Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

huso

Ilk kür içi form ve tahlil destek

Önerilen İletiler

huso    5

Merhaba arkadaşlar  

Boy 1.90 kilo 84

3 yıllık vg geçmişim var ilk 2 yıl kışları yaptım  yazın yapmadım ve her gün şekerli besleniyodum  ve natural sıçrama zamanı  şu 2019 ve bu yıl ciddi yapıyorum çok para harcadım 4-5 öğün temiz beslendim bazen 1 günde tam tavuk 3-4 levrek et yediğimi hatırlıyorum yani natural yaptım antreman ve beslenmede 1 üst seviyeye taşıdım ama kilom hep aynıydı spor başlangıç kilom 82 yani yağ yaktım ama kas kütlesi kazandım ve deriyi incelttim aşağıda yazın bi foto var şuan 84 siyah tişörtlü olan bugünün kürde 11.günüm(ilk kür) diğer 2 foto bu senenin natural ve ilaçların dozu düşük olmasından şüpheliyim konuya gireyim

Özetle ürünlerden çok şüpheliyim hep bi düşünce içindeydim bugün testler geldi 

5 mart perşembe 250mg testo e+ 40mg danabol

9 mart pazartesi 500mg testo e+ 50 mg danabol 

6 günde bir 500 mg testo ve 20-25 gün arası  her gün 50 mg danabol 40 da yapabilirim karaciğerden dolayı sırtımda sivilce arttı

beslenme kürle kreatin başladım yüklemeli 5 gün toplam 100 gram günlük 20gr

sabah 5 yumurta tam omlet 50 gram yulaf fıstık ezmesiyle sonra spor 

spor sonrası başlıyoruz 

4 öğün yiyorum bu 4 öğünde 

320 gram yasemin pirinç 

250 gram tavuk göğsü 

100 gram tam buğday makarna beraber 3 haşlama yumurta 

50 gram yulaf daha 

bol sebze + haşlama brokoli 1

2 günde bir ton balığo ekstra olarak

ara öğünlerde ceviz veya karabuğday patlağı ve bazen ek kalori için yulaf yumurta akı pankek yapıyorum  

kür içinde decavit+ bemicks c+ benexol ama onu kesmeyi düşünüyorum fazla gibi 

genetik olarak zayıf uzun ama yağlı sanırım dünyadaki en kötü şey ve hiç birşey bilmiyordum  zor olanı yaptım bilsem öküz gibi yerdim 🥺 son zamanlarda farkettim öströjen değerim hep düşükmüş 7 civarı en düşük seviye uyarısı veriyodu ve bunla beraber aileden gelen kan şekeri seviyem 95 üstüydü şeker hiç tüketmesemde glisemik düşük beslensemde 87 den aşağı indiremedim fotoları ekliyorum 1 tane spora başlangıç fotomu ekliyiceğim 2 tanede bu yıl formu ve 1 tane siyah tişortlü olan 11.gün deki kürdeki halim desteklerinizi ve yorumunuzu bekliyorum antreman stilim sert süper setli negatif yoğunluklu son 2 aydır öneriyorum yeni başlayanlar için 

0FE6B4DA-ED2D-4C67-B26B-0AED6C34CAC3.png

F3D82692-DEA4-4860-8809-DC7FBB0922F0.png

C0463B56-F2C0-4902-9461-C3AF52AD4685.png

65420BEE-E46B-43A6-9CCC-2B0D04402FC1.png

7710A303-8B2B-4DE1-8427-FB506BA3A375.png

BA3E6E80-7A0E-419A-AF00-6433A19AC3FA.png

C87AC093-191B-42AC-B051-DA7ECC9A05AC.png

7BA6EA59-59D9-4326-B66B-1E0AB92BAAD4.jpeg

0F00E83E-66D5-482A-BEC5-350528DAD1B9.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

yasings81    69

kür içerisinde karaciğeri koruyucu birşey içmedin herhal de çok yükselmiş karaciğer enzimlerin. Sana tavsiyem hergün mutlaka milk thistle kullan. enzimlerini düşürmek istiyosan mutlaka maydonoz kürü yapmanı öneririm. yüzde yüz kesin sonuç alırsın. Ben ve cevremde çok kişi denedik tecrübeyle sabittir. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
huso    5
Serms22, 6 saat önce yazdı:

Testosterone çalışıyor .

