Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Haze

Trenbolone kürü

Önerilen İletiler

Haze    16

Yaşım 17 1.5 ay sonra sonra dolu dolu 18 yaşıma gireceğim.Daha öncelerinde ufak çaplı kürlerim oldu.Şimdiki hedefim bulk ve def kürü yapıp bırakmak.Ve ikisine de sağlam girmek istiyorum.Bulk ta kullanacağım ilaçlar danabol,testo,tren.Bana yaşın küçük fln demeyin ben çok araştırdım herşeyi göz önüne aldım kararliyim ztn ayda 1 kan tahlili yaptırıcam.Sizce nasıl bir yol izlemeliyim @metinav  @Bay-T

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

yigit007    8
Haze, 34 dakika önce yazdı:

Yaşım 17 1.5 ay sonra sonra dolu dolu 18 yaşıma gireceğim.Daha öncelerinde ufak çaplı kürlerim oldu.Şimdiki hedefim bulk ve def kürü yapıp bırakmak.Ve ikisine de sağlam girmek istiyorum.Bulk ta kullanacağım ilaçlar danabol,testo,tren.Bana yaşın küçük fln demeyin ben çok araştırdım herşeyi göz önüne aldım kararliyim ztn ayda 1 kan tahlili yaptırıcam.Sizce nasıl bir yol izlemeliyim @metinav  @Bay-T

Suç sende deil dpstum trenbolone aklına sokanda madem bişey yapıcaksın başında biri olsun sıkıntı olduğunda müdahale edicek bi hocan olsun kim bakocak kan tahlillerine forma tahlihlerini atıp insanlardan umut beklemek kadar kötü bişey yok bu yaptığım konuşma yaşınla alakalı değil

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Haze    16
yigit007, 12 dakika önce yazdı:

Suç sende deil dpstum trenbolone aklına sokanda madem bişey yapıcaksın başında biri olsun sıkıntı olduğunda müdahale edicek bi hocan olsun kim bakocak kan tahlillerine forma tahlihlerini atıp insanlardan umut beklemek kadar kötü bişey yok bu yaptığım konuşma yaşınla alakalı değil

benim arkamda babam var ztn sıkıntı yok kan tahlillerini beraber yaptırıcaz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Haze    16

@metinav @Bay-T abilerim sizlere sorularım şu benim bunun kullanıcağnı ailemde biliyo ztn ben tahlillere gerek yok dedim onlar hayır yaptırıcaz dediler.Yani 1 yıldan beri araştırıyorum elimde cabaser de var sorun oluşturucak hiçbişey yok herşey kontrollü bi şekilde yani bu şekilde kullanmak istiyorum sizin fikriniz nedir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553
Haze, 49 dakika önce yazdı:

@metinav @Bay-T abilerim sizlere sorularım şu benim bunun kullanıcağnı ailemde biliyo ztn ben tahlillere gerek yok dedim onlar hayır yaptırıcaz dediler.Yani 1 yıldan beri araştırıyorum elimde cabaser de var sorun oluşturucak hiçbişey yok herşey kontrollü bi şekilde yani bu şekilde kullanmak istiyorum sizin fikriniz nedir

Bende trenbolon kullanmana kesinlikle karşıyım.Yaşın itibariyle kür yapman zaten doğru değil.Bu kürler genç dinamik ve hormonel sistemi tıkır tıkır çalışan gençlere gereksiz.Kas yapma kilo alma veya yağsızlaşma gibi durumlar için genç bünyelerde steroide gerek yok.Beslenme bilgisine, antrenman bilgisine sahip ve hormonel sistemin handikaplarından anlayan birinin kontrolünde gayette iyi gelişirsin.

Ailenin bu steroidlerin ne gibi zararları olduğundan haberi yoktur, olsa izin vermezler.Tahlil yaptırmakla iş bitmiyor hormonal sistemin alt üst olacak, genç yaşta libido sorunları yaşayacaksın, şuan üstünden dişi sinek geçse tahrik olurken, kürden sonra aynı seviye tahrike ulaşabilmek için çok daha fazlasına ihtiyaç duyacaksın... :) Özellikle gençlerde sistem daha oturmadan küre girmek yönelim olarak da tehlikeli...Bilerek bu cümleyi kuruyorum, üzerinde düşünün biraz...B|

Benim de senin yaşında oğlum var bırak steroidi protein tozu bile içmiş değil...İyi bir şey olsaydı ben alır kullandırırdım, veya steroid kürü yaptırırdım.

