Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

Bybrs06    20

Arkadaşlar meraba.Gelecek Ekim ayında ilk kürümü yapmak istiyorum bu eylülde Türkiye milli takım seçmeleri için atletik fizikte natural olarak yarışmaya katılmak istiyorum.2yıldır tam olarak düzenli olmasada spor yapıyorum bunun en fazla 1 senesi tam bilinçli olarak geçmiştir .boy 173 profil fotosunda 71 kg yim şuan 75-76 civarı oldum .Genetiğime anotomime güveniyorum bu sporu profesyonelce yapan abilerim ve kardeşlerimden yardım istiyorum.Benim için en iyi kür ne olur?

9076E5B1-1390-403A-B4D1-E753A9D63E98.jpeg

DE0D43DC-A7DA-42A8-B6F6-4BD64EF8860C.jpeg

621B2793-2D96-4952-A85D-AB808F66F651.jpeg

1852F2BE-6A50-4B8F-A428-BFA4803A48FB.jpeg

716589A4-760E-4F88-AEED-904FA4DC1928.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Cuneyt    16

Haftada 750 tren 16 hafta 

500 baldo 16 hafta 

250 deca 16 hafta 

Dianabol 8  hafta 

Sustanon 600 mg 16 hafta 

tarihinde Cuneyt tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bybrs06    20
Cuneyt, 1 dakika önce yazdı:

500 baldo 16 hafta 

250 deca 16 hafta 

Dianabol 8  hafta 

İlk kürden tren ağır olmaz mı vücudun ne tepki vereceği belli değil?Bide deca ve tren için eski hormonları pct yapsan dahi yerine getirmez deniyo doğru mu?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fvx    101
Cuneyt, 6 dakika önce yazdı:

500 baldo 16 hafta 

250 deca 16 hafta 

Dianabol 8  hafta 

Sustanon 600 mg 16 hafta 

kullandığın ilaçlar boş olduğu için bu dozları ve ilaçları ilk kürden millete önermeni normal karşılıyorum

• Şaşkın 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fvx    101
Bybrs06, 4 dakika önce yazdı:

İlk kürden tren ağır olmaz mı vücudun ne tepki vereceği belli değil?Bide deca ve tren için eski hormonları pct yapsan dahi yerine getirmez deniyo doğru mu?

ordan burdan bakıp sallamış zaten dostum sen dinleme böle adamları ilk kürden tren ve decayı aynı anda kullanmanı söylüyor hemde 750mg , hatta 16 hafta , nerden tutsan saçma bir planlama cok takma bence

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bybrs06    20
fvx, 6 dakika önce yazdı:

ordan burdan bakıp sallamış zaten dostum sen dinleme böle adamları ilk kürden tren ve decayı aynı anda kullanmanı söylüyor hemde 750mg , hatta 16 hafta , nerden tutsan saçma bir planlama cok takma bence

Banada saçma geldi. ve haftada 750 mg ve ilk kürden tren ağır olur.Sizce formum genetiğim nasıl?Sizin öneriniz ve daha önce yaptığınız kürler nasıl?

tarihinde Bybrs06 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yasings81    69

sorunun cevabı değil  lakin 2 senede bunun 1 seneside düzenli değil diyosun. vucudunun naturel olduğuna eminmisin ? :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bybrs06    20
yasings81, 1 dakika önce yazdı:

sorunun cevabı değil  lakin 2 senede bunun 1 seneside düzenli değil diyosun. vucudunun naturel olduğuna eminmisin ? :)

Kardeşim gerçekten naturalim ve oradaki düzenden kastım bilinçli olarak yapmaktı yanlış kelime kullanmış olabilirim geçen sene çok şekerli beslenmiştim kof gibi şişmiştim 78 kg ti gördüm ve geçen yaz 66 ya kadar düştüm yani define oldum ve l-carnitine bile kullanmamıştım.Definasyon bana çok tecrübe kattı önümüzdeki sene küre girmeyi düşünüyorum.Attığım fotolarda 71 civarıydım şuan 76 oldum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bybrs06, 2 dakika önce yazdı:

