Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

muhocan37

Definisyon kürü değişim

Önerilen İletiler

muhocan37    2

Beyler iyi akşamlar dilerim öncelikle 

yaklaşık 28 gün oldu 2 hafta 

pazarttesi  çarşamba cuma 

1ml testo propionat 1ml tren acetat devam ettim 

son 2 haftadır

pazartesi salı ğerşembe cumartesi

1ml pripionat 1 ml tren acetat 

ilk halim baya hardcore kötüydüm 😀biliyorum şuanki de kötü ama değerlendirmenizi istiyorum 28 günlük 

Kafası kesik olanlar güncel şimdi çekmiştim tam ışıkta kötü çıkıyor zaten

B0A89261-54A4-4104-B638-BB4AC05A6944.png

24FA4BA2-3A79-40D8-90D9-7E5CDAABE649.jpeg

CDD4B60F-3585-485F-A373-61E3753F051A.jpeg

5F196319-C16B-422B-83FA-62FB4DDE9A3F.jpeg

239524C1-4D68-4DCA-8DD1-74BFC73224F6.png

tarihinde muhocan37 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

muhocan37    2
Serms22, 2 dakika önce yazdı:

Kaç kalori alıyorsunuz beslenme nasıl kardiyo nasıl yapıyorsunuz 

Hocam direk beslenmeyi söyleyim 

sabah 2x yumurta 75 100 gr arası göğüs

1 paket rica cream 

10 badem 

öğlen 200 250 gr brokoli 200 gr tavuk 

brokolinin üstü yoğurt 

3 ceviz 

antreman sonu öğle ile gene aynı  en geç 8de fln bitiyor son öğün bide 

102 kilo başladım şuan 97 

antreman genelde haftada 5 6 gün arası cardio antreman sonu ekiptik 15-30 dk arası günden güne değişiyor 

tarihinde muhocan37 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
muhocan37    2
Serms22, Şimdi yazdı:

Harika görünüyor devamm

Gerçekten mi hocam ben cidden tam hoşuma gitmedi ama başlangıçta çok kötüydüm cidden yaklaşık 6 hafta daha devam edicem teşekkür ederim çokça

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
muhocan37    2
odi, 3 dakika önce yazdı:

Parçalamaya devam kardeşim, kılıcın keskin olsun.

Çok teşekkür ederim nasıl 28 gün için boş yere tribe girmeyimmi 😀 çünkü 6 hafta kaldı dozajmı yükseltsem diye düşünüyorum trenin fln

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
dukegg    47

size önerebileceğim sağlıklı yağ ve sağlıklı karbonhidrat tüketimi olmadan yapacağın diyetler ilk etapta sana fayda sağlıyor gibi gözüksede ,ribaund etkisiyle verdiğinden daha fazlası geri dönecektir.Yediğiniz yoğurt oranını bilmiyorum , süt ve süt ürünleri özellikle erkeklerde bel bölgesinde yağlanmaya sebep olur ( 2 kaşık yoğurt , 1 çay bardağı sütten bahsetmiyorum ) sabahları yumurta yiyorsunuz , protein kaynağı ve yanında protein tüketiyorsunuz bence sağlıklı bir karbonhidrat olan yulaf eklenebilir...diğer öğünlerede az gramajlarda karbonhidrat eklemelisin...yaşam kaynağı karbonhidrattır. 0 karbo giderek ruh sağlığınada zarar verirsin...çok düşük karbolu beslenme şekli kan şekerinin kritik sınıra inmesine ve tiroit bezinde hormon üretim dengesinin bozulmasına ,T3 hormunu üretiminin azalmasına ve reverse T3 hormonunun artmasına sebep olur.Bu durumda hipotiroidiye yol açabilir. Bu tarzda diyetlerin uygulanaması demiyorum ama YANLIŞ uygulanması kortizol üretimini artırır ve vucut kötü geçen gün için yağ depolamaya başlar ve halsizlik , yorgunluk oluşur...Diyetisyen olarak lütfen şu karbonhidrat kötüdür mantığından uzaklaşalım...Şekerli gıda tüketmeyip yeterli düzgün karbonhidratlı besinlerle ve dengeli proteinle ilaç kullanmadan istediğin seviyelere gelebilmen uzun sürmez( anormal hormonal rahatsızlıkların yoksa)

Ayrıca ilaç konusunda uzman değilimdir uzman arkadaşlarımız bilgilendirecektir ama bana daha ilk kürden tren girmek biraz sert olmus gibi geliyor...

