Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

gezadam

20 Haftalık Hacim Kürü(Yardımm)

Önerilen İletiler

gezadam    1

Merhaba peptidtürkiye ailesi.

20 haftalık bir kür planlıyorum.Şuan zaten kürün içindeyim 6.haftadayım.Maximum kütle hedefliyorum.1.85 boy 85 kilo %10-12 civarı yağ oranı tahmini

2.kürümdeyim ilk kür çok başarısızdı tecrübesizlik ve ilaçların kalitesizliği yine testo-bolde kürüydü hiç verim alamadım.Şimdi yaklaşık 5 kilo aldım.

Plan şu şekilde

1-20 testo ent. 500mg

1-5 dianabol 50 mg günlük

1-9 boldenon 400 mg 9-19 boldenon 600 mg

3 güne 1 arimidex ve test sonuçları ve vücuda göre kür sonu pct.

Dediğim gibi şuan 6.haftadayım max.kütle hedefliyorum.Sormak istediklerim var.

Küre deca eklenebilir mi ? Eklenirse dozajlama nasıl olmalıdır ? (Ben 8.haftadan sonra haftalık 400mg civarında 10 hafta gibi eklemeyi düşünüyorum)

Testo ve boldenon dozajlaramaları arttırılabilir mi ? Arttırırsa nasıl olmalı ?

Anapolon hakkında ne düşünüyorsunuz ? Son 4 haftaya eklenebilir mi ? Özellikle anapolon tecrübesi yaşayanlardan yorum bekliyorum.

Cevaplar için şimdiden teşekkürler :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bay-T    3.229
Merhaba peptidtürkiye ailesi.

20 haftalık bir kür planlıyorum.Şuan zaten kürün içindeyim 6.haftadayım.Maximum kütle hedefliyorum.1.85 boy 85 kilo %10-12 civarı yağ oranı tahmini

2.kürümdeyim ilk kür çok başarısızdı tecrübesizlik ve ilaçların kalitesizliği yine testo-bolde kürüydü hiç verim alamadım.Şimdi yaklaşık 5 kilo aldım.

Plan şu şekilde

1-20 testo ent. 500mg

1-5 dianabol 50 mg günlük

1-9 boldenon 400 mg 9-19 boldenon 600 mg

3 güne 1 arimidex ve test sonuçları ve vücuda göre kür sonu pct.

Dediğim gibi şuan 6.haftadayım max.kütle hedefliyorum.Sormak istediklerim var.

Küre deca eklenebilir mi ? Eklenirse dozajlama nasıl olmalıdır ? (Ben 8.haftadan sonra haftalık 400mg civarında 10 hafta gibi eklemeyi düşünüyorum)

Testo ve boldenon dozajlaramaları arttırılabilir mi ? Arttırırsa nasıl olmalı ?

Anapolon hakkında ne düşünüyorsunuz ? Son 4 haftaya eklenebilir mi ? Özellikle anapolon tecrübesi yaşayanlardan yorum bekliyorum.

Cevaplar için şimdiden teşekkürler :)

Anapolon kürün başında ekleyebilirsiniz sonrasında pek anlam ifade etmeyecek ama onun yerine danabol tavsiye ederdim. Deca neye istinaden eklemeyi planlıyorsunuz ? 2. kür için dozajlar iyi boldenon arttırılabilir piramit sistemi yapmanız en iyi tercih olur her kürünüzde böylece daha fazla verim alırsınız. :kas

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mhmt22    79

Anapolon benim bir numaralı ilaçım hep kick start için kullanırım sonuçları da muazzam... Kür benim görüşüm güzel kür için de Milk thistle veya Nac 600 eklemen Multi vitamin,Balık yağı da eklemeni öneririm. Bu arada ilaçların markaları nedir ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    3.229
Anapolon benim bir numaralı ilaçım hep kick start için kullanırım sonuçları da muazzam... Kür benim görüşüm güzel kür için de Milk thistle veya Nac 600 eklemen Multi vitamin,Balık yağı da eklemeni öneririm. Bu arada ilaçların markaları nedir ?

Anapolon düşüşü kötü olabiliyor bunu çok net yaşayanda var en az kayıpla atlatanda danabol taraftarıyım o yüzden. Ve gariptir ki 20-20 sene önceki anapolon ile şimdiki arasında çok fark var sen fark ettin mi bunu bilmiyorum ama.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mhmt22    79

20 sene onceki Anapolon u kullanmadim o yuzden pek birsey diyemem ben zaten iran alhavi oxeymetholone yani iran anapolonu kullaniyorum hep cok ta memnunum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
roidmax    49

İran ürünlerini çok övüyorlar. Ben de Anapolon içerikli bir kür yaparsam, İran ürünü kullanmayı düşünüyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    629
İran ürünlerini çok övüyorlar. Ben de Anapolon içerikli bir kür yaparsam, İran ürünü kullanmayı düşünüyorum.

Testosu efsane hocam anapolonu bende merak ettim deyince siz şimdi ama T.C. eczanedeki anapolon aldığımda 1 haftada HULK oldum fakat bırakır bırakmaz ertesi gün tüm suyu verdi vücut bunu nasıl yarılar yada engelleriz ? :mat

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mhmt22    79

Beslenme su tutumuna çok etki ediyor proviron kullanımına karşıyım ben hacim için yapılan kur ler de onun yerine arimidex alıyorum...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    629
Beslenme su tutumuna çok etki ediyor proviron kullanımına karşıyım ben hacim için yapılan kur ler de onun yerine arimidex alıyorum...

Anapolonu hangi durumlarda yada hangi düzendeki kür programlarınızda kullanıyorsunuz peki hocam ? :gey

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
roidmax    49

Testosu efsane hocam anapolonu bende merak ettim deyince siz şimdi ama T.C. eczanedeki anapolon aldığımda 1 haftada HULK oldum fakat bırakır bırakmaz ertesi gün tüm suyu verdi vücut bunu nasıl yarılar yada engelleriz ? :mat

Testosunu ben de 2 kürümde kullandım. Ancak Anapolon nasip olmadı.

Açıkçası sorunuz hakkında akıl yürütmeye çalışıyorum. Ancak Dianabol'de aldığımız suyu bile vücutta tutamıyoruz kolay kolay. Zaten kür içi AI kullanımı da su tutumunu engelliyor. Yani diyeceğim, bence Anapolon'da aldığımız suyu kaybetmeyi engelleyemeyiz. Ancak bunun bir yolu varsa da öğrenmek isterim. Konu ile ilgili bilgisi olan arkadaşlar konuya yazarsa da sevinirim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gezadam    1

Cevaplar için herkese teşekkürler...

Anapolon aslında genelde kickstart olarak kullanılıyor ama kür sonu (son 4 hafta vs.) kullananlar da ve fayda sağlayanlarda var

Deca eklemeyi düşünmemde ki amaç kürün anabolik seviyesi arttırmak ve daha fazla kütle kazanmaktı.Ama açıkçası deca beni çok korkutuyor eklemeyi düşünmüyorum.

Piramit sistem bende gördüm birçok yerde , benimde aklımda vardı ; ayrıca nac600,multivit vs. öneriler için de teşekkürler.Kullanıyorum.

İlaç markaları karışık bvs,balkan ağırlıklı.Bvs boldenondan çok memnunum.Ama bvs testo ent. ve balkan testo ent. çok beğenmedim.Çok kötü değiller ama daha iyi birşeyler arıyorum önerisi olana açığım

Açıkçası boldenon testo beni hiç korkutmadı,zaten boldenon geç işleyen bir ilaç genelde en kısa kürler bile 14-16 hafta civarında yapılıyor.Devam :)

İran testolar nasıl, hangi marka ?

Ve arkadaşlar ace labs ürünleri hakkında bilgisi olan var mı ? Kullanan var mı ? Optimum pharma kullananlar ve düşünceler ? Ya da farklı marka önerileri ?

Özellikle orien kullanan varsa merak ediyorum ?

Açıkçası farklı ürünlerde aramıyor değilim, daha kaliteli tavsiyelere açığım.Özellikle testo konusunda.Boldenonlar çok sağlam ama ona rağmen farklı ürünler denenebilir.

Bu arada Roidmax hocam kür için ne düşünüyorsunuz açıkça yorumunuzu merak ediyorum.Ayrıca yazılarınız için teşekkürler

CEVAPLAR İÇİN HERKESE TEŞEKKÜRLER

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
roidmax    49

Anapolon aslında genelde kickstart olarak kullanılıyor ama kür sonu (son 4 hafta vs.) kullananlar da ve fayda sağlayanlarda var

Deca eklemeyi düşünmemde ki amaç kürün anabolik seviyesi arttırmak ve daha fazla kütle kazanmaktı.Ama açıkçası deca beni çok korkutuyor eklemeyi düşünmüyorum.

Piramit sistem bende gördüm birçok yerde , benimde aklımda vardı ; ayrıca nac600,multivit vs. öneriler için de teşekkürler.Kullanıyorum.

İlaç markaları karışık bvs,balkan ağırlıklı.Bvs boldenondan çok memnunum.Ama bvs testo ent. ve balkan testo ent. çok beğenmedim.Çok kötü değiller ama daha iyi birşeyler arıyorum önerisi olana açığım

Açıkçası boldenon testo beni hiç korkutmadı,zaten boldenon geç işleyen bir ilaç genelde en kısa kürler bile 14-16 hafta civarında yapılıyor.Devam :)

Ve arkadaşlar ace labs ürünleri hakkında bilgisi olan var mı ? Kullanan var mı ? Optimum pharma kullananlar ve düşünceler ? Ya da farklı marka önerileri ?

