Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

ciberos

Boks ve performans sporları için minumum zararlı kür

Önerilen İletiler

ciberos    0

Merhabalar 1.5 sene fitness yaptıktan sonra son 6 senedir aktif olarak boks sporuyla uğraşıyorum. Son 6 aydır bu sporu icra edemiyorum. Boks yaparken ki yüksek kalorili beslenme düzenimi maalesef değiştiremedim bu nedenle boks yapmadığım 6 aylık dönemde yaklaşık 12 kg aldım ve almaya devam ediyorum. Yakın çevrem tarafından neredeyse tanınamaz hale geldim diyebilirim. Kıyafetlerim afedersiniz donlarım bile olmuyor. Bu nedenle önümdeki 2 ay boyunca kürle beraber boks-crossfit kampı yaparak hem 12kg'lık fazlamdan kurtulmak hem de performansımı ve gücümü arttırmak istiyorum. Bildiğiniz üzere boks sporunda fazla kaslanmak iyi birşey değil hatta engelleyici bir faktör olarak öne çıkıyor. Daha önce hiç steroit kullanmadım. Amacım olabildiğince az zararlı ve 12 kglık fazlamdan kurtulmayı sağlamak. Biraz komik olacak ama Tyler Durden gibi bir vucut isteğim var.

Şuanda 3 ürün üzerinde duruyorum Anavar,Winstrol ve Clenbuterol.

Anavar:

Düşük yan etkileri, yağ yakma performansı ve güç artışı özellikleriyle çok faydalı görünüyor fakat test. baskıladığı için test kullanmadan kullanılması önerilmiyor hatta bazı yabancı forumlarda test'suz şekilde kullanarak paranızı çöpe atmayın deniyor. Östrojen arttırmıyor. Nedense çoğu yabancı forumda anavar kullanmaktansa daha faydalı daha az zararlı şeyler kullanılabileceği yazılıyor.

Clenbuterol:

Bildiğiniz üzere metabolizma ve motivasyonu arttırıyor. Astım ilacı olarak kullanılıyor

Winstrol:

Aralarında en tehlikeli gördüğüm ürün bu çünkü eklem sıvılarına zarar veriyor bu nedenle düşük dozda da olsa deca olmadan kullanılmaması tavsiye ediliyor. Bunun yanında çok nadir de olsa beyinde iltihap yaratarak ani ölümlere sebep olabiliyor. İyi tarafları ise östrojeni arttırmıyor. Kaslara daha çok oksijen gitmesini sağlayarak daha hızlı,atletik ve güçlü olmanızı sağlıyor bunun yanında ciddi bir su atımı ve temiz kas büyümesi sağlıyor

Yaşım: 22

Boy:167cm

Kilo:80

Yağ oranı : %20

Şimdir planım:

• Oxandrolone-günde 3 tablet sabah-öğle-akşam (10mg tablet)
  • Strombafort-günde 3 tablet sabah-öğle-akşam(10 mg tablet)
  • Clenbuterol-Sadece spordan 1 saat önce 1 tablet.

Sizlere sormak istediğim sorularım şunlar

1-İcra ettiğim spor ve hedeflerimi göz önünde bulundurursanız bu kürü nasıl buluyorsunuz?

2-İcra ettiğim spor ve hedeflerimi göz önünde bulundurursanız bu kür yerine önerebileceğiniz bir kür var mı?

3-Winstrol, Anavar ve clenbuterol ile ilgili araştırma sonuçlarıma eklemek istediğini birşey var mı, yazılanları nasıl değerlendiriyorsunuz?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ciberos, 8 dakika önce yazdı:

Merhabalar 1.5 sene fitness yaptıktan sonra son 6 senedir aktif olarak boks sporuyla uğraşıyorum. Son 6 aydır bu sporu icra edemiyorum. Boks yaparken ki yüksek kalorili beslenme düzenimi maalesef değiştiremedim bu nedenle boks yapmadığım 6 aylık dönemde yaklaşık 12 kg aldım ve almaya devam ediyorum. Yakın çevrem tarafından neredeyse tanınamaz hale geldim diyebilirim. Kıyafetlerim afedersiniz donlarım bile olmuyor. Bu nedenle önümdeki 2 ay boyunca kürle beraber boks-crossfit kampı yaparak hem 12kg'lık fazlamdan kurtulmak hem de performansımı ve gücümü arttırmak istiyorum. Bildiğiniz üzere boks sporunda fazla kaslanmak iyi birşey değil hatta engelleyici bir faktör olarak öne çıkıyor. Daha önce hiç steroit kullanmadım. Amacım olabildiğince az zararlı ve 12 kglık fazlamdan kurtulmayı sağlamak. Biraz komik olacak ama Tyler Durden gibi bir vucut isteğim var.

Anavar:

Düşük yan etkileri, yağ yakma performansı ve güç artışı özellikleriyle çok faydalı görünüyor fakat test. baskıladığı için test kullanmadan kullanılması önerilmiyor hatta bazı yabancı forumlarda test'suz şekilde kullanarak paranızı çöpe atmayın deniyor. Östrojen arttırmıyor. Nedense çoğu yabancı forumda anavar kullanmaktansa daha faydalı daha az zararlı şeyler kullanılabileceği yazılıyor.

Clenbuterol:

Bildiğiniz üzere metabolizma ve motivasyonu arttırıyor. Astım ilacı olarak kullanılıyor

Winstrol:

Aralarında en tehlikeli gördüğüm ürün bu çünkü eklem sıvılarına zarar veriyor bu nedenle düşük dozda da olsa deca olmadan kullanılmaması tavsiye ediliyor. Bunun yanında çok nadir de olsa beyinde iltihap yaratarak ani ölümlere sebep olabiliyor. İyi tarafları ise östrojeni arttırmıyor. Kaslara daha çok oksijen gitmesini sağlayarak daha hızlı,atletik ve güçlü olmanızı sağlıyor bunun yanında ciddi bir su atımı ve temiz kas büyümesi sağlıyor

Şimdir planım:

1-İcra ettiğim spor ve hedeflerimi göz önünde bulundurursanız bu kürü nasıl buluyorsunuz?

2-İcra ettiğim spor ve hedeflerimi göz önünde bulundurursanız bu kür yerine önerebileceğiniz bir kür var mı?

3-Winstrol, Anavar ve clenbuterol ile ilgili araştırma sonuçlarıma eklemek istediğini birşey var mı, yazılanları nasıl değerlendiriyorsunuz?

her kürde testosteron şartdır. test baskılayan tek anabolizan anavar değil,HEPSİ baskiliyor ve girdiğin her kürde testo üretimin tamamiyle kapanıcak. clene hiç bulaşma 

%20 yağ oranıyla hele hiç hiç bulaşma anabolizanlara. testo kullanman şart olucak ve o yağ oranıyla aromatizasyon sana çok kötü etkiler yapıcak.

aralarında en tehlikeli gördüğün winstrol olmasın hepsi tehlikeli.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ciberos, 2 saat önce yazdı:

Anavar:

Clenbuterol:

Winstrol:

Şimdir planım:

Merhaba dostum dövüş sporundan arkadaşları görmek sevindirici bu forumda. Sana tavsiyem bunları hiç kullanma biraz kalori kıs aktif boks yapmışsın zaten. Hitt kardiyo olarak gölge boksu yada torba üstünde 25 30 dk çalış inan kimyasal soktuğuna değmeyecek. Ben definisyonda o dediğim şekilde çok rahat yağ yakmaktayım. Karbonhidrat döngüsü yada low carb ideal olur hangisinde rahay edeceksen araştır. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Efeedd    105

testo eklersen 10-12 hafta - 500 mg bi kür yaparsın.

Abartmana gerek yok winstrolü çıkar ,anavar zatrn her trlü zayıflatır acıkmassın ve yakarsın kiloyu(orjinal bulabilirsen) 

İğneye bulaşmayım diye testo eklemessen  2 aya buraya kür yaptım cinsellik gitti diye bir başlık açarsın hocam garanti.

Bol şans sana ;)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
trenbolonz    24
ciberos, 10 saat önce yazdı:

Anavar:

Clenbuterol:

Winstrol:

Şimdir planım:

boks için önerim halotestin çok güç verir ve dehşet sinirli yapar rakibin karşında canavar olman için harika bir ilaç orjinalini bulmak zor ve fiyatı 100 dolar civarı yanına testo propionat şarttır!

trenbolonz, 2 saat önce yazdı:

boks için önerim halotestin çok güç verir ve dehşet sinirli yapar rakibin karşında canavar olman için harika bir ilaç orjinalini bulmak zor ve fiyatı 100 dolar civarı yanına testo propionat şarttır!

halotestin pro iştir aklında olsun profosyonellik düşünmüyorsan kullanma

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Liberta
      Merhaba,
      Kürünü tamamlamış bir arkadaştan Buddha'nın Anavar'ını aldım.
      Anavar'ın orijinalliğini hem etki olarak hemde kan testinde nasıl anlayabiliriz?
      Yarılanma ömrü çpk kısa olduğunu okudum, hatta pre-workout alımda güç artışı,  pump  hissinde artış gibi yorumları gördüm. Anavar'ı veren arkadaş kür içinde Tren de kullanmış, "etkisini pek kıyaslayamadım" dedi.
    • Yazan: Dmnzx0
      Merhabalar, daha önceden 1 kez 16 hafta testo - bolde bulk kürü yapmıştım aradan 1 yıl geçti şuanda 2. Kürüm olan definasyon kürüne başladım 15 hafta 300 testo propionat 13 hafta 200 rimobolan kullanıcam
      Şuan 6.haftadayım östrojenimi düşük tutmak istiyorum fakat masteron kullanmak istemiyorum. 10 günde veya haftada 1 arimidex kullansam östrojenimi baskılamaya yeterli olurmu. Genelde jino belirtisi olmadan arimidex kullanımı pek önerilmemiş kürün verimini düşereceğinden kafam çok karıştı kararsız kaldım sizin önerileriniz nedir ?
      Kür başlangıç ve şuanki formumun fotografları

• Yazan: ozgur32
      Herkese merhaba,
      23 yaşındayım. doğal olarak bu sporu elimden geldiğince yapmaya çalışıyorum.
      Daha önce 1-2 yıl uğraşmıştım ve bir süre ara vermek zorunda kaldım. Yeniden başladım. Ancak size danışmak istediğim sıkıntım şu. Spora yeniden başlamadan fazla suyumu ve ödemimi atayım diye vücuduma ciddi anlamda kısıtlı kalori sokarak yani tabiri caizse şok diyetler uyguladım. 2 hafta kadar yaptım ve yaklaşık 10 kg kadar attım ancak nedense bi anda kg vermem durdu,10 gün kadar. Daha sonra bunun doğru olmadığını düşünüp protein yağ ve karb dengesi kurarak (180 gr p, 60gr y, 90 gr k ) bir beslenme programı hazırladım ancak yaklaşık 1-1.5 aydır hala kg veremiyorum. görüntüm de değişmiyor. Beslenme ve antrenman olarak yanlış yaptığım bir nokta olduğunu düşünmüyorum. Bir kaç kişiden grenade markasının thermo detonator isimli ürün tavsiyesini aldım ve sipariş ettim onu da kullanmayı düşünüyorum. 
      Şu an aktif olarak:
      boyum 1.86 kilo 105 yağ oranı %23 Kullandığım takviyeler:
      c vitamini d vitami multivitamin omega3 zma arginine whey
    • Yazan: tesrifediyorum
      Arkadaşlar selamlar, 2-3 haftadır günlük 10 mg anavar kullanıyorum. Günlük hayatımda cinsel iştahı düşük birisiyim ama ilaca başladıktan sonra anormal bir şekilde cinsel iştahım çok yüksek. Başka hiçbir şeye fokuslanamamaya başladım, sizce bu normal mi?
    • Yazan: byreal22
      Merhabalar, Clenbuterol kullanmaya başlayacağım.
      Burak hocanın zamanında yazdığı gibi bir gün 3 tablet diğer gün off mu tercih etmeliyim ? Düz piramit sistem mi tercih etmeliyim ? Deneyimleriniz nasıl oldu? En çok hangi sistemden verim aldınız ?

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.