Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Blitzkrieg

20 haftalık kür sonrası pct desteği

Önerilen İletiler

Blitzkrieg    133

Merhabalar peptid türkiye ailesi.

Yaz ayında oxandrolon winstrol ve clenbuterol kullanmıştım 4-5 hafta ve bu ilaçlar benim testo seviyelerimi hep dibe düşürmüştü. Fakat sizin yardımlarınızla doğal yöntemlerle 2 ay çabalayıp normal değerlere döndürmüştüm.

yaklaşık 20 hafta önce küre başladım.

ve 2 gün önce son enjektemi yaptım.

bu kürümde sadece testosteron enanhtate haftada 500 ptesi 250 cuma 250 olacak şekilde

ve boldenon haftada 400 ptesi 200 cuma 200 olarak 20 hafta boyunca devam ettim. Çokta güzel sonuçlar aldım kendime göre.

sizden şu anki isteğim pct konusunda tam olarak napmam gerektiği.

choriomon 5000 alıp her gün 500 ui vurarak 20 gün boyunca devam mı etmeliyim ve yanında destekleyici olarak klomenle nolvadex kullanmalı mıyım? Henüz kan testi vermedim ama az çok tahmin edebiliyorum. Pazartesi günü ilk işim kan vermek olucak.

sizden peptid türkiye ailesi olarak önerilerinizi bekliyorum..

saygılarımla...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

huso    5

Kan tahlili yaptırıp sonuçlara göre gidilmeli aynı hatayı tekrar yapmayın 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
odi    58

Testis atrofisine bakman lazım, HCG dozajını düşük ve süresini kısa tutman yeterli olabilir. HCG ye gerek olmayada bilir.

tarihinde odi tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.561
Blitzkrieg, Bir saat önce yazdı:

Merhabalar peptid türkiye ailesi.

Yaz ayında oxandrolon winstrol ve clenbuterol kullanmıştım 4-5 hafta ve bu ilaçlar benim testo seviyelerimi hep dibe düşürmüştü. Fakat sizin yardımlarınızla doğal yöntemlerle 2 ay çabalayıp normal değerlere döndürmüştüm.

yaklaşık 20 hafta önce küre başladım.

ve 2 gün önce son enjektemi yaptım.

bu kürümde sadece testosteron enanhtate haftada 500 ptesi 250 cuma 250 olacak şekilde

ve boldenon haftada 400 ptesi 200 cuma 200 olarak 20 hafta boyunca devam ettim. Çokta güzel sonuçlar aldım kendime göre.

sizden şu anki isteğim pct konusunda tam olarak napmam gerektiği.

choriomon 5000 alıp her gün 500 ui vurarak 20 gün boyunca devam mı etmeliyim ve yanında destekleyici olarak klomenle nolvadex kullanmalı mıyım? Henüz kan testi vermedim ama az çok tahmin edebiliyorum. Pazartesi günü ilk işim kan vermek olucak.

sizden peptid türkiye ailesi olarak önerilerinizi bekliyorum..

saygılarımla...

Choriomonu 1500 olarak 3 günde bir vur.Testislerin durumuna bak 1. ci de veya 2. ci de yeterse bırakırsın.Aynı anda yarım tablet aromasin veya arimidex de kullan.Son enjeksiyondan 5-6 gün geçince test yaptır öyle başlarsın klomen ve tamoksifene...

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Blitzkrieg    133
metinav, 1 dakika önce yazdı:

Choriomonu 1500 olarak 3 günde bir vur.Testislerin durumuna bak 1. ci de veya 2. ci de yeterse bırakırsın.Aynı anda yarım tablet aromasin veya arimidex de kullan.Son enjeksiyondan 5-6 gün geçince test yaptır öyle başlarsın klomen ve tamoksifene...

