Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Burak3434

Pct sonrası test sonuçlarım yapmam gereken bir şey var mı?

Önerilen İletiler

Burak3434    28

Değerli hocalarim sanırım aksi durumlar var testte bilgileriniz dahilinde yorumlayip yol gösterirseniz çok sevinirim simdiden teşekkürler..

20200114_190903.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

metinav    4.478

Pct bittiyse, testislerinde zorlanma var, zamanla eski formuna döner diye düşünüyorum...Sağlıklı ve dengeli beslen, stresten uzaklaş ve uykuya önem ver.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Burak3434    28
metinav, 1 dakika önce yazdı:

Pct bittiyse, testislerinde zorlanma var, zamanla eski formuna döner diye düşünüyorum...Sağlıklı ve dengeli beslen, stresten uzaklaş ve uykuya önem ver.

Zorlanma derken hocam? Ne kullanmam gerekiyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jeffseid    26
Burak3434, 19 dakika önce yazdı:

Hiçbirşey kullanmana gerek yok dostum. Durum gayet iyi vitamin vs. Şeyler bitkisel şeylere devam edebilirsin her hangi bi  sorun yaratmaz. PCT bitti galiba. Yemene içmene uykuna dikkat etmeya çalış referans aralıkları gayet iyi kür sonrasina göre. 1 aşşa 2 yukarı oynar onlarda zamanla off da toparlar kendini. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
odi    58

Selamlar bu değerler  pct sonrası değerler yanılmıyorsam doğru mu? Pregnyl ya da muadili bir hcg kullandınız mı? Önce ki postta paylaştığınız pctyimi uyguladınız direk ? Pct yi tam olarak ne zaman ve ne kadar süre uyguladınız ?

HGB(hemoglobin) ve lenfosit yüzden üst sınırda fakat üst sınırın çok üstünde değil. Bu kan hücrelerinin sayısı artmış demek ama aşırı değil steroid kürlerinde beklenen bir durum, panik bir durum yok. LH ve total testo artması da zaten pct nin amacını oluşturuyor, sonuçlarınızda bir problem yok.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.478
Burak3434, 2 saat önce yazdı:

Bir şey gerekmez.Testislerin kürde çalışmadığı için pct den sonra eski haline gelme süreci içinde hepsi o.Sıkıntı yok :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Burak3434    28
Jeffseid, 4 saat önce yazdı:

Hiçbirşey kullanmana gerek yok dostum. Durum gayet iyi vitamin vs. Şeyler bitkisel şeylere devam edebilirsin her hangi bi  sorun yaratmaz. PCT bitti galiba. Yemene içmene uykuna dikkat etmeya çalış referans aralıkları gayet iyi kür sonrasina göre. 1 aşşa 2 yukarı oynar onlarda zamanla off da toparlar kendini. 

Bitkisel yoldan devam ediyorum supplemente falan ara verdim bi süre fakat ant. Ve beslenme hala rutin bi şekilde devam ediyor. Açıkçası pct yi yarım yamalak yaptim. Pct reçetesi bu şekildeydi. 15 hafta testo bolde dia kürü.

Screenshot_20191213-105640.jpg

Hasan3542, 4 saat önce yazdı:

Boldenon kullanmıştın demi sen belli ki çalışmış 

Evet kullanmıştım ilaçlar çalıştı 3. Haftadan itibaren net bi şekilde gözlemleyebildim fakat tek sorun sırtım sivilce içinde ve deri kalitem bozuldu resmen.

metinav, 2 saat önce yazdı:

Bir şey gerekmez.Testislerin kürde çalışmadığı için pct den sonra eski haline gelme süreci içinde hepsi o.Sıkıntı yok :)

Çok sağol hocam teşekkür ederim sizlere..

Bide testo kurden önce 9.98 Suan 8 e yakın zamanla toplar mi metin hocam hatta siz benim günlük konuma yazmistiniz ne güzel testo salinimi var küre girerek yazik edeceksin diye 😊

@metinav

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Pancamo    16

Cildinin bozulması ve sivilcelerin sebebi dianabol ün karaciğeri yorması , testonun DHT dönüşümü ve boldenonun %50 etkide DHT bazlı olmasından kaynaklıdır

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
odi    58

Yag oraninda bir yukselme oldu mu ?

tarihinde odi tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    447
Burak3434, 8 saat önce yazdı:

Bide testo kurden önce 9.98 Suan 8 e yakın zamanla toplar mi metin hocam hatta siz benim günlük konuma yazmistiniz ne güzel testo salinimi var küre girerek yazik edeceksin diye 😊

@metinav

Sen dua ette pct den 1-2 ay sonra o testo 300-400 leri görmesin o 10 testo bundan sonra hayal gibi birşey kullanmadan 😂

• ahahaha 2
  • Şaşkın 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
d3lici    27
Burak3434, 9 saat önce yazdı:

Bitkisel yoldan devam ediyorum supplemente falan ara verdim bi süre fakat ant. Ve beslenme hala rutin bi şekilde devam ediyor. Açıkçası pct yi yarım yamalak yaptim. Pct reçetesi bu şekildeydi. 15 hafta testo bolde dia kürü.

Screenshot_20191213-105640.jpg

Evet kullanmıştım ilaçlar çalıştı 3. Haftadan itibaren net bi şekilde gözlemleyebildim fakat tek sorun sırtım sivilce içinde ve deri kalitem bozuldu resmen.

@metinav

Aknelerin için kullanabileceğin güzel destek ürünleri var mesela dcpnin yeni çıkartacağı detox, bol sebze yemek, biotin takviyesi kapsülü kullanmak, ve uzun vadede cilt kaliteni artırmak istiyorsan Tip1 ve tip 3 kolajen takviyeleri var alternatif olarak kullanabilirsin, teminini soracak olursan supplement mağazalarında natures bounty markanın toz formda tip1&Tip3 kompleks ürünü mevcut 

tarihinde d3lici tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Burak3434    28
odi, 2 saat önce yazdı:

Yag oraninda bir yukselme oldu mu ?

Hayir aksine düştü yağ oranim zaten ince bi deriye sahiptim yağlanma olmadi..

d3lici, 1 saat önce yazdı:

Aknelerin için kullanabileceğin güzel destek ürünleri var mesela dcpnin yeni çıkartacağı detox, bol sebze yemek, biotin takviyesi kapsülü kullanmak, ve uzun vadede cilt kaliteni artırmak istiyorsan Tip1 ve tip 3 kolajen takviyeleri var alternatif olarak kullanabilirsin, teminini soracak olursan supplement mağazalarında natures bounty markanın toz formda tip1&Tip3 kompleks ürünü mevcut 

Çok teşekkürler 😊

Ferhat82, 2 saat önce yazdı:

Sen dua ette pct den 1-2 ay sonra o testo 300-400 leri görmesin o 10 testo bundan sonra hayal gibi birşey kullanmadan 😂

Pct biteli 15 günden fazla oldu değerlerim bu şekilde 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    447
Burak3434, 3 dakika önce yazdı:

Pct biteli 15 günden fazla oldu değerlerim bu şekilde 

Lh 9.5 larda testo o şekilde lh 2.3 e indimide o şekilde kalmasi çok çok zor bu pct değerleri 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.478
Burak3434, 12 saat önce yazdı:

Umudumuz o yönde :) Tek kürde öyle kalıcı bir durum olacağını düşünmüyorum.Zamanla toparlarsın merak etme...

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Burak3434    28
metinav, 3 saat önce yazdı:

Umudumuz o yönde :) Tek kürde öyle kalıcı bir durum olacağını düşünmüyorum.Zamanla toparlarsın merak etme...

Moral oldu valla sağol hocam peki simdi nasıl bi yol izlemem gerek özel biseyler yapmaya gerek var mi yoksa ayni beslenme ve antrenman rutini devam mi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.478
Burak3434, 2 saat önce yazdı:

Moral oldu valla sağol hocam peki simdi nasıl bi yol izlemem gerek özel biseyler yapmaya gerek var mi yoksa ayni beslenme ve antrenman rutini devam mi

Beslenmeni ve çalışma rutinini bilmiyorum fakat, kür bittiğine göre bir miktar düşürmelisin.Çok zorlayıcı antrenmanlar yapma, kısa ve ağır çalışma kas gelişimi açısından daha etkilidir.Yeme düzenini de 50-40-10 (karb-pro-yağ) şeklinde sürdürebilirsin.Küçülmemek için kaslarını çalıştırmalısın düzenli olarak.Pump'lu çalışmaya gayret et.Kasların hızlı küçülmeye başlarsa ki, bu aslında su kaybıdır; karbonhidratı arttırırsın...Free testoyu yüksek tutabilirsen kas gelişimin devam edebilir.Steroid dışında free testoyu yükselten benim tavsiye edebileceğim "boron" kapsülleri var.Bulabilirsen uygun fiyata al kullan...

Kullandığım ve memnun kaldığım ürün :

Boron.jpg

tarihinde metinav tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hasan3542    66
metinav, 24 dakika önce yazdı:

Beslenmeni ve çalışma rutinini bilmiyorum fakat, kür bittiğine göre bir miktar düşürmelisin.Çok zorlayıcı antrenmanlar yapma, kısa ve ağır çalışma kas gelişimi açısından daha etkilidir.Yeme düzenini de 50-40-10 (karb-pro-yağ) şeklinde sürdürebilirsin.Küçülmemek için kaslarını çalıştırmalısın düzenli olarak.Pump'lu çalışmaya gayret et.Kasların hızlı küçülmeye başlarsa ki, bu aslında su kaybıdır; karbonhidratı arttırırsın...Free testoyu yüksek tutabilirsen kas gelişimin devam edebilir.Steroid dışında free testoyu yükselten benim tavsiye edebileceğim "boron" kapsülleri var.Bulabilirsen uygun fiyata al kullan...

Boron.jpg

boraksda içebilirsin ben içtim 2 ay ölmedim :=)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.478
Hasan3542, 7 dakika önce yazdı:

boraksda içebilirsin ben içtim 2 ay ölmedim :=)

Aynı şey değil...İçme

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.478
Hasan3542, 11 dakika önce yazdı:

tamamen aynı şey bor üzerine çok araştırma yaptım

Bak bor diye satılan şey %100 bor değil.Bu ürün saflaştırılmış ve emilimi arttırılmış, şelatlanmış amino asitle...Kullandığında ne demek istediğimi anlarsın.Bende çok araştırdım ve ikisini de denedim. :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Burak3434    28
metinav, Bir saat önce yazdı:

Boron.jpg

Suan ant sistemim;

göğüs sirt biceps (1.gün) 

Bacak omuz triceps (2.gün)

Off 

Repeat 

Şeklinde.

Günlük 4 bin kaloriye yakin tüketiyorum. Bunun yarisi karb 200 grama yakini protein ve kalani yağ. 

Ayrica ürün tavsiyesi için teşekkür ederim sipariş vereceğim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Abdullah    49
metinav, Bir saat önce yazdı:

Boron.jpg

Merhaba Metin abi Combi fertil , bu ürün nasıl acaba bilginiz varmı..

5DF86A02-F5E8-4CF7-8C4E-A3F60AC59FEB.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.478
Abdullah, Bir saat önce yazdı:

Merhaba Metin abi Combi fertil , bu ürün nasıl acaba bilginiz varmı..

5DF86A02-F5E8-4CF7-8C4E-A3F60AC59FEB.png

Bu ve benzeri ürünleri genelde çocuk sahibi olmaya çalışan eşler kullanıyor.Sperm sayı ve kalitesini arttırmanın yanında yumurtlamaya faydası olacağı düşünülerek doktor tavsiyesiyle veriliyor.Sporcular içinde pct döneminde ve sonrasında destek olarak kullanılabilir.Faydası olur zararı olmaz...

Benim yukarıdaki önerdiğim farklı bir amaca hizmet ediyor.Yabancı menşeili suplement mixlerinde boron da özellikle yer alır.Ama düşük doz etkisini göstermeye yetmez.Özellikle 9 mg da free testoyu yükselterek kas gelişimine katkısı farkediliyor.

• Vayyyy!! 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ero44    2
metinav, 15.01.2020 - 18:49 yazdı:

Boron.jpg

hocam merhabalar öncelikle . Genel olarak bazı şeyler sorucam özelden yazmak istemedim zaten yazamıyorum şu an.Spora başlayalı yaklaşık 4 yıl olacak 2 ay sonra elimden geldiğince aksatmadan gidiyorum.Kısaca şöyle diyebilirim en uzun verdiğim ara 1 haftadır o da belki 3 yıl önce. Arada 3 gün gidemediğim olmuştur ama gayet düzenli diyebilirim spor hayatıma.Fakat geldiğim nokta beni kesinlikle tatmin etmiyor yağ oranım %19 diyebilirim yıllardır çok fazla bllgi edindim spor konusunda onlarca fitness model ,onlarca fitness youtuber ve bodybuilder (özellikle yurt dışından ) takip ettim. dediğim gibi %19 yağ oranım kilom 87 diyebilirim.Boyum 181.Son 2 senedir yerimde sayıyorum ,geçen sene(2018 kasımı itibari ile)2019 ocak ortasına kadar cutting(definasyon) dönemindeydim. 82.5-83 kg ye düştüm.%17 idi yağ oranım.Bir senede geldiğim noktada sanırım 82.5 kiloya düşsem %15 kalırım bu da gerçekten bir yılda ne kadar iyi bir gelişme büyük tereddüttüm var.

Sonuca gelirsem hocam kalori sayma dönemime yeni başladım(16gün)yerimde sayma nedenimde maintenance (kütleye sabit tutacak) kalori aldım sanırım bu sebepten ötürü hep sabit kaldım.kas kütlemde değişim yok yağ oranım da dediğim gibi son dönemde biraz kalori azaltınca %1 düştü muhtemelen ve tabi karb azaltmamdan 1.5 kg su attı vücüdum tahminen.En önemli iki noktaya değinmezsem de olmaz beslenmem 3 öğün minimum 2 defa hindi yemediğim öğün yok 200 gram protein coğu zaman alıyorum. İdmanlarım için de şunu söyleyebilirim bu noktada bir hata yapıyor olabilirim diye düşünüyorum 2017 ocaktan beri yaklaşık olarak yani 3 yıldır push pull leg yapıyorum.2018 hazıranına kadar 2017 ocaktan itibaren 78 kglerden 90 kgye çıktım . Verim aldım fakat 2018 den beri yerimde sayıyorum açıkçası.Bu da beni artık çileden çıkarıyor ve işin içine yaklaşık 3 yıldır deli gibi araştırdığım kürler giriyor. Ne yapacağım konusunda çok karışık kafam sizce napabilirim hocam? beslenme -idman- hatta gerekirse kür çerçevesinde? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.