Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Jeffseid

Orjinal sp balkan

Önerilen İletiler

Jeffseid    26
Jeffseid, Şimdi yazdı:

ORJINAL YENİ SERİ BALKAN 

IMG_20200212_144709_265.jpg

Check kodları ilk kez denendi yazdı. Bunun mutluluğu yeterli 😊

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AhmetBalcı    131

Ürün orjinaldir ya da değildir bilemem.

Ama sadece şunu söyleyebilirim cok kolay taktiklerle veritabanındaki tüm kodlar çekilir. Bu durumda da elınızde bınlerce orjınal kod olabilir.

BU nedenle ısrarla bildiğin tanıdığın satıcı diyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jeffseid    26
AhmetBalcı, 6 dakika önce yazdı:

Ürün orjinaldir ya da değildir bilemem.

Ama sadece şunu söyleyebilirim cok kolay taktiklerle veritabanındaki tüm kodlar çekilir. Bu durumda da elınızde bınlerce orjınal kod olabilir.

BU nedenle ısrarla bildiğin tanıdığın satıcı diyorum.

Satıcı son derece güvenilir bir sorun yok benim adıma sizlerlede paylaşmak istedim. Ve ne olursa olsun kodlar çekilse dahi ilk kez denendi demiyor çokdan o kodları sattıkları için 5 veya 7 yazabiliyor. Herneyse bunlar zaten bilinen şeyler herkese iyi sporlar..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    447

Yeni balkanlari 1-1 taklit etmek Şuan 2 tane kocaman testis ister 😂 Ama olmayacak diye birşey yok onuda türkiyede şuan için yapmak bence zor

tarihinde Ferhat82 tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    401
Ferhat82, Bir saat önce yazdı:

Yeni balkanlari 1-1 taklit etmek Şuan 2 tane kocaman testis ister 😂 Ama olmayacak diye birşey yok onuda türkiyede şuan için yapmak bence zor

Yaptılar bile hatta Balkan kendi sayfasında bile paylaştı ama tutturamamislar ampuller kısa uzun filan 😅

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emroza44    4
Jeffseid, 9 saat önce yazdı:

Satıcı son derece güvenilir bir sorun yok benim adıma sizlerlede paylaşmak istedim. Ve ne olursa olsun kodlar çekilse dahi ilk kez denendi demiyor çokdan o kodları sattıkları için 5 veya 7 yazabiliyor. Herneyse bunlar zaten bilinen şeyler herkese iyi sporlar..

Hocam  T F den mi aldınız acaba

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aakyez    25
Emroza44, 2 saat önce yazdı:

T F  vortex satmıyor muydu ne oldu ? 2 sene sonra o ürünün de bo olduğunu kandırıldığını mı anlamıs :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emroza44    4
aakyez, Bir saat önce yazdı:

T F  vortex satmıyor muydu ne oldu ? 2 sene sonra o ürünün de bo olduğunu kandırıldığını mı anlamıs :D

Instagramda paylastigina göre orjinal kodları çalışan yeni seri uretım balkan getirmiş

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    447
Emroza44, 5 saat önce yazdı:

Instagramda paylastigina göre orjinal kodları çalışan yeni seri uretım balkan getirmiş

Getirmedi başkasından alıyor aldığı kişiyide biliyorum :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AhmetBalcı    131
Ferhat82, 8 dakika önce yazdı:

Herkes bılıyor ama herkes aman kimseye soyleme dıyor. Bende Biliyorum :D:D

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aakyez    25
AhmetBalcı, Şimdi yazdı:

Herkes bılıyor ama herkes aman kimseye soyleme dıyor. Bende Biliyorum :D:D

ben bilmiyorum böyle gizemli söyleyince merak ettim. kulağıma söyleyin bakim :D:D:D:D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jeffseid    26
Emroza44, 10 saat önce yazdı:

Hayır Dostum TR de adı daha yeni genç kardeşimizin durumuda gayet yerinde. Bana dediği şu laf yeterli oldu zaten bayadır konuşuyoruz. Abi dandik kalite satmaya kalksam satarımda ben müşterinin sürekli dönüş yapmasını istiyorum. Bir gelen birdaha gelsin benim güvencem budur dedi.. umarım bozmassın yolun acık oldun dedim. Hala görüşüyoruz. Toptanda vermeye baslamış birkac kisiye. Yolu açık olsun. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ZephyR    0
Ferhat82, 5 saat önce yazdı:

Urunler orj mi peki hocam bilginiz var mi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    447
ZephyR, 39 dakika önce yazdı:

Urunler orj mi peki hocam bilginiz var mi

Şuan Uzun süreli bir küre başladım %1 bile emin olmasam kullanmazdım o derece . Önceden çöp ilaçlardan dilimiz çok yandıgı için artık neyin ne oldugunu çok daha iyi anliyor insan 😀

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AhmetBalcı    131
Ferhat82, 2 dakika önce yazdı:

Şuan Uzun süreli bir küre başladım %1 bile emin olmasam kullanmazdım o derece . Önceden çöp ilaçlardan dilimiz çok yandıgı için artık neyin ne oldugunu çok daha iyi anliyor insan 😀

@Ferhat82 kür detayi bekliyoruz 😄 bilgilendir bizi ne kullaniyosun planlaman nedir ne degildir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    447
AhmetBalcı, 4 dakika önce yazdı:

@Ferhat82 kür detayi bekliyoruz 😄 bilgilendir bizi ne kullaniyosun planlaman nedir ne degildir

Kısaca söyleyecek olursam  7-8 ay bulk yapıcam devamında def. Şuan belli olan bulk planlamam Oda klasik Testo bolde turinabol hepsinde dozajlar yüksek testo hariç .belki turinabolu keser Danabol veya oximentol yaparım ve bu küre 3 ayın sonunda gh ekliyip sene boyunca devam etmek 4 aydır hazırlanıyordum sonunda her şeyi hallettim  pct den tut mct ve bulk def kürüne kadar kafam rahatladı😀

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AhmetBalcı    131
Ferhat82, 2 dakika önce yazdı:

Kısaca söyleyecek olursam  7-8 ay bulk yapıcam devamında def. Şuan belli olan bulk planlamam Oda klasik Testo bolde turinabol hepsinde dozajlar yüksek testo hariç .belki turinabolu keser Danabol veya oximentol yaparım ve bu küre 3 ayın sonunda gh ekliyip sene boyunca devam etmek 4 aydır hazırlanıyordum sonunda her şeyi hallettim  pct den tut mct ve bulk def kürüne kadar kafam rahatladı😀

Uzun kür en guzeli gercekten. Sustanondan onceki kürum tam 52 haftaydi 😄 turinabol candir. Enzimlerle oynamaz mis gibi kutle ekler su tutmaz kucuk kucuk gidersin hemde. GH doz yukseltme karpal tunel dozdan bagimsiz. Biliyorsun gerci ama aklima gelince soyledim 😄

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kenjirro59    49
Jeffseid, 6 saat önce yazdı:

Hayır Dostum TR de adı daha yeni genç kardeşimizin durumuda gayet yerinde. Bana dediği şu laf yeterli oldu zaten bayadır konuşuyoruz. Abi dandik kalite satmaya kalksam satarımda ben müşterinin sürekli dönüş yapmasını istiyorum. Bir gelen birdaha gelsin benim güvencem budur dedi.. umarım bozmassın yolun acık oldun dedim. Hala görüşüyoruz. Toptanda vermeye baslamış birkac kisiye. Yolu açık olsun. 

Bahsettiğin arkadaş m.y mi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jeffseid    26
kenjirro59, 2 saat önce yazdı:

Bahsettiğin arkadaş m.y mi

Hayır dostum. Aynı kişiden bahsetmiyoruz. Bu arkadaş normalde TR dışı toptan ürün veriyor. Daha birkaç ay oldu TR de satış yapmaya başlayalı.. konuşuyoruz  Tr de sürekli bilinen bazı isimlerede toptan ürün vermeye başlamış. Cidden iyi biri Allah yolunu açık etsin.  

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    401
Jeffseid, 17 dakika önce yazdı:

Hayır dostum. Aynı kişiden bahsetmiyoruz. Bu arkadaş normalde TR dışı toptan ürün veriyor. Daha birkaç ay oldu TR de satış yapmaya başlayalı.. konuşuyoruz  Tr de sürekli bilinen bazı isimlerede toptan ürün vermeye başlamış. Cidden iyi biri Allah yolunu açık etsin.  

SP yi ondan mı aldın 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
teenwolf    0
Jeffseid, 3 saat önce yazdı:

Evet dostum.  

hocam satın alma şansımız var mı? fiyat vs özelden konuşabiliriz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: havabukucu
      Herkese merhaba saygılar testo enanthate 250 mg kürümün 9.haftasındayım bir diyetisyenle anlaşıp beslenme programı çıkarttım ama programda azar azar kaçamaklar yapabileceğimi söyledi bir rivayete göre kürde beslenme önemli değilmiş bu doğru mu bana aşırı saçma geldiği için soruyorum. 
    • Yazan: boziko
      Merhaba,
      Uaşılması kolay olduğundan sustanonu tercih etmek istiyorum fakat forumlarda ve internette okuduğum sustanon yorumları biraz soğuttu beni. pct nin zor geçtiğini , ateş , baş dönmesi yaptığını , elde titreme , vurulan bölgede ağrı . bunları yaşar mıyım ? önerilerinize açığım.
    • Yazan: Yasinakda
      Arkadaşlar bugün Hastane randevum vardı gidemedim işten dolayı Başka bir güne gidicem ama randevu bulamıyorum Devlet Hastanesinde randevusuz gidiliyo rmu giden var mı ?
    • Yazan: Diver
      Selam arkadaşlar.
      @Loving hocamın desteğiyle büyümeye kaldığımız yerden devam edicez inşallah  Ramazanda istediğim diyeti yapamadım. İşte çok yoğun bir dönemdeyiz uzun süreli dalışlar hem yoruyor hemde sıfır karbonhidrat çekilmez kıldı gözümü açamıyordum 1-2 kere bayılma derecesinde şekerim düşünce iftara pilav ekledim. Antrenman konusunda kendimi iyi hissettiğimde yaptım genel olarak dinlendirdim vücudumu.İstediğim yağ oranına inemedim lakin hocamın tavsiyesiyle hem mental hemde fiziki olarak dinlendim. Ramazandan sonra karbonhidratı 200gr pirinç ile sınırladım hem işte hemde sporda kendime geldim. Neden bilmiyorum antrenmanda aşırı derecede pump oluyorum tabi şikayetçi değilim 😁 Kütlemde çok bir değişiklik olmadığını düşünüyorum. Şimdilik 104 kgda sabitim. Yeni kürde;
      500 Testo
      500 Bolde
      400 Deca olacak.
      @rastlantisal @Rdm @Askabar @otopsicikedi @Tr3n @GHOST @SPECTRE @SERKO @metinav @crosfredy @Semih Erarslan @Emrah
      3500 kalori ile başlayıp duruma göre yavaş yavaş artıracam.Bol yeşillik, bol balık, zeytinyağlı enginar yemeği vs cleanbulk mantığıyla ilerleyecez inşallah. 
      Yine sağlam stok yaptım😁. Sağolsun hocam hediye göndermiş çok hoşuma gitti teşekkür ederim.
      Sağlam amele yanığı olduk😄
      Tavsiyelerinizi uyarılarınızı bekliyorum saygılar.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.