Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Delipanter00

5-6 ay only testo?

Önerilen İletiler

Delipanter00    175

Selam herkese. 1,5yıldır tam olarak spor yapmaya ara verdim. Gym e tekrar başlayalı 1 ay civarı bir süre geçti. Boyum 185 kilom 104,5(115kg dan düştüm). Yağ oranım fazla bel çevrem hala yağlı. Şu anlık form paylaşımı yapmak istemiyorum. 100gr kadar karb tüketmeme rağmen 1 ayda 90kg benche kadar çıktım ve spor geçmişimden dolayıda vucut az çok toparlanmaya başladı fakat hala sönük duruyorum. Hedefim doğal olarak bir 10kg daha verip ardından 5-6 ay boyunca 250mg only testo vurarak az çok formumu toparlamak. Sizce bu bana yardımı olurmu tavsiyeleriniz nedir? 2,5-3 yıllık spor geçmişim var ilk kürümü 2 yıl önce only testo ve dianabol olarak gerçekleştirdim ve kür sonu pct yapıp birkaç ay daha spora devam edip ardından 1,5 yıllık bir ara vermek zorunda kalmıştım. 

tarihinde Delipanter00 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Testocu    141

5 ay süre fazla gerek yok max 3 ay testo primo veya testo bolde yapabilirsin bence 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
RasimKadirr    47

Eğer yanına bir şey eklemeden, only testo yapmak istiyor isen 14-16 veya 18 hafta olarak yapabilirsin. tabi 1 sene boyunca only testo kullananlarda var :) 250 mg az ama. Haftada 2 enjeksyon ( pazartesi perşembe) olarak 250 250 vurabilirsin. haftalık 500 yani.

Fakat spor salonuna başlayalı 1 ay oldu dediniz. Bence cok kısa bir süre. önceden spor geçmişiniz var fakat kaslar şu an alışmamış ağırlığa ve biraz zorluk çekersiniz. bence en az 1 ay daha doğal olarak gidip kendinizi biraz zorlamanız daha iyi olur.

tarihinde RasimKadirr tarafından düzenlendi
  • Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Delipanter00    175
agfitness, 24.02.2020 - 13:37 yazdı:

Merhaba
Formunu görmeden sana verilen fikirlerin çok fayda getireceğini sanmıyorum. Hem sönüklükten bahsetmişsin hem bel bölgen yağlı burada tezatlık var bu da senin düzgün şekilde beslenme ve antrenman dengesi kuramadığını gösteriyor.
Sana tavsiyem kürü şimdi bir kenara bırak da çok planlı ve sağlam bir beslenme düzeni oluşturarak ve su tüketimini en az 3 litre olarak şekilde 3 - 5lt arası tutarak ve haftada 2 - 3 kez sabah aç karnına 1 saatlik kardio çalışması yaparak toparlayıp sonra bir kür planı oluşturman olacaktır.

Ayrıca 250mg only testo haftada tek dozaj demek bu neredeyse replasman (düşük testo ve hormonların yeterli çalışmaması durumu) için kullanılan dozajlara yakın bir dozaj. Vücudu yok yere yormaktansa önce topla kendini hazır ol sonra başla bir şeyler yapmaya. Bir şeyi ya tam yapmak ya hiç yapmamak en mantıklı durum.

Sağlıklı sporlar... 

Hocam selam farkli konu acip forumda kirlilik yaratmak istemedim. Haftalik ufak dozlarda sadece testo e. vurarak ve bu sirada arimidex ile e2 yi dipte tutarak diyete devam etme gibi bir dusuncem var ardindan da zaten istedigim kiloya dustugumde testo dozunu arttirip ve ek ilaclar ekleyip aklimdaki kürü yapmak istiyorum. Sizce dogal olarak diyete devam edeyimmi yoksa yazdigim gibi ufak dozda testo vurmaya baslayayimmi? @metinav hocam sizinde ve diger arkadaslarinda yorumlarini almak istiyorum. Yarin detayli bir sekilde hormon testide yaptiricam duruma göre onlarida paylasabilirim.

8747B4A9-1CA6-4CDE-97DC-26FC55E4539F.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Benim bir arkadaşım seninle benzer görüntüye sahipti. Çocuk doğal olarak zayıflamayı başaramadı. Spor salonu eğitmenini araya sokarak küre girdi, gayet de güzel bel çevresini eritmeyi başardı. Yağ yaktığı esnada kas da kazandı. 15 haftanın sonunda kür bitti, kür ile gelenler kürden sonra gitti. Şimdi de yağlı değilim ödem tuttum diyor. Doğal olarak beslenmeni değiştmediğin, zayıflamayı başaramadığın zaman kür sonunda depresyona girme ihtimalin çok yüksek. Yağ kaybettiğin esnada kas da kazanabilirsin doğal şekilde. 6-8 ay kendine zaman ver, disiplinini göster. Doğal olarak kendini kanıtlaman karakterini de olgunlaştıracak. O kadar zaman sabırlı bir şekilde beslenen, antreman yapan kişi aynada sonucu gördüğünde gelişmeyecek de kim gelişecek ? Aksi takdirde eski görüntünü istemediğin için ilaca bağımlı hale geleceksin ve ilerleyen yıllarda riskler birikecek.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Delipanter00    175
agfitness, Bir saat önce yazdı:

Kardeşim üzülme ama hayırlı olsun şimdiden jinekomastin hazır kapıda bekliyor nur topu gibi. Doğaldan şaşma.

Sağlıklı sporlar...

Hocam benim gogusler kendimi bildim bileli bu sekilde, genetik sanirim babam zayif birisi ve onda da bu sekilde. Ayrica jinekomastiden kastiniz gogus ucunda cikan sert nohut tanesi gibi birseyse ondan yok bende, yag oranimin ve kilomun yuksek olmasindan kaynaklandigini dusunuyorum. Tabi jinekomasti olma egilimim olabilir orasi ayri konu 😀Neyse dogal olarak 90kg civarina dustugumde konuyu yeniden guncellerim o halde.

tarihinde Delipanter00 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553
NamasteGodDamnİt, 12 saat önce yazdı:

Benim bir arkadaşım seninle benzer görüntüye sahipti. Çocuk doğal olarak zayıflamayı başaramadı. Spor salonu eğitmenini araya sokarak küre girdi, gayet de güzel bel çevresini eritmeyi başardı. Yağ yaktığı esnada kas da kazandı. 15 haftanın sonunda kür bitti, kür ile gelenler kürden sonra gitti. Şimdi de yağlı değilim ödem tuttum diyor. Doğal olarak beslenmeni değiştmediğin, zayıflamayı başaramadığın zaman kür sonunda depresyona girme ihtimalin çok yüksek. Yağ kaybettiğin esnada kas da kazanabilirsin doğal şekilde. 6-8 ay kendine zaman ver, disiplinini göster. Doğal olarak kendini kanıtlaman karakterini de olgunlaştıracak. O kadar zaman sabırlı bir şekilde beslenen, antreman yapan kişi aynada sonucu gördüğünde gelişmeyecek de kim gelişecek ? Aksi takdirde eski görüntünü istemediğin için ilaca bağımlı hale geleceksin ve ilerleyen yıllarda riskler birikecek.

Mesele o zaten. Steroid kurlerinde elde edilen goruntu özellikle su sutan deca gibi roidlerle sanal bir kazanc sagliyor ve kisiyi yaniltiyor. Primo ve boldenon daha gercekci ve kalici o yönden. Kurdeyken beslenme ile kur disindaki beslenme ayni olmamali muhakkak ayarlanmali guncel duruma göre.Kurde metabolizma hizi artiyor ve alinan gidalar hizli bir sekilde isleniyor. Kur disinda ise ister istemez yavasliyor ve su tutumu insulin hassasiyetinin kaybi ve alinan kalorinin harcanamamasi yag ve su olarak geri donuyor. Bu özellikle endomorf özellikteki bedenlerde yasaniyor. Bende böyle oldugum icin gayet net farkindayim durumun.Yapilacak en temel sey beslenmeyi duzeltmek ve karboyu dusuk tutmak su tutumunu kontrol etmek.Yada surekli stroid veya metabolizmayi hizlandirici maddeler kullanmak olacaktir. Genetigin önüne bir yerden sonra gecilemiyor maalesef...

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.