Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Hasan3542

Yeni seri balkan hakkında destek lazım

Önerilen İletiler

Deniz35    13
Hasan3542, 28 dakika önce yazdı:

yüzde 90 sahtedir internet sitesinden streoid alınmaz yeni seri balkanmı bu arada ?? eski seri ise kullanmadan bilemezsin

Yeni seri hocam. Aynı kişiden danabol de aldım balkan pharma o da. Onun kodları sitede tutuyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hasan3542    66
Deniz35, Şimdi yazdı:

Yeni seri hocam. Aynı kişiden danabol de aldım balkan pharma o da. Onun kodları sitede tutuyor.

valla tecrübeli arkadaşlardan yorum beklemek lazım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hasan3542    66
Deniz35, 12 dakika önce yazdı:

bi de ürünlerin fotolarını at bakalım bi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deniz35    13
Hasan3542, 05.03.2020 - 15:23 yazdı:

bi de ürünlerin fotolarını at bakalım bi

Hocam benim kadro bu, hazırlığımı yaptım Testo-danabol için. Gammayla ilgili bir kaç foto görmüştüm kırık dökük bir dükkan diye ama en sonki kürümde çalışmıştı. Enandrola ait fotolar da burda. 

IMG_20200306_195115.jpg

IMG_20200306_195035.jpg

IMG_20200306_194956.jpg

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hasan3542    66
Deniz35, 06.03.2020 - 19:56 yazdı:

Hocam benim kadro bu, hazırlığımı yaptım Testo-danabol için. Gammayla ilgili bir kaç foto görmüştüm kırık dökük bir dükkan diye ama en sonki kürümde çalışmıştı. Enandrola ait fotolar da burda. 

IMG_20200306_195115.jpg

IMG_20200306_195035.jpg

hocam gönderilen ürün bu inanmıyor bazı arkadaşlar ama baya baya etiketsiz kıvamı su gibi ancak biraz daha yoğun hafif sarıya kaçan beyaz renkte balkan logosu var kapağında metal çubukta ok işareti var

IMG_20200308_145209.jpg

IMG_20200308_145223.jpg

IMG_20200308_145312.jpg

IMG_20200308_145343.jpg

IMG_20200308_145409.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hasan3542    66
KaiGreene, Bir saat önce yazdı:

Benim anlamadığım üstte etiketli fotoğraf senin elinde değil mi bu son attıkların mı senin elinde 

üstteki fotolar başka bir arkadaşın alıntı yaptım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
odi    58

Yukardaki fotoğraflardaki testo çalışır dozajı muamma ama çalışır, danabolde muhtemelen çalışır, dekavit çok yüksek demir içeriği nedeniyle erkekler tarafından kullanılmaz, hamile kadınlar içindir, hele kürde kullanılmasını önermem, Benexol de ağır bir komplex b vit. eğer herhangi b vit eksikliği yoksa onuda önermem, kürde ne kadar az ilaç o kadar iyidir.

Desiferolüde şimdi kullanma bahar geldi çiçekler açtı çık gez dışarda, kısa kolluyla koşular yap, kışın kullanırsın.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hasan3542    66
odi, 7 dakika önce yazdı:

Yukardaki fotoğraflardaki testo çalışır dozajı muamma ama çalışır, danabolde muhtemelen çalışır, dekavit çok yüksek demir içeriği nedeniyle erkekler tarafından kullanılmaz, hamile kadınlar içindir, hele kürde kullanılmasını önermem, Benexol de ağır bir komplex b vit. eğer herhangi b vit eksikliği yoksa onuda önermem, kürde ne kadar az ilaç o kadar iyidir.

Desiferolüde şimdi kullanma bahar geldi çiçekler açtı çık gez dışarda, kısa kolluyla koşular yap, kışın kullanırsın.

hocam herif ısrarla orjinal diyor bana ki bence de öyle çünkü kendisi bilinen bir isim ancak etiketsiz olmasını anlamlandıramadım sadece

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.468
Hasan3542, 7 saat önce yazdı:

hocam gönderilen ürün bu inanmıyor bazı arkadaşlar ama baya baya etiketsiz kıvamı su gibi ancak biraz daha yoğun hafif sarıya kaçan beyaz renkte balkan logosu var kapağında metal çubukta ok işareti var

IMG_20200308_145209.jpg

IMG_20200308_145223.jpg

IMG_20200308_145312.jpg

IMG_20200308_145343.jpg

IMG_20200308_145409.jpg

Yukarida üretimin nasil yapildigini anlatmistim. Bu ürün yari mamül statüsünde ve büyük ihtimalle fabrikada calisanlar calmis ve disariya satmis 😁 Bu iyi düsünürsek olabilecek varsayim. Digeri de herkesin düsündüğü gibi fake olmasi ihtimali...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hasan3542    66
gönderildi (düzenlendi)
metinav, 23 dakika önce yazdı:

Yukarida üretimin nasil yapildigini anlatmistim. Bu ürün yari mamül statüsünde ve büyük ihtimalle fabrikada calisanlar calmis ve disariya satmis 😁 Bu iyi düsünürsek olabilecek varsayim. Digeri de herkesin düsündüğü gibi fake olmasi ihtimali...

Hocam adam test yaptır mutlaka diyor çalışmaz ise paran iade diyor ısrarla yukarıdaki arkadaş ile aynı bu arada ilaç rengi ve metal kapaktaki izler falan aynı ama size tavsiyem bu heriften ilaç almayın aldırmayın paramızla rezil olduk resmen bana güven diyor sürekli bende dedim size güvenmek zorunda değilim siz bana etiketli kutulu ürün satmak zorundasınız dedim uzatmamak için kullanacağım

tarihinde Hasan3542 tarafından düzenlendi
ekleme

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.468
Hasan3542, 34 dakika önce yazdı:

Hocam adam test yaptır mutlaka diyor çalışmaz ise paran iade diyor ısrarla yukarıdaki arkadaş ile aynı bu arada ilaç rengi ve metal kapaktaki izler falan aynı ama size tavsiyem bu heriften ilaç almayın aldırmayın paramızla rezil olduk resmen bana güven diyor sürekli bende dedim size güvenmek zorunda değilim siz bana etiketli kutulu ürün satmak zorundasınız dedim uzatmamak için kullanacağım

Kullan bakalim 2-3 haftada kendini belli eder.Bu arada ugl labaratuvarlarda, anavar winstrol gibi hap steroidlerde maliyetten dolayi, ucuz ve karacigere toksik zararli bir testo hammaddesi (metiltestosteron - afro hammaddesi) kullandiklarını okudum bir sitede.Dikkatli olmak lazım...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hasan3542    66
steroidnediryahu, 04.03.2020 - 07:19 yazdı:

Ürünün kapağını açtım çıt sesi geldi açarken orjinalligi konusunda detay vermek için söylüyorum

IMG_20200309_004501.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gönderildi (düzenlendi)
Hasan3542, 24 dakika önce yazdı:
steroidnediryahu, 04.03.2020 - 07:19 yazdı:

Etiketsiz olması biraz garip.Kullanıp teste girmekten başka çaren yok gibi.Ve benim yazdıgım şey neden gözükmüyor

tarihinde steroidnediryahu tarafından düzenlendi
fefef

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hasan3542    66
steroidnediryahu, 38 dakika önce yazdı:

Etiketsiz olması biraz garip.Kullanıp teste girmekten başka çaren yok gibi.Ve benim yazdıgım şey neden gözükmüyor

Sıkıntı yok benden kaynaklı o durum yanlışlıkla sildim heralde

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hasan3542    66

IMG_20200306_195115.jpg

IMG_20200306_195035.jpg

IMG_20200306_194956.jpg

Deniz hocam benim yazdıklarım ile elindeki ürünü karşılaştırıp bir yorumlarmısın

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Alii    8
Balkan ali, 04.03.2020 - 21:34 yazdı:

Yukardaki resimlere tel tek baktım, flakon olan ürünlerin hepside orjinal, elinizde flakon urun varsa atmayın kullanınca,  chek kodunu 1 hafta sonra tekrar deneyin, zaman zaman fabrikada ki yoğunluktan sistéme girmemiş acele.cikmis urun oluyor, ornek olarak bu test e flakonu gösterebiliriz, testesteron testi com basit ve kolay aklı takılan 3 haftadan sonra test yaptırır.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deniz35    13
Balkan ali, 4 saat önce yazdı:

Yukardaki resimlere tel tek baktım, flakon olan ürünlerin hepside orjinal, elinizde flakon urun varsa atmayın kullanınca,  chek kodunu 1 hafta sonra tekrar deneyin, zaman zaman fabrikada ki yoğunluktan sistéme girmemiş acele.cikmis urun oluyor, ornek olarak bu test e flakonu gösterebiliriz, testesteron testi com basit ve kolay aklı takılan 3 haftadan sonra test yaptırır.

Hocam benim ürün orjinal çıktı .Senin yazdığını görmesem çöpe atacaktım ürünü. Aldığımda hata veriyordu valid değil diye. Şimdi sorguladım ürünü ve orjinal çıktı. Valid ve daha önce sorgulanmamış ürün,yukarıdaki fotoda check kodum var.. Çok sağol :) 

The code you entered is a VALID CODE

Product Information:

• Name:ENANDROL
  • Form:10ml
  • Expiration:EXP:12.24
  • Code:RzsgnxYT9Nvsjr

This code was checked:0times

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Alii    8
Serms22, 2 saat önce yazdı:

Check kodu önemsizdir önemli olan flakonun içindeki üstadım 

:) varsa öyle babayiğit chek kodunuda yapabilen o time sorgulanan faKe olarak, söylede gidelim elini opelim, paronoyaklikta bi yere kadar!!!

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hasan3542    66
Balkan ali, 10 saat önce yazdı:

:) varsa öyle babayiğit chek kodunuda yapabilen o time sorgulanan faKe olarak, söylede gidelim elini opelim, paronoyaklikta bi yere kadar!!!

hocam etiketsiz flakon içindemi orjinal dediniz doğru anladım demi ? türkiyede tanınan birinden aldım adam ısrarla orjinal diyor test yaptır falan diyor kıvamı hafif yağlı su gibi 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hasan3542    66

IMG_20200306_195115.jpg

IMG_20200306_195035.jpg

IMG_20200306_194956.jpg

dostum bu arada bende o siteden dianabol aldım orijinal gayet sorunsuz 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Alii    8
Hasan3542, 10.03.2020 - 22:33 yazdı:

hocam etiketsiz flakon içindemi orjinal dediniz doğru anladım demi ? türkiyede tanınan birinden aldım adam ısrarla orjinal diyor test yaptır falan diyor kıvamı hafif yağlı su gibi 

Evet oda orjinal %100, hiç kafan bile takilmasin

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hasan3542    66
Balkan ali, Bir saat önce yazdı:

Evet oda orjinal %100, hiç kafan bile takilmasin

Nasıl etiketsiz olabiliyor hocam ya onu kafam almadı.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.