Kardeşim gerçekten naturalim ve oradaki düzenden kastım bilinçli olarak yapmaktı yanlış kelime kullanmış olabilirim geçen sene çok şekerli beslenmiştim kof gibi şişmiştim 78 kg ti gördüm ve geçen yaz 66 ya kadar düştüm yani define oldum ve l-carnitine bile kullanmamıştım.Definasyon bana çok tecrübe kattı önümüzdeki sene küre girmeyi düşünüyorum.Attığım fotolarda 71 civarıydım şuan 76 oldum 

@Loving hocamızla görüşmeni tavsiye ederim

• Vayyyy!! 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yasings81    69
Bybrs06, 1 dakika önce yazdı:

Tebrikler. Naturel vücudun gayet başarılı.  forumda profesyönel sporcu arkadaşlarımız var. Mutlaka destek olacaklardır.  

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bybrs06    20
agfitness, 3 dakika önce yazdı:

işte böyle kişilerden bahsediyorum. Doktor gibi maşAllah görüyor musun. Saniyesinde ilaçlarını dozajlarıyla yazdı helal olsun. Serdar Aktolga gibi Dünya şampiyonu abilerimiz dahi halt yemiş böyle leb demeden leblebiyi bilen gençlerimizin yanında. MaşAllah sana nazar değmesin, sen harcanıyorsun be cüneyt buralarda !

Kardeşim taze, simetrik ve tertemiz fiziğin var. Yerinde olsam Ertuğ Evrekli gibi Serdar Aktolga abimiz gibi şampiyonlukları bir yana yüzlerce adam yetiştirmiş kişiler ile ilerlemek dışında asla adım atmam bir Allah'ın kuluyla. Böyle fiziği bulmuşsun ancak profesyonelce gitmen lazım, yok çöpe atmak istiyorsan o ayrı !

Sağlıklı sporlar...

Çok teşekkürler haklısınız.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
dukegg    47
agfitness, 12 dakika önce yazdı:

işte böyle kişiler ile bu iş çürük tahtaya döndü. Doktor gibi maşAllah görüyor musun. Saniyesinde ilaçlarını dozajlarıyla yazdı helal olsun. Nice dünya şampiyonu abilerimiz dahi halt yemiş böyle leb demeden leblebiyi bilen gençlerimizin yanında. MaşAllah sana nazar değmesin, sen harcanıyorsun be cüneyt buralarda !

Kardeşim taze, simetrik ve tertemiz fiziğin var. Yerinde olsam Ertuğ Evrekli gibi Serdar Aktolga abimiz gibi şampiyonlukları bir yana yüzlerce adam yetiştirmiş kişiler ile ilerlemek dışında asla adım atmam bir Allah'ın kuluyla. Böyle fiziği bulmuşsun ancak profesyonelce gitmen lazım, yok çöpe atmak istiyorsan o ayrı !

Sağlıklı sporlar...

Selamlar Agfitness , söylediklerine hafiyen katılıyorum , sana 8 ay boyunca serdar aktolga ile hareket etmiş biri olarak bazı şeyler yazayım sen yorumla ; gidiş hat çok iyi diye küre girmeye niyet ettik ve birlikte haraket ettikleri bir hocayla birlikte kür planlaması yaptık ve plan şu şekildeydi ;

İlk 8 hafta Test.Enanthat , Boldenon, Dianabol ile bir kickstart başladık.Kendilerinin yönlendirdikleri birine enjeksiyon olmaya başladım , kullanılan ilacın markası Body Balance idi.Herşey normal ilerlerken ben bahsettikleri testesteron ile parçalaman lazımın karşılığını görmediğim için kendisine belirttim ilaç çalışmıyor oldugunu düşünerek 8.haftada sustanona geçiş yapılıp yanına tren ilave edildi.İlaç için yönlendirilen kişi ya abi bence sustanon olayına girme birde tren min 8 hafta girmen gerek demesine rağmen 11.hftanın başında enjeksiyonlarda ağrı ortaya çıkmaya başladı diye tamam artık keselim dediler ve kestik.PCT ye gerek olmadıgı belirtildi ve ben gündelik hayatıma devam etmeye başladım.