Açıkçası farklı ürünlerde aramıyor değilim, daha kaliteli tavsiyelere açığım.Özellikle testo konusunda.Boldenonlar çok sağlam ama ona rağmen farklı ürünler denenebilir.

Bu arada Roidmax hocam kür için ne düşünüyorsunuz açıkça yorumunuzu merak ediyorum.Ayrıca yazılarınız için teşekkürler

Benim de yaz başında başlayacağım kür sizin kürünüze benzer olacak. Siz oradan yola çıkarak ilk sorularınızın cevaplarını bulabilirsiniz.

1-20 hafta 750 mg Testo E (Abduraihan-Iran)

1-20 hafta 500 mg Boldenon (Alpha Pharma-Boldebolin)

1-18 hafta 200 mg Deca (Marka daha belli değil.)

1-6 hafta 50 mg Anapolon (İran)

Bugüne kadar hep İran testosu kullandım ve çevremde de kullananlar hep Abduraihan marka İran testosu kullandı. Memnun kalmayan yoktu bugüne kadar. Ancak bir ihtimal belki Sustanon da kullanabilirim. Testo ve Deca'nın markaları daha belli değil kürümde.

Söylediğiniz markalardan duyduklarım var ancak o markaları kullanmadığım için bir yorum yapamayacağım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    3.229

İran testolar çok iyi çalışıyor son 1 yıldır çok popüler Türkiye de. Optimum pharma sahteleri çıkıp gazelere manşet oldu tuzlada hakan b. isimi kişi yaptığını ama iç piyasaya satmadığını itiraf etsede tüm piyasada vardı ürünler. Ürünlerin içine kortizonu basmışlar millet de çalışıyor sandı ilacı bastıda bastı. Boldenon ve tren benim efsane ilaçlarımdır kesinlikle hiç düşünmeden gir derim. :kas

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gezadam    1

Hahaha kortizolmu basmışlar doğruysa efsane :)

Roidmax hocam kür efsane .Alpha Boldenon kullanan var mı ? Genel olarak Alpha ürünleri nasıl ?

Abduraihan testo kullanmıştım.Bir hafta ama.Ya 500 ya da 750 mg dı.İnanılmaz bir libido vermişti.Zaten aklımdaydı o yüzden marka sordum bilerek.

Bu abduraihanların orjinallik durumu nasıl genelde acaba ? Sahtesi falan var mı piyasada ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
roidmax    49

Sahtesi şu an çok zor denk gelmesi. Umarım bu durum bozulmaz. Piyasada uygun fiyatlı ve çalışan bir ürün ve satıcılar da bunu kullanıp para kaybetmek istemiyor şu an.

Alpha Boldenon'u daha önce kullandım. Boldebolin ismi ile satılıyor. Biraz bulması zor ve fiyatı tuzlu olmuştu ancak çok verim aldım. Zaten labaratuvar testlerinde en yüksek değeri veren markalardan biri ve en bilindik kaliteli markalardan biri.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mhmt22    79

Hocam Deca sana Norma Deca tavsiye ederim 1ml 200mg lık ampül de Yunanistan eczane malı... Birde testo en. Olarak yine Yunanistan eczane malı Norma Testo En. Tavsiye edebilirim...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gezadam    1

Tavsiye için teşekkürler.

Ama normaların ve eczane ürünlerinin çok sahtesini duydum hatta birebir tattım(bayern testo puff)

O yüzden eczane ürünlerinden biraz çekiniyorum..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    629
Sustanon basit bir ilac degil ondan tercih etimiyorum ben...

Nasıl yani hocam basit değil derken ? Mixtir sustanon kokteyl içki gibi :kas:D:dus

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    3.229
Ne demek istedigimi isi bilenler anladi kardesim...

Açıkçası bende anlayamadım izah edersen öğrenmiş oluruz :so

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
arrangerant    49
Bay-T, 03.05.2016 - 08:51 yazdı:

İran testolar çok iyi çalışıyor son 1 yıldır çok popüler Türkiye de. Optimum pharma sahteleri çıkıp gazelere manşet oldu tuzlada hakan b. isimi kişi yaptığını ama iç piyasaya satmadığını itiraf etsede tüm piyasada vardı ürünler. Ürünlerin içine kortizonu basmışlar millet de çalışıyor sandı ilacı bastıda bastı. Boldenon ve tren benim efsane ilaçlarımdır kesinlikle hiç düşünmeden gir derim. :kas

Iran trenbolone enantate var mi ? Yani trenbolone üretiyorlar mi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.