Saygılarımla

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AnimalPower    5
muhocan37, Bir saat önce yazdı:

Beyler iyi akşamlar dilerim öncelikle 

yaklaşık 28 gün oldu 2 hafta 

pazarttesi  çarşamba cuma 

1ml testo propionat 1ml tren acetat devam ettim 

son 2 haftadır

pazartesi salı ğerşembe cumartesi

1ml pripionat 1 ml tren acetat 

ilk halim baya hardcore kötüydüm 😀biliyorum şuanki de kötü ama değerlendirmenizi istiyorum 28 günlük 

Kafası kesik olanlar güncel şimdi çekmiştim tam ışıkta kötü çıkıyor zaten

B0A89261-54A4-4104-B638-BB4AC05A6944.png

24FA4BA2-3A79-40D8-90D9-7E5CDAABE649.jpeg

CDD4B60F-3585-485F-A373-61E3753F051A.jpeg

5F196319-C16B-422B-83FA-62FB4DDE9A3F.jpeg

239524C1-4D68-4DCA-8DD1-74BFC73224F6.png

Tüm hocalarımız yüksek yağ oranında küre girilmemesinin önemini ısrarla belirtiyor, 28 gün birşey söylemek için çok erken gibi, merakla kür sonunu bekliyorum. Umarım hedefinize ulaşırsınız. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
muhocan37    2
AnimalPower, 17 dakika önce yazdı:

Tüm hocalarımız yüksek yağ oranında küre girilmemesinin önemini ısrarla belirtiyor, 28 gün birşey söylemek için çok erken gibi, merakla kür sonunu bekliyorum. Umarım hedefinize ulaşırsınız. 

Bakalm hocam inşallah kısa esterli olduğu için bence 28 gün iyi bi süre gibi geldide baklm inş  6 hafta daha ilerlicem 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
muhocan37    2
dukegg, 38 dakika önce yazdı:

size önerebileceğim sağlıklı yağ ve sağlıklı karbonhidrat tüketimi olmadan yapacağın diyetler ilk etapta sana fayda sağlıyor gibi gözüksede ,ribaund etkisiyle verdiğinden daha fazlası geri dönecektir.Yediğiniz yoğurt oranını bilmiyorum , süt ve süt ürünleri özellikle erkeklerde bel bölgesinde yağlanmaya sebep olur ( 2 kaşık yoğurt , 1 çay bardağı sütten bahsetmiyorum ) sabahları yumurta yiyorsunuz , protein kaynağı ve yanında protein tüketiyorsunuz bence sağlıklı bir karbonhidrat olan yulaf eklenebilir...diğer öğünlerede az gramajlarda karbonhidrat eklemelisin...yaşam kaynağı karbonhidrattır. 0 karbo giderek ruh sağlığınada zarar verirsin...çok düşük karbolu beslenme şekli kan şekerinin kritik sınıra inmesine ve tiroit bezinde hormon üretim dengesinin bozulmasına ,T3 hormunu üretiminin azalmasına ve reverse T3 hormonunun artmasına sebep olur.Bu durumda hipotiroidiye yol açabilir. Bu tarzda diyetlerin uygulanaması demiyorum ama YANLIŞ uygulanması kortizol üretimini artırır ve vucut kötü geçen gün için yağ depolamaya başlar ve halsizlik , yorgunluk oluşur...Diyetisyen olarak lütfen şu karbonhidrat kötüdür mantığından uzaklaşalım...Şekerli gıda tüketmeyip yeterli düzgün karbonhidratlı besinlerle ve dengeli proteinle ilaç kullanmadan istediğin seviyelere gelebilmen uzun sürmez( anormal hormonal rahatsızlıkların yoksa)

Ayrıca ilaç konusunda uzman değilimdir uzman arkadaşlarımız bilgilendirecektir ama bana daha ilk kürden tren girmek biraz sert olmus gibi geliyor...

Saygılarımla

Teşekkür derim ilk kür değil uzun bi ara oldu ama skntı yok şuanlık dediklerini dikkate alcam hocam karb eklicem öğlen öğününe 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
dukegg    47
muhocan37, 9 dakika önce yazdı:

Teşekkür derim ilk kür değil uzun bi ara oldu ama skntı yok şuanlık dediklerini dikkate alcam hocam karb eklicem öğlen öğününe 

Sabah öğle akşam olarak ekleyebilirsin , ve öğünlerini istersen 4 yapabilirsin...temiz beslenmen yeterli gerisi gelir...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
muhocan37    2
dukegg, Şimdi yazdı:

Sabah öğle akşam olarak ekleyebilirsin , ve öğünlerini istersen 4 yapabilirsin...temiz beslenmen yeterli gerisi gelir...

