Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Korhan Köse

Haftada 4 gün bir kası 2 kere nasıl çalışabilirim ?

Önerilen İletiler

Normalde programım haftada 5 gün ( pzt. prş. göğüs biceps, salı cuma sırt triceps, çrş. omuz bacak karın.) bunu 4 güne düşürdüm bacağı ve omuzu sırt tricepse ekledim ama bana yanlış gibi geldi.

Haftada 4 gün olarak

Push pull legs üst vücut yapmayı düşünüyorum bunlarda 1 bölgeye kaç hareket yapabiliriz ?

Haftada 4 gün bir kası 2 kere çalıştırmak için başka program tavsiyeleriniz varsa yazın.

tarihinde Korhan Köse tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

odi    58

Haftada 3 full body dene 1 gün on 1 gün off, haftasonu of yada kardiyo şeklinde yap. İnternette örneği çok.

Split çoğu amatör sporcu için gerekli değil

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: mertcanross
      Program hakkında iyi,kötü farketmez yorumlarınızı bekliyorum.

• Yazan: Ege.xsl
      Merhabalar, 9 aydır vücut geliştirme ile uğraşıyorum
      boy 176 yaş 15 kilo 79 Aşağıda ant programım var. Haftada 5 gün gidiyorum ilk 4-5 ay iyi gelişim aldım fakat son 4 aydır hiçbir şey değişmiyor yada az değişiyor. Örneğin pazularım. Aylardır aynı, eski fotoğraflarıma bakıyorum gene aynı lütfen bu kolu nasıl büyüteceğim yardım ederseniz sevinirim
      Pazu:
      One arm cable curl 4x12 12 10 8 Z bar curl 4x8 slow Seated Hummer curl 3x10 Arkakol:
      T bar Push down  4x12 10 10 8 Alternatif Rope tri ex 4x10 Reverse Push down 3x12 Not: program her ay başı değişiyor, yapabildiğim ve hissettiğim en ağır şekilde yapıyorum
    • Yazan: Alaz
      Aşağıdaki program, bu hedefe ulaşmak için önerilen egzersizleri içerir:
      Not: Bu program, ileri seviye bir vücut geliştirici için tasarlanmıştır. Yeni başlayanlar veya orta seviyedeki vücut geliştiriciler için daha hafif bir program önerilir.
      Haftalık Egzersiz Programı:
      Haftada 5 gün egzersiz yapılması önerilir. Bu egzersizler, tüm vücut egzersizleri ve izole egzersizlerin bir kombinasyonunu içerir.
      Pazartesi: Göğüs ve Triceps
      Barbell Bench Press (4 set, 8-10 tekrar)
      Incline Dumbbell Press (3 set, 10-12 tekrar)
      Dumbbell Flyes (3 set, 10-12 tekrar)
      Close-Grip Bench Press (3 set, 8-10 tekrar)
      Tricep Pushdowns (3 set, 10-12 tekrar)
      Overhead Tricep Extensions (3 set, 10-12 tekrar)
      Salı: Sırt ve Biceps
      Deadlift (4 set, 6-8 tekrar)
      Pull-Ups (3 set, 10-12 tekrar)
      Barbell Rows (3 set, 8-10 tekrar)
      Dumbbell Rows (3 set, 10-12 tekrar)
      Barbell Bicep Curls (3 set, 8-10 tekrar)
      Hammer Curls (3 set, 10-12 tekrar)
      Çarşamba: Dinlenme
      Perşembe: Bacaklar
      Squats (4 set, 6-8 tekrar)
      Lunges (3 set, 10-12 tekrar)
      Leg Press (3 set, 10-12 tekrar)
      Leg Extensions (3 set, 10-12 tekrar)
      Lying Leg Curls (3 set, 10-12 tekrar)
      Standing Calf Raises (3 set, 15-20 tekrar)
      Cuma: Omuzlar ve Traps
      Barbell Military Press (4 set, 8-10 tekrar)
      Dumbbell Lateral Raises (3 set, 10-12 tekrar)
      Dumbbell Front Raises (3 set, 10-12 tekrar)
      Dumbbell Rear Delt Flyes (3 set, 10-12 tekrar)
      Barbell Shrugs (3 set, 10-12 tekrar)
      Dumbbell Shrugs (3 set, 10-12 tekrar)
      Cumartesi: Kardiyo ve Ab Çalışması
      Koşu veya bisiklet (30-45 dakika)
      Plank (3 set, 60 saniye)
      Russian Twists (3 set, 15-20 tekrar)
      Ab Roller (3 set, 10-12 tekrar

Selamlar Dostlar, yapay zeka ile çeşitli çalışmalar yapıyorum, aklıma ondan antrenman programı hazırlamasını istemek geldi. Belki işine yarayan bir arkadaş olur.  

• Yazan: Geleceğin Olympia'sı
      1 yıldır yapıyorum fakat aralarda mecburiyetten çok ara verdim. Formum burada mevcut: 
      şuan 82 kiloyum hemen hemen aynı form biraz daha büyüğüm.
      Kol: 37cm
      Bel: 84cm
      Göğüs: 109cm
      Omuz: 126cm
      Kalça: 100cm
      Boyun: 39cm
      Haftada 4 gün gidebiliyorum hafta sonları gidemiyorum şöyle bir program düşündüm bir kısmını pt olarak aldığım önceki programdan oynama yaptım:
      Pazartesi(sırt - biceps)
      Nötr pull up
      T bar row
      Seated cable row
      Reverse lat pulldown
      High cable curl
      Z bar curl
      Cable curl

Salı(göğüs - omuz - triceps)
      Bench press
      Cable crossover 
      Machine fly
      Smith machine behind neck press
      Cable lateral raise
      Cable front raise
      Triceps pushdown
      Triceps rope pushdown

Çarşamba(off)
      Perşembe(bacak)
      Smith machine squat
      Leg extension (squat ve extension un yerini değiştirebilirim kararsız kaldım)
      Dumbbell sumo squat
      Lying leg curl
      Romanian deadlift
      Cuma(göğüs-omuz-triceps)
      Aynı.
      Hafta sonu(off)
      Bunları kaç set kaç tekrar yapacağım konusunda çok kararsızım nasıl ayarlayabilirim tavsiyelerinize ihtiyacım var. Ve program bulk için yapılabilir mi ? Ekleme çıkarma önerileriniz varsa yazın.

• Yazan: Korhan Köse
      Pazartesi perşembe göğüs-omuz-biceps 
      Salı cuma sırt-triceps-bacak yapıyorum. Bicepsten sonraki gün sırt olduğu için yine biceps çalışıyor. Nasıl bir değişiklik yapmalıyım ? Sırtı göğüs bicepse ekleyip omuzu bacak tricepse eklesem daha mı iyi olur ?

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.