40 gün kadar sonra libido ve ereksiyon kesilince kan testi yaptırdım ve hatta bu kan testini PCT ile ilgili olan forum kısmında LH ve FSH sorunları başlığıyla belirttim.Kanımda hala testesteron üst seviyeye yakındı ve test sonuclarını Serdar Hoca nın yardımcısına gösterdiğimde maşallah dostum diye cevap verip hocam LH ve FSH 0 libido gitti dediğimde dostum ben onun neden oldugunu bilemiyorum cevabını aldıktan sonra kendi başıma işin çaresini aramaya başladım...Uzman olduğunu düşündüğüm başka kişiler sonradan eklenen sustanonun ve bu kadar kısa tren kullanımının gereksiz oldugunu belirtsede artık giren girdiyse ağlamanın lüzumu yok çözümüne bakacağız.

saolsun buradaki arkadaşların yönlendirmesiyle PCT yaptım ve herhangi bir düzelme yok.Klomen nolvadex ve pregnyl kullandıgımdan dolayı kanımda hala olup test sonuçlarında yanılma yaratıcak diye 15 mart tarihinde tekrar kan testi vereceğim.

NOT:Lütfen burada kimseyi boklama niyetinde oldugum düşünülmesi bir konu yaşadık ve bunuda burada sizin önerileriniz üzerine paylaşma ihtiyacı hissettim.Konunun tecrübesizliğini yaşayan birinin bir profesyonel ile yol alırken başına gelen bir durumun paylaşılmasıdır.Bu yaşadığım durum hocanın sporculuğuna bok atma niyetiyle değildir.1 yıllık anlaşmamın 8.ayında kendileriyle vedalaştık ve biride akabinde ya böyle böyle bir durum yaşıyorsun çözüm yolu alalım demedi :)U

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
dukegg    47
dukegg, Şimdi yazdı:

Selamlar Agfitness , söylediklerine hafiyen katılıyorum , sana 8 ay boyunca serdar aktolga ile hareket etmiş biri olarak bazı şeyler yazayım sen yorumla ; gidiş hat çok iyi diye küre girmeye niyet ettik ve birlikte haraket ettikleri bir hocayla birlikte kür planlaması yaptık ve plan şu şekildeydi ;

İlk 8 hafta Test.Enanthat , Boldenon, Dianabol ile bir kickstart başladık.Kendilerinin yönlendirdikleri birine enjeksiyon olmaya başladım , kullanılan ilacın markası Body Balance idi.Herşey normal ilerlerken ben bahsettikleri testesteron ile parçalaman lazımın karşılığını görmediğim için kendisine belirttim ilaç çalışmıyor oldugunu düşünerek 8.haftada sustanona geçiş yapılıp yanına tren ilave edildi.İlaç için yönlendirilen kişi ya abi bence sustanon olayına girme birde tren min 8 hafta girmen gerek demesine rağmen 11.hftanın başında enjeksiyonlarda ağrı ortaya çıkmaya başladı diye tamam artık keselim dediler ve kestik.PCT ye gerek olmadıgı belirtildi ve ben gündelik hayatıma devam etmeye başladım.

40 gün kadar sonra libido ve ereksiyon kesilince kan testi yaptırdım ve hatta bu kan testini PCT ile ilgili olan forum kısmında LH ve FSH sorunları başlığıyla belirttim.Kanımda hala testesteron üst seviyeye yakındı ve test sonuclarını Serdar Hoca nın yardımcısına gösterdiğimde maşallah dostum diye cevap verip hocam LH ve FSH 0 libido gitti dediğimde dostum ben onun neden oldugunu bilemiyorum cevabını aldıktan sonra kendi başıma işin çaresini aramaya başladım...Uzman olduğunu düşündüğüm başka kişiler sonradan eklenen sustanonun ve bu kadar kısa tren kullanımının gereksiz oldugunu belirtsede artık giren girdiyse ağlamanın lüzumu yok çözümüne bakacağız.

saolsun buradaki arkadaşların yönlendirmesiyle PCT yaptım ve herhangi bir düzelme yok.Klomen nolvadex ve pregnyl kullandıgımdan dolayı kanımda hala olup test sonuçlarında yanılma yaratıcak diye 15 mart tarihinde tekrar kan testi vereceğim.