Denicem hocam sabah zaten rica cream var hocam memurum ii yerinde skntı oluyor direk AntremAn geçiyorum 8 8.30 dam sonrada eklemek istemdim carb ama direk yarın başlıyım 2 haftadır böyle beslenmeme rağmen acayip bi g üç artışı oldu bu arada benc normalde 15x15 zorlasam 20 20 şuan 35 ten başlayıp 47.5 a kadar çıkıyorum 5 sette teşekkür ediyorum bu arada fikirleriniz yardımlarınız için

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
dukegg    47
muhocan37, 9 dakika önce yazdı:

Denicem hocam sabah zaten rica cream var hocam memurum ii yerinde skntı oluyor direk AntremAn geçiyorum 8 8.30 dam sonrada eklemek istemdim carb ama direk yarın başlıyım 2 haftadır böyle beslenmeme rağmen acayip bi g üç artışı oldu bu arada benc normalde 15x15 zorlasam 20 20 şuan 35 ten başlayıp 47.5 a kadar çıkıyorum 5 sette teşekkür ediyorum bu arada fikirleriniz yardımlarınız için

Bence rice cream tarzı gıdaları kullanacağın kaeb dan düşüp kalanı almaya devam et örnek : 75 gram pirinç yiyeceksen , rice 40 gram kullan 35 gram pirincini ye...bu tarz gıdalar mikronizedir , çabuk kana karışır , normal besinler gibi sindirimi uzun sürmez...çabuk acıktırır...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
muhocan37    2
dukegg, 8 saat önce yazdı:

Bence rice cream tarzı gıdaları kullanacağın kaeb dan düşüp kalanı almaya devam et örnek : 75 gram pirinç yiyeceksen , rice 40 gram kullan 35 gram pirincini ye...bu tarz gıdalar mikronizedir , çabuk kana karışır , normal besinler gibi sindirimi uzun sürmez...çabuk acıktırır...

EywLlah hocam düEnlemeleri yaptım devam 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
muhocan37    2
Fatih, 2 saat önce yazdı:

Sonuç nedir

sonuç şuan çok iyi güncel atamadım  son  yarım flakon tren 1.5 flakon propionat kaldı bittiğinde atıcam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Fatih    53
muhocan37, 14.04.2020 - 09:11 yazdı:

sonuç şuan çok iyi güncel atamadım  son  yarım flakon tren 1.5 flakon propionat kaldı bittiğinde atıcam

Tamamdır dostum beklemedeyiz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Seamtech01    0

Herkesin Görüşü Tabiki Farklı Olur Ama Kürlük Veya Definasyonluk Bir Vucudun Yok Dostum Kas Kütlen Sölyediğin Ve Kullandığın İlaçlar İçin Yeterli Değil Bulk Bir Sporcu Olursun Belli Bir Adele Çekirdeğin Kas Kütlen Olur Güzel Bir Hipertrofiye Sahip Olursun Definasyona Girer Güzel Bir cutting Yapar Cıkarsın İlaçsızda Yağ Oranını Aşağıya Çekebilirsin Bu Vucut Ve Yağ Oranı İçin Tren Girmen Mantıksız Tabiki Herkesin Görüşü Ayrıdır Senin Sağlığın Senin Vucudun Kolay Gelsin Daha Önce Bir Postta Da Yorumunu Okudum Bir Markayla İlgili Kullandığun İlaçlar Hala O Markanınmı Yoksa Değiştirdinmi 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aybutk    2

Kardeşim kusura bakma ben gözünü boyayamayacağım ama sende daha sporcu vücudu yok kalkmışsın trene falan girmişsin. Bu bilgileri yazmasan yoldan geçen sıradan , sporla alakasız birisi gibi görünüyorsun . Yani bulk da değilsin kas kütlen yok kolların ince ve aşırı yağlısın.  vücut geliştirmeye pek hakim olmadığını düşünüyorum kür bakana kadar keşke hareketlerin doğrusu nasıl yapılır nasıl beslenilir onlara baksaydın. Ben bi değişim göremedim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zafer44    121
aybutk, 3 saat önce yazdı:

Kardeşim kusura bakma ben gözünü boyayamayacağım ama sende daha sporcu vücudu yok kalkmışsın trene falan girmişsin. Bu bilgileri yazmasan yoldan geçen sıradan , sporla alakasız birisi gibi görünüyorsun . Yani bulk da değilsin kas kütlen yok kolların ince ve aşırı yağlısın.  vücut geliştirmeye pek hakim olmadığını düşünüyorum kür bakana kadar keşke hareketlerin doğrusu nasıl yapılır nasıl beslenilir onlara baksaydın. Ben bi değişim göremedim 

inan hayretler içerisinde okudum yazacak yorum dahi bulamadım sporun s ile alakası yok hemde hiç bir dalında yok şaka gibi gerçekten 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.