Ürünlerin markası ne acaba ?

yeni seri balkan testo ve danabol

F1B1B6FE-0112-43C0-A365-D915A4A54F92.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
huso    5
yasings81, 53 dakika önce yazdı:

kür içerisinde karaciğeri koruyucu birşey içmedin herhal de çok yükselmiş karaciğer enzimlerin. Sana tavsiyem hergün mutlaka milk thistle kullan. enzimlerini düşürmek istiyosan mutlaka maydonoz kürü yapmanı öneririm. yüzde yüz kesin sonuç alırsın. Ben ve cevremde çok kişi denedik tecrübeyle sabittir. 

maydanoz tüketiyorum hocam sebzede kür içinde karaciğer koruyucu kürdeki etkiyi düşürür diye bi söylem var emin değilim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Serms22    37
huso, 14 dakika önce yazdı:

yeni seri balkan testo ve danabol

F1B1B6FE-0112-43C0-A365-D915A4A54F92.jpeg

Hangi günler enjeksiyon oldun kardeşim test yapana kadar 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
huso    5

ilk perşembe 250 mg pazartesi 500 mg 5 gün sonrada teste gittim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
huso    5
Serms22, 1 dakika önce yazdı:

Hangi günler enjeksiyon oldun kardeşim test yapana kadar 

ilk perşembe 250 mg pazartesi 500 mg 5 gün sonrada teste gittim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
odi    58

Yerinde olsam, once decavit ve benexolu ardindan cok beklemeden bemiks c yi ve  4. haftalarda da danabolu birakirdim. Ilaclarinin dozu hakkinda kimse birsey diyemez, ama formun cok guzel beslenmen de guzel boyle devam et ve sabret.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yasings81    69
huso, 15 dakika önce yazdı:

maydanoz tüketiyorum hocam sebzede kür içinde karaciğer koruyucu kürdeki etkiyi düşürür diye bi söylem var emin değilim

ilk defa duyuyorum. Nacizane fikrim mutlaka milk thistle kullan. lakin vucudun en önemli organıdır karaciğer. maydonozu yemeklerle tüketmen karaciğerini tam anlamıyla temizlemez. aç karnına maydonoz kürünü yapıp en az 20 dk bişey yemeyeceksin . Daha çok gençsin dikkat et ...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yasings81    69

Birde günlük proteğin miktarida bana az geldi.  84 kilosun kilo x 2.2  :  ortalama 160 ile 180 gram proteğin tüketmen gerekir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
huso    5
odi, 51 dakika önce yazdı:

Yerinde olsam, once decavit ve benexolu ardindan cok beklemeden bemiks c yi ve  4. haftalarda da danabolu birakirdim. Ilaclarinin dozu hakkinda kimse birsey diyemez, ama formun cok guzel beslenmen de guzel boyle devam et ve sabret.

benoxolü kesiyorum ardından devavit sonrada danabol testonun 16 değeri aşması mg düşük yüksek olduğu anlamına gelmiyor değil mi ama en azından azda olsa var

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
odi    58

Yok yok hic oyle birsey yok ilacin gayet guze calismis icini ferah tut.

Her cihazin ve kitin bir calisma araligi var, bazi kitler diyor ki mesela ben en fazla 16 en dusuk 1 i okurum onun altinda ki ve ustunde ki degerleri saptayamam. Senin ki 16 dan buyuk ama ne kadar buyuk belli degil belki 40 belki 50 ... yani kit en fazla 16 okuyabiliyormus, 

Bu gibi durumlarda aslinda dilusyon yapariz, seri dilusyon 10 kat sulandiririz serumu, cikan sonucu 10 ile carpariz ama onunla ugrasacak adam lazim tabi.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
odi    58
huso, 16 dakika önce yazdı:

benoxolü kesiyorum ardından devavit sonrada danabol testonun 16 değeri aşması mg düşük yüksek olduğu anlamına gelmiyor değil mi ama en azından azda olsa var

Her cihazin ve kitin bir calisma araligi var, bazi kitler diyor ki mesela ben en fazla 16 en dusuk 1 i okurum onun altinda ki ve ustunde ki degerleri saptayamam. Senin ki 16 dan buyuk ama ne kadar buyuk belli degil belki 40 belki 50 ... yani kit en fazla 16 okuyabiliyormus, 

Bu gibi durumlarda aslinda dilusyon yapariz, seri dilusyon 10 kat sulandiririz serumu, cikan sonucu 10 ile carpariz ama onunla ugrasacak adam lazim tabi.

