Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Hasan3542

Yeni seri balkan hakkında destek lazım

Önerilen İletiler

Bay-T    4.216

beyler bu balkan ali tf ürün veren adam zaten bu işe gireli 1,2 yıl oluyor kendi ürünlerine sattığı ürünlere kendi onay veriyor sizde ah oh diyorsunuz :D etiketsiz kutusuz ürünleri piyasaya süren o zaten yok fabrikadan çalındı yok kodlarda şunlar çalışıyor bunlar çalışmıyor ve saire :D orjinaldir iyidir kötüdür diyemem ama kendisi satıcıdır ve sizin ürün aldığınız adama ürün veren adamdır kendi ürünlerine onay vermektedir ona kızıyorum :Dben nereden mi biliyorum??? bilirim ben bilirim ;) Değil mi alicimmmmm ????? @Loving @alii satıcıdır gözün üzerinde olsun. hadi kolay gelsin gençler.

• Beğen 2
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hasan3542    67
Bay-T, 7 saat önce yazdı:

beyler bu balkan ali tf ürün veren adam zaten bu işe gireli 1,2 yıl oluyor kendi ürünlerine sattığı ürünlere kendi onay veriyor sizde ah oh diyorsunuz :D etiketsiz kutusuz ürünleri piyasaya süren o zaten yok fabrikadan çalındı yok kodlarda şunlar çalışıyor bunlar çalışmıyor ve saire :D orjinaldir iyidir kötüdür diyemem ama kendisi satıcıdır ve sizin ürün aldığınız adama ürün veren adamdır kendi ürünlerine onay vermektedir ona kızıyorum :Dben nereden mi biliyorum??? bilirim ben bilirim ;) Değil mi alicimmmmm ????? @Loving @alii satıcıdır gözün üzerinde olsun. hadi kolay gelsin gençler.

Hocam ürünü vuralı 3 gün oldu libido yükseleceği yere düştü Sustanon vurdurmuştum geçen sene aynı doz libido uçuyordu 50 tl verip sırf içimdeki şüpheyi gidermek için özelde test yaptıracağım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Alii    8
Bay-T, 7 saat önce yazdı:

beyler bu balkan ali tf ürün veren adam zaten bu işe gireli 1,2 yıl oluyor kendi ürünlerine sattığı ürünlere kendi onay veriyor sizde ah oh diyorsunuz :D etiketsiz kutusuz ürünleri piyasaya süren o zaten yok fabrikadan çalındı yok kodlarda şunlar çalışıyor bunlar çalışmıyor ve saire :D orjinaldir iyidir kötüdür diyemem ama kendisi satıcıdır ve sizin ürün aldığınız adama ürün veren adamdır kendi ürünlerine onay vermektedir ona kızıyorum :Dben nereden mi biliyorum??? bilirim ben bilirim ;) Değil mi alicimmmmm ????? @Loving @aliii satıcıdır gözün üzerinde olsun. hadi kolay gelsin gençler.

Neyi ispatlamaya çalıştın anlamadım, evet bir yardım durum var steroid olayında, kendimi saklama gereği duysam burdaki ismimi  balkan ali koymazdım zaten, orjinal urun=balkan ali diyelim konuyu kapatalım, burdaki hesabı sadece ortama bakım diye açtım, size zahmet söyleyince hesabımı kapatsınlar... verdiğimiz her ürününde kodu çalışıyor, fabrikadan çalındı diye bir söylem ben kullanmadım, 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.225
Balkan ali, 2 saat önce yazdı:

Neyi ispatlamaya çalıştın anlamadım, evet bir yardım durum var steroid olayında, kendimi saklama gereği duysam burdaki ismimi  balkan ali koymazdım zaten, orjinal urun= ali diyelim konuyu kapatalım, burdaki hesabı sadece ortama bakım diye açtım, size zahmet söyleyince hesabımı kapatsınlar... verdiğimiz her ürününde kodu çalışıyor, fabrikadan çalındı diye bir söylem ben kullanmadım, 

Forum dan kalıcı süre ile uzaklaştırılmıştır.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

B.A dan bir çok alışveriş yaptım hepsi orjinal etiketiymiş kabıymış....TF den aldıysan kabı etiketi unut onunla mı ugraşacak adam.Alışkınsınız bp nin sitesinde was checked 20 times 30 times veya fake product olayına sistem hatalı der geçersiniz.Leblebi tozundan yapılmış danabolleri kullanırsınız

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
huso    5
steroidnediryahu, 4 saat önce yazdı:

B.A dan bir çok alışveriş yaptım hepsi orjinal etiketiymiş kabıymış....TF den aldıysan kabı etiketi unut onunla mı ugraşacak adam.Alışkınsınız bp nin sitesinde was checked 20 times 30 times veya fake product olayına sistem hatalı der geçersiniz.Leblebi tozundan yapılmış danabolleri kullanırsınız

@Bay-T @Hasan3542 @steroidnediryahu @Deniz35 hocam bende burda konuştuğunuz kişi tf den aldım 2.hafta teste yaptırdım total testo >16 gösteriyor ve lh fsh 0.40 lı noktalarda 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Serms22    37

Az önce bir arkadaş paylaşım yapmıştı. Bahsettiğiniz şahıslar balkan için eczaneden almıyorlar o bir kesin yani kendilerini yapıyorlar checkini çükünü ugl yani merdiven altı. Adam bu ürünü güzel hammaddeyle doldurmuş olabilir ama ne yaparsa yapsın hijyen, ağır metaller vesaire büyük önem arz ediyor. Bak şu yukarıdaki karaktersiz bana sallamış check kodlarını kopyalayacak babayiğit varsa çıksın diye kendi siteden onay veriyor artık hack mi yapıyor napıyorsa yukarıdaki arkadaşı da anında onayladı tam bir karaktersizlik t.f dediğiniz adam Allah der kuran der eczane der. Ne Eczanesi ne bilmem nesi hepsi yalan. Kullandığımız steroidlerin çoğu mutfak tezgahında üretiliyor. Granit tezgah mı yoksa kiremit mi onu bulmak lazım

tarihinde Serms22 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hasan3542    67
huso, 1 saat önce yazdı:

@Bay-T @Hasan3542 @steroidnediryahu @Deniz35 hocam bende burda konuştuğunuz kişi tf den aldım 2.hafta teste yaptırdım total testo >16 gösteriyor ve lh fsh 0.40 lı noktalarda 

ürün çalışıyor sanırım bende salı günü teste girecem göreceğiz. ama ben ilk haftada testo adına bir libido artışı vs hissetmedim açıkcası aynı bendeki gibi etiketsizmiydi ürün

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
huso    5
Hasan3542, 34 dakika önce yazdı:

ürün çalışıyor sanırım bende salı günü teste girecem göreceğiz. ama ben ilk haftada testo adına bir libido artışı vs hissetmedim açıkcası aynı bendeki gibi etiketsizmiydi ürün

Libido olayı bende de fazla olmadı ama antremanlar sağlam geçiyor ve aynada biraz daha iyi olmaya başladı daha erken olduğunu düşünüyorum etki için test sonucunu buraya atarsın 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
huso    5
Hasan3542, 36 dakika önce yazdı:

etiketi kodu felan vardı 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Libido olayı için çok etken var kardeşim.Gidip teste giriyorsun ak g.t kara g.t ortaya cıkıyor kolay kolay anlayamazsın ilacı.Normal roidsizken bile libido düşüşü bazı günler ereksiyon problemi yaşarsınız hormonlar degişir yani

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hasan3542    67
steroidnediryahu, 34 dakika önce yazdı:

Libido olayı için çok etken var kardeşim.Gidip teste giriyorsun ak g.t kara g.t ortaya cıkıyor kolay kolay anlayamazsın ilacı.Normal roidsizken bile libido düşüşü bazı günler ereksiyon problemi yaşarsınız hormonlar degişir yani

Benimkini primo baskıladı şüphem yok

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Seriusem    1

T.f den aliyorum ürünleri açık açık da söylüyorum belki banlicaksiniz ama adamın ürünleri taş gibi adamın bi ismi var 3 kuruşa kirletirmi  😂 anca konusun aq 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.