Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

JeffSeidx

Only testosteron? ve boldenon oyunu

Önerilen İletiler

JeffSeidx    26

Merhaba, herkes küründe sadece testosteron mu kullansam diye düşünürken bir steroid satıcısı (hedef Burak abi değil kesinlikle) kesinlikle boldenon ekle etki alamazsın ya da daha iyi alırsın diyor ama kimse boldenone etkisini tam olarak anlamıyor bu bir satıcı oyunu mudur? Boldenone diye bir ilacın orjinal ine ulaşmak nasıl mümkündür yani bu imkan dahilinde mi 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ferhat82    447
JeffSeidx, Bir saat önce yazdı:

Merhaba, herkes küründe sadece testosteron mu kullansam diye düşünürken bir steroid satıcısı (hedef Burak abi değil kesinlikle) kesinlikle boldenon ekle etki alamazsın ya da daha iyi alırsın diyor ama kimse boldenone etkisini tam olarak anlamıyor bu bir satıcı oyunu mudur? Boldenone diye bir ilacın orjinal ine ulaşmak nasıl mümkündür yani bu imkan dahilinde mi 

Boldenon un etkisini anlamak biraz zor ama artık onu önceden ve şuan kullanan oldugum ve tüm arkadaşlarım kullandıgı için belirtilerini az çok biliyorum. 600 mg üstü  aşırı iştah yapar. hiç bilmediğin veya antrenman sırasında aşırı pump olunca damar damar şeklinde anlıyabilirsin ve bir başka yolları kan değerleri  k.kan hücreleri hgb bu kesin değil. Boldenonda kaldı ki olmazsa olmaz bir ürün değil ama temiz yavaş ve sağlam kütle ekleyen bir ürün şuan elimde 12 flakon var ve büyük iğtimal bitiricem bu kür süremde :)

tarihinde Ferhat82 tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
odi    58

Evet ayni celiski benim kafamda da var, yani yanindaki 500 testonun etkilerinden boldenonun etkilerini ayirmak zor, bu yuzden boldenon kullanmiyorum. Yerine rimobolan deneyebilirsin mesela. 

Sagliksiz bir yontemi var aslinda:

Testosuz 2-3 hafta vurup tek basina etkilerini gozlemleyebilirsin. 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    270

Aslında farklı bir yaklaşım ve benim de merak ettiğim bir konuydu. Bunu anlayabilmenin bir yoluda only testo baslayip kure daha sonra anabolik eklemek. Aradaki bariz farki gorunce anlayacaksin zaten. 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AhmetBalcı    131

Ben hematokrit yüksekliği nedeniyle rimo ya da boldenon eklemiyorum kürlerime. Bıldıgınız gıbı boldenon ve rımo RBC yanı kırmızı kan hucretlerı arttırıyor. Bu hucrelerın asırı uretımde olması da polısıtemı hastalıgı demek. Benım genetık olarak yuksek durumda zaten bu nedenle ekleyemıyorum.

Ama bu bır aldatmaca ya da oyun degıl. Testo ile etkileşmi çok iyi. Bu nedenle ezbere olarak kullanım gelişmiş. Vucudunu dınleyıp kullanıp kullanmaman gerektıgıne kanaat getırmelısın bence. Ve vucuduna yan etkısı yok denecek kadar az.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.468

Anabolikler de temelde testodur.Testonun androjenik ve anabolik iki kolu vardır.Bu kolların özelde, yapısal olarak küçük değişikliklerle anabolik ve androjenik oranlarını değiştiriyorlar ortaya anabolikler çıkıyor.Hiç bir anabolik %100 anabolik değildir, andojenik özellikleri azaltılmış testo türevleridir.Testo tek başına da anabolik etkileri üretir, sadece daha fazla almak ve istenmeyen androjenik tarafı baskılamak gerekir.

Boldenon içindeki esterden dolayı yavaş çalışan bir danabol gibidir.Etkilerini arkadaşlar yazmış olabildiğince...Satıcıların politikalarına alet olmak yerine kendi bilginiz ve aklınızla hareket edin.İlk kür için only testo deneyim kazanmak ve vucudun tepkilerini ölçmek için pek çok insana daha uygun olacaktır.Ufak tefek eklerle (anavar-winstrol vb.) taşıyıcı protein (shbg) miktarı düşürülerek, free testonun seviyesi arttırılabilir ve böylece kas gelişimi için bağlanmamış daha fazla testo bırakmış oluruz dokularımıza...Anabolik kullansak da elde edeceğimiz verim reseptörlere, shbg proteinine ve dönüşüm enzimlerine bağlı olacaktır...

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JeffSeidx    26

Herkese tek tek teşekkür ederim. Metin abi selamlar sanada uzun yorumun için teşekkür ederim @metinav bu yorumunda çok değerli bilgi ve öneriler var. Sadece testosterone kullanarak test ve gelişimi gözlemleyerek bir sonuç elde edebiliriz tabii ki beslenme yanında. Demek istiyorsunuz, Peki son dediğiniz kısmı anlamış değilim hocam. Testosterone enanthe kullanıp yanına hiçbir şey eklemeyerek sgbhi düşürmemiş olacağız ve bu kadar etki alacağız ama yanına anavar, winstrol tarzı bir şey ekleyerek bu hormonun düşeceği Free testonun serbest kalacağını anladım. Bulk küründe iken anavar ve winstrol kullanmanın nasıl olduğunu bilmiyorum ama bu gruba danabol de giriyorsa onu bilemem hocam size sormak istiyorum. Çünkü bir diğer söylenen şey sadece testosteron mu? Yanına danabol ekle hızlı sonuç alırsın... Vs vs son yazdığınızı açarsanız çok iyi olur hocam. (danabol kullanımı ve karaciğer değerlerini ne kadar berbat ettiğini hepimiz biliyoruz) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JeffSeidx    26
agfitness, 4 saat önce yazdı:

Sadece testo kullanılabilir elbet ama satıcı stratejisi ile alakası yok mantıken ve bilimsel olarak testo yanına eklenen anabolikler testonun içeride daha etkili ve güçlü çalışmasını sağlar.
Testo bu işin ekmeğidir. Artık üstüne Boldenon mu sürersin, Primo mu Deca mı Tren mi vs. onlar kişiye göre bir seçenektir.

Sağlıklı sporlar...

Seyit yine düşünüyor hocam 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kony3497    13

bir önceki kürümde testo bolde dianbol yapmıştım 14 hafta sürmüştü , boldenon  geç açılan bende 8-9 uncu haftada  gerçek etkisini hissettirerek göstermişti ve boldenon ile kazandıgım kas kütlemin 3/2 si hala duruyor  farkındayım , şuanda testo - bolde - tren küründeyiim ve bu kürümde 14 hafta sürcek , benim tavsiyem testo kullanacaksan yanına bolde eklersen  biraazda sabredersen güzel sonuçlar elde edeceğini umuyorum tabiki herşeyin başı BESLENME !!! iyi sporlarrr 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JeffSeidx    26

Kony teşekkür ederim fakat aklımda şöyle bir soru oluşuyor bu sefer 2 önceki kullandığın testosteron ile bir önceki testosteron aynı mı? Tek farkı bariz boldenona bağlayamayız farkı görmek için testo ayrı kür, testo bolde ayrı kür olmalı. Kas kazanımını testosteron yapar 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
sonata34    10

Dostum iştah artışını hissetmen gerekiyor az da olsa ama her insanda aynı tepkiyi vermiyor tabi ilaçlar. Pump ve damarlanman artmış olması lazım.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kony3497    13
JeffSeidx, 6 dakika önce yazdı:

Kony teşekkür ederim fakat aklımda şöyle bir soru oluşuyor bu sefer 2 önceki kullandığın testosteron ile bir önceki testosteron aynı mı? Tek farkı bariz boldenona bağlayamayız farkı görmek için testo ayrı kür, testo bolde ayrı kür olmalı. Kas kazanımını testosteron yapar 

marka olarak aynımı diyorsan hayır farklı  markalar kullandım hocam , mg olarakda  farklı mgler yükselterek gittim testo ve boldede küründe ,, şuanda içinde olduğum kür TESTO-BOLDE-TRENBOLONE E hocam , 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AhmetBalcı    131
agfitness, 10 dakika önce yazdı:

Ahmet'e katılıyorum kırmızı kan hücre sayımı çok önemli söz konusu özellikle bolde olunca. Primo o kadar artışa sebep olmaz Bolde kadar ama kendim de tecrübe edindim. Bolde kırmızı kan hücrelerini çok fazla arttırıyor ve bundan dolayı. Baş bölgesinde doluluk, baş dönmesi, tansiyon problemleri, güneş ışığına ve soğuğa karşı aşırı hassasiyet meydana geliyor ve Allah korusun uzun süre devam ederse kötü sonuçlara gidebilen bir durum. Sağlığımın içine etti ve bir tek ben değilim. Kullanan çoğu insan Boldenon'dan kaynaklandığını bilmiyor maalesef bu durumların. Bu nedenden dolayı Ben Boldenon'u hayatımdan tamamen yasakladım. Keserim ilacı geçer ne var diyen olursa sakın aldanmasın ben bu bahsettiğim etkileri boldenonu kestikten yaklaşık 1 yıl sonra yaşadım. Bolde geç çalışır, geç etki gösterir ve vücutta 2 yıl kadar kalır ve bundan ötürü sistemden temizlenmesi çok uzun sürüyor. Uzak dursun illet. Primom ile mutluyum, en kötü testo'ya kısa süreli masteron ve imkanım dahilinde GH ekler yoluma bakarım.

Sağlıklı sporlar...

Aynen benımde tam 1 sene sonra başladı kırmızı kan hucre sayımdaki artış

Kür esnasında hıc sorun yasamadım. Ki her ay en az 1 defa tahlil yaptırıyorum mutlaka kürdeyken. BUna rağmen kürde boldenon kullanırken hıcbır sorun yaşamadım.

Kür bittikten yaklasık 1 sene sonra bu sorunlar başladı. Su an kırmızı kan hucresı artısıyla mucadele edıyorum. Her ay 1 defa flebotomi yapıyorum kendim. BU sorunun onune gecebılmek ıcın. O sebeple boldenon hayatımdan tamamen cıkmıs durumda. Tekrar kullanacagımı da hıc sanmıyorum. Boldenon kullanan arkadaslar eger kan degerlerınızde kur oncesı yukseklık varsa kullanmamanızı tavsıye edıyorum.

Ama yıne de belırtmekte fayda goruyorum bu iş biraz da genetik bir yatkınlıkla alakalı. Ve nihayetinde çözümsüz değil ancak devamlı bu sorunu çöözümsüz bırakmak polisitemi veraya neden olacaktır. Bu nedenle kan tahlılını ıhmal etmemenız gerektıgını hatırlamak ısterım.

Mutlaka kullanmakta ısrarlıysanız her gun 2 adet grapefruit seed extract kullanmanızı önerıyorum.

tarihinde AhmetBalcı tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AhmetBalcı    131
JeffSeidx, 1 dakika önce yazdı:

Boldenon masumken şimdi gözümde öcü olarak göründü. Bizde ne zamandır masum diyoruz 😂😂

Öcü değil. Yan etkısı cok dusuk derecede ama takıpte kalmak gerekıyor bu onemlı husus.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Testocu    132

bnde kan fazlalıgı var , bndan önceki kürümde 8 hata bolde prop girmiştim , şimdide kürdeyim telaş yaptım bnde şimdi bi  ara tahlile gidim olmazsa 

tarihinde Testocu tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AhmetBalcı    131
Testocu, 4 dakika önce yazdı:

bnde kan fazlalıgı var , bndan önceki kürümde 8 hata bolde prop girmiştim , şimdide kürdeyim telaş yaptım bnde şimdi bi  ara tahlile gidim olmazsa 

Kan tahlılı yaptırın hemogram baktırın

Fazlalık varsa tavsıyem boldenın kesın ve flebotomi yaptırın

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.468
AhmetBalcı, Bir saat önce yazdı:

Aynen benımde tam 1 sene sonra başladı kırmızı kan hucre sayımdaki artış

Kür esnasında hıc sorun yasamadım. Ki her ay en az 1 defa tahlil yaptırıyorum mutlaka kürdeyken. BUna rağmen kürde boldenon kullanırken hıcbır sorun yaşamadım.

Kür bittikten yaklasık 1 sene sonra bu sorunlar başladı. Su an kırmızı kan hucresı artısıyla mucadele edıyorum. Her ay 1 defa flebotomi yapıyorum kendim. BU sorunun onune gecebılmek ıcın. O sebeple boldenon hayatımdan tamamen cıkmıs durumda. Tekrar kullanacagımı da hıc sanmıyorum. Boldenon kullanan arkadaslar eger kan degerlerınızde kur oncesı yukseklık varsa kullanmamanızı tavsıye edıyorum.

Ama yıne de belırtmekte fayda goruyorum bu iş biraz da genetik bir yatkınlıkla alakalı. Ve nihayetinde çözümsüz değil ancak devamlı bu sorunu çöözümsüz bırakmak polisitemi veraya neden olacaktır. Bu nedenle kan tahlılını ıhmal etmemenız gerektıgını hatırlamak ısterım.

Mutlaka kullanmakta ısrarlıysanız her gun 2 adet grapefruit seed extract kullanmanızı önerıyorum.

Bende boldenonu tek bir kürde kullanmıştım ve bu forumda da paylaşmıştım yaşadığım sorunu.Hayatımda hiç bayıldığımı veya tansiyon sorunu yaşadığımı bilmem. Fakat boldenon küründeyken 8-9 haftalarda aniden başlayan baş ağrıları ve baygınlık hali yaşamaya başlayınca anladım boldenonun dokunduğunu.Ve o tarihten itibaren hiç bir kürümde kullanmadım ve hiç bir zamanda ne trende ne başka bir şeyde tansiyon sorunu yaşamadım.Genelleme yapmıyorum, fakat benim kullanmayacağım steroidler listesinde :) 

Tansiyon problemi önemsenmesi gereken en önemli şey kürlerde.

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JeffSeidx    26

@metinavPeki hocam yaşadığınız tecrübelere göre ilk kürde sadece testosterone enanthe mi öneriyorsunuz? Yanına illaki danabol almak şart mıdır hacim dönemi için ilk kür olarak 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JeffSeidx    26

Danabolun karaciğer üzerindeki baskısı = faydası mıdır yoksa faydası, karaciğeri kirletmeye değer mi 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
odi    58

Demek ki her ilac herkese yaramiyor, bende de dogustan dusuk tansiyon vardir mesela, dinlenme nabzim 50-60 larda seyreder.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.468
JeffSeidx, 9 dakika önce yazdı:

@metinavPeki hocam yaşadığınız tecrübelere göre ilk kürde sadece testosterone enanthe mi öneriyorsunuz? Yanına illaki danabol almak şart mıdır hacim dönemi için ilk kür olarak 

Şart diye bir şey yok.Durumuna imkanlarına ve vucuduna göre planlama yaparsın.Faydalı olacağına kanaat getirirsen kullanırsın.Bazı şeylerin faydası yemekteki baharat gibi azdır olmasa da olur.Ama testo her kürde ana malzemedir olmazsa olmaz.Sağlam ve dolu içerik olduktan sonra, bulk için uzun esterli testolar tercihin olsun.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
selvituncer    62

Kardeşim benim sana verebileceğim en iyi tavsiye sen küre felan girme. Eğer girersende sana ilaç satacak adamın haline yanarım ben :)  Bu ne arkadaş madem sağlıgını bu kadar düşünüyorsun kullanma . Yok şunu kullanıyım mı kullan derler yok yan etkisi şu . O zaman yok bunu kullanayım diyorsun oda yok karaciğeri mahfetmez mi arkadaş bu neymiş ya  altı üstü bi only testo yapcan en fazla ne olabilir. Tren deca testo giren adam senin  kadar konu açıp da soru sormamiştir bu kaç oldu 

• Beğen 2
  • Vayyyy!! 1
  • ahahaha 1
  • Şaşkın 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.