Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Hasan3542

Kigtropin kullanan varmı ?

Önerilen İletiler

Jeffseid    26
Hasan3542, 2 saat önce yazdı:

BU GH'den kullanan arkadaşlar varsa yorumlarını alabilirmiyim ?

Yakınımla sohbet ederken muhabbeti olmuştu. İçerik olarak tatmin edici olmadığını söylemişti. Azdaha sabret üstüne para ekle daha iyi markalar mevcut.  Şuan TR piyasasınsa zaten full dolu eczane GH bulman zor.. arkadasımı bekliyorum yüklu miktar ürünler gelicek suan virüs nedeni ile kapılarda sorun olduğunu ortalık sakinleştiğinde SP nin GH sini Ve Hcg sini getirecek ben dahi şuan güvenip alcamı sanmıyorum en iyi beklemek... 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hasan3542    67
agfitness, 6 dakika önce yazdı:

Kendim kullanmadığımdan dolayı yorum yapmam doğru olmaz, sadece kullanan bazı sporcu arkadaşlarımın geri dönüşlerine istinaden şunu gözlemledim ki güvenilir kaynaktan orijinali temin edildiği takdirde "Kigtropin" ve "Jintropin"ler gayet tatmin edici işler yapabiliyorlar.

Sağlıklı sporlar...

Hocam yarın gelicek ürün fotolarını atacağım umarım orjinaldir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
HallOfFame    62

Kigtropin orjinali yoktur. Tatmin edicisi vs olamaz. Düz şekilde boştur. Boşuna vücudunuza enjekte etmeyin. GH kadar değerli maddeyi sporcular tükettikleri için ülkede eczanelerde bile GH satışı yasaklandı. Parayla bile alamazsınız.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lobster    32
agfitness, 36 dakika önce yazdı:

Saçma sapan konuşmasan. Kullandın mı ? (Hayır).
Eşin dostun mu kullandı ? (Hayır)

Orijinali yokmuş da bilmem ne. Balkan şampiyonu arkadaşlarım daha uygun olduğu için çin üzerinden ikisini de getirip kullanıyorlar ve sonuç alıyorlar. Ayrıca bir sürü kullanan adam tanıyorum (havadan mı geliyor olumlu sonuçlar). Kartuş formunda olmadığı ve çin üretimli olduğu için doğal olarak daha ucuz tek durum o. Kalite olarak dersen elbette bir Genotropin'e değişilmez ama uzun kullanım yapan sporcular bütçeye vurduğu zaman bir çok adam istemese bile o tarafa yöneliyor, sırf vücudu hiç olmazsa Growthsuz kalmasın diye.

Ayrıca son olarak şunu da belirteyim araştırabilirsin rahatlıkla. Küçüklükten beri idolüm Sylvester Stallone, growth kullandığını hep düşünürdüm ama emin olamazdım. Yıllar önce Avustralya'ya epey miktar jintropin sokarken yakalanmıştı. (Kigtropin de Jintropin ile aynı menşeili aynı hammaddeli fakat farklı firma ürünü). Fakat doktorunun tavsiyesiyle yaşlanmayı önleyici sağlık destekli kendisi için aldığını savunarak ceza almadı vs. Bu adam milyon dolarlar kazanıyor, gerizekalı mı genotropin dururken gidip bir dünya jintropin gibi çin kaynaklı GH almaya çalışıyordu ?

Yani demem o ki güzel kardeşim. Benim tecrübem ve bilgim yoksa susuyorum, sana ve diğer herkese de aynı şekilde yaklaşım öneririm. Kendin kullanmadıysan ya da yakın çevrende kullanan eden yok ise. Kafanıza göre fetva vermeyin lütfen.

Sağlıklı sporlar...

Bahsettiğin iki üründe çöptür dostum çok eskilerde kalmışın sen..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
HallOfFame    62
agfitness, 38 dakika önce yazdı:

Saçma sapan konuşmasan. Kullandın mı ? (Hayır).
Eşin dostun mu kullandı ? (Hayır)

Orijinali yokmuş da bilmem ne. Balkan şampiyonu arkadaşlarım daha uygun olduğu için çin üzerinden ikisini de getirip kullanıyorlar ve sonuç alıyorlar. Ayrıca bir sürü kullanan adam tanıyorum (havadan mı geliyor olumlu sonuçlar). Kartuş formunda olmadığı ve çin üretimli olduğu için doğal olarak daha ucuz tek durum o. Kalite olarak dersen elbette bir Genotropin'e değişilmez ama uzun kullanım yapan sporcular bütçeye vurduğu zaman bir çok adam istemese bile o tarafa yöneliyor, sırf vücudu hiç olmazsa Growthsuz kalmasın diye.

Ayrıca son olarak şunu da belirteyim araştırabilirsin rahatlıkla. Küçüklükten beri idolüm Sylvester Stallone, growth kullandığını hep düşünürdüm ama emin olamazdım. Yıllar önce Avustralya'ya epey miktar jintropin sokarken yakalanmıştı. (Kigtropin de Jintropin ile aynı menşeili aynı hammaddeli fakat farklı firma ürünü). Fakat doktorunun tavsiyesiyle yaşlanmayı önleyici sağlık destekli kendisi için aldığını savunarak ceza almadı vs. Bu adam milyon dolarlar kazanıyor, gerizekalı mı genotropin dururken gidip bir dünya jintropin gibi çin kaynaklı GH almaya çalışıyordu ?

Yani demem o ki güzel kardeşim. Benim tecrübem ve bilgim yoksa susuyorum, sana ve diğer herkese de aynı şekilde yaklaşım öneririm. Kendin kullanmadıysan ya da yakın çevrende kullanan eden yok ise. Kafanıza göre fetva vermeyin lütfen.

Sağlıklı sporlar...

Ürünü kullanmadığımı nereden biliyorsun ? Konuşuyorsam vardır bir bildiğim. Çinde daha ucuzsa çinliler kullansın tabi eğer çalışıyorsa ki çalıştığını hiç sanmıyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hasan3542    67

Ürünü önümüzdeki ay kullanacağım umarım boş çıkar dostum yoksa umarım büyük konuşman yüzünden pişman olmazsın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hasan3542    67
agfitness, 3 saat önce yazdı:

Ben bilgi ve tecrübelerimi aktarıyorum, bu konuda da çevremden gözlemlediğim bildiğim bazı durumlara istinaden yorumumu yaptım. Primonun bile eczane malı diye sahtesi çok satılıyor, adama översin översin temin eder kullanır kullandım hani şöyleydi diye tepeme biner. O sebeple umarım orijinal temin edebilir ve sonuç alabilirsiniz. @Loving den temin edebilirsiniz ayrıca listesinde vardı önceden. Hakkınızda hayırlısı olsun. Daha da bu konuyla ilgili yorumum yok doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar, kimseyle zıtlaşacak vaktim yok arkadaşlar. Burası tartışma programı değil kimse de işin profesörü endokrin uzmanı vs değil. Ucu apaçık konular siyaset gibi din gibi futbol gibi tartışmakla bitmez, herkes kendi tecrübesini yaşar %100 haklı veya haksız yoktur bu sporda !

Sağlıklı sporlar...

Ben size demedim hocam :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lobster    32
Hasan3542, 12 saat önce yazdı:

Ürünü önümüzdeki ay kullanacağım umarım boş çıkar dostum yoksa umarım büyük konuşman yüzünden pişman olmazsın.

Sen ne duymak istiyosan onu söyleyelim sana o zaman burda ürünü yorumluyoruz neden pisman olalım kullan veya kullanma bizi ilgilendiren bir durum değil başlık açmışın yorumladık bilmediğimiz bisey olsa zaten konusmayız gereksiz tartısmalara yol açıyosunuz 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hasan3542    67
Lobster, 13 dakika önce yazdı:

Sen ne duymak istiyosan onu söyleyelim sana o zaman burda ürünü yorumluyoruz neden pisman olalım kullan veya kullanma bizi ilgilendiren bir durum değil başlık açmışın yorumladık bilmediğimiz bisey olsa zaten konusmayız gereksiz tartısmalara yol açıyosunuz 

Yukarıdaki tartışmayı ben mi yarattım sizce baştan oku bakalım ben sadece yukarıda ki arkadaşın kesin konuşmasına kızıyorum hele ki karşısında tecrübeli biri varken ...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
HallOfFame    62

Sözlerimin hala arkasındayım. Kigtropin orjinali vs yoktur ve olmamıştır. Aldığınız ilaç sahtedir. Kullandığınızda göreceksiniz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hasan3542    67
HallOfFame, 32 dakika önce yazdı:

Sözlerimin hala arkasındayım. Kigtropin orjinali vs yoktur ve olmamıştır. Aldığınız ilaç sahtedir. Kullandığınızda göreceksiniz.

Yurtdışında bile çokça satılan bir marka evet çok güvenilir değil ama işe yaradığını söyleyenler var yabancı forumlarda

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JrRommel    259

Şu yukarıdaki resimler sana gelenler mi? E tarihi geçmiş yav?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hasan3542    67
JrRommel, 8 saat önce yazdı:

Şu yukarıdaki resimler sana gelenler mi? E tarihi geçmiş yav?

evet öyle ama genelde problem olmuyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JrRommel    259

Genelde? Sentetik ilaçlarda? :D Tarihi geçmiş ketçabı bile çöpe atıyoruz be dostum 

• Vayyyy!! 1
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hasan3542    67
JrRommel, 9 saat önce yazdı:

Genelde? Sentetik ilaçlarda? :D Tarihi geçmiş ketçabı bile çöpe atıyoruz be dostum 

Hocam daha önce de kullandım problem olmadı ve faydasını da gördüm tarihi 1 seneden fazla geçmişti önceki ürünün şu an zaten bu ürün dolapta saklanıyor.

Tozun tadına baksam orjinalliği açısından bir fikir verebilirmi ?

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
HallOfFame    62

Tarihi geçmiş , sahte ilaca para vermişsin. Yazık etmişsin. Zararın neresinden dönersen kar bence kullanma. Ayrıca büyüme hormonlarının etkisini 1 yılda göremezsin zaten kaslara pek bir etkisi yok anca burnun çenen büyür o  kadar. Dediğin gibi olsaydı akromegali hastaları kas yığını olurdu.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hasan3542    67
agfitness, 1 saat önce yazdı:

@Hasan3542 üzülme fakat benim arkadaşların kullandığı üründe flakon kapakları kutunun üzerindeki yaprak rengine benzer şekilde yeşil olarak tasarlanmıştı. Kullan sonra içinde bir şeyler var mı yoksa tamamen boş mu ancak o şekilde belli olur. Hayırlısı olsun diyelim.

Sağlıklı sporlar...

Valla hocam fotoların üzerinde bir foto linki bıraktım arkadaşın orjinal tanımıyla elimdeki ürün uyuyor sizde yeşil diyorsunuz bilemiyorum alışveriş yaptığım yerden daha önce aldığım ürün orjinal çıktı ona güvenip aldım zaten bakalım bu nasıl olacak peki kullandıktan sonra bunun orjinal olup olmadığına dair etkilerin nasıl olması gerekiyor.

HallOfFame, 2 saat önce yazdı:

Tarihi geçmiş , sahte ilaca para vermişsin. Yazık etmişsin. Zararın neresinden dönersen kar bence kullanma. Ayrıca büyüme hormonlarının etkisini 1 yılda göremezsin zaten kaslara pek bir etkisi yok anca burnun çenen büyür o  kadar. Dediğin gibi olsaydı akromegali hastaları kas yığını olurdu.

O dediğin şey uzun kullanımda ve yanında yüksek kalsiyum alımı ile oluşacak birşey öyle pat diye oran buran büyümez.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spartacus    167

Yazmayım yazmayım diyorumda forumda bazen tartışmalar olgunluktan uzak ve saçma hale geliyor . Bu hususlara dikkat edilmeli diye düşünüyorum . Sözlerim şahsa vs değil genele . Fakat üstüne alınan olursa ki bazıları alınsın gayet uygun olur .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.225

Konu maksadını aştığı için kilitlendi.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.