Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

KaiGreene

Küre girmelimiyim fotoğraflı acil

Önerilen İletiler

KaiGreene    34

Merhaba arkadaşlar bu form ile hacim kürüne. Girsem beslenmeyi sağlam yapsam jay cutler gibi hacimli olur muyum tek amacım genişlik definasyon istemiyorum direk öküz vücudu genişliği istiyorum amacım asla kilo vermek yada yağ yakmak değil baklavam çıksın tribindede değilim boyum 1.90 kilom 91

893BADE1-E6BC-4449-AC04-5D4E8E347053.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

cavalera    93

"Girsem beslenmeyi sağlam yapsam jay cutler gibi hacimli olur muyum"

Bu sorunuzun cevabi 10-15 sene sonra cok dusuk bir oranla belki.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KaiGreene    34

beslenmem ne bulsam yerim asla dalga geçmiyorum günde abartısız 10 öğüne çıkabilirim maddi durumum çok çok iyi bütün peptidleri bütün anabolikleri bütün büyüme hormonlarını alacak durumum var günde 1.5 2 kiloya yakın et yiyebilirim babamın kasaplar zinciri var yaşım 22 pct yapmayı düşünmüyorum evlenmeyi yada çocuk sahibi olmayı düşünmüyorum geçmişim 3 yıl yaptım ama aralı.Jay cutler kai green işin espirisindeyim ama amacım çok büyümek.

• ahahaha 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KaiGreene    34

Yıl boyu ghrp6

yıl boyu follistatin

yıl boyu myostatin

yıl boyu growth testosteron tren kullanmayı düşünüyorum rahat 40 50 binlik birikimim var amacım kilomu 130 çıkarıp dev gibi olmak tabiri caizse duvar gibi olmak

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Fatih    53
KaiGreene, 30 dakika önce yazdı:

Yıl boyu ghrp6

yıl boyu follistatin

yıl boyu myostatin

yıl boyu growth testosteron tren kullanmayı düşünüyorum rahat 40 50 binlik birikimim var amacım kilomu 130 çıkarıp dev gibi olmak tabiri caizse duvar gibi olmak

Parana yazık etme ilk kürden tren girmek gibi bir tabiri caizse g...ık da yapma kendine belgeli bir şekilde tecrübeli eğitmen olan bir hoca tut (kesinlikle adama nerelerde eğitim aldığını belgeleriyle birlikte sor,bahane uydurursa baybay de ) onun senin için planladığı maksimum verim alabileceğin ilaç beslenme ve antrenman düzeni üzerinden devam et en çok kazancı bu şekilde sağlarsın. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KaiGreene    34

Antrenör ayarladım yurt dışında eğitim almış aylık 2.500 tl veriyorum sadece antrenman programı ve yeme düzeni için tren konusunda kaybediceğim hiç bi şeyim yok gözümü kararttım allah nasip ederse Pazartesi günü herşeyi vurup bismillah diyip başlayacam sizden yıl boyu kullanabileceğim dolu dolu bi kür planı istiyorum 3 4 ayda 25 30 kilo almak istiyorum 

• ahahaha 1
  • Üzgün 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hasan3542    67
KaiGreene, 36 dakika önce yazdı:

Antrenör ayarladım yurt dışında eğitim almış aylık 2.500 tl veriyorum sadece antrenman programı ve yeme düzeni için tren konusunda kaybediceğim hiç bi şeyim yok gözümü kararttım allah nasip ederse Pazartesi günü herşeyi vurup bismillah diyip başlayacam sizden yıl boyu kullanabileceğim dolu dolu bi kür planı istiyorum 3 4 ayda 25 30 kilo almak istiyorum 

Kardeş ölürsen foruma dağıt barii mirasını 

• ahahaha 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KaiGreene    34
gönderildi (düzenlendi)

İstanbulda olan varsa sağlam protein bombalı bi mangal yapabiliriz havalar biraz daha ısınınca etler benden :D

tarihinde KaiGreene tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JeffSeidx    26
gönderildi (düzenlendi)

Babanın kasap zinciri olduğunu kanıtlar mısın Şila 

tarihinde JeffSeidx tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Fatih    53
KaiGreene, 2 saat önce yazdı:

Zararından bahsetmiyorum ki sadece ondan alacağın verimi zaten çok daha düşük ilaçlardan da alabilirsin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Delipanter00    175
gönderildi (düzenlendi)

Kardes kusura bakma ama trollse komik degilse daha da komik ahdhsjwkgkwjdjqkd

tarihinde Delipanter00 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KaiGreene    34

Olur synthol bile olur sağlık hiçbişekilde önemli değil yeterki duvar olayım zaten ölcez tabuta sığmayayım isteğim o

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
odi    58
KaiGreene, 6 dakika önce yazdı:

Olur synthol bile olur sağlık hiçbişekilde önemli değil yeterki duvar olayım zaten ölcez tabuta sığmayayım isteğim o

Kardesim o kivama gelince t..saklarina beton dokturup kalibini cikarda senden sonraki nesiller babayigit gorsun  B|B|

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.225

Konu saçma sapan yerlere gidiyor.

Konu sahibi başta olmak üzere konularda sululuk yapan veya o eğilimde olan bir çok kişinin takibindeyim uzaklaştırılmaları an meselesi bilginize.

KONU KİLİTLENMİŞTİR.

KaiGreene, 50 dakika önce yazdı:

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.