Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

muhocan37

Definisyon beslenme kilo durma sorunu

Önerilen İletiler

muhocan37    2

Beyler iyi günler dilerim öncelikle  14-15 gün oldu küre başlayalı 

haftada 6 kere iğne yapıyorum
pazartesi 100 m  pripionat 75 tren acetat
çarşamba 100 m  pripionat 75 tren acetat

cuma 100 m  pripionat 75 tren acetat     geçen hafta  geceleri fln terleme oluyordu oda durdu  kilo zaten düşemiyorum   1 kutu tren bitmek üzere 2 flakon daha devam edicem
şuan
pazartesi  1ml test -1ml tren
salı 1ml test -1ml tren
perşembe 1ml test -1ml tren
cumartesi  1ml test -1ml tren 
bide günlük 50 mg winstrol

antremanlarım şiddetli geçiyor sadece cardiolar biraz hafif geçiyor isteksizlik var Ama gerçekten iyi geçiyor antremanlar 

Beslenmem 
sabah  -2 yumurta - 80 100 gr hindi veya tavuk göğsü
            1-2 adet kuru kayısı-15 badem
            150-200 gr pişmiş hali pirinç

öğlen   150 -200 gr arası hindi 
        15 adet fln badem kuru kayısı 1 2 tane
       200 250 gr pirinç pişmiş hali gene

direk işten çıkınca antremana gidiyorum 1 adet lipoblack atıyorum antreman öncesi 
antremandan eve gidince

150 civari hindi - yine badem kayısı  
hafif yoğurt ppull biber nane 
9dan sonra zaten 0 yemek 
günlük suyum en az 4.5 6.5 lt arası     tavsiyeleriniz varmı ama fizikte değişimi hissediyorum ilk başladığım şuanki fark var ama ben kiloyada yansımasını istiyorum 
bilgi veya yardım edebilcek arkadaşlar özenli dinlenir teşekkür ederim şimdiden

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

weldan    157

Selam kardeşim,

Şahsi fikrim bu yazdığın beslenmenin tren küründe yetersiz olacağı. Bu değerler ile kilo alman çok kolay değil. Tabii bunu senin boy kilo ve yağ oranını bilmeden söylüyorum. Ama düzgün beslenmeyen, iştahı yerinde olmayan hiç kimse tren kullanmasın. Ya da kullanacaksa bile tren'in yanına düşük dozda anadrol ekleyebilirsin(50mg). Bu senin hem kürünü hem de beslenmeni destekleyecektir. Tren'in en büyük özelliği herkes tarafından bilinen vücuduna giren besinlerin tamamını kullanır. O yüzden kişisel tavsiyem beslenmeni arttırmandır. Karb ve protein miktarı bana az geldi. Ben ilaçsız bile bundan daha fazlasını alıyordum. Ki tren'le bunu çok daha yukarıya çıkarman gerekir. Bütün bunları kür geçmişini ve vücudunun özelliklerini bilmeden söyledim. Eğer bilgi verirsen dilimizin döndüğünce nacizane yardımcı olmaya çalışırız.

Saygılarımla...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
muhocan37    2
weldan, 1 dakika önce yazdı:

Selam kardeşim,

Şahsi fikrim bu yazdığın beslenmenin tren küründe yetersiz olacağı. Bu değerler ile kilo alman çok kolay değil. Tabii bunu senin boy kilo ve yağ oranını bilmeden söylüyorum. Ama düzgün beslenmeyen, iştahı yerinde olmayan hiç kimse tren kullanmasın. Ya da kullanacaksa bile tren'in yanına düşük dozda anadrol ekleyebilirsin(50mg). Bu senin hem kürünü hem de beslenmeni destekleyecektir. Tren'in en büyük özelliği herkes tarafından bilinen vücuduna giren besinlerin tamamını kullanır. O yüzden kişisel tavsiyem beslenmeni arttırmandır. Karb ve protein miktarı bana az geldi. Ben ilaçsız bile bundan daha fazlasını alıyordum. Ki tren'le bunu çok daha yukarıya çıkarman gerekir. Bütün bunları kür geçmişini ve vücudunun özelliklerini bilmeden söyledim. Eğer bilgi verirsen dilimizin döndüğünce nacizane yardımcı olmaya çalışırız.

Saygılarımla...

hocam teşekkür ederim  ben kilo düşmek için kullanıyorum kuruyabildiğim kadar kurumak erimek o yüzden beslenmem düşük az su tutumu içinde pripionat ve tren acetat kullanıyorum  düşebildiğim kadar düşmek istiyorum şuan  boy 1.80 şuan 98 kiloyum hocam normalde sabit kilom 80 83 arasıydı  sakatlandığım için 5 6 ay içinde baya yağlandım  tam bi endemorfum teşekkür ettim tekrar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
weldan    157
muhocan37, 8 dakika önce yazdı:

Definasyon için tren benim çok tercih ettiğim bir şey değil ama kısa sürede ileri düzey sonuçlar almak istiyorsan inanılmaz etkili. Kardiyoların isteksiz geçmesi kadar doğal bir şey yok. Neden dersen tren senin karb depolarını sömürüyordur. Elinden geldiğince kardiyoları arttır. Eğer gerçekten halsiz isen kendimin uyguladığı bi tavsiye vereyim. Piyasa da kafein katkılı L-Carnitinlerden al. Yağ yakma kısmına bir şey diyemem ama atletik performansını arttırır. Winstrol kesmeni tavsiye edebilirim. Boy ve kilo oranını düşündüğümüz zaman gereksiz karaciğer tahribatı. Neden dersen ancak düşük yağ oranlarında winstrol faydası daha etkili görülür. Bu durumda senden su atım haricinde başka bir fayda göstereceğini zannetmiyorum. Endomorf olmanın kötü tarafı ki bende öyleyim maalesef definasyondur. Karb olarak bulgura geçmeni, tren kullandığın için rafine yağ ve tuzu en dibe indirmeni tavsiye ederim. Öteki türlüsünde tren seni çok yorar. Kolay değildir tren ile definasyon yapmak. En azından ben beceremezdim :D.. 

Saygılar...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
muhocan37    2
weldan, 17 dakika önce yazdı:

Definasyon için tren benim çok tercih ettiğim bir şey değil ama kısa sürede ileri düzey sonuçlar almak istiyorsan inanılmaz etkili. Kardiyoların isteksiz geçmesi kadar doğal bir şey yok. Neden dersen tren senin karb depolarını sömürüyordur. Elinden geldiğince kardiyoları arttır. Eğer gerçekten halsiz isen kendimin uyguladığı bi tavsiye vereyim. Piyasa da kafein katkılı L-Carnitinlerden al. Yağ yakma kısmına bir şey diyemem ama atletik performansını arttırır. Winstrol kesmeni tavsiye edebilirim. Boy ve kilo oranını düşündüğümüz zaman gereksiz karaciğer tahribatı. Neden dersen ancak düşük yağ oranlarında winstrol faydası daha etkili görülür. Bu durumda senden su atım haricinde başka bir fayda göstereceğini zannetmiyorum. Endomorf olmanın kötü tarafı ki bende öyleyim maalesef definasyondur. Karb olarak bulgura geçmeni, tren kullandığın için rafine yağ ve tuzu en dibe indirmeni tavsiye ederim. Öteki türlüsünde tren seni çok yorar. Kolay değildir tren ile definasyon yapmak. En azından ben beceremezdim :D.. 

Saygılar...

TEŞEKKÜR Ederimn hocam perforamsta aşırı sıkıntı yokta cardio gelince iş isteksizlik sıkılma fln filen ama arttırcam 
oranlar nasıl sence baba
pazartesi
salı
perşembe
cumartesi     toplamda 400 propionat  300 tren acetat    iki ilacıda ayrı ayrı vuruyorum zaten
bacak-triceps-omuz  değiştire değiştire gidiyorum bakalm saygılar bizden... :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
weldan    157
muhocan37, 26.02.2020 - 16:27 yazdı:

TEŞEKKÜR Ederimn hocam perforamsta aşırı sıkıntı yokta cardio gelince iş isteksizlik sıkılma fln filen ama arttırcam 
oranlar nasıl sence baba
pazartesi
salı
perşembe
cumartesi     toplamda 400 propionat  300 tren acetat    iki ilacıda ayrı ayrı vuruyorum zaten
bacak-triceps-omuz  değiştire değiştire gidiyorum bakalm saygılar bizden... :D

Öncelikle geç cevap yazdığım için kusura bakma. İlaçların mg ları bana sanki biraz az geldi. Bu kiloda testo her zaman trenden yüksek olacak şekilde arttırman  bence daha iyi olacaktır. 98 kilo adam 400 mg bana az bence. Uzun vadeli düşünüyorsan söyleyecek bir şey yok. Jinekomasti için baskılayıcı kullanarak mgları bana sorarsan arttır. Hatta arttırmayı kademeli olarakta yapabilirsin. Bu biraz maddiyata da bakıyor. Zaten arttırarak gittiğin zaman fazla gelirse hissedersin. Neden dersen kısa esterde anlaman daha kolay.. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
muhocan37    2
weldan, Bir saat önce yazdı:

Öncelikle geç cevap yazdığım için kusura bakma. İlaçların mg ları bana sanki biraz az geldi. Bu kiloda testo her zaman trenden yüksek olacak şekilde arttırman  bence daha iyi olacaktır. 98 kilo adam 400 mg bana az bence. Uzun vadeli düşünüyorsan söyleyecek bir şey yok. Jinekomasti için baskılayıcı kullanarak mgları bana sorarsan arttır. Hatta arttırmayı kademeli olarakta yapabilirsin. Bu biraz maddiyata da bakıyor. Zaten arttırarak gittiğin zaman fazla gelirse hissedersin. Neden dersen kısa esterde anlaman daha kolay.. 

Yok hocam estafurllah ya şuan zaten 400 test 300 tren a alıyorm bütçeyi geçtimde haftalık şuan 8 enjeksiyon Mg yükseldikçe yer kalmıyor 😂sabitledim zatez 10 ml test 10 ml tren bitti yeni kutuya geçtim 10 ml tren daha kullanıp terki kesip 2 hafta propionat devam edicem 😔

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.