Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

osm

Meditech tren acetat ve testoviron depot 20.Amp

Önerilen İletiler

osm    5

20200317_174910.thumb.jpg.7897f696946c892bda125b844fd74b32.jpgMerhaba arkadaşlar elimde meditech marka tren acetat ve bayer 20 ampullük testo e. var daha önce bu ürünlerden kullanan oldumu kafama takılan meditech in iki tane web sitesi var www.meditechpharmaceutical.net ve meditechpharmaceuticals.com bendeki check kodlarının altında www.meditechpharmaceuticals.com web sitesi yazıyor 

20200317_174957.jpg

20200317_175133.jpg

20200317_175241.jpg

20190529_223737.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

osm    5

Trenin içerisinde çözücü varmı diye bir iki damla dilime değdirdim bi 5-6 dk kadar inanılmaz dilim uyuştu konuşamayacak hale geldim ve sonra badem tadı geldi acaba badem yağının tekbaşına böyle bir etkisi olabilirmi ? Daha önce hiç bu markaların ürünlerini kullanmadım kullanıp çalışıp çalışmadığını söyleyebilecek birisi varmı ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Serms22    37

Ürünleri nerden aldın isim kısaltarak yazabilirsin. Kutu ve ampul önemsizdir her zaman check de önemsizdir. Önemli olan içindeki 

tarihinde Serms22 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
osm    5

Bir arkadaşım m.a diye birinden almış sırf satıcı yüzünden şüpheliyim benim kullandığım ilaçlar bana 6 ayda bir ukraynadan geliyordu bunlar boşa çıktı kullanıp kullanmama konusunda kararsızım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Equipoise    333

Ampullerden 1 ini su dolu bardağa at yatay duruyorsa %100 fake 

Dik duruyorsa orijinal olma ihtimali var

Meditech için yorum yapamıcam satıcıdan satıcıya değişir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
F26s26    7

Kardes gecmis olsun..sen ne bardaga at ne bidona. Satın aldıgınız kişide dogru ürün yok. Sizide kervana takmış geçmiş olsun tekrar.

Serms22, 14 saat önce yazdı:

Meditech kullanıp sorun yaşayan olmuştu marka analizlerinde görebilirsin 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Testocu    141

4 hafta bolde prop kullandım verim aldım diyebilirim (rootcell e göre kıyaslıyorum)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Serms22    37
steroidnediryahu, 6 dakika önce yazdı:

Atın ölümü boldenondan olsun vur gitsin bieşy olmaz boş degildir

Trollükten vazgeç 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
RasimKadirr    47

Kullandım. Tren enanthate ve deca aldım. 2 üründe sitesinde onay verdi. Ama ürüne gelince, boş cıktı. 
Check sisteminde meditech’e fazla güvenmeyin. 

check kodu kutu üzerinde yazıyor. Ampül üstünde değil. Yani orijinal ürünü kendisine alıp, içine fake koyanlar var. Benim eskiden aldığım satıcı gibi :) orijinalini kendisine alıyor, nası olsa şişe veya ampülde bi numara yazmıyor, içine birebir fake ürünü koyup sana satıyor. Sende kutu üstündeki kodu sorgulayınca sana orijinal diyor. 
ama eğer ürün gerçekten orijinal ise meditech mükemmel bi markadır. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
osm    5
RasimKadirr, 10 dakika önce yazdı:

Kullandım. Tren enanthate ve deca aldım. 2 üründe sitesinde onay verdi. Ama ürüne gelince, boş cıktı. 
Check sisteminde meditech’e fazla güvenmeyin. 

check kodu kutu üzerinde yazıyor. Ampül üstünde değil. Yani orijinal ürünü kendisine alıp, içine fake koyanlar var. Benim eskiden aldığım satıcı gibi :) orijinalini kendisine alıyor, nası olsa şişe veya ampülde bi numara yazmıyor, içine birebir fake ürünü koyup sana satıyor. Sende kutu üstündeki kodu sorgulayınca sana orijinal diyor. 
ama eğer ürün gerçekten orijinal ise meditech mükemmel bi markadır. 

Öyle bir işlem yapılmamış flakronların tapaları ve alüminyum tapa tutucusunda bir sıkıntı, bozulma, iz, zorlama vs yok tek seferde makinesi ile kapatılmış daha önce türkiyede merdiven altı gym hocalarının yaptığı eski bir taktik sizin dediğiniz döviz kuru düşükken piyasada low dose ürünler henüz yokken hevesli kursiyeri kırmamak ilaç aldığını sansın diye yapilan yada gıcık olduğun kişiyi dolandırmak amacı ile başvurulan yöntem 😀

tarihinde osm tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    401
Equipoise, 21 saat önce yazdı:

Ampullerden 1 ini su dolu bardağa at yatay duruyorsa %100 fake 

Dik duruyorsa orijinal olma ihtimali var

Meditech için yorum yapamıcam satıcıdan satıcıya değişir

Bunu ilk defa duyuyorum ciddi misin ? 😅

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
RasimKadirr    47
osm, 2 saat önce yazdı:

Öyle bir işlem yapılmamış flakronların tapaları ve alüminyum tapa tutucusunda bir sıkıntı, bozulma, iz, zorlama vs yok tek seferde makinesi ile kapatılmış daha önce türkiyede merdiven altı gym hocalarının yaptığı eski bir taktik sizin dediğiniz döviz kuru düşükken piyasada low dose ürünler henüz yokken hevesli kursiyeri kırmamak ilaç aldığını sansın diye yapilan yada gıcık olduğun kişiyi dolandırmak amacı ile başvurulan yöntem 😀

Şişede bir fark olmuyor zaten. Bana gelen ürün sıfır kapalı kutu, flakonda zorlama yok, herşeyi yerinde. Fakat ürünü kullanıp 4 hafta sonra bile verim almadım. Antalyada tanıdık bir laboratuvarcım var, 3-5 birşey verip içerik testi yaptırdım. Meditech sitesinde trenbolone depot içeriğinde 221 mg hammadde yazıyordu. Laboratuvarda cıkan sonuç ‘’0’’ 

aldığım kişide antalyada. Mesaj attım yüz yüze görüşmek istedim. Tabi ürün hakkında konuşcağımı söylemedim. Kürüme bir kaç şey eklemek istediğimi söyledim. Yanına gelince ise Laboratuvar sonucunu gösterip, şikayet edeceğimi, polise, gerekirse mahkemeye kadar gideceğimi söyleyince paramı iade etti ve ürünü nasıl yaptığını anlattı.  Dediğim gibi orjinal ürünü kendine alıyorlar, bi bodrumda makina ile etiket bastırıp, 100 tlye 1000 adet içi boş flakon alıp, içine artık ne koyuyorlarsa bilmiyorum ama fake olan ilacı geri kutusuna koyuyorlar :) 

tarihinde RasimKadirr tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bybrs06    20
RasimKadirr, 27 dakika önce yazdı:

Şişede bir fark olmuyor zaten. Bana gelen ürün sıfır kapalı kutu, flakonda zorlama yok, herşeyi yerinde. Fakat ürünü kullanıp 4 hafta sonra bile verim almadım. Antalyada tanıdık bir laboratuvarcım var, 3-5 birşey verip içerik testi yaptırdım. Meditech sitesinde trenbolone depot içeriğinde 221 mg hammadde yazıyordu. Laboratuvarda cıkan sonuç ‘’0’’ 

aldığım kişide antalyada. Mesaj attım yüz yüze görüşmek istedim. Tabi ürün hakkında konuşcağımı söylemedim. Kürüme bir kaç şey eklemek istediğimi söyledim. Yanına gelince ise Laboratuvar sonucunu gösterip, şikayet edeceğimi, polise, gerekirse mahkemeye kadar gideceğimi söyleyince paramı iade etti ve ürünü nasıl yaptığını anlattı.  Dediğim gibi orjinal ürünü kendine alıyorlar, bi bodrumda makina ile etiket bastırıp, 100 tlye 1000 adet içi boş flakon alıp, içine artık ne koyuyorlarsa bilmiyorum ama fake olan ilacı geri kutusuna koyuyorlar :) 

Polise verseydiniz keşke yaptıkları sahtecilik.Bahsettiğiniz kişi m.y midir?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
osm    5

Ben Türkiyeden 8 senedir ürün alıp kullanan veya arkadaşlarımla paylaşan birisi değilim ama benim türkiyede çevremdeki insanlar arkadaşlarım bu satıcılardan ilaç temin edip kullanıyorlar ve anlaşılan bu dolandırıcılar yüzünden zor durumda kalıyorlar ben birdaha türkçe konuşan birinden ilaç alacağımı düşünmüyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Attila    2
osm, 17/3/2020 - 18:02 yazdı:

20200317_174910.thumb.jpg.7897f696946c892bda125b844fd74b32.jpgMerhaba arkadaşlar elimde meditech marka tren acetat ve bayer 20 ampullük testo e. var daha önce bu ürünlerden kullanan oldumu kafama takılan meditech in iki tane web sitesi var www.meditechpharmaceutical.net ve meditechpharmaceuticals.com bendeki check kodlarının altında www.meditechpharmaceuticals.com web sitesi yazıyor 

20200317_174957.jpg

20200317_175133.jpg

20200317_175241.jpg

20190529_223737.jpg

Konuyu 2 yıl sonra gördüm:) Alacak olanlara duyrulur. Orijinal meditech www.meditechpharmaceutical.net adresi olması lazım. com ile biten ürünlersahte meditech. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Alhnclk
      KKTC de yaşıyorum meditech marka Tren acetat aldım  fakat rengi kırmızıya dönük olması gerekirken sarımsı bir rengi var satıcıya sorduğumda renk farkı olabilir de içinde ki mg falan aynı sorun yok dedi sizce resim yukldeim sorun olur mu 

• Yazan: AnimalPower
      Değerli Forum üyeleri saygı değer hocalarım. 20 Aralıkta başlamış olduğum Haftalık 500mg Testo E. +Proviron kürünün ortasında bu testi yaptırdım. İlk 5 hafta kullandığım ilac Meditech 'di daha sonra onu bulamadığım için 1 hafta da rootcell ile devam ettim , ardından bu testi aldım. Çok anlamasam da galiba ilaçlar sahte çıktı. Bu benim ilk kürümdü. Plasebo etkisi olacak ki çok güzel gelişim yakalamıştım. Tabi antrenmen ve beslenme konusunda çok serttim. Yukarda bahsettiğim ilaçların yanı sıra Nac600 ve multivitamin kullanıyordum. Sizlerden ricam raporu incelemeniz ve bana bir yol göstermeniz. Şuan ne yapacağımı bilmiyorum. Elimde RootCell hala duruyor ama bunu çöpe atacağım. Moralim çok bozuk boşa giden paralar enjeksiyon adına çekilmiş bir ton çile vede kandırılmak kötü bir his. Ama bir yandan da gizli bir mutluluk var çünkü gelişimimden gerçekten çok memnundum. (Bu arada testislerimde ciddi bir küçülme oldu , sanırım bu provirondan kaynaklı.) Dediğim gibi raporu incelemenize ve yol göstermenize ihtiyacım var.

• Yazan: Bloodless
      Merhaba değerli forum üyeleri
      Meditech pharma kullanan, kullananlardan duyanlar ve ürün kalitesi hakkında bilgisi olanlar bu başlık altında markayı değerlendirebilir mi rica etsem. Etki, yan etki vs. Şimdiden teşekkürler... 

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.