Hala illa kullanıcam diyorsan, trenbolonu çıkar sadece only testoyla ve duruma göre yanına ekleyeceğin turinabol veya oxandrolonla 12 haftalık kür uygulanabilir, kötünün iyisi olarak...Piyasada ki steroidlerin de çoğu ya boş yada yarım doz ve etkisi zayıf.Bu yaşta ben bile trenbolon kullanmayı göze alamıyorum, yaşattığı stres sıkıntı ve depresyon kaldırılacak gibi değil.Trenbolon kürü yapıyorum diyenlerin çoğu gerçek dozda kullanmadıkları için yan etkilerin ne caydırıcı olduğunu bilmiyor, küçümsüyorlar.Her gece 2 saatte bir su içinde kalmış gibi uyanmak ve üstbaş, yatak yorgan değiştirmek nedir bilirmisin ? Artık o dereceye geldi ki bu terlemeler yatağa muşamba serdim su geçirmez çarşaf aldım ter geçmesin diye...Diğer etkilerini yazmıyorum bile...

tarihinde metinav tarafından düzenlendi
  • Beğen 6

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yigit007    8
metinav, 24 dakika önce yazdı:

Bende trenbolon kullanmana kesinlikle karşıyım.Yaşın itibariyle kür yapman zaten doğru değil.Bu kürler genç dinamik ve hormonel sistemi tıkır tıkır çalışan gençlere gereksiz.Kas yapma kilo alma veya yağsızlaşma gibi durumlar için genç bünyelerde steroide gerek yok.Beslenme bilgisine, antrenman bilgisine sahip ve hormonel sistemin handikaplarından anlayan birinin kontrolünde gayette iyi gelişirsin.

Ailenin bu steroidlerin ne gibi zararları olduğundan haberi yoktur, olsa izin vermezler.Tahlil yaptırmakla iş bitmiyor hormonal sistemin alt üst olacak, genç yaşta libido sorunları yaşayacaksın, şuan üstünden dişi sinek geçse tahrik olurken, kürden sonra aynı seviye tahrike ulaşabilmek için çok daha fazlasına ihtiyaç duyacaksın... :) Özellikle gençlerde sistem daha oturmadan küre girmek yönelim olarak da tehlikeli...Bilerek bu cümleyi kuruyorum, üzerinde düşünün biraz...B|

Benim de senin yaşında oğlum var bırak steroidi protein tozu bile içmiş değil...İyi bir şey olsaydı ben alır kullandırırdım, veya steroid kürü yaptırırdım.

Hala illa kullanıcam diyorsan, trenbolonu çıkar sadece only testoyla ve duruma göre yanına ekleyeceğin turinabol veya oxandrolonla 12 haftalık kür uygulanabilir, kötünün iyisi olarak...Piyasada ki steroidlerin de çoğu ya boş yada yarım doz ve etkisi zayıf.Bu yaşta ben bile trenbolon kullanmayı göze alamıyorum, yaşattığı stres sıkıntı ve depresyon kaldırılacak gibi değil.Trenbolon kürü yapıyorum diyenlerin çoğu gerçek dozda kullanmadıkları için yan etkilerin ne caydırıcı olduğunu bilmiyor, küçümsüyorlar.Her gece 2 saatte bir su içinde kalmış gibi uyanmak ve üstbaş, yatak yorgan değiştirmek nedir bilirmisin ? Artık o dereceye geldi ki bu terlemeler yatağa muşamba serdim su geçirmez çarşaf aldım ter geçmesin diye...Diğer etkilerini yazmıyorum bile...

Aynen dediğiniz gibi abi  insanlar girerken çok hevesli oluyor yan etkileri çıkınca ne yapıcaklarını bilmiyolar nor19 grubu ilaçlar insan ciddi sıkıntılar yaşatıyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
survival    1
Haze, 2 saat önce yazdı:

Bu kağıt mendil mahsülü arkadaşları bu foruma alıyorlar şaşırıyorum bazen. Bırak yap kardeşim kürün sonunda pişmanlığını dile getirdiğin içerik başlığını merakla bekliyor olacağım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    401

