Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Yusufekinci2434

Buda benim kürüm burak hoca ile

Önerilen İletiler

Merhabalar kür planımız

1-5 danabol 40-50mg balkan

1-24 boldenon 500mg sp

1-26 testo 500mg iran

Şuanlık böyle düsünüyoruz  deca düşüncemiz var veya definasyon yapabiliriz duruma göre ekstra olarak

suanda 6. haftaya giricez

ilk haftalarda testodan dolayı libido arttı suanda tavan durumda

danabol güç kattı 20.günlere doğru bende

suanda 6.haftanın icerisindeyim kilolarım artmaya başladı muazzam bir pump ve antrenman hissi var 

şuanlık bir yanetki görmedim kontrollü ve takipli bir sekilde gidiyoruz

beslenme antrenman ve uyku kısmınıda sıkı tutup uzun bir kür ile güzel bir kütle koymak istiyorum

en yakın zamanda resim ekleyeceğim

okuyan yorum yapan herkese cok tesekkürler düsüncelerinden dolayı

tarihinde Yusufekinci2434 tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

huso    5
Yusufekinci2434, 15.03.2020 - 13:18 yazdı:

Merhabalar kür planımız

1-5 danabol 40-50mg balkan

1-24 boldenon 500mg sp

Kürden önce ve şimdikine ait bi resim varmı çok uzun bi süre gerçekten yada bana öyle geliyor yaş kaç bu arada ilk kür mü bide 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Serms22, 15.03.2020 - 13:50 yazdı:

Kaçıncı kürün başarılar 

İlk kürüm çok tesekkürker iyi dilekleriniz için

odi, 15.03.2020 - 14:07 yazdı:

Basarılar kardesim takipteyiz.

Teşekkürler 🙏

huso, 15.03.2020 - 13:51 yazdı:

Kürden önce ve şimdikine ait bi resim varmı çok uzun bi süre gerçekten yada bana öyle geliyor yaş kaç bu arada ilk kür mü bide 

İlk kür resim ekleyeceğim uzun süre testo ile yıl boyu devam edip arada anabolizanları ekleyip cikarma gibi bir düsüncemiz var fakat suan net degil kür sonu pct den sonra karar vereceğim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

83 kilo ile başlamıştım şuanda 91 e doğru gidiyoruz

10.haftaya doğru girmiş bulunmaktayım geç resim için kusura bakmayın arkadaşlar boldenon etkilerini göstermeye başladı yavaş yavaş antrenmandaki pump hissi ve yorulmama  süper fazla su tutmadan temiz bir şekilde büyüdüğümü hissediyorum güzel kütle koymaya başladımgünden güne elim ayağım bile doluyor salonlar kapandı evdeki eski ağırlık seti ile çalışıyorum adeleleri zorlayarak neyse fazla uzatmadan resimlerimi ekliyim bu arada herkes sağlıcakla kalsın vatanımıza milletimize allah yardım eylesin saglıklı sıhatlı günler dilerim

IMG-20200410-WA0048.jpeg 20200114_085206.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yasings81    69

Doğrusunu söylemek gerekirse pek bi gelişme göremedim. idmandan kaynaklı olabilir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Solwied    0
Yusufekinci2434, 17.04.2020 - 12:44 yazdı:

83 kilo ile başlamıştım şuanda 91 e doğru gidiyoruz

10.haftaya doğru girmiş bulunmaktayım geç resim için kusura bakmayın arkadaşlar boldenon etkilerini göstermeye başladı yavaş yavaş antrenmandaki pump hissi ve yorulmama  süper fazla su tutmadan temiz bir şekilde büyüdüğümü hissediyorum güzel kütle koymaya başladımgünden güne elim ayağım bile doluyor salonlar kapandı evdeki eski ağırlık seti ile çalışıyorum adeleleri zorlayarak neyse fazla uzatmadan resimlerimi ekliyim bu arada herkes sağlıcakla kalsın vatanımıza milletimize allah yardım eylesin saglıklı sıhatlı günler dilerim

Moral bozmak istemem ama çok erken başlamışsın naturel olarak 3-4 ayda bunu yapabilirdin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hasan3542    67
Solwied, 41 dakika önce yazdı:

Moral bozmak istemem ama çok erken başlamışsın naturel olarak 3-4 ayda bunu yapabilirdin

Söyleyecektim vazgeçtim ancak şöyle bir durum var Boldenon biraz geç açılan bir ilaç bu haftadan sonra ilacın verimi 5-6 hafta kadar ciddi artacaktır.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bakalım arkadaslar yorumlarınız icin çok teşekkür ediyorum hepinize biraz erken basladigim doğru güzel ölçüler aldım kendimce forumu sürekli okuyarak öğrenmeye calisiyorum dahada fazlasını beslenme antrenman bozmadan devam ediyorum gelişmeleri aktaracağım sizlere 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    401

Boldenon çok zor bir ilaç 12.haftadayim ne olduysa bu hafta oldu bir anda 16.haftada birakicam zaten bu ikinci boldenon kullanışım bir daha da kullanmam 😅

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DAYIOĞLU    54

KOLAY GELSİN ÖNCELLİKLE BAŞARILAR
boldenon  20 haftadan fazla kullanılmıyor diye biliyordum  yanlış mı biliyorum acaba ? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yasings81    69
DAYIOĞLU, 53 dakika önce yazdı:

KOLAY GELSİN ÖNCELLİKLE BAŞARILAR
boldenon  20 haftadan fazla kullanılmıyor diye biliyordum  yanlış mı biliyorum acaba ? 

Boldenon kullanılabilir sıkıntı olmaz

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DAYIOĞLU    54
yasings81, 18.04.2020 - 18:28 yazdı:

Boldenon kullanılabilir sıkıntı olmaz

ben  20de bıraktım hep kullanılmaz diye birdaha  uzun kür yaparsam  24 yapıcam boldenon  en sevdiğim streoid

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yasings81    69
DAYIOĞLU, 42 dakika önce yazdı:

ben  20de bıraktım hep kullanılmaz diye birdaha  uzun kür yaparsam  24 yapıcam boldenon  en sevdiğim streoid

Aynen en masumu

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AhmetBalcı    131
yasings81, 8 saat önce yazdı:

Aynen en masumu

Boldenon asla masum degildir. Daha iyi arastirmanizi oneriyorum. 
hct, rbc uzerindeki etkilerini arastiriniz. Ve bu etkiler 2 sene icinde ortaya cikabiliyor. Dikkt etmek lazim. Polisitemi veraya neden olabilir

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    401
AhmetBalcı, 51 dakika önce yazdı:

hct, rbc uzerindeki etkilerini arastiriniz. Ve bu etkiler 2 sene icinde ortaya cikabiliyor. Dikkt etmek lazim. Polisitemi veraya neden olabilir

Aynen öyle geçen gün @agfitness de yazmıştı bir konuya baş ağrıları,kalkınca ani kararlar baş dönmeleri hatta uyku problemi bile yaratan bir ilaç.Zaten zor bir ilaç uzun kullanım istiyor etkiside uzun sürüyor anlamasanda 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yasings81    69
AhmetBalcı, 7 saat önce yazdı:

Ahmet hocam deca tren vs sayfalarca yan etkileri yazılır.steroitler içinde en masumu dedim lakin yanlış anladın. Testonun yanında.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar merhabalar resimlerden sonra üzerine biraZ daha koydum fakat omuz sakatlıgı yasayınca sporu bıraktım iki aylıgına ve sonra devam ettim ama pct yapma gerekliligi duydugum için pct yaptım suan pct deyim ilk kürde süper verim alamadıgımı ögrendim güzelce nedenleriyle suanda onları düzelttim pctden sonra bir ay daha dinlenip deca testo anapolon yapmayı düsünüyorum bu arada kürde 98.5 a kadar cikmistim sonra sakatlık filan şekeride kestim o sırada 96 ya indim en son şuan şeker ve tuz sıfırlayarak 92 ye kadar indim yağ ve suları temizleyip pct boyunca diğer küre öyle girmeyi düsünüyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yasings81    69
Feng, 13 saat önce yazdı:

Kür fikrini aklından çıkar vücudunda gram kas yok hiçbir etki de alamamışsın

aynen malesef sonuç başarısız :( 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
weldan    157

Malesef arkadaşlarımız haklı Yusuf kardeşim. Bunun sebepleri çok fazla. Çokta yakın arkadaşım olmayan birisi tekrar küre girmek istediğini söyledi ve daha önce girdiği kürden verim alamamıştı. İlaçları ortak bir arkadaşımızdan almıştı ve ben çalıştıklarını biliyordum. Bu sefer aynı dozlarla tekrar küre girdi. Ben kendisini TR şampiyonu olan bir arkadaşımdan antreman pt si alsın diye gönderdim. Kabul edelim maddi durumu da iyi olan birisi. Çünkü aylık 2bin lira pt için ödeyebilecek güçte. Beraber çalışıyorlar. Geçenlerde tesadüfen yemek yediğim yerde karşılaştık. Sonuçlarına kendisi bile inanamıyor. Ayaküstü laflarken itiraf etti. Ben daha önce idman yapmıyormuşum. Adam dozer gibi üstümden geçiyor. Buradan şu sonuç çıkıyor. Eğer küre girip bu kadar gelişmiş isen bence oturup düşünmen gerekir. Ben nerde yanlış yapıyorum diye. Eğer o yanlışı bulamıyorsan sana prof. destek almanı öneririm. Bu destekten kastım internet ya da sosyal medya ortamındaki pt simsarlarından değil. Kendini kanıtlamış ve seni canlı görüp canlı destek verecek birine danışabilirsin. Çünkü emin ol bir yerlerde bir şeyi yanlış yapmışsın. İlaçları Burak Hoca'dan temin etmişsin ki bu ilaçların düzgün olduğunu gösterir. Geriye antreman, beslenme ve dinlenme kalıyor. Kalan kısımdan birinde bir hata var. Senin yaşlarda bir kardeşimizin gelişmemesi imkansız. Bu dediklerimi yanlış anlama. Diğer arkadaşlarım gibi olmamış diyip geçebilirim. Ama neden olmadığını bulmak daha önemli. 

Saygılarımla..

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
weldan, 55 dakika önce yazdı:

Malesef arkadaşlarımız haklı Yusuf kardeşim. Bunun sebepleri çok fazla. Çokta yakın arkadaşım olmayan birisi tekrar küre girmek istediğini söyledi ve daha önce girdiği kürden verim alamamıştı. İlaçları ortak bir arkadaşımızdan almıştı ve ben çalıştıklarını biliyordum. Bu sefer aynı dozlarla tekrar küre girdi. Ben kendisini TR şampiyonu olan bir arkadaşımdan antreman pt si alsın diye gönderdim. Kabul edelim maddi durumu da iyi olan birisi. Çünkü aylık 2bin lira pt için ödeyebilecek güçte. Beraber çalışıyorlar. Geçenlerde tesadüfen yemek yediğim yerde karşılaştık. Sonuçlarına kendisi bile inanamıyor. Ayaküstü laflarken itiraf etti. Ben daha önce idman yapmıyormuşum. Adam dozer gibi üstümden geçiyor. Buradan şu sonuç çıkıyor. Eğer küre girip bu kadar gelişmiş isen bence oturup düşünmen gerekir. Ben nerde yanlış yapıyorum diye. Eğer o yanlışı bulamıyorsan sana prof. destek almanı öneririm. Bu destekten kastım internet ya da sosyal medya ortamındaki pt simsarlarından değil. Kendini kanıtlamış ve seni canlı görüp canlı destek verecek birine danışabilirsin. Çünkü emin ol bir yerlerde bir şeyi yanlış yapmışsın. İlaçları Burak Hoca'dan temin etmişsin ki bu ilaçların düzgün olduğunu gösterir. Geriye antreman, beslenme ve dinlenme kalıyor. Kalan kısımdan birinde bir hata var. Senin yaşlarda bir kardeşimizin gelişmemesi imkansız. Bu dediklerimi yanlış anlama. Diğer arkadaşlarım gibi olmamış diyip geçebilirim. Ama neden olmadığını bulmak daha önemli. 

Saygılarımla..

Teşekkürler evet antrenmanlarımda ve beslenmemde eksikler vardı suan calistigim hocada vücudumu görünce dedi bunları şuan düzelttik pctden sonra antrenmanı biraz daha kavrayınca tekrar kür yapıcam kışa doğru bu sefer güzel sonuclar bekliyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar herkese yorumları için çok teşekkürler ilacı kestikten sonra beslenme ve antrenmanı düzelterek bu hale geldim yorumlarınızı bekliyorum bir süre daha naturel devam etmek istiyorum bende arkadasınız gibi daha once antrenman yapmadıgımı anladim @weldan ve beslenmeyi düzeltince gerçekten etki mükemmel oldu keşke kürde iken bunları yapsaydım ama tecrübe oldu bana 😁

0D70F421-CBCB-4E46-9EBC-3EE6F237884C.jpeg

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
weldan    157
Yusufekinci2434, 07.11.2020 - 09:36 yazdı:

Arkadaşlar herkese yorumları için çok teşekkürler ilacı kestikten sonra beslenme ve antrenmanı düzelterek bu hale geldim yorumlarınızı bekliyorum bir süre daha naturel devam etmek istiyorum bende arkadasınız gibi daha once antrenman yapmadıgımı anladim @weldan ve beslenmeyi düzeltince gerçekten etki mükemmel oldu keşke kürde iken bunları yapsaydım ama tecrübe oldu bana 😁

Bence kürden sonraki haline göre gelişme daha üst düzeyde. Böyle devam et ve sonunda mutlaka istediğin görünüme kavuşacaksın. Bence vücut yapına bakacak olursa estetik olarak çok daha iyi hale gelirsin. Bu şekilde küre girmeden biraz daha zorla. Sonra gerçekten ama gerçekten gelişimin durduğunu düşündüğün zaman artık küre girme zamanın gelmiştir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
weldan, 2 saat önce yazdı:

Bence kürden sonraki haline göre gelişme daha üst düzeyde. Böyle devam et ve sonunda mutlaka istediğin görünüme kavuşacaksın. Bence vücut yapına bakacak olursa estetik olarak çok daha iyi hale gelirsin. Bu şekilde küre girmeden biraz daha zorla. Sonra gerçekten ama gerçekten gelişimin durduğunu düşündüğün zaman artık küre girme zamanın gelmiştir.

Estetik derken tam anlayamadım ne demek istediginizi ama endormorfum galiba 😄 sizin tavsiyeleriniz olursa bu vücutta duymak isterim teşekkür ediyorum tekrardan saolun dişimi sıkıcam

tarihinde Yusufekinci2434 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.