90 kilodan 72 kiloya düşmüstüm kemiklerim sayılırkende bel bölgem çok absürt şekilde duruyordu yağ oranım 19 kilom 86 şuan boy 183 cm

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.