NOT:Lütfen burada kimseyi boklama niyetinde oldugum düşünülmesi bir konu yaşadık ve bunuda burada sizin önerileriniz üzerine paylaşma ihtiyacı hissettim.Konunun tecrübesizliğini yaşayan birinin bir profesyonel ile yol alırken başına gelen bir durumun paylaşılmasıdır.Bu yaşadığım durum hocanın sporculuğuna bok atma niyetiyle değildir.1 yıllık anlaşmamın 8.ayında kendileriyle vedalaştık ve biride akabinde ya böyle böyle bir durum yaşıyorsun çözüm yolu alalım demedi :)U

birde şuraya küçük bir edit alayım kür planlamasını yapmadan önce herhangi bir kan testi ve testesteron çalışmadığını düşünüldüğü zaman bir kan testi alıp bakalım diyeninde olmadığını ekleyeyim...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bybrs06    20
dukegg, 16 dakika önce yazdı:

birde şuraya küçük bir edit alayım kür planlamasını yapmadan önce herhangi bir kan testi ve testesteron çalışmadığını düşünüldüğü zaman bir kan testi alıp bakalım diyeninde olmadığını ekleyeyim...

Body balance düşük içerikli merdivenaltı ürün diye biliyorum.Carbon satıcıları satıyo genelde o markayı en azından bu forumda bunlar söylemiyo.Herkesin ağzında bi Serdar Aktolga var ama sen onunla görüşememişsin bile sanki işin ticari boyutuna daha önem veriyolar 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
dukegg    47
Bybrs06, 4 dakika önce yazdı:

Body balance düşük içerikli merdivenaltı ürün diye biliyorum.Carbon satıcıları satıyo genelde o markayı en azından bu forumda bunlar söylemiyo.Herkesin ağzında bi Serdar Aktolga var ama sen onunla görüşememişsin bile sanki işin ticari boyutuna daha önem veriyolar 

tam tersi oldukça görüşmemiz iyi noktadaydı beslenme konusunu serdar aktolga , antrenman konusunu yardımcısı...benim söylememle serdar aktolga nın sporculuğu küçülecek değil , fakat konunun içerisinde de böyle bir gerçek var...verilmek istenen mesaj herkesin büyük sporcu olması aynı zamanda mükemmel bir eğitmen olacağı anlamına gelmiyor...Çalışmaya başlamadan önce benim için inanılmaz büyük bir sporcu olan bir insan hakkındadır konustuklarım ,fikirler yaşananlar doğrultusunda değişebilir..

tarihinde dukegg tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bybrs06    20
dukegg, 1 dakika önce yazdı:

tam tersi oldukça görüşmemiz iyi noktadaydı beslenme konusunu serdar aktolga , antrenman konusunu yardımcısı...benim söylememle serdar aktolga nın sporculuğu küçülecek değil , fakat konunun içerisinde de böyle bir gerçek var...verilmek istenen mesaj herkesin büyük sporcu olması aynı zamanda mükemmel bir eğitmen olacağı anlamına gelmiyor...çalışmaya başlamadan önce benim için inanılmaz büyük bir sporcu olan bir insan hakkındadır konustuklarım fikirler gerçeği görünce değişebilir..

Şimdi daha iyi anlasım demek istediğinizi.yarışma yaptınız mı hiç 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
dukegg    47
Bybrs06, 3 dakika önce yazdı:

Şimdi daha iyi anlasım demek istediğinizi.yarışma yaptınız mı hiç 

hayır maalesef öyle bir hazırlık için ilk adımı attığımı düşündüm...çabalamaya devam adımları daha temkinli atarak

