Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Emmioğlu

Only testo kürü ve faydaları?

Önerilen İletiler

Emmioğlu    9

Yalnız testo enat. ile yapacağımız bir kürün vereceği verim ne olacaktır değerli arkadaşlarım ve hocalarım?

Beslenme ve idman eksik edilmezse bu şekilde bir gelişim elde edilebilir mi yoksa anabolizan olmadan çok da bir etki alamaz mıyız?

İyi forumlar... 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Equipoise    333

İlk 10 hafta 250mg

Sonraki 10 hafta 500mg testosteron enantat

Güzel bir beslenme ile sana istediğini verecektir. İlk kür için en doğrusu budur

tarihinde Equipoise tarafından düzenlendi
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kerem153    0
Equipoise, 2 saat önce yazdı:

İlk 10 hafta 250mg

Sonraki 10 hafta 500mg testosteron enantat

Güzel bir beslenme ile sana istediğini verecektir. İlk kür için en doğrusu budur

kalıcı olur mu peki  yoksa boldenon eklenmeli mi ? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Equipoise    333
kerem153, 2 saat önce yazdı:

kalıcı olur mu peki  yoksa boldenon eklenmeli mi ? 

Kalıcı olur 2. Küre beklet Boldenonu 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    447

Eğer herhangi bir hedefin varsa ilk kürünü boşuna harcamiş olursun  Bende ilk kür en verimli kürdürcülergillerdenim :D  Boldenon oyle ağar bir ilaç değil hafif yan etkisi çok olmayan bir ilaç ilk kürde sadece testo düşünüyorsan orasi ayrı ama ben yinede  ya turinabol yada boldenon eklemenii daha iyi sonuç vereceğini düşünüyorum.Bu 2 ilaçta ağır değil.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aakyez    25
Equipoise, 11 saat önce yazdı:

Kalıcı olur 2. Küre beklet Boldenonu 

yaklaşık olarak 150mg enantathe, doğal testo üretimine eşitken 10 hafta 250mg testonun çok fark yaratmayacağını düşünüyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Equipoise    333
aakyez, 1 saat önce yazdı:

yaklaşık olarak 150mg enantathe, doğal testo üretimine eşitken 10 hafta 250mg testonun çok fark yaratmayacağını düşünüyorum.

Bu şekilde düz mantıkla düşünmek doğru değil dostum. Vucut testosteronu her an düşmeye meyillidir. Strese girersin düşer, az uyursun düşer vb. Gün içinde bazen yükselir bazen düşer. 

Ama dışarıdan alınan testosteron kanda sürekli sabit seviyededir. Kaldı ki her birey 150mg testosteron üretmiyor

• Vayyyy!! 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Equipoise, 3 saat önce yazdı:

Bu şekilde düz mantıkla düşünmek doğru değil dostum. Vucut testosteronu her an düşmeye meyillidir. Strese girersin düşer, az uyursun düşer vb. Gün içinde bazen yükselir bazen düşer. 

Ama dışarıdan alınan testosteron kanda sürekli sabit seviyededir. Kaldı ki her birey 150mg testosteron üretmiyor

kesinlikle doğru. doğal vucutcu kas yapmak için kendi vücudunun uyku, ruhsal hal ve idman süresince geçirdiği anabolik pencereyi yakalamak dikkat etmek zorundayken doğal olmayan vücütcu kanında sürekli bağımsız olarak anabolik hormon taşıdığı için daha stabil, garantili ve rahat kas yapar.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emmioğlu    9
Ferhat82, 9 saat önce yazdı:

Eğer herhangi bir hedefin varsa ilk kürünü boşuna harcamiş olursun  Bende ilk kür en verimli kürdürcülergillerdenim :D  Boldenon oyle ağar bir ilaç değil hafif yan etkisi çok olmayan bir ilaç ilk kürde sadece testo düşünüyorsan orasi ayrı ama ben yinede  ya turinabol yada boldenon eklemenii daha iyi sonuç vereceğini düşünüyorum.Bu 2 ilaçta ağır değil.

Peki turinabol yerine dianabol eklesek nasıl bir sonuç verecektir?

Boldenonun iyi etkileri olduğu bariz fakat 2 enjeksiyon yapmak gerçekten zor iş olsa gerek. Biraz da bunun etkisi var. 

Testosteron tek başına kullanılınca PCT'nin zor olmadığını duydum ayrıca PCT yapmayıp hiçbir yan etki olmadığını söyleyenler de var.

Velhasıl testo enat. tek başına kullanılınca hiçbir yan etki olmazken anabolizanlar işin içine girince durum ciddileşebiliyor. Testo enat. belki yan etki edebilir de şuana kadar only testo yapıp sorun yaşayana denk gelmedim. Hatta salondakiler pct olmasa dahi vücut kendini bir müddet sonra toparlayacağından bir yan etkisi yok diyor. 

Tabii deca, tren gibi ilaçlara girmedikten sonra ciddi bir yan etki olmaz, korkmayın PCT yapın iyi beslenin koruyun kendinizi yeter diyen çokça deneyimli sporcu da var. 

Deca, Tren Maazallah insanda geri dönülemeyecek yan etkiler yaratıyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emmioğlu    9
Ferhat82, 11.01.2020 - 08:39 yazdı:

Turinabol da iyi fikir ama hocam müteşekkir oldum

aakyez, 11.01.2020 - 11:23 yazdı:

Hocam 150 mg üretse ne olur? Zaten gün içinde o testosteronun yarıya düşmemesi için havai'de tatil yapan, ABD'li milyoner olman gerek 😂

Equipoise, 11.01.2020 - 13:09 yazdı:

Hocam peki ilk kür en verimli kür mü? Fikriniz nedir? Bir de ilaçları nereden temin edeyim? 

Equipoise, 11.01.2020 - 13:09 yazdı:

Ve ayrıca only testo kürü sonrası nasıl bir pct lazım? Ve tahmini olarak kaç kg alırım hocam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Cuneyt    16

Yanına neden primabalon eklemiyorsun 200 mg prima kalıcı dokuyu oluşturur diye duymuştum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.