Kardeşim kafana kim soktu hangi hoca soktu bilmiyorum ama emin ol şu an hiç bir şey bilmiyorsun araştırdım filan diyorsun ama bu işe boşuna deneme yanılma tecrübe işi demiyorlar ama vazgeciceginide düşünmüyorum çünkü bende 18 yaşında sadece 4 hafta 300 mg tren vurdum ama emin ol çok pişman oldum çünkü senin gibi bir hocaya inandım ve çok az bilgim vardı neyse uzatmaya gerek yok tabi ama yapıcaksın bu işi belli çok dikkat et sakın uzun süre kullanma ve yaptıktan sonra kan tahlillerine dikkat et baktır cabaser falan filan bunlarda ezbere olmaz tahlil sonucuna göre dikkat et kolay gelsin ;)))

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Haze    16
Ironmann, 17 dakika önce yazdı:

Kardeşim kafana kim soktu hangi hoca soktu bilmiyorum ama emin ol şu an hiç bir şey bilmiyorsun araştırdım filan diyorsun ama bu işe boşuna deneme yanılma tecrübe işi demiyorlar ama vazgeciceginide düşünmüyorum çünkü bende 18 yaşında sadece 4 hafta 300 mg tren vurdum ama emin ol çok pişman oldum çünkü senin gibi bir hocaya inandım ve çok az bilgim vardı neyse uzatmaya gerek yok tabi ama yapıcaksın bu işi belli çok dikkat et sakın uzun süre kullanma ve yaptıktan sonra kan tahlillerine dikkat et baktır cabaser falan filan bunlarda ezbere olmaz tahlil sonucuna göre dikkat et kolay gelsin ;)))

Benim amacım küre girip biraz fazla kaslanmak istiyorum deca da kullanmak istemiyom yani ne kullanayım başka boldenon  yavaş acılan bir ilac

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hasan3542    67
Haze, 9 dakika önce yazdı:

Benim amacım küre girip biraz fazla kaslanmak istiyorum deca da kullanmak istemiyom yani ne kullanayım başka boldenon  yavaş acılan bir ilac

Bolde kullan yavaş açılsın ne olacak

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
d3lici    27

Kardeşim daha yolun en başındasın, boldenonu geç açılıyor diye beğenmiyorsan bu forumu da bu sporu da bırak git bence 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Haze    16
d3lici, 47 dakika önce yazdı:

Kardeşim daha yolun en başındasın, boldenonu geç açılıyor diye beğenmiyorsan bu forumu da bu sporu da bırak git bence 

Emredersin aslan parçası 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
d3lici    27

1,5 ay sonra reşit ol gel ondan sonra tartışalım olur mu KARDEŞİM :)

tarihinde d3lici tarafından düzenlendi
içerik düzeltmesi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    401
Haze, 4 saat önce yazdı:

Bence hiç bir şey kullanma kaliteli işine yaricak supplement desteği ve düzgün beslenme yap illa ben bir şey yapicam diyorsan rimabalon testo prop kullan minimum dozaj olmak şartı ile 12 haftayı gecme ama sana 8 hafta yeticegini düşünüyorum ben zaten vücudun sertlesicek kilo alicaksin kendini daha iyi hissediceksin otomatik motivasyon artışı olucak bunun arkasından da güzel beslenme ve antremani getirirsen devam edersin ancak yinede kullanma diyorum bak çünkü teston eski seviyeye gelmicek bunu bir kere bil,vücudun hassas ise jinekomasti olma ihtimalin var bunuda bil,bu ilaçlar kısa ester hafif bir şey olmaz diye düşünme kişiden kişiye değişir çünkü yine bunlarla bile testis atrofisi olabilirsin bunlar seni psikolojik olarak etkileyebilir diyelim testis atrofisi oldun HCG kullanicaskin yanlış HCG kullandın bir anda yüksek aldın leyding hücrelerini öldürüp kısır kalabilirsin mesela mesela daha bir suru şey var o yüzden mutlaka düzgün biri ile çalış ama sana tren diyen hocanla çalışma bence mesela Ertuğ evrekli gibi bu işin Farmakolojik ve fizyolojik kısmını iyi bilen kişilerle veya @Loving yine tecrübeli biri ama yaşından dolayı belki yardımcı olmazlar bilmiyorum tekrar kolay gelsin dikkatli ol ;)))!!!