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DAYIOĞLU    54

seni kardeşim olarak görücem samimi yazcam istersen bana alın sorun yok

Ülkenin hali net orda da  futbol haricinde diğer spor dallarında para yok  vücut geliştirmede hiç yok profosyonel olup napıcaksın ? ekmek yok bu işte hadi paran var diyelim yarışmaya çıktın jüride tanıdığın var mı ? yoksa şampiyon olamazsın malesef, jüride tanıdık buldun şampiyon oldun ne işe yarar o şampiyonluk ?
Senin fiziğin 10 numara uzaktan eğitim de verebilirsin spor salonu da açabilirsin  spor salonunda da çalışabilirsin bunlar için gayet yeterli vücudun var hiç ilaca başlama dicektim bulaşmışsın malesef 
İlla yarışmacı olcam dersen yurtdışına git bu ülkede malesef olmaz gitmek istemezsen vücut geliştirme ile ilgili başka bir iş bul 

-soruna gelirsek klasik 1-20 testo 1-20 boldenon 1-5 turinabol  öneririm  tabii  senin vücudun nasıl tepki verir bilemem...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bybrs06    20
DAYIOĞLU, 34 dakika önce yazdı:

seni kardeşim olarak görücem samimi yazcam istersen bana alın sorun yok

Ülkenin hali net orda da  futbol haricinde diğer spor dallarında para yok  vücut geliştirmede hiç yok profosyonel olup napıcaksın ? ekmek yok bu işte hadi paran var diyelim yarışmaya çıktın jüride tanıdığın var mı ? yoksa şampiyon olamazsın malesef, jüride tanıdık buldun şampiyon oldun ne işe yarar o şampiyonluk ?
Senin fiziğin 10 numara uzaktan eğitim de verebilirsin spor salonu da açabilirsin  spor salonunda da çalışabilirsin bunlar için gayet yeterli vücudun var hiç ilaca başlama dicektim bulaşmışsın malesef 
İlla yarışmacı olcam dersen yurtdışına git bu ülkede malesef olmaz gitmek istemezsen vücut geliştirme ile ilgili başka bir iş bul 

-soruna gelirsek klasik 1-20 testo 1-20 boldenon 1-5 turinabol  öneririm  tabii  senin vücudun nasıl tepki verir bilemem...

Abi söylediklerinin birçoğu doğru.Malesef pek bi maddi imkanım yok hatta hiç yok öğrenciyim.Ufak imkanlarla yaptım bu vücudu.Ne yazıkki sponsor olanda yok.Yazın çalışıp o paraylada küre girmeyi düşünüyorum.20. Hafta çok uzun değil mi ve ilk 5 haftada turinin mantığı nedir?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DAYIOĞLU    54
Bybrs06, 20 saat önce yazdı:

Abi söylediklerinin birçoğu doğru.Malesef pek bi maddi imkanım yok hatta hiç yok öğrenciyim.Ufak imkanlarla yaptım bu vücudu.Ne yazıkki sponsor olanda yok.Yazın çalışıp o paraylada küre girmeyi düşünüyorum.20. Hafta çok uzun değil mi ve ilk 5 haftada turinin mantığı nedir?

Boldenon asıl 12. haftadan sonra çalışıyor o yüzden 20 hafta,  turinabol ise kick start için   tabi baktın 15. hafta işler karışıyor kürü bitir illa 20 hafta olcak diye bir şey yok 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kenjirro59    49

Kardeşim yarışmacı olucam diyosun akabinde param yok diyosun. Bu işler ciddi para isteyen işler ve devamlılık isteyen işler öyle 1 2 kür ile olmuyo bu işler malesef. Kaldı ki ülkemizde her alanda olduğu gibi, bu alandada torpil var federasyondan tanıdığın yoksa işin çok zor podyumun içinden geçmen lazım anca öyle derece yaparsın. Getiriside yok yarışmacılığın, en azından bu yarışmaya hazırlık sürecinde harcadığın kadar para ödülü olsa değer derim fakat ödüller çok komik. Sana tavsiyem bu şekilde devam et formunu koru ileride belki birşeyler değişir ülkemizde o zaman tekrar düşünürsün

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Cuneyt    16
fvx, 28.02.2020 - 14:13 yazdı:

kullandığın ilaçlar boş olduğu için bu dozları ve ilaçları ilk kürden millete önermeni normal karşılıyorum

