Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Seriusem

Ilk kür

Önerilen İletiler

Seriusem    1

Arkadaşlar iyice araştırdım profesyonel bı hocamın desteğini alıyorum 

Başladım küre 

İlk 3 hafra 250 mg testo bolde 

4 hafta günlük 30 mg danabol

15 hafta sürecek  4.haftada ilaçlar açılmaya başlayınca arttırmaya baslicam 

Günlük 500 g çiğ ağırlık pirinç 

1 kilo et balık yada tavuk 

Günlük 10 15 yumurta

Zero kola serbest

Günlük 15 gram bcaa 

Sabah akşam glutamin 5 er gram

Antrenmana arginin

Boy 1.80

Kilo 92

Yağ oranım 15

Yorumlarınızı bekliyorum

tarihinde Seriusem tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Serms22    37

Pirinci lapa yap. Bol salata ye zeytinyağı atarak. Maydanoz yeşillik vs önemse karaciğerin temizlemeye çalışma kürü baltalarsın diyen insanlara takılma. Milk thistle kullan günlük 1 tane. Çok ye ağır çalış diyeceğim fakat salon yok neden başladın onu anlamadım keşke bekleseydin 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Seriusem    1
Serms22, 2 dakika önce yazdı:

Pirinci lapa yap. Bol salata ye zeytinyağı atarak. Maydanoz yeşillik vs önemse karaciğerin temizlemeye çalışma kürü baltalarsın diyen insanlara takılma. Milk thistle kullan günlük 1 tane. Çok ye ağır çalış diyeceğim fakat salon yok neden başladın onu anlamadım keşke bekleseydin 

Kardeşim geçen hafta başlamıştım evde setim.var 90 100 kilo falan o beni salon açılana kadar idare ederde

Kardeşim yeşillik falan sıkıntı yok ye dedide hoca  milk thisle nac falan kür sonu kullan dedi ciğerleri boşaltma dedi yani adamda Balkan şampiyonu yıllarini vermiş dinlemek gerek ama zeytin yağı yeşillik falan yemeğin yanında acı biber arada 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bu beslenmeyi yazdığına göre öncesinde de aşağı yukarı benzer ilerlemiş olman lazım. Fotoğraf paylaşabilir misin ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Seriusem    1
NamasteGodDamnİt, 3 dakika önce yazdı:

Bu beslenmeyi yazdığına göre öncesinde de aşağı yukarı benzer ilerlemiş olman lazım. Fotoğraf paylaşabilir misin ?

2 buçuk yıl gibi bi suredir yapıyorum ilk kür ama burda ara ara yaşadıkları mi ve fotoğrafları paylaşırım inşallah

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Seriusem, 4 dakika önce yazdı:

2 buçuk yıl gibi bi suredir yapıyorum ilk kür ama burda ara ara yaşadıkları mi ve fotoğrafları paylaşırım inşallah

Kür öncesi formunu demek istedim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Serms22    37
Seriusem, Bir saat önce yazdı:

milk thisle nac falan kür sonu kullan dedi ciğerleri boşaltma dedi

Karaciğer kendini çabuk toparlar fakat bu senin her şeyini etkiler küre gireceğim diye sivilcelerle mücadele etmek istiyorsan sen bilirsin. Hiç sivilce de olmayabilir oladabilir baktın çok yan etki var kes danabol bana kalırsa hiç danabol kullanma 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Seriusem    1
Serms22, 2 saat önce yazdı:

Karaciğer kendini çabuk toparlar fakat bu senin her şeyini etkiler küre gireceğim diye sivilcelerle mücadele etmek istiyorsan sen bilirsin. Hiç sivilce de olmayabilir oladabilir baktın çok yan etki var kes danabol bana kalırsa hiç danabol kullanma 

Suanlik iyi pek bişe yok sürekli temizleniyorum sadece sabahları kalktığımda hemen su icmessem böbreklerime sancı giriyor günlük bol bol su içiyorum sağ salim sonunu görürüz inşallah hep beraber 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.219

bu karışıklıkta kürü idare edebileceğine inanıyorsan başarılar. ilk 3 ve 4 hafta sonrası mg ne olacak detayları ne benmi göremedim yarım mı yazmışsın

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Seriusem    1
Bay-T, 59 dakika önce yazdı:

bu karışıklıkta kürü idare edebileceğine inanıyorsan başarılar. ilk 3 ve 4 hafta sonrası mg ne olacak detayları ne benmi göremedim yarım mı yazmışsın

İlaçlar açılmaya başlayınca 2 ml e cikicam gerekirse arttırrimda fazla sürmez merak etmeyin 10 15 güne kontrol altınacak inşallah böyle devam edecek değil ya 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Seriusem    1
Bay-T, Bir saat önce yazdı:

Bide seni sürekli görüyorum açıkça bilgilisin benden tam olarak ne zaman hissederim ilaçları ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.