Teşekkür ederim yardımınız için.

peki saygıdeğer @metinav hocam 

choriomona hemen başlamalı mıyım yoksa son enjeksiyonun kandan çıkmasını mı beklemeliyim?

klomen ve tamoksifene test yaptırdıktan sonra ve çıkan sonuçlara göre mi başlim yoksa son enjeksiyonun kandan çıkışından sonra mı başlim?

başlayacaksamda bu iki ilacın günlük dozları ne kadar olmalı?

saygılarımla hocam..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Blitzkrieg    133
odi, 8 dakika önce yazdı:

Testis atrofisine bakman lazım, HCG dozajını düşük ve süresini kısa tutman yeterli olabilir. HCG ye gerek olmayada bilir.

Teşekkür ederim hocam. Pazartesi günü ilk işim test yaptırmak olacak. Sonrasında tekrar sonuçlarımla beraber dönüş yapıcam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.561
Blitzkrieg, 5 dakika önce yazdı:

Teşekkür ederim yardımınız için.

peki saygıdeğer @metinav hocam 

choriomona hemen başlamalı mıyım yoksa son enjeksiyonun kandan çıkmasını mı beklemeliyim?

klomen ve tamoksifene test yaptırdıktan sonra ve çıkan sonuçlara göre mi başlim yoksa son enjeksiyonun kandan çıkışından sonra mı başlim?

başlayacaksamda bu iki ilacın günlük dozları ne kadar olmalı?

saygılarımla hocam..

Beklemene gerek yok başlayabilirsin.3 enjeksiyon yapsan ve 3 gün arayla zaten 9-10 gün sürüyor olacak choriomon kullanımı.

Enjeksiyon işleri bitsin 5 gün de geçsin kanındaki hcg düşsün o şekilde test yaptır kanında suni değer görülmesin diye...

Haplara başlamadan önce test yaptırman başlama zamanını belirlemen için gerekli.Kanındaki hormonel son duruma göre başlamalısın...

Klomen 100+50+50+25

Tamoksifen 40+40+20+20

Şeklinde yapabilirsin...

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Blitzkrieg    133
metinav, 15.03.2020 - 14:25 yazdı:

Beklemene gerek yok başlayabilirsin.3 enjeksiyon yapsan ve 3 gün arayla zaten 9-10 gün sürüyor olacak choriomon kullanımı.

Enjeksiyon işleri bitsin 5 gün de geçsin kanındaki hcg düşsün o şekilde test yaptır kanında suni değer görülmesin diye...

Haplara başlamadan önce test yaptırman başlama zamanını belirlemen için gerekli.Kanındaki hormonel son duruma göre başlamalısın...

Klomen 100+50+50+25

Tamoksifen 40+40+20+20

Şeklinde yapabilirsin...

Saygı değer @metinav hocam merhabalar pregnyl ve choriomonu piyasada bulamıyorum hiç bir türlü.. memleketimde tanıdık bir eczanede 3 tane 1500lük pregnly buldum ama gelmesi 2-3 gün sürer. Geç kullanmaya başlasam sorun olur mu?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.561
Blitzkrieg, 11 dakika önce yazdı:

Saygı değer @metinav hocam merhabalar pregnyl ve choriomonu piyasada bulamıyorum hiç bir türlü.. memleketimde tanıdık bir eczanede 3 tane 1500lük pregnly buldum ama gelmesi 2-3 gün sürer. Geç kullanmaya başlasam sorun olur mu?

3 günden bir şey olmaz, bekle.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Blitzkrieg    133
metinav, 49 dakika önce yazdı:

3 günden bir şey olmaz, bekle.

Hocam piyasalarda gerçekten kıtlık var.. elinde olmayan satamıyor olanda satmıyor bin bir çeşit bahane uyduruyor.. bu arada arimidex yerine nolvadex kullansam olur mu sayın metin hocam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.561
Blitzkrieg, 3 saat önce yazdı:

Hocam piyasalarda gerçekten kıtlık var.. elinde olmayan satamıyor olanda satmıyor bin bir çeşit bahane uyduruyor.. bu arada arimidex yerine nolvadex kullansam olur mu sayın metin hocam

Nolvadexi zaten prenyl bitince kullanacaksın :)

Yoksa boşver kullanma arimidex...

Tv lerde hep sporcular kullanıyor yaygarasından dolayı bu ilaç steroid vermeme sıkıntısı çıkıyor.Fazla dillendirince fazla yayılınca bunlar oluyor.Bu gidişle herşeyi reçeteye sokarlar bizde satıcıların insafına kalırız...