Adam yarışmaya giricem diyor ne önereydim bcaa mi ? Malesef soğan ekmekle olmuyor rakipleri her türlü ilacı kullanıyor olacak yarışma düşmüyorsan sağlığını çok düşünme saygılar 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: havabukucu
      Herkese merhaba saygılar testo enanthate 250 mg kürümün 9.haftasındayım bir diyetisyenle anlaşıp beslenme programı çıkarttım ama programda azar azar kaçamaklar yapabileceğimi söyledi bir rivayete göre kürde beslenme önemli değilmiş bu doğru mu bana aşırı saçma geldiği için soruyorum. 
    • Yazan: ozgur32
      Herkese merhaba,
      23 yaşındayım. doğal olarak bu sporu elimden geldiğince yapmaya çalışıyorum.
      Daha önce 1-2 yıl uğraşmıştım ve bir süre ara vermek zorunda kaldım. Yeniden başladım. Ancak size danışmak istediğim sıkıntım şu. Spora yeniden başlamadan fazla suyumu ve ödemimi atayım diye vücuduma ciddi anlamda kısıtlı kalori sokarak yani tabiri caizse şok diyetler uyguladım. 2 hafta kadar yaptım ve yaklaşık 10 kg kadar attım ancak nedense bi anda kg vermem durdu,10 gün kadar. Daha sonra bunun doğru olmadığını düşünüp protein yağ ve karb dengesi kurarak (180 gr p, 60gr y, 90 gr k ) bir beslenme programı hazırladım ancak yaklaşık 1-1.5 aydır hala kg veremiyorum. görüntüm de değişmiyor. Beslenme ve antrenman olarak yanlış yaptığım bir nokta olduğunu düşünmüyorum. Bir kaç kişiden grenade markasının thermo detonator isimli ürün tavsiyesini aldım ve sipariş ettim onu da kullanmayı düşünüyorum. 
      Şu an aktif olarak:
      boyum 1.86 kilo 105 yağ oranı %23 Kullandığım takviyeler:
      c vitamini d vitami multivitamin omega3 zma arginine whey
    • Yazan: Nynex
      Arkadaşlar merhaba,
      Kürümün 5.haftasında test vermiştim total testo yükselmemiş ancak e2 baya yükselmişti.
      Benim sormak istediğim: 2009 dan kalma sol göğüste hafif jinekomasti var şimdi ise sol göğsümde hafif kaşınma ve rahatsızlık hissi oluyor sizce tamoksifen kullanmalı mıyım?

• Yazan: Diver
      Selam arkadaşlar.
      @Loving hocamın desteğiyle büyümeye kaldığımız yerden devam edicez inşallah  Ramazanda istediğim diyeti yapamadım. İşte çok yoğun bir dönemdeyiz uzun süreli dalışlar hem yoruyor hemde sıfır karbonhidrat çekilmez kıldı gözümü açamıyordum 1-2 kere bayılma derecesinde şekerim düşünce iftara pilav ekledim. Antrenman konusunda kendimi iyi hissettiğimde yaptım genel olarak dinlendirdim vücudumu.İstediğim yağ oranına inemedim lakin hocamın tavsiyesiyle hem mental hemde fiziki olarak dinlendim. Ramazandan sonra karbonhidratı 200gr pirinç ile sınırladım hem işte hemde sporda kendime geldim. Neden bilmiyorum antrenmanda aşırı derecede pump oluyorum tabi şikayetçi değilim 😁 Kütlemde çok bir değişiklik olmadığını düşünüyorum. Şimdilik 104 kgda sabitim. Yeni kürde;
      500 Testo
      500 Bolde
      400 Deca olacak.
      @rastlantisal @Rdm @Askabar @otopsicikedi @Tr3n @GHOST @SPECTRE @SERKO @metinav @crosfredy @Semih Erarslan @Emrah
      3500 kalori ile başlayıp duruma göre yavaş yavaş artıracam.Bol yeşillik, bol balık, zeytinyağlı enginar yemeği vs cleanbulk mantığıyla ilerleyecez inşallah. 
      Yine sağlam stok yaptım😁. Sağolsun hocam hediye göndermiş çok hoşuma gitti teşekkür ederim.
      Sağlam amele yanığı olduk😄
      Tavsiyelerinizi uyarılarınızı bekliyorum saygılar.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.