Kurde ne kadar az ilac o kadar iyidir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
huso    5
odi, Şimdi yazdı:

Kurde ne kadar az ilac o kadar iyidir

Ek olarak doğal besin ekliyeyim o zaman haftada 1-2 balık et carbı yükselteyimmi sizce

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
odi    58

50 yulaf + 320 pirinc +100 makarna +50 yulaf : Bunlarin cig olarak tarttigini farzediyorum

-520 gr  karbonhidrat kaynagi tuketiyorsun. Bunlarin tamami karbonhidrat degil, makarna ve pirincte %80, yulafta %50-60

-Yani hesaplarsak 400 gr civari karb tuketiyorsun, kilona gore fena degil ama biraz daha arttirilabilir tabi artan antrenman yogunluguna paralel olarak.

Patates ekleyebilirsin, patates cok kolay tuketiliyor mesela ben tok karna yarim kilo patates salatasini biraz baharat limon ve az zeytinyagiyla yuvarlayabiliyorum 9_9

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Serms22    37
odi, 14 dakika önce yazdı:

mesela ben tok karna yarim kilo patates salatasini biraz baharat limon ve az zeytinyagiyla yuvarlayabiliyorum 9_9

Bu şey değil mi :ben 😂

@husoyiyebilirsen daha fazla karb al olay basit büyümek istiyorsan karbonhidrat ye

tarihinde Serms22 tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AhmetBalcı    131

Enzimler icin

solgar lipotropic factors ve solgar alpha lipoic asit almani tavsiye ediyorum. Acil olarak kullanmalisin. 
ayrica kan degerlerin kür öncesi cok mu dusuktu?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Wh00    149
AhmetBalcı, 25 dakika önce yazdı:

Enzimler icin

solgar lipotropic factors ve solgar alpha lipoic asit almani tavsiye ediyorum. Acil olarak kullanmalisin. 

Hocam bende suan tren p test a masteron küründeyim 3. Haftam 

Özel laboratuvardan tahlil yaptırabilir miyim 

hangi tahlilleri yaptırmam A dan Z ye 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
huso    5
AhmetBalcı, 59 dakika önce yazdı:

Enzimler icin

kür öncesi karaciğerler düşüktü sizin dedikleriniz karaciğer enzimleri için mi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AhmetBalcı    131
huso, 30 dakika önce yazdı:

kür öncesi karaciğerler düşüktü sizin dedikleriniz karaciğer enzimleri için mi

Kur oncesi kan degerlerin

hct rbc gibi hemogram degerleri

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
huso    5
AhmetBalcı, 8 dakika önce yazdı:

Kur oncesi kan degerlerin

hct rbc gibi hemogram degerleri

Var atıyorum hemen

72DB88EB-2CAB-481D-BBD7-D28529C84289.jpeg

84284AD4-18A8-437F-97E7-F1AABE36D066.jpeg

8E388C3B-9776-426E-A369-CD7C3ED4B541.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
huso    5
Serms22, 4 dakika önce yazdı:

@AhmetBalcıhocam bu kan değerlerinin düşüş sebebi nedir acaba kürden öncede yüksekmiş arkadaşın 

hocam bu ne anlama geliyor 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AhmetBalcı    131

İlk defa gorüyorum bunu. Normalde tüm AASler kirmizi kan hucreti dolayisiyla da hct arttirir. ayrica protein kaynaklarinda da demir var. Demir de dogrudan bu degeri arttirir. Ustune birde bolde kullaniyorsun ki boldenin calisma mantigi zateb rbc arttirmaktir. 
cok fazla kalsiyum tuketimjn mi var? Süt urunleri ya da tablet olarak?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.