Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

JeffSeidx

Şok mısır gevreği

Önerilen İletiler

JeffSeidx    26

Merhaba şokta satılan şeker oranı çok düşük bir mısır gevreği var bunu bulk kürü müze ekleyebilir miyiz? Sağlıksız yanları nelerdir acaba 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

DAYIOĞLU    54

bu şok mısır gevreğini daha önce tartıştım diye hatırlıyorum neyse
Allah aşkına Amerika'dan dünyaya sağlıklı faydalı ne yayıldı ki ? Ameriganın Oyunu bunlar  çöp gıda...

mısır tohumu buldun genetiği değiştirilmemiş  tarlana ektin organik yetiştirdin, glisemik indeksi yüksek ama arada yine tüketilebilir sorun yok 

AMA bu mısırın genetiği oynanmış ip gibi sırayla dizilmiş GDO'lu + tarlada yetişirken basmışlar ilacı  (1) birde üstüne mısır ununa çevirmişler kimyasal katkılı (2)  bozulmasın bayatlamasın diye pakete koyarkende ilaç (3)   3 kere ilaçlanmış genetiği değişmiş glisemik indeksi yüksek Ameriganın kahvaltı en önemli öğündür pompasıyla zamanı olmayan biz  modern kölelere iteledi bir şey işte çöp oğlu çöp gıda tartışcak bir şeyi yok...

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Equipoise    333

Bulkta günde 1 pakete yakın tüketiyorum. 

Gdo mdo diyenlere bakma içtiğimiz suda bile ne olduğu belli değil göm gitsin :)) 

tarihinde Equipoise tarafından düzenlendi
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
erdemdemir    20

Bulk donemınde bende kullanıyorum sabah kahvaltılarımda bence etkısı guzel 

seker oranı az ve kahvaltıda yulaf yemek bazen sıkıcı oluyor

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JeffSeidx    26

@DAYIOĞLU hocam sağlık kısmına gireceksek @Equipoisedediği gibi su bile içmememiz lazım ha, cips kadar sağlıksız bir şey diyorsanız o ayrı o kadar zararı yok gözle görülür bir şey yaşatmaz diyorsanız kullanmayı düşünüyorum.

@erdemdemirben böyle ürünleri süt ile tüketemiyorum. Sütü koyup üzerine bunu koyunca okyanusun dibinde hazine arıyorum gibi kaşığı gezdiriyorum az koyunca da bir şey anlamıyorum bunu nasıl tüketebilirim 😂 100 gram yulaf var sabah zaten ama ekstra olarak mısır gevreği güzel bir karbonhidrat deposu gibi

tarihinde JeffSeidx tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
erdemdemir    20
JeffSeidx, 1 dakika önce yazdı:

@DAYIOĞLU hocam sağlık kısmına gireceksek @Equipoisedediği gibi su bile içmememiz lazım ha, cips kadar sağlıksız bir şey diyorsanız o ayrı o kadar zararı yok gözle görülür bir şey yaşatmaz diyorsanız kullanmayı düşünüyorum.

@erdemdemirben böyle ürünleri süt ile tüketemiyorum. Sütü koyup üzerine bunu koyunca okyanusun dibinde hazine arıyorum gibi kaşığı gezdiriyorum az koyunca da bir şey anlamıyorum bunu nasıl tüketebilirim 😂 100 gram yulaf var sabah zaten ama ekstra olarak mısır gevreği güzel bir karbonhidrat deposu gibi

Ben dırek kuru kuru yıyorum sut ya da su eklemeden keyıflı oluyor sevıyorum ben yulaftan daha keyıflı. Ben yulafıda kuru kuru kaşıklıyorum ama. Biraz ben normal degılım beslenme konusunda. Su bardagına yulafı koyup agzıma yulaf alıp bıraz cigneyıp suyla yutuyorum. 

• Şaşkın 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.