Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

makavel1

Sadece testo ne kadar kullanılır?

Önerilen İletiler

odi    58

Bütün yıl düşük dozaj kullanıyorlar, haftalık 100 enanthat vurup offsezonda hiç ilaç kesmeyenler var. Yarışmacı değilsen çok gerekli değil bence.

Dozajı nasıl ayarlamayı düşünüyorsun ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553
makavel1, 7 dakika önce yazdı:

6 ay 1 sene kullansam sorun olur mu?

Niye olsun ki ? Kür olarak düşünüyorsan yanına anabolik ekleyip daha kısaltsan süreyi daha iyi olabilir.Ne kadar uzun kür, o kadar uzun geri dönüş demektir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

@metinav  @odi Selamlar. Ben protein sentezini arttırmak ve kas yıkımını önlemek amacıyla 20 haftalık 250 mg test e veya sustanon düşünüyorum. Pazartesi ve perşembe 125 mg şeklinde alma fikrindeyim. İdmanlarım sert, beslenmem iyi. Amacım damarlı bir görüntü veya oblik göstermek değil. PPL sistemiyle çalıştığım için kimyasal destek düşünüyorum. Önerir misiniz ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Equipoise    333
NamasteGodDamnİt, 2 saat önce yazdı:

@metinav  @odi Selamlar. Ben protein sentezini arttırmak ve kas yıkımını önlemek amacıyla 20 haftalık 250 mg test e veya sustanon düşünüyorum. Pazartesi ve perşembe 125 mg şeklinde alma fikrindeyim. İdmanlarım sert, beslenmem iyi. Amacım damarlı bir görüntü veya oblik göstermek değil. PPL sistemiyle çalıştığım için kimyasal destek düşünüyorum. Önerir misiniz ?

O dozda sustanon hiçbir fayda vermez aldığın dozun %90 ı perşembeye kadar çoktan yarılanmış olur.  250 mg gibi Bi dozda tavsiyem test enantat ya da cypionattır. Dediğin gibi pzrtsi 125 persembe 125 optimum dozlama olur. Gayet de fayda sağlar

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553
NamasteGodDamnİt, 12 saat önce yazdı:

Kullan kullanma diyebilmem mumkun degil.Fayda saglayacagini dusunuyorsan kullanabilirsin.Sustanon veya enantat dozunu 500 yapsan daha iyi olur. Zaten kilo alimi vb. ilk 10 haftada yapiyor.Geri kalan zamanda duruyor diyebiliriz. 12 haftalik bir kür yeter bana kalsa. İstiyorsan sonrasina dozu dusurur aldigin kilolari korumak icin haftalik 250 mg la uzatabilirsin.Beslenmen iyiyse 8-10 kilo alman mumkun.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
odi    58
NamasteGodDamnİt, 12 saat önce yazdı:

@Equipoise@metinav hocam aciklamis zaten, dogru anladiysam amacin recoveryni arttirmak ve hizlandirmak, dogru bir bakis acisi ben olumlu yararlanacagini dusunuyorum, zamanla arttirabilirsin.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.216
makavel1, 23 saat önce yazdı:

6 ay 1 sene kullansam sorun olur mu?

kullanırsın geriye dönüştede korkma tatile giden çalışanlara tatil bitti dediğinde biraz somurturlar ama seve seve dönüş çalışmaya başlarlar :D (lh,fsh)

• ahahaha 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
makavel1    15

odi, 15.03.2020 - 14:05 yazdı:

Bütün yıl düşük dozaj kullanıyorlar, haftalık 100 enanthat vurup offsezonda hiç ilaç kesmeyenler var. Yarışmacı değilsen çok gerekli değil bence.

Dozajı nasıl ayarlamayı düşünüyorsun ?

yarışmanın y sinden anlamam amacım bünyemin düşük testosteronunu sürekli yüksek tutup spordan daha iyi faydalanmak, haftada 1 defa 500mg düşünüyorum

metinav, 15.03.2020 - 14:05 yazdı:

Niye olsun ki ? Kür olarak düşünüyorsan yanına anabolik ekleyip daha kısaltsan süreyi daha iyi olabilir.Ne kadar uzun kür, o kadar uzun geri dönüş demektir.

geri toparlanma uzun mu sürüyor?

Bay-T, 16.03.2020 - 13:27 yazdı:

kullanırsın geriye dönüştede korkma tatile giden çalışanlara tatil bitti dediğinde biraz somurturlar ama seve seve dönüş çalışmaya başlarlar :D (lh,fsh)

metinin dediği gibi dönüş uzun mu olur hocam?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
makavel1    15
Equipoise, 48 dakika önce yazdı:

1.5 senedir kesmedim

testo-e mi? nasıl durum insta varmı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.225
makavel1, 4 saat önce yazdı:

testo-e mi? nasıl durum insta varmı

insta var mı? Mmmm... 

T.c. kimlik no.'da versin mi?

Dilimde tüy bitti uyarmaktan hala bıkmadınız; instagram var mı? Facebook var mı? Özelden bana bi yazar mısın? Acil bana ulaşır mısın? Numaram x535 bana dönüş yapa mısın? Eski forum kullanıcısısınız üstelik. Biz bu platformu neden kurduk? Herkes bilgiyi tek kaynaktan alsın online bir kütüphane oluşturalım bilgi paylaştıkça çoğalsın diye değil mi? Neyse tüm yeni eski arkadaşlara son uyarımdır forum da bireysel şahsa özel bilgi söz konusu değildir. Bireysel sosyal medya isimleri ve satıcı açık isimleri (kısaltma yapılarak ve soy isim harfleri olmak kaydı ile satıcı detayi kısmen verilebilir sadece misal ben Burak Yılmaz/ B.Y. gibi) numaraları paylaşımı yasaktır. 

Bu vb. forum kurallarına aykırı hareket eden kullanıcılar sınırsız süre ile forumdan uzaklaştırılacaklardır.

Keyifli forumlar.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
makavel1    15
Loving, 4 saat önce yazdı:

insta var mı? Mmmm... 

Dilimde tüy bitti uyarmaktan hala bıkmadınız; instagram var mı? Facebook var mı? Özelden bana bi yazar mısın? Acil bana ulaşır mısın? Numaram x535 bana dönüş yapa mısın? Eski forum kullanıcısısınız üstelik. Biz bu platformu neden kurduk? Herkes bilgiyi tek kaynaktan alsın online bir kütüphane oluşturalım bilgi paylaştıkça çoğalsın diye değil mi?Neyse tüm yeni eski arkadaşlara son uyarımdır forum da bireysel şahsa özel bilgi söz konusu değildir. Bireysel sosyal medya isimleri ve satıcı açık isimleri (kısaltma yapılarak ve soy isim harfleri olmak kaydı ile satıcı detayi kısmen verilebilir sadece misal ben Burak Yılmaz/ B.Y. gibi) numaraları paylaşımı yasaktır. 

Bu vb. forum kurallarına aykırı hareket eden kullanıcılar sınırsız süre ile forumdan uzaklaştırılacaklardır.

Keyifli forumlar.

tc bana lazım değil, çook daha eski üyeyim aslinda ama fazla takılmıyorum, giripte 2 sayfa kuralları okumadım, insta vermesinin size ne zararı olucak genelde forumlarda böyle kurallar olmaz.

Loving, 4 saat önce yazdı:

insta var mı? Mmmm... 

tc ile insta arasında büyük bir fark var yazcak bişey bulamadınız heralde, burda da çocuk yok böyle ilhamlarda bulunmanıza da gerek yok, alisveris de yaptık sizden..

• Üzgün 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.225
makavel1, 01.07.2020 - 03:43 yazdı:

tc ile insta arasında büyük bir fark var yazcak bişey bulamadınız heralde, burda da çocuk yok böyle ilhamlarda bulunmanıza da gerek yok, alisveris de yaptık sizden..

Alışveriş yapmanız sizi forum kurallarına üstün kılmaz. Sınırsız süre ile uzaklaştırıldınız.

Feng, 01.07.2020 - 04:38 yazdı:

Hocam ben birisi ile ilgili güvenilir mi diye baş harflerle 2 kere konu açmıştım 2si de silindi neden?Birde bilgi paylaşımı açısından dediğiniz doğru ama bazı üyeler forumda küre girip forumu bırakıyorlar kür sonrası neler yaşadığını durumunu öğrenmek istediğim insanlar oluyor mesela kendim adına ama ulaşamıyoruz o arkadaşlara

Nedenini o an bana ulaşarak sorabilridiniz günde forum da yüz tane işlem yapmaktayım hepsini sebebi ile not tutamıyorum forum kurallarına aykırı bir içeriğiniz olmuştur muhtemelen.. 2019 açılmış konulara 2018 de açılmış konulara yazıyorsunuz çünkü ulaşamamış olmanız normal. Güncel tarihli konuları takipte kalırsanız dilediğiniz sonuçlara ulaşırsınız. 

Keyifli forumlar.

Feng, 01.07.2020 - 05:46 yazdı:

Forumda yeniyim mesaj atilmiyordu galba nasil ulasmaliyim

Şimdi bir düşünün neden özel mesaj atamıyor sunuz? Sonra forum da son 1,2 mesajdir size neyi izah etmeye çalışıyorum veya diğer kullanıcılara? Bilgi paylaştıkça çoğalır dedik değil mi? Kimse kimsenin özeline dâhil olamaz dedik değil mi? Merak ettiğiniz bir şey varsa konu içinde sorunuz ile alâkalı bir başlıkta veya yeni konu açarak sorabilirsiniz böylece bilgi özel mesaj kutusunda sıkışıp kalmaz binlerce kişi ile paylaşılmış ve paylaştıkça çoğalmış olur.

Keyifli forumlar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.