Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

dukegg

Kür sonrası bozulan dengeler ve yeni kür

Önerilen İletiler

dukegg    47

Merhabalar

Yaklaşık 1 ay önce LH ve FSH ile birlikte oluşan libido ve ereksiyon problemlerinden bahsetmiştim

Eğitmenim tarafından planlanan saçma sapan bir kür planı ve arkasınsan yapmış oldugum pct ye rağmen düzelmeyen bir ereksiyon ve libido problemim var , sizlere sormak istediğim oluşan berbat durumdan sonra hayata olan isteksizliğimden dolayı formumu ve düzenimi kaybetmeye başladım...Sizce düzgün ilaçlar be planlama ile yeniden bir kür yapsam ve arkasından düzgün bir pct ile tekrar geri dönüş mümkünmüdür ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

dukegg, 37 dakika önce yazdı:

Merhabalar

Yaklaşık 1 ay önce LH ve FSH ile birlikte oluşan libido ve ereksiyon problemlerinden bahsetmiştim

Eğitmenim tarafından planlanan saçma sapan bir kür planı ve arkasınsan yapmış oldugum pct ye rağmen düzelmeyen bir ereksiyon ve libido problemim var , sizlere sormak istediğim oluşan berbat durumdan sonra hayata olan isteksizliğimden dolayı formumu ve düzenimi kaybetmeye başladım...Sizce düzgün ilaçlar be planlama ile yeniden bir kür yapsam ve arkasından düzgün bir pct ile tekrar geri dönüş mümkünmüdür ?

pct olarak ne yaptın? kür nasıldı? son iğneden kaç hafta sonra başladın? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
dukegg    47
rip rich piana, 22 dakika önce yazdı:

pct olarak ne yaptın? kür nasıldı? son iğneden kaç hafta sonra başladın? 

10 Haftalık ilk kür(8 hafta test enanthat 2 hafta eczane sustanon 2 hafta tren )...piyasanın bilinmiş hocalarından birinin ekibiyle yol aldık , genelde herşeyi çok araştıran biriyimdir ama karşımdakiler yarışmacı olarak çok başarılı olduklarından öğrenci noktasından ileri gidemiyorsunuz.

Haftalık 750 testo ve 600 bolde kullanıyordum , bana anlatılan testo sonuçlarını alamayınca sustanona cevirdiler vs derken kürü bok ettiklerini düşünüp sonlandırma kararı aldık...pct ye gerek yok dendi vs derken 3 hafta sonra iyi hissetmeyince e pregnyl vuralım o zaman falan derken ilişiğimizi kesme kararı aldım.

daha sonra buradaki arkadaşlarımızın söylemiyle pct ye girdim 40 gün sonra pregnyl yapıp 3 x 1500 arkasından klomen kullandım ama herhangi bir değişiklik olmadı libido eh işte ama sabah ve gün içi ereksiyon 0 , LH ve FSH değerlerim dipteydi ve testoda üst sınıra yakındı pct den önceki 1 ay önceki test sonuclarım 15 martta tekrar test yaptırmayı düşünüyorum ilaçların etkilerini görüp...

Bitkisel olarak epimedyumlu macun kullandım çok iyi oldugunu söylemeleri için fakat baş ağrısı dışında bir etkisini görmedim , suanda c vitamini ve çinko kullanıyorum...

Durum o kadar psikolojik etki yarattıki idman performansım , günlük performansım çok düştü beslenmem bile etkileniyor kazandığımı kaybetmekte istemiyorum...

Bu bakımdan sizlere sormak istediğim düşük mg uzun bir kür yapıp düzgün pct ile tekrar eski günler mümkünmüdür ? Delimisin sen birader diyecek olanlarınız olacaktır ama insan cidden ilk defa böyle olunca şaşırıyor ve freud un dediği gibi libidosuz insan sadece bir et parçasıymış..

Önerilerinizi bekliyorum...

Bu arada kullanılan ilaç markası body balance idi...

Kürün üzerinden 2 ay geçti..

Tesekkürler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
dukegg, Bir saat önce yazdı:

10 Haftalık ilk kür(8 hafta test enanthat 2 hafta eczane sustanon 2 hafta tren )...piyasanın bilinmiş hocalarından birinin ekibiyle yol aldık , genelde herşeyi çok araştıran biriyimdir ama karşımdakiler yarışmacı olarak çok başarılı olduklarından öğrenci noktasından ileri gidemiyorsunuz.

Haftalık 750 testo ve 600 bolde kullanıyordum , bana anlatılan testo sonuçlarını alamayınca sustanona cevirdiler vs derken kürü bok ettiklerini düşünüp sonlandırma kararı aldık...pct ye gerek yok dendi vs derken 3 hafta sonra iyi hissetmeyince e pregnyl vuralım o zaman falan derken ilişiğimizi kesme kararı aldım.

daha sonra buradaki arkadaşlarımızın söylemiyle pct ye girdim 40 gün sonra pregnyl yapıp 3 x 1500 arkasından klomen kullandım ama herhangi bir değişiklik olmadı libido eh işte ama sabah ve gün içi ereksiyon 0 , LH ve FSH değerlerim dipteydi ve testoda üst sınıra yakındı pct den önceki 1 ay önceki test sonuclarım 15 martta tekrar test yaptırmayı düşünüyorum ilaçların etkilerini görüp...

Bitkisel olarak epimedyumlu macun kullandım çok iyi oldugunu söylemeleri için fakat baş ağrısı dışında bir etkisini görmedim , suanda c vitamini ve çinko kullanıyorum...

Durum o kadar psikolojik etki yarattıki idman performansım , günlük performansım çok düştü beslenmem bile etkileniyor kazandığımı kaybetmekte istemiyorum...

Bu bakımdan sizlere sormak istediğim düşük mg uzun bir kür yapıp düzgün pct ile tekrar eski günler mümkünmüdür ? Delimisin sen birader diyecek olanlarınız olacaktır ama insan cidden ilk defa böyle olunca şaşırıyor ve freud un dediği gibi libidosuz insan sadece bir et parçasıymış..

Önerilerinizi bekliyorum...

Bu arada kullanılan ilaç markası body balance idi...

Kürün üzerinden 2 ay geçti..

Tesekkürler

libido gerçekten psikolojinin direği maalesef... bu kadar bağımlı oldukça bir maddeye ( testosteronun libido etkileri yani) yoksunluğu daha önce tatmadigimiz bi yokluk hissettiriyor... 

bence 200mg nolvadex ile başlayıp 25e kadar indirmen lazımdı... ifbb proları tren gibi ağır maddeler kullandıktan sonra birden yüksek doz nolva ile "jumpstart" etkisi yaratıyor ondan sonrada vücut alışsın diye yavaşça azaltıyor. sıkıntı sustanon olabilir çünkü içinde çok uzun bir ester var onun çıkmasını beklemek eziyetdir eminim. 

değerlerine güncel bi testde tekrar bakmamız lazım. eğer hala kapalıysan sıkıntı var demektir, tekrar pct yapmayı denemekten başka bi çaren olmayabilir. tabi henüz o noktada değilsin sanırım AMA son çare olarak TRT (testosterone replacement therapy) ye başlayabilirsin. haftada 100mg testosteron ile normal testo seviyelerinde olursun fakat bu SON çare hiçbirşey işe yaramazsa yani

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    447

Madem bilmiyorsun akıl verme kardeşim Karşindaki ıfbb pro değil 200 mg nolvadexle başlaymiş . Daha bakalım yakında 1000 mg başla diyenleride görecekmiyiz . Valla hayretler içerisindeyim 

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82, 33 dakika önce yazdı:

Karşindaki ıfbb pro değil 

evet? adam önerileni yapmış ve işe yaramamış demekki? belki ters geldi ilaçlar adamın vücuduna ve tren kullanmış gibi çöktü adamda yetersiz doz verildi? konuların 10da 9'una birşey katmak yerine uflama puflamaya kavga çıkarmaya yazıyorsun. ya çözüm sun arkadaşımıza yada işine bak. 

bir yandan yeni gelenlerin fiziğe bakılarak vaşlangıç spor seti gibi gram gram testo bolde dbol anabolik önerirken sıkıntı görünülmüyor ama çökmüş mahvolmuş adama verilen nokvadex dozu görülünce tövbe ediliyor...

cevap yazma boşuna yorumlarını susturacağîm cevaplarının çoğunluk olarak hiçbir katkının bulunmadığına kanaat getirdim ve tartışmaklada uğraşmayacağım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    447

Senin gibiler yüzünden bu forumda artık yazı yazmaya bile gerek duymuyorum. 
Bir şey  bilmiyorsun kendi üstünüzde denemediğiniz şeyleri adamlara söyleyipte kanına girmeyin bağri . Böyle boş yorumlari gördükçe sinirleniyorum inşallah şu forumda güzel bir temizlik olurda eskisi gibi sadece bilgili ne dediğini bilen kişilerle yola devam edilir. 3 yık öncesi gibi yani.forum yoksa tam bir çöp yuvasına dönüyor .Çoğu ne dediğini ne önerdiğini bilmeyen cahillerle dolu

Birde tutmuş ıfbb prodan örnek veriyorlar hay allahım nelere kaldık Bu kişiyi dinleme kardeşim sana yararından çok zararı dokunur bunun gibilerin

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
dukegg    47

Valla arkadaşlar herkes çok farklı görüşlere sahip , benim merak ettiğim yanlış yapılan kürden sonra ,geri dönemeyen vucut yeni kür ve düzgün pct ile geri dönermi ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spartacus    167

Sistemi bozan kür nasıl olacakta düzeltecek  :) Bu hatayı bende yaptım . En iyisi pct yapıp sabırla beklemek.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
dukegg    47
Spartacus, 1 dakika önce yazdı:

Sistemi bozan kür nasıl olacakta düzeltecek  :) Bu hatayı bende yaptım . En iyisi pct yapıp sabırla beklemek.

Hatırladığım kadarıyla sen proviron kullanmıştın ? Ne kadar süre ve ne hissiyat oldu ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spartacus    167
dukegg, 13 dakika önce yazdı:

Hatırladığım kadarıyla sen proviron kullanmıştın ? Ne kadar süre ve ne hissiyat oldu ?

Evet kullandım test e.(10 hafta) Deca (4hafta) kullandım günlük 1 tablet proviron kullanmıştım kür içinde .kür sonrasıda kullandım ama bende pek bi etki etmedi proviron . Zamana bırak sende bence

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
dukegg    47
Spartacus, 22 dakika önce yazdı:

Evet kullandım test e.(10 hafta) Deca (4hafta) kullandım günlük 1 tablet proviron kullanmıştım kür içinde .kür sonrasıda kullandım ama bende pek bi etki etmedi proviron . Zamana bırak sende bence

Dostum zamanın ne oldugu belli değil 1 sene ? 2 sene ? Yukarıdada belirttiğim gibi denge alt üst , işi gücü bırakıp dua ederek düzelmeyi bekleyebilecek durumda değilim o bakımdan üstadlardan yorum bekliyorum...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spartacus    167
dukegg, 14 dakika önce yazdı:

Dostum zamanın ne oldugu belli değil 1 sene ? 2 sene ? Yukarıdada belirttiğim gibi denge alt üst , işi gücü bırakıp dua ederek düzelmeyi bekleyebilecek durumda değilim o bakımdan üstadlardan yorum bekliyorum...

Kasımdan bu yana ben böyleyim . Bu sorunun çözümünü bilen yok ki zaten zamana bırakmaktan başka bişey gelmiyor elden

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    447
dukegg, 57 dakika önce yazdı:

Amaç kas yapmak değilde aleti düzeltmeyte çalışmak ise  Only testo  gidebilirsin . Fakat vücutta yapmak istiyorsan daha hafif bir kür yapabilirsin. Ve kan değerlerini takip edebilirsin .  Kür  bunu atlatmanı sağlayabilir veya iyileşme sürecini uzatabilir. Bu tamamen sana kalmiş bir durum

Dediğin gibi  süre belli değil   6 ayda iyileşende var  2-3 yılda iyileşmeyende. Bir şeylere göze alacaksan tamamen kendini ona odakla  ve araştirmanı ona göre yap ileride pişman olma 

Edit : Çevremde Only testo  deneyip bu durumu atlatanda var. Bende denemiştim bana etki etmemişti Her şeyde oldugu gibi buda genetiğe bakıyor malesef :)

tarihinde Ferhat82 tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
dukegg    47
Ferhat82, 23 dakika önce yazdı:

Amaç kas yapmak değilde aleti düzeltmeyte çalışmak ise  Only testo  gidebilirsin . Fakat vücutta yapmak istiyorsan daha hafif bir kür yapabilirsin. Ve kan değerlerini takip edebilirsin .  Kür  bunu atlatmanı sağlayabilir veya iyileşme sürecini uzatabilir. Bu tamamen sana kalmiş bir durum

Dediğin gibi  süre belli değil   6 ayda iyileşende var  2-3 yılda iyileşmeyende. Bir şeylere göze alacaksan tamamen kendini ona odakla  ve araştirmanı ona göre yap ileride pişman olma 

Edit : Çevremde Only testo  deneyip bu durumu atlatanda var. Bende denemiştim bana etki etmemişti Her şeyde oldugu gibi buda genetiğe bakıyor malesef :)

Teşekkürler dostum , amacım sadece aleti düzeltmek olsa inan beklerdim ama süreç psikolojik olarak idman ,beslenme ,moral vs herşeyi etkiliyor...ayın 15 inde bir kan testi yapıp burada paylaşırım hep birlikte bakarız tekrar...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.