Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

khantheros

Tek başına follistatin yardım

Önerilen İletiler

khantheros    39

Kolay gelsin arkadaşlar

Bu sporu 17 yaşından beri toplamda 7 yıldır yapmaya çalışıyorum fakat toplamda 4 yıl calistim bu 7 yil içerisinde toplamda iki steroid kürü denedim ancak istedigim sonucu elde edemedim.. simdide bu follistatin 344 u denemek istiyorum.. sanki sicak idmanli halim asagida paylaştım

Sorularim

1. Başladıktan sonra kac gun icinde kendini hissettirir?

2. 1 ay kullanimdaki etki düzeyi ne olur?

3. Beslenme kalori olarak artırılmalı mı ?

4. Kullanırken ne gibi etki görürüm yani danabolun etkisi gibi mi yoksa winstrol gibi mi ? Tabiki karşılaştırma yapılmaz ama kullanmadıgim için bilemiyorum..

Ilk defa peptid isine giricem detayli olarak bilgilendirme yaparsaniz sevinirim yapilan yorumlara simdiden teşekkür ederim..:)

Suanki halim 92 kilo 184 boy 44 cm 88 cm bel

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ZYZZ    13
Kolay gelsin arkadaşlar

Bu sporu 17 yaşından beri toplamda 7 yıldır yapmaya çalışıyorum fakat toplamda 4 yıl calistim bu 7 yil içerisinde toplamda iki steroid kürü denedim ancak istedigim sonucu elde edemedim.. simdide bu follistatin 344 u denemek istiyorum.. sanki sicak idmanli halim asagida paylaştım

Sorularim

4. Kullanırken ne gibi etki görürüm yani danabolun etkisi gibi mi yoksa winstrol gibi mi ? Tabiki karşılaştırma yapılmaz ama kullanmadıgim için bilemiyorum..

Ilk defa peptid isine giricem detayli olarak bilgilendirme yaparsaniz sevinirim yapilan yorumlara simdiden teşekkür ederim..:)

Suanki halim 92 kilo 184 boy 44 cm 88 cm bel

http://hizliresim.com/PM4oJ6

Aramıza hoş geldiniz :crs

1- 2. haftada etkisi başlar

2- Başarılı sonuç alırsınız ama her zaman önerilen min. 3 ay yarışma vs idealiniz varsa 6-12 ay elbette ki.

3- Kesinlikle 4000-5000 kal. çıkmalısınız çok iyi sonuçlar için.

4- Alakası yok iki ürünlede bulk dönemleri kullanılacak bir ilaç muhteşem bir güç artışı düşünün ve devamlı uyurken bile PUMP sıcak halinizle kaldığınızı düşünün. Yani genelde idman atar aynada kendimizi sıcakken görür moral motivasyon tavan yapar ya hani işte onu devamlı göreceksiniz. Ayrıca ciddi anlamda kütle kazandıracak size.

aklınıza ne takılıyorsa dilediğiniz gibi sorun bu forumda çok bilgili arkadaşlar var mutlaka cevaplarlar. :sou

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.225

Selamlar Peptidturkiye.com ailesine hoş geldiniz. Spor geçmişiniz var ayrıca fotoğrafınızı inceledim gayet estetik ve güzel bir fiziğiniz var hacimde yerinde. Sayısal değerlere bakacak olursak boya oranla kütlede iyi. @Zyzz arkadaşımız gayet hoş yazmış kendiside tecrübeli bu konuda zaten fakat bende kısmen özet geçmek isterim. Gün olarak şu kadar gün demek anlamsız bünye ye ve ilacı nasıl çalıştırdığınıza bağlı bir durum. 1 haftada etkilerini görmeye başladığımız bünyeler gördük maks. 12 günde de. 1 ayda düzgün beslenme kesinlikle sistemli olacak çok yemenin dışında bu yemekleri belli programda bünyeye almak gibi 1 aylık süreçte güzel sonuç alırsınız devam ettirirseniz aldığınız sonuç daha da güzelleşecektir. Beslenme olarak evet min 3500 karbonhidrat tüketimi tavsiye ediyoruz ilacın olduğu kürlerde. Danabolun çok üstünde bir güç artışı ile karşılaşacaksınız winstrol biraz farklı alakası pek olmayan bir ürün follistatinle zaten peptidler asla steroidler ile karıştırılmamalı fakrlı sistemlerde çalışan ürünler çünkü hepsi.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    730
Peki hocam tek başına ghrp 6 mı kullanmami önerirsin yoksa follistatin mi tek madde kullanacak kadar maddi durumum var amacım kaliteli bulk

Bence FOLLISTATIN 344 :kas

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
khantheros    39
Peki hocam tek başına ghrp 6 mı kullanmami önerirsin yoksa follistatin mi tek madde kullanacak kadar maddi durumum var amacım kaliteli bulk

Bence FOLLISTATIN 344 :kas

Neden follistatin ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    828

Peptidlerde en iyi sonuç verecek üründe o yüzden özellikle büyüme odaklı kürlerde.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kutluuhan    46

Kesinlikle düzgün bir diyet proğramı yapın follistatin 344 bir kullanın neden follistatin 344 dediğimi anlarsın çok fena bişey bu ilaç dene ve gör derim kafayı çizersin 👌

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emmioğlu    9
kutluuhan, 30.12.2019 - 15:04 yazdı:

Kesinlikle düzgün bir diyet proğramı yapın follistatin 344 bir kullanın neden follistatin 344 dediğimi anlarsın çok fena bişey bu ilaç dene ve gör derim kafayı çizersin 👌

Hocam büyüme ve kuvvet için anapolon mu daha etkili yoksa follistatin mı sizce?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kutluuhan    46
Emmioğlu, 18 saat önce yazdı:

Hocam büyüme ve kuvvet için anapolon mu daha etkili yoksa follistatin mı sizce?

Farklı şeyler bunlar anapolon öldürür follistatin öldürmez öyle düşün sen şimdilik anapolon güç verir ama su tutarsın çok fena sonra bırakınca küçücük kalırsın tansiyonu yükseltir anapolon sıkıntılı biraz ama follistatin direk kas büyümesi ve güç verir ilaçlarda daha üstünü tanımam suda tutmaz

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hasan3542    67
kutluuhan, Şimdi yazdı:

Farklı şeyler bunlar anapolon öldürür follistatin öldürmez öyle düşün sen şimdilik anapolon güç verir ama su tutarsın çok fena sonra bırakınca küçücük kalırsın tansiyonu yükseltir anapolon sıkıntılı biraz ama follistatin direk kas büyümesi ve güç verir ilaçlarda daha üstünü tanımam suda tutmaz

Hocam folistatin 344 kullanıyordun sen sanırım flakon bitince sonuçları yazarmısın

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TRPoinesS    19
kutluuhan, 30.12.2019 - 15:04 yazdı:

Dostum Follistatin 344 kullanmışsın galiba günlük kalori bakımından da çok yüksek beslenmemissin buna rağmen kütle almışşın merak ettiğim kullanmadan önce kaç kilo idin ve kullandıktan sonra kaç kg oldun birde ürünü kullanmayı bıraktıktan sonra vücuttaki kütlede kaybolma yaşadın mı yani aldığın kas kütlesinde kaybın oldumu?

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kutluuhan    46
TRPoinesS, 11 saat önce yazdı:

Dostum Follistatin 344 kullanmışsın galiba günlük kalori bakımından da çok yüksek beslenmemissin buna rağmen kütle almışşın merak ettiğim kullanmadan önce kaç kilo idin ve kullandıktan sonra kaç kg oldun birde ürünü kullanmayı bıraktıktan sonra vücuttaki kütlede kaybolma yaşadın mı yani aldığın kas kütlesinde kaybın oldumu?

Şu an hala kullanıyorum günlük 300 kalori alıyorum 2saat sabah 2saat akşam kardiyom var öğlen de ağırlık giriyorum sonuçları paylaşacağım daha 10 gün falan oldu 10 günde de 6 kg yağ gitti  5.8 kg kas gelişimi var 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MajesteBVB    58
kutluuhan, 27 dakika önce yazdı:

Şu an hala kullanıyorum günlük 300 kalori alıyorum 2saat sabah 2saat akşam kardiyom var öğlen de ağırlık giriyorum sonuçları paylaşacağım daha 10 gün falan oldu 10 günde de 6 kg yağ gitti  5.8 kg kas gelişimi var 

günlük kaç mg alıyorsun , ayrıca kaç gün ve ya kaç hafta kullanmak gerekıyor ?  

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.