Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

Hasan3542    67

14. Gün yağ oranım aynı , 1. gün 81.2 kg - 14. gün 85.5 kg oldum. Yağ oranım aynı - 7 gündür basit ev egzersizleri dışında idman yapmıyorum. Dianabol'ü 5  gündür kestim. Ana öğün sayım günde sadece 2  ve durum bu

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hasan3542    67
KaiGreene, 27 dakika önce yazdı:

Kilo kaçtı kardeşim yeterli kaloriyi alıyor musun 2 öğün az gibi geldi 

Kiloyu yazdım yukarıda en son 2 öğün az evet salonlar açılınca 5 öğüne çıkaracağım ben 2 öğüne rağmen kilo artışına dikkat çekmek istedim zaten

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Seriusem    1

Herkesin dediği gibi biraz bekleseydin keşke bende ilk kurum deyim ama baya bir bekledim kanka yinede senin kararın başarılar dikkat et kendine aman sağlığına bişe olmasin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hasan3542    67
Serms22, 18 dakika önce yazdı:

Ne durumdasın hasan kürün nasıl gidiyor 

Hocam bu salı 250 mg testo 1 primo vurdum salonlar açılana kadar bu şekilde devam edeceğim oturduğum yerden büyüme durdu artık :) ama vücudum erimiyor 5 gündür ev antremanı yapmadığım halde vücut tamamen aynı koruyor yani kendini spor yapmasamda ... Muhtemelen eğer normal şartlarda devam etseydim 89 kg ları zorlayacaktım şu an 85 kgdayım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deity    171

bende evde antrenman yapamayanlardanım kapandığımdan beri 1 kez full body yaptım dahada yok :( şuan haftalık 250 enant ile gidiyorum pump kalmadı vücutta

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hasan3542    67
Deity, 8 dakika önce yazdı:

bende evde antrenman yapamayanlardanım kapandığımdan beri 1 kez full body yaptım dahada yok :( şuan haftalık 250 enant ile gidiyorum pump kalmadı vücutta

az önce 2 set şınav çektim göğüsler patlayacak gibi bende pump açısından sıkıntı yok

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deity    171
Hasan3542, 6 dakika önce yazdı:

az önce 2 set şınav çektim göğüsler patlayacak gibi bende pump açısından sıkıntı yok

basmadan vücut sönmüş gibi duruyor ondan bahsediyorum kaslarda glikojen boşaldı 

oral varmıydı sende

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hasan3542    67
Deity, 29 dakika önce yazdı:

basmadan vücut sönmüş gibi duruyor ondan bahsediyorum kaslarda glikojen boşaldı 

oral varmıydı sende

dianabol kullanıyordum ama 1 haftadır kestim onuda 5 gün kullandım zaten

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hasan3542    67

Şunu farkettim primo gerçekten yavaş hafif ama güzel bir ilaç ciddi kas kütlesi almayı bekleyenler 500 mg aşağısı girmesin ve antreman olmadan ciddi kas gelişimi beklemesin bir mucize falan değil yani dediğim gibi hafif ve yavaş bir ilaç ama doku oluşturuyor su falan tutmuyor fazla ben bunu tecrübe ettim 4 haftalık kullanımımda sporu bırakmam ile beraber o güzel ilerleyiş yavaşladı ve durdu bu arada yine dediğim gibi spor yapmadan bunu kullanmak saçmalık bence güç artışı olmadı fazla bu arada özet geçmem gerekirse , hafif , yavaş , ama temiz doku oluşturan bir ilaç spor ile birlikte

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hasan3542    67
Hasan3542, 31.03.2020 - 19:45 yazdı:

Şunu farkettim primo gerçekten yavaş hafif ama güzel bir ilaç ciddi kas kütlesi almayı bekleyenler 500 mg aşağısı girmesin ve antreman olmadan ciddi kas gelişimi beklemesin bir mucize falan değil yani dediğim gibi hafif ve yavaş bir ilaç ama doku oluşturuyor su falan tutmuyor fazla ben bunu tecrübe ettim 4 haftalık kullanımımda sporu bırakmam ile beraber o güzel ilerleyiş yavaşladı ve durdu bu arada yine dediğim gibi spor yapmadan bunu kullanmak saçmalık bence güç artışı olmadı fazla bu arada özet geçmem gerekirse , hafif , yavaş , ama temiz doku oluşturan bir ilaç spor ile birlikte

Küre ara verdim tamamen.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    447
Hasan3542, 28 dakika önce yazdı:

Küre ara verdim tamamen.

Go Bende ara vericem Belli ki bu durum uzayacak baya 🙁

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hasan3542    67

Karantina bittikten sonra küre İLK 5 HAFTA 500 TESTO 300 PRİMO SON 3 HAFTA 500 TESTO 400 PRİMO ŞEKLİNDE YENİDEN BAŞLAYACAĞIM

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hasan3542    67
survival, 6 saat önce yazdı:

hasan kardeşim sen iflah olmaz bir insan gibisin yolun açık olsun ve geçmiş olsun

Pardon ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
survival    1
Hasan3542, 21.04.2020 - 12:30 yazdı:

Pardon ?

Burada sana insanlar bir sürü şey yazıyor tavsiye veriyor hiç birini dinlemeden kafana göre takılıyorsun, burda ki fikirleri uygulamak zorunda değilsin ama uygulamayacaksan da burada konu açma bilader.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hasan3542    67
survival, 1 saat önce yazdı:

Burada sana insanlar bir sürü şey yazıyor tavsiye veriyor hiç birini dinlemeden kafana göre takılıyorsun, burda ki fikirleri uygulamak zorunda değilsin ama uygulamayacaksan da burada konu açma bilader.

Fikir alırım ama uygulamak zorunda değilim dediğin gibi dolayısıyla seni ilgilendiren birşey yok

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Yigit3541    124

1 kere Deca yı uygulamak psikolojik destek vericek sanırım eklemlere onun dışında başka Bi seçenek göremedim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hasan3542    67
Testotaylan, 2 saat önce yazdı:

Ne yaptın başladın mı

Yakın zamanda yeni konu açacağım.

Yigit3541, 1 saat önce yazdı:

1 kere Deca yı uygulamak psikolojik destek vericek sanırım eklemlere onun dışında başka Bi seçenek göremedim

Özellikle belirttim bu durumu ama kimse okumuyor :(

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fitmamii    0

Yaşın daha genç 21 yaşına kadar küre girilmemeli bence 
kullandığın ilaçlar hafif ilaçlar değil şimdi değil ama 5-6 sene sonra görücem seni
yanlış anlamada naturel yaparsın sınıra gelirsin ondan sonra kür işine girersin kardeş sen bu vucutla küre giriyorsan bilmiyorum
sonunu düşünen kahraman olamaz yazmışsın sonunda kalkmayınca kısır kalınca kahraman olursun iyi günler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hasan3542    67
fitmamii, Bir saat önce yazdı:

Yaşın daha genç 21 yaşına kadar küre girilmemeli bence 
kullandığın ilaçlar hafif ilaçlar değil şimdi değil ama 5-6 sene sonra görücem seni
yanlış anlamada naturel yaparsın sınıra gelirsin ondan sonra kür işine girersin kardeş sen bu vucutla küre giriyorsan bilmiyorum
sonunu düşünen kahraman olamaz yazmışsın sonunda kalkmayınca kısır kalınca kahraman olursun iyi günler.

Ne saçmalıyorsun be ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.