Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Ken Kaneki

Deca,bolde,testo+anapolon kürü

Önerilen İletiler

Ken Kaneki    14

Herkese merhaba.

Bir önceki konumda yaşadığım sağlık sorunlarını ve sahte çıkan ilacın durumundan söz etmiştim.Bunun üzerine 2 ay boyunca birşey kullanmadan pct mi yapıp beklemeye başladım.(2 kutu proviron+2kutu klomen ) şeklinde.Şimdi ise kış bitmeden küre dönme cabasındayım,ilaçlarımı temin ettim.

İlaçların oranları şöyle;

Testo 250 mg

Deca 200 mg

Boldenon 300 mg

Anapolon 50 mg

Bu kürde koruyucularımı ve supplementimi full doldurarak başlamak istedim.Elimdeki koruyucular şöyle;

Solgar C 1000 mg 

Solgar B12 500 mg

Solgar Artichoke leaf extract (Milkthistle eczanelerde kalmamış eczacı bunu önerdi.)

Zinco 50 mg

Dodex B12 

Olimp Vita-Min

Supplementler ;

Weider premium whey

Olimp BCAA

Olimp Creatin

Beslenme programım hazır.Hoca haftada 3 kez yapalım bolde deca testo yu diyor bana fazla geldi biraz.Siz ne önerirsiniz bu durumda ? Aşı takvimleriniz nasıl? Armidex kullanımı nasıl olmalı kür içinde zorunlu mu?

Şimdiden teşekkürler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

selvituncer    62

Öncelikle  kürün ağır bir kür zaten böbrek karaciğer için aşırı zorlanacak  Bunun yanına birde creatin eklemişsin buna gerek yok creatine yi çikar.

İlaçlar zaten uzun ester  haftada 2 enjeksiyon yeter.

Dostinex ve arimidex milk t. hazırda beklet  hemen kullanmaya başlama bunlar kürün verimini azaltabiliyor.  Testlere bak eğer prolaktin yüksek cıkarsa  3 gunde 1 yarım tablet atarsın  aynı şekilde arimidex ide o şekilde halledersin östrojen için.

Yerinde olsam o kadar suplemente  vitamine para vereceğime  gh eklerdim  ama neyseki param yok :)

İlaçlarda temizse kesinlikle evrim geçireceğini düşünüyorum  başarılar

tarihinde selvituncer tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ken Kaneki    14
selvituncer, 8 dakika önce yazdı:

Öncelikle  kürün ağır bir kür zaten böbrek karaciğer için aşırı zorlanacak  Bunun yanına birde creatin eklemişsin buna gerek yok creatine yi çikar.

İlaçlar zaten uzun ester  haftada 2 enjeksiyon yeter.

Dostinex ve arimidex milk t. hazırda beklet  hemen kullanmaya başlama bunlar kürün verimini azaltabiliyor.  Testlere bak eğer prolaktin yüksek cıkarsa  3 gunde 1 yarım tablet atarsın  aynı şekilde arimidex ide o şekilde halledersin östrojen için.

Yerinde olsam o kadar suplemente  vitamine para vereceğime  gh eklerdim  ama neyseki param yok :)

İlaçlarda temizse kesinlikle evrim geçireceğini düşünüyorum  başarılar

İlaçları şuan 3 arkadaşım kullanıyor 3 ünün beslenme düzeni bile düzensiz ama çok güzel etkiler aldılar umarım bende alırım.Milk thistle ne yazık ki eczanelerde yok onun yerine altarnatif bir karaciğer böbrek koruyucu aldım yine solgarın ürünü :) Armidex olayını hala tam anlamadım kullanım dönemlerini 🤗

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
selvituncer    62
Ken Kaneki, 3 dakika önce yazdı:

İlaçları şuan 3 arkadaşım kullanıyor 3 ünün beslenme düzeni bile düzensiz ama çok güzel etkiler aldılar umarım bende alırım.Milk thistle ne yazık ki eczanelerde yok onun yerine altarnatif bir karaciğer böbrek koruyucu aldım yine solgarın ürünü :) Armidex olayını hala tam anlamadım kullanım dönemlerini 🤗

Arimidex östrojen yüksekliği durumunda kullanılıyor bazıları bilerek servest bırakıyor ki vucut su tutup kilo alsın . Ama arimidex öst. düşürüp bunu engelliyor Bu yuzdende bazı kişiler tercih etmiyor  öst yükselene kadar.  Zaten direk yükselmez  3-4 hafta kullanma sonra test ver bak eğer  yüksek olmazsa gerek bile kalmaz kullanmana yüksek çikarsada dediğim şekil yaparsın.  Böbrek koruyucular ilacın verimini düşürüyor onuda bazıları kullanmıyor . Ama bana kalırsa senin küründe kullanılması gerek çünkü anapolon gibi toksit yapan bir ilaç var  eğer o olmasa derdim onada gerek yok diye pct ye kadar 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ken Kaneki    14
selvituncer, Bir saat önce yazdı:

Arimidex östrojen yüksekliği durumunda kullanılıyor bazıları bilerek servest bırakıyor ki vucut su tutup kilo alsın . Ama arimidex öst. düşürüp bunu engelliyor Bu yuzdende bazı kişiler tercih etmiyor  öst yükselene kadar.  Zaten direk yükselmez  3-4 hafta kullanma sonra test ver bak eğer  yüksek olmazsa gerek bile kalmaz kullanmana yüksek çikarsada dediğim şekil yaparsın.  Böbrek koruyucular ilacın verimini düşürüyor onuda bazıları kullanmıyor . Ama bana kalırsa senin küründe kullanılması gerek çünkü anapolon gibi toksit yapan bir ilaç var  eğer o olmasa derdim onada gerek yok diye pct ye kadar 

Anladım teşekkürler :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ken Kaneki    14
Spartacus, Bir saat önce yazdı:

Testo 500 olsa daha iyi olur bence decadan yüksekte tut testoyu.

Boldeyi 600 testoyu 750 de tutayım o halde nasıl olur ? Deca 400 de kalır haftalık.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spartacus    167
Ken Kaneki, 2 saat önce yazdı:

Boldeyi 600 testoyu 750 de tutayım o halde nasıl olur ? Deca 400 de kalır haftalık.

Böyle olur bence gayet iyi .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    447

Sahte ilaçları saymayacak olursak ilk kür için yüksek dozajlar . Gerek yok bu dozajlara vucudun nasıl tepki vereceği belli değil ilk onu öğren

200-300 deca. 
400 bolde.  
500 testo.   
50 Anapolon.  İle başlamanı tavsiye ederim

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.