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Her şeyi göze aldım ne demek.. ? 17,18 yaşı hata yapmak için fazlasıyla müsait, duygusal bir dönem. Nedir seni böylesi ağır ilaçları kullandırmaya iten sebepler ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Haze    16
Ironmann, 46 dakika önce yazdı:

Bence hiç bir şey kullanma kaliteli işine yaricak supplement desteği ve düzgün beslenme yap illa ben bir şey yapicam diyorsan rimabalon testo prop kullan minimum dozaj olmak şartı ile 12 haftayı gecme ama sana 8 hafta yeticegini düşünüyorum ben zaten vücudun sertlesicek kilo alicaksin kendini daha iyi hissediceksin otomatik motivasyon artışı olucak bunun arkasından da güzel beslenme ve antremani getirirsen devam edersin ancak yinede kullanma diyorum bak çünkü teston eski seviyeye gelmicek bunu bir kere bil,vücudun hassas ise jinekomasti olma ihtimalin var bunuda bil,bu ilaçlar kısa ester hafif bir şey olmaz diye düşünme kişiden kişiye değişir çünkü yine bunlarla bile testis atrofisi olabilirsin bunlar seni psikolojik olarak etkileyebilir diyelim testis atrofisi oldun HCG kullanicaskin yanlış HCG kullandın bir anda yüksek aldın leyding hücrelerini öldürüp kısır kalabilirsin mesela mesela daha bir suru şey var o yüzden mutlaka düzgün biri ile çalış ama sana tren diyen hocanla çalışma bence mesela Ertuğ evrekli gibi bu işin Farmakolojik ve fizyolojik kısmını iyi bilen kişilerle veya @Loving yine tecrübeli biri ama yaşından dolayı belki yardımcı olmazlar bilmiyorum tekrar kolay gelsin dikkatli ol ;)))!!!

Şuanda bir hoca ile çalışmıyorum öğrenci olduğumdan dolayı ilaçları teker teker temin ediyorum şuan elimde danabol var testo da kargoda geliyor benim planım şu şekilde 

Bulk: Testo e,danabol,tren e

Def: Testo P, winstrol,clen,tren a

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yigit007    8

kargodamı inşallah ilaçlarını internet sitesinden almadın ve hangi markaları aldın

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JrRommel    259
Haze, 12 saat önce yazdı:

Emredersin aslan parçası 

Yaş 17 profilde 25 yazıyor. Bir de 103 entry girmiş. Yani çok bir şeymiş gibi bir de akıl vermiş insanlara. Üsluba bak anaya babaya bak. Daha çocuk yetiştirmeyi bilmiyorlar sanalda sosyal medyada nasıl konuşuyorlar?

Kardeş zaten 16da falan kayıt olup 17ye burada takılmışsın bir de 25 yazmış olman ciddi sorunlu bir kişi olduğunu gösteriyor şu konuşma tarzınla da.

Dışarıda görsen abi diyeceğin insanlara burada hitap ediş şekline bak. Bir de kafasına göre ilaç almış büyük olasılık dolandırıldın zaten :D . 

Burada kimse bu yaşlardaki bir insana yardım etmez ki Metin Abi'nin yazdığı bile bayağı iğneleyici bir paragraf anlayana.

İlla bir şeyleri idrak etmen için insanların sana sert mi konuşması lazım?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Haze    16
yigit007, 14.05.2020 - 01:11 yazdı:

kargodamı inşallah ilaçlarını internet sitesinden almadın ve hangi markaları aldın

Yeni üretim balkan pharma ve aldığım yerden @metinav da ilaç alıyor 

JrRommel, 19 saat önce yazdı:

Yaş 17 profilde 25 yazıyor. Bir de 103 entry girmiş. Yani çok bir şeymiş gibi bir de akıl vermiş insanlara. Üsluba bak anaya babaya bak. Daha çocuk yetiştirmeyi bilmiyorlar sanalda sosyal medyada nasıl konuşuyorlar?

Kardeş zaten 16da falan kayıt olup 17ye burada takılmışsın bir de 25 yazmış olman ciddi sorunlu bir kişi olduğunu gösteriyor şu konuşma tarzınla da.

Dışarıda görsen abi diyeceğin insanlara burada hitap ediş şekline bak. Bir de kafasına göre ilaç almış büyük olasılık dolandırıldın zaten :D . 

Burada kimse bu yaşlardaki bir insana yardım etmez ki Metin Abi'nin yazdığı bile bayağı iğneleyici bir paragraf anlayana.

İlla bir şeyleri idrak etmen için insanların sana sert mi konuşması lazım?

O konuda haklısınız 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yigit007    8
Haze, 3 saat önce yazdı:

Yeni üretim balkan pharma ve aldığım yerden @metinav da ilaç alıyor 

İyi ozaman en azından ilaçlsrın orjinal olsun

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    401
Haze, 13 saat önce yazdı:

Şuanda bir hoca ile çalışmıyorum öğrenci olduğumdan dolayı ilaçları teker teker temin ediyorum şuan elimde danabol var testo da kargoda geliyor benim planım şu şekilde 

Bulk: Testo e,danabol,tren e

Def: Testo P, winstrol,clen,tren a

İnşallah trol yapiyorsundur winstrol le asagiyi bozma ihtimalin var clen kalbin ağzında gezersin heralde çünkü zaten metabolizma hızlı yaş genç tren acetati da orijinalini vurursan görürsün zaten gece 38 ateş yatak çarşaf su içinde ben daha da bir şey yazmiyacagim bu konuya başarılar ;)))

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
klinux    67

18 Yaşında Kür Demek Hmm. Sana ürün satan satıcıyı ihbar etmek seni de kliniğe yatırmak gerekli arkadaşların arasında çok dışlanan pasif bir tipsin belli ki bu yaşta kafanda dönen şeylere bak.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Haze    16
klinux, 19 dakika önce yazdı:

18 Yaşında Kür Demek Hmm. Sana ürün satan satıcıyı ihbar etmek seni de kliniğe yatırmak gerekli arkadaşların arasında çok dışlanan pasif bir tipsin belli ki bu yaşta kafanda dönen şeylere bak.

ben size yaşınız küçük bir kardeşiniz olarak yardım istedim sizin verdiğiniz cevaplara bakar mısınız.Bana bunları demek yerine nelere dikkat etmeliyim şu dozajları kullan vs. gibi örnekler vermeniz gerekirken boş muhabbet ediyosunuz.

tarihinde Haze tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Haze    16
Ironmann, 27 dakika önce yazdı:

İnşallah trol yapiyorsundur winstrol le asagiyi bozma ihtimalin var clen kalbin ağzında gezersin heralde çünkü zaten metabolizma hızlı yaş genç tren acetati da orijinalini vurursan görürsün zaten gece 38 ateş yatak çarşaf su içinde ben daha da bir şey yazmiyacagim bu konuya başarılar ;)))

ozaman bana bir yol gösterin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: ugurrgennc
      Arkadaşlar herkese iyi akşamlar. İlk defa küre gireceğim ve bu süreçte tabiki testo kullanacağım. Ancak kullanacağım testonun markası fark eder mi ? örneğin 250mg/ml x ilacı ile 250mg/ml y ilacı arasında ne fark olur ikisinin de tamamen dolu ve steril olduğundan eminsek marka fark eder mi ?  

2. soru olarak da iran testo kullanmak mantıklı bir tercih olur mu hakkını verir mi 
      Herkese teşekkürler iyi akşamlar 
    • Yazan: necmi45
      Hocalarım merhabalar kıl batması için gittiğimde doktor yağ bezelerinden kaynaklandığını onları kurutmak için zerotanin kullanacağımızı söyledi ben halihazırda 500 mg only testo küründeydim bu benim ilk kürüm şimdi zerotanine başlıyacağım için sizce testoyu bırakmalı mıyım? @Askabar @metinav @Diver @SantoR @godofdark @otopsicikedi @rastlantisal
    • Yazan: Yaşar ramazan
      5 yıldan uzun süredir spor yapmaktayım. En son 2 yıl önce bir kürden çıktım 2 yıldır da hiçbir küre girmedim hiçbir şey enjekte etmedim. Elime çok güvendiğim bir kaynaktan güzel bir set geldi.  
      30ml tren 30ml testo.      30ml masteron mevcut. Kısa yani 2.5 3 aylık bir kür düzeni oluşturmak istiyorum.
      Siz olsanız nasıl bir düzende uygulardınız ?
      Her türlü öneriye açığım farklı bakış açılarının bir şeyler katabileceğini düşünüyorum.
      Ezbere hareket etmek istemiyorum. 

• Yazan: alicengiz
      Hiç steroid veya sarms kullanmadım. 7 aydır naturel bir şekilde vücut geliştirme sporu yapıyorum. Geciktirici sprey ve kremlerin kullanımının testosteron üzerinde olumsuz yaratabileceğini okudum yukarıda. Bu tür ürünleri ilişki öncesi kullanıyorum ve total testosteronum 4.8 çıktı. En azından tavan seviyesi olan 8 bölgesinde olmasından memnun olurdum. @rastlantisal @metinav @Askabar @Diver @otopsicikedi @GHOST
      1. Testosteronu yükseltmem için geciktirici kullanmayı bırakmalı mıyım?
      2. Yükseltmek için önerebileceğiniz bir takviye var mıdır?

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.