Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

RasimKadirr

Burak (loving) hocam ile öncesi ve sonrası.

Önerilen İletiler

RasimKadirr    47

Merhabalaaar 🤗

eylül ayında küre girme kararı aldım. 
aklımdaki kür klasik olarak testo + danabol’dü. 
23 yaşındayım ve kilo alma problemim vardı. 
1.5 yıl spora gidip cok yoğun olarak çalışmama rağmen olduğum yerde sayıyordum. 
bilinçsiz olarak testo ve danabole başladım. Pek etki aldığım söylenemez. 
daha sonra iyice kafayı bozup danabolu bırakıp yanına deca ve boldenon ekledim.

Boldenon cok cok cok düşük bir şekilde çalıştı, decam sahte cıktı. Daha sonra bu forum ile tanıştım. Burak hocam @Loving ile telefonda 35 dakika konuştuktan sonra kendisine aşırı kanım ısındı. Kendisinden boldenon ve deca hususunda destek aldım.

Ve işte sonuçlar :) 

küre başlamadan önceki formum:

FBEA699E-B13F-4511-A905-2FCF7714E857.png

• Vayyyy!! 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

RasimKadirr    47

Kürün 10 ncu haftasında decayı kestim 

son halim şu şekildeydi. 

075AEAE6-AB88-4C4B-8461-518DFD72EFCD.png

Buda şimdiki halim. 
şu an sadece testo ile devam ediyorum. Boldenon biteli 1 hafta oldu. Pct için son 5 günüm kaldı :) 

Burak hocama ne kadar teşekkür etsem az :) hangi soruyu sorarsam sorayım saniyesinde tüm sorularıma cevap verdi :)

67 kilo ile başlayıp 80 e kadar ulaştım benchte 35 kilo ile zorlanıyor iken kendimi 110 kiloların altında buldum :) 

7E9F27AA-EA3B-44CE-8FEF-C78008D7FF90.jpeg

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.225

Bu güzel ve samimi düşünceleriniz için teşekkürler. 

Keyifli forumlar dilerim. :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Büyüme çok güzel bu büyümeyi kaç hafta içerisinde elde edebildin vücut büyümüş ama yagdanda kayıp olsaydı çok daha estetik durabilir peki bu 10 haftalık kür size kaç TL ye maal oldu

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
RasimKadirr    47
gönderildi (düzenlendi)
mehmetbayrak, Bir saat önce yazdı:

Büyüme çok güzel bu büyümeyi kaç hafta içerisinde elde edebildin vücut büyümüş ama yagdanda kayıp olsaydı çok daha estetik durabilir peki bu 10 haftalık kür size kaç TL ye maal oldu

Toplam 5 aylık bir kür. Fake olan ve çalışmayan ürünleride içine dahil edersek yaklaşık bi 1300-1400 tl arası. 
yağlanma pek sorun olmadı benim için benim kilo alma sorunum vardı, ne yaparsam yapayım hangi ilacı içersem içeyim kilo alamıyordum. yağlar arttıkça tam tersi biraz mutlu oldum :) 

tarihinde RasimKadirr tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
QuheyLaN    71
RasimKadirr, 9 saat önce yazdı:

Toplam 5 aylık bir kür. Fake olan ve çalışmayan ürünleride içine dahil edersek yaklaşık bi 1300-1400 tl arası. 
yağlanma pek sorun olmadı benim için benim kilo alma sorunum vardı, ne yaparsam yapayım hangi ilacı içersem içeyim kilo alamıyordum. yağlar arttıkça tam tersi biraz mutlu oldum :) 

1300 1400 arası derken :)) toplamda 5.000 tl civarı gitmesi lazım minimum dostum eminmisin ? bu arada güzel değişim tebrikler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hasan3542    67
RasimKadirr, Şimdi yazdı:

merhaba Boldenon ve decada hangi marka kullandın ? Libido da sıkıntı  varmı ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
boss41    93

Güzel gelişim tebrikler . Dozajlar nasıldı peki ? Birde boldenon kaç hafta kullandınız ? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    401

Dolu ilaç harikalar yaratır tebrikler...

Sahte ilaçları çıkarırsak nerden baksan bir 16 hafta dozajları yazarsan çok sevinirim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
RasimKadirr    47
Hasan3542, 10.01.2020 - 09:29 yazdı:

merhaba Boldenon ve decada hangi marka kullandın ? Libido da sıkıntı  varmı ?

boldenon SP lab. Deca Balkan pharma. hayır libidoda bir sorunum yok.

toplam 24 haftalık bir kürdü.

1-10 Deca

1-24 boldenon

1-24 testo enanthate.

decayı tam olarak 9 hafta kullandım diyebiliriz çünkü ilk haftasındaki kullandığım deca sahte cıktı. 

burak bey'dende destek aldığım gruplardı aynı zamanda. oda gelince 2 sini karşılaştırdım. kutu aynı, ampül aynı. birinde sorgulama kodu siliniyor, diğerinde silinmiyor. resmen kazınmış üstüne. sonra orijinal balkanda silinebilir olduğunu öğrendim. nası anlarız falan diyince son çare tadına baktım :)  Burak hocadan destek aldığım gruplarda acı dolu resmen bir ilaç gibