Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Korhan Köse

Antrenman programımı nasıl düzenlerim ?

Önerilen İletiler

Göğüste bir hareketi çıkartıp yerine pullover eklemek istiyorum en mantıklı hangisi olur. Ve antrenmanı haftada 4 güne düşüreceğim bacakla karını neye ekleyebilirim. 

1581963524817331622698.jpg

15819635847941716154528.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Korhan Köse, 1 saat önce yazdı:

Göğüste bir hareketi çıkartıp yerine pullover eklemek istiyorum en mantıklı hangisi olur. Ve antrenmanı haftada 4 güne düşüreceğim bacakla karını neye ekleyebilirim. 

Bulktayım buarada

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
RasimKadirr    47

Cıkarmak yerine sadece eklesende olur. 5 yerine 6 hareket yaparsın. Ayrıca benim tavsiyem setleri sabit 12 tekrar olarak tutma. 
benchten örnek vereyim. 

1 nci set 30 kilo 15 tekrar. 
2 nci set 35 kilo 12 tekrar.

3 ncü set 40 kilo 10 tekrar.

4 ncü set 45 kilo 8 tekrar. 

Tabi kilolar sana kalmış artık.
Her sette kiloyu arttırıp set sayısını düşürürsen bulkta cok daha fazla verim alırsın.

sen sürekli 12 tekrara kendini alıştırır isen kaslar buna alışır ve daha az gelişim olur. 
hatta alt göğüs haraketlerinin sonunda drop yapar isen cok cok daha etkili olur.

Mesela üst göğüs press yaparken yanına üst göğüs yana açışı süper set olarak ekleyebilirsin. 

0768AC22-F262-40D9-A8D3-11666DA76956.jpeg

tarihinde RasimKadirr tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
RasimKadirr, 1 saat önce yazdı:

Cıkarmak yerine sadece eklesende olur. 5 yerine 6 hareket yaparsın. Ayrıca benim tavsiyem setleri sabit 12 tekrar olarak tutma. 
benchten örnek vereyim. 

1 nci set 30 kilo 15 tekrar. 
2 nci set 35 kilo 12 tekrar.

3 ncü set 40 kilo 10 tekrar.

4 ncü set 45 kilo 8 tekrar. 

Tabi kilolar sana kalmış artık.
Her sette kiloyu arttırıp set sayısını düşürürsen bulkta cok daha fazla verim alırsın.

sen sürekli 12 tekrara kendini alıştırır isen kaslar buna alışır ve daha az gelişim olur. 
hatta alt göğüs haraketlerinin sonunda drop yapar isen cok cok daha etkili olur.

Mesela üst göğüs press yaparken yanına üst göğüs yana açışı süper set olarak ekleyebilirsin. 

Teşekkürler dediğiniz gibi yapayım bundan sonra. Peki karın ve bacağı göğüs bicepse mi ekleyelim yoksa sırt omuz tricepse mi ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
RasimKadirr    47
Korhan Köse, 3 saat önce yazdı:

Teşekkürler dediğiniz gibi yapayım bundan sonra. Peki karın ve bacağı göğüs bicepse mi ekleyelim yoksa sırt omuz tricepse mi ?

Karın her gün yapabilirsin. 2 hareket bile yapsan yeterli. Göğüs tek. Omuz arka kol. Sırt ön kol. Bacak içinde ayrı bi gün ayırır isen cok daha iyi olur.  

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: samet9098
      Arkadaşlar benim göğüs dışında bütün kas grupları gelişiyor büyüyor ama göğüste bir türlü istediğim verimi alamıyorum genetikten ötürü sanırım trapez izole olarak çalışmıyorum trapezler bile gelişti göğüs çalışmam şu şekilde:
      Pazartesi-bench press-incline dumbell press-cable cross cuma-incline dumbell,cable cross  Cable cross 12-15 pressler 8-10 tekrar 4 set hepsi
    • Yazan: cobain
      Merhaba arkadaşlar,
      22 yaşında 183 boyunda 90 kiloyum Daha önce kesik kesik spor geçmişim oldu. En son geçen nisan ayında başlayarak yaz ortasına kadar sıkı bir diyet ile aylık ortalama 1300 kalori alarak 90'dan 78'e indim. Gözle görülür ufak değişiklikler oldu ancak tam olarak istediğim sonucu alamadım. Bıraktığım boşlukta yeniden 90 kiloya çıktım. Şuan tekrar kilo verme sürecindeyim ancak sıkı bir diyet uygulamıyorum. Haftanın 5 günü salona gidiyorum ve şimdilik PPL programı uyguluyorum.
      Kardiyo antrenman beslenme Konusunda tavsiyelerinize açığım. Kalıcı bir sonuç elde etmek istiyorum. 
    • Yazan: Ege.xsl
      Merhabalar, 9 aydır vücut geliştirme ile uğraşıyorum
      boy 176 yaş 15 kilo 79 Aşağıda ant programım var. Haftada 5 gün gidiyorum ilk 4-5 ay iyi gelişim aldım fakat son 4 aydır hiçbir şey değişmiyor yada az değişiyor. Örneğin pazularım. Aylardır aynı, eski fotoğraflarıma bakıyorum gene aynı lütfen bu kolu nasıl büyüteceğim yardım ederseniz sevinirim
      Pazu:
      One arm cable curl 4x12 12 10 8 Z bar curl 4x8 slow Seated Hummer curl 3x10 Arkakol:
      T bar Push down  4x12 10 10 8 Alternatif Rope tri ex 4x10 Reverse Push down 3x12 Not: program her ay başı değişiyor, yapabildiğim ve hissettiğim en ağır şekilde yapıyorum
    • Yazan: supraxdt
      Dalgalı karbonhidrat diyeti uyguluyorum şu an.
      Onun dışında hiporterofi ant programını uyguluyorum ama bu vücut tipi için değil gibi var mı sizin tavsiyeleriniz.
      Skiny fat diye adlandırılan bir vücut tipi için hangi antrenman sizce daha iyi olur? Bunun dışında ne gibi önerileriniz vardır? @Rdm @rastlantisal
    • Yazan: samed
      kürdeyim diye (testo,deca) göğüsle biceps, sırtla triceps çalışıyorum. 4. haftadayım. büyük bölgeler gelişti ama kollar bir santim bile büyümedi recovry den dolayı olmuş olabilirmi. yardım lütfen @DeMoNhUnTeR @Emrahtkty @Semih Erarslan

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.