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Blitzkrieg    133
metinav, 17.03.2020 - 21:23 yazdı:

Nolvadexi zaten prenyl bitince kullanacaksın :)

Yoksa boşver kullanma arimidex...

Tv lerde hep sporcular kullanıyor yaygarasından dolayı bu ilaç steroid vermeme sıkıntısı çıkıyor.Fazla dillendirince fazla yayılınca bunlar oluyor.Bu gidişle herşeyi reçeteye sokarlar bizde satıcıların insafına kalırız...

Sayın @metinav hocam merhabalar.. ürünler elime geldi buhğn ilk 1500lük vurumumu gerçekleştirdim.

dün kan tahlili verdim ve sonuçlarım böyleydi

9311C0F2-A0C2-42E4-AD25-D9166B5CFBAE.thumb.png.02fe8b7ff3def8e4f03d3384a7ed6ede.png

benim anlamadığım şey, pregnyl 1500ui nin kutusu içinde 

9E9254E5-1E37-40DC-891B-502E5FEDAFF8.thumb.jpeg.130d28054494e54ae62c3b9b9adcc6d4.jpeg

31FFA2F9-DE6F-4E29-938A-C369791C3DC7.thumb.jpeg.55a3c6e602286ddc3d80a3390ae9b175.jpeg

böyle üçer tane tüp vardı. Bunların hepsin çekip vurduğum zaman tam 1500lüğe tamamlanmış mı oluyor? Yoksa her birinde 1500 ui mi var hocam?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Serms22    37

Kanında hala testosteron varken vurman çok yanlış olmuş bekleyip referans aralığına sokman lazımdı. Bilinçsiz kişilere şu ilacı satıp ardını anlatmıyorlar ona deli oluyorum!!!! Sizin suçunuz yok 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Blitzkrieg    133
Serms22, 26 dakika önce yazdı:

Kanında hala testosteron varken vurman çok yanlış olmuş bekleyip referans aralığına sokman lazımdı. Bilinçsiz kişilere şu ilacı satıp ardını anlatmıyorlar ona deli oluyorum!!!! Sizin suçunuz yok 

Sayın hocam merhabalar

metin hocama hemen vurim mi yoksa kandan çıkmasını bekleyip sonrasında mı vurmam gerek diye sormuştum. Bana; beklemene gerek yok hemen başlayabilirsin demişti. Ben kimseyi suçlamıyorum mutlaka vardır bir bildiği o konudan yana şüphem yok. Benim kafama takılan şey o kutunun içindeki 3 tüpün toplamı 1500ui yapıp yapmadığı.. aldığım eczacı bana herbirinin içinde 500 ui var dedi o yüzden kutunun içindekilerin hepsini kullandım. Ayrıca kandaki testo çıkmadan kullanmamın bir sıkıntısı var mı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Serms22    37

Bizim bildiğimiz gördüğümüz bu yöndedir. Metin abi vur dediyse bilmiyorum vardır bir bildiği anlatırsa bizde aydınlanırız

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hasan3542    67

Valla ben bir işe girişeceksem 2-3 kişiden fikir alıp öyle başlarım.Doktora bile giderken bir sonucu 3 farklı doktora yorumlatırım

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Serms22    37

Kesinlikle burda metin yalan söylüyor Ahmet bilmiyor meselesi değil. Mesele alışılagelmiş şeylerin yani- ilacın vücuttan çıkar öyle pct yapılır- mantığı ile yürürken beklemeden hcg vur deniyorsa bunu herkes merak eder. Metin abinin dediğini uygula ve test sonucunu at sonunda eğer güzel bir pct dönemi geçip değerler iyileşirse yazarsın bizde tamam böyle de oluyormuş deriz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Blitzkrieg    133
Serms22, 16 saat önce yazdı:

Kesinlikle burda metin yalan söylüyor Ahmet bilmiyor meselesi değil. Mesele alışılagelmiş şeylerin yani- ilacın vücuttan çıkar öyle pct yapılır- mantığı ile yürürken beklemeden hcg vur deniyorsa bunu herkes merak eder. Metin abinin dediğini uygula ve test sonucunu at sonunda eğer güzel bir pct dönemi geçip değerler iyileşirse yazarsın bizde tamam böyle de oluyormuş deriz

Hocam sanırsam bir kutunun içinde 3 tane 1500ui lik tüp varmış ben tanesini 500lük sanıp vurdum nolucak peki

• Üzgün 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    447
Blitzkrieg, 11 dakika önce yazdı:

Sanırsam dün bir vurmaya 4500ui vurdum napıcam ben şimdi 😔

Dostum üstünde 1500 iu yazmıyor mu zaten . 1 blestrda 500 iü dediğin şey 2-3 damla gibi . Keşke resmi çekip atsaymışsın buraya iş işten geçmiş öyle atıyorsun. İlaç kanındayken yapmanda ayrı bir ironi. Metin abiyi yanliş anlamiş olabilirsin. Zaten hcg amacı lh ı taklit edip trstisleri düzene sokup doğal testoyu arttırmak ilaç kanındayken yaptıgın için pek faydası olmayacak. Şimdi ilaçların kandan temizlenmesini bekle ve protokole baştan başla .Baştan aşşaği herşeyi yanliş yapmişsin ama düzeltilmeyecek birşey değil merak etme çok bir sıkıntı olacağinida sanmıyorum

tarihinde Ferhat82 tarafından düzenlendi
  • Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Blitzkrieg    133
Ferhat82, 6 dakika önce yazdı:

Dostum üstünde 1500 iu yazmıyor mu zaten . 1 blestrda 500 iü dediğin şey 2-3 damla gibi . Keşke resmi çekip atsaymışsın buraya iş işten geçmiş öyle atıyorsun. İlaç kanındayken yapmanda ayrı bir ironi. Metin abiyi yanliş anlamiş olabilirsin. Zaten hcg amacı lh ı taklit edip trstisleri düzene sokup doğal testoyu arttırmak ilaç kanındayken yaptıgın için pek faydası olmayacak. Şimdi ilaçların kandan temizlenmesini bekle ve protokole baştan başla .Baştan aşşaği herşeyi yanliş yapmişsin ama düzeltilmeyecek birşey değil merak etme çok bir sıkıntı olacağinida sanmıyorum

@Ferhat82 sayın hocam dün vurduğum 4500ui nin bana yani testislerime bir zararı olur mu peki

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Serms22    37

2 3 hafta dinlendir vücudunu şekerli şeylerden uzak dur güzel bir antrenman çıkar evde vücut ilaçları atsın kendinden Ferhat hocanın dediği gibi tekrar bir test ile bakalım tek tek uygulayalım prosedürleri açılmayacak lh fsh yoktur. Tek sorun libido sorunu yaşamazsan iyi ki yaşamazsın gibime geliyor 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Blitzkrieg    133
Serms22, 3 dakika önce yazdı:

2 3 hafta dinlendir vücudunu şekerli şeylerden uzak dur güzel bir antrenman çıkar evde vücut ilaçları atsın kendinden Ferhat hocanın dediği gibi tekrar bir test ile bakalım tek tek uygulayalım prosedürleri açılmayacak lh fsh yoktur. Tek sorun libido sorunu yaşamazsan iyi ki yaşamazsın gibime geliyor 

Doğru söylüyorsunuz hocam ama. Bir anda 4500 ui vurmam prolaktin ile e2 yi yükseltmez mi? 2-3 düzenli evde antreman yapsam beslenmeme dikkat etsem bile hiç bir müdahalede bulunmasam jinekomasti gibi bir etkisi olmaz mı bana

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Serms22    37

E2 ve prolaktin değerlerin çok artsa bile bazı vücutlarda sorun olmuyor jineko yan etkileri görünmüyor. Sende elinde dostinex ve arimidex bulundur. Baktın jineko yan etkisi yaşıyorsun kullanırsın. Benim e2 değerlerim 60 üzeri seyrediyor ama vücutta yan etki yok kullanmıyorum arimidex

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.