Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

d3lici    27

Arkadaşlar herkese hayırlı geceler, Testo E, Boldenon küründen çıktım, önümüzdeki günlerde PCT'm başlayacak fakat Ankara'da Pregnyl ya da Choriomon ilaçlarını nereye baksam bulamadım, bu durumda yapmam gereken nedir, Nereden bulabilirim şu lanet olası ilacı yardımcı olabilecek bir arkadaşım var mı, Teşekkür ederim şimdiden herkese... 

tarihinde d3lici tarafından düzenlendi
Ekleme.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

metinav    4.553
d3lici, 11 saat önce yazdı:

Arkadaşlar herkese hayırlı geceler, Testo E, Boldenon küründen çıktım, önümüzdeki günlerde PCT'm başlayacak fakat Ankara'da Pregnyl ya da Choriomon ilaçlarını nereye baksam bulamadım, bu durumda yapmam gereken nedir, Nereden bulabilirim şu lanet olası ilacı yardımcı olabilecek bir arkadaşım var mı, Teşekkür ederim şimdiden herkese... 

İkisi de ithal edilen ilaçlardan ve şu ara sıkıntılı ithalat yapılmıyor olabilir.Sana tavsiyem büyük hastanelerin çevrelerindeki eczanelere sor.Bulunduğun ilçede yoksa yakın diğer ilçelere bak.İnternette tüm eczanelerin telefonları var gitmeye gerek yok sorup öğrenebilirsin.Elinde olanlardan veya alıp göndereceklerden sadece choriomonu isteyebilirsin.Pregnyl yapısı gereği sogukta tutulması gerekiyor kargoda bozulur.Diğeri ortam sıcaklığına dayanıklı aklında olsun...

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
d3lici    27
metinav, 5 dakika önce yazdı:

İkisi de ithal edilen ilaçlardan ve şu ara sıkıntılı ithalat yapılmıyor olabilir.Sana tavsiyem büyük hastanelerin çevrelerindeki eczanelere sor.Bulunduğun ilçede yoksa yakın diğer ilçelere bak.İnternette tüm eczanelerin telefonları var gitmeye gerek yok sorup öğrenebilirsin.Elinde olanlardan veya alıp göndereceklerden sadece choriomonu isteyebilirsin.Pregnyl yapısı gereği sogukta tutulması gerekiyor kargoda bozulur.Diğeri ortam sıcaklığına dayanıklı aklında olsun...

Anlaşıldı hocam, tavsiyeniz için çok teşekkür ediyorum işime yarıyacak :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Wh00    149
metinav, 3 dakika önce yazdı:

Pregnyli dışarda durmuyor mu? Geçen hafta aldım 3tüpten  birini  sıvısıyla yaptım bıraktır diğer 2 tüpü yapmadım hepsini kutada bekletiyorum dolaba atmak mı lazım şuan bozulmuş mudur hocam ? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553
Wh00, 8 dakika önce yazdı:

Pregnyli dışarda durmuyor mu? Geçen hafta aldım 3tüpten  birini  sıvısıyla yaptım bıraktır diğer 2 tüpü yapmadım hepsini kutada bekletiyorum dolaba atmak mı lazım şuan bozulmuş mudur hocam ? 

Dolapta yumurta bölmesi vb. yanında tutulmalı pregnyl.

• Vayyyy!! 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lobster    32

Ben ikisinide temin edemediğim için ovitrille aldım 6500 iu ya denk geliyo fiyatı biraz daha pahalı ama aynı ilaç iş görüyo

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
d3lici    27
Lobster, 10.04.2020 - 16:58 yazdı:

Ben ikisinide temin edemediğim için ovitrille aldım 6500 iu ya denk geliyo fiyatı biraz daha pahalı ama aynı ilaç iş görüyo

Emin miyiz hocam birebir aynı ilaç olduğundan, çünkü Choriomon ve pregnyl'in etkeni "Korionik Gonadotropin" 
Ovitrelle'nin etkeni "  Korionik gonadtropin Alfa" @metinav hocam bununla ilgili bilginiz varsa paylaşırmısınız çünkü çok üye arkadaşımız HCG bulma sıkıntısı çekiyor :(

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553
d3lici, 47 dakika önce yazdı:

Emin miyiz hocam birebir aynı ilaç olduğundan, çünkü Choriomon ve pregnyl'in etkeni "Korionik Gonadotropin" 
Ovitrelle'nin etkeni "  Korionik gonadtropin Alfa" @metinav hocam bununla ilgili bilginiz varsa paylaşırmısınız çünkü çok üye arkadaşımız HCG bulma sıkıntısı çekiyor :(

Ayni etkene sahip degiller, pregnyl bulunamiyorsa ona en yakin menogon kullanilabilir. İceriginde hem lh hemde fsh bulunan dengeli bir mixtir. Fiyati pahali olmasa pregnyl yerine bunu kullanirdi spor camiasi.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: muzaffer
      Merhaba Arkadaşlar,
      6 nisan itibari ile Noxy boldenon ve iran testo kürüne başladım. 20 hafta planladım. Kick start olarak günlük 50 mg anapolon var. Dozajlar 500 testo ve 500 bolde şeklinde. Yaşım 36 ve 2 yıldır düzenli spor geçmişim var. Formumu sizinle paylaşıyorum. 1 yıldır haftada 5 gün tek bölge çalışıyorum. Günde en az 4 litre olacak şekilde  Yarım saat ara ile 1 bardak su tüketimi. Sabah 50 gr yulaf, 3 yumurta ve 30 gr kuruyemiş. Gün içinde 300 pirinç, 100 makarna ve yanında bol yeşillik var. 
      Kullandığım takviyeler,
      1 kapsül natures supreme omega 3 1 servis kingsize monster pak 1 tablet nac 900 Siz değerli dostlarımdan eksik yönlerimi yorumlamanız, beslenme, antrenman ve kardiyo konusunda yönlendirmeniz olacaktır. Tek bölge mi yoksa çift bölge mi daha verimli olur? Beslenme yeterlimidir? Sizlerin görüşleri benim için çok değerli.
      Hepinize şimdiden teşekkür ediyorum. 

• Yazan: ogulcanozer34
      Merhabalar arkadaşlar,
      16 haftalık:
      testo bolde danabol Kürüne gireceğim elimde takviye eve koruyucu olarak:
      nac600 arimidex proviron omega 3 vitamin d3 multivitamin zma Var sizce yeterli mi ekstra bir şey almam gerekli mi yorumlarınızı bekliyorum ? 
    • Yazan: havabukucu
      Herkese merhaba saygılar testo enanthate 250 mg kürümün 9.haftasındayım bir diyetisyenle anlaşıp beslenme programı çıkarttım ama programda azar azar kaçamaklar yapabileceğimi söyledi bir rivayete göre kürde beslenme önemli değilmiş bu doğru mu bana aşırı saçma geldiği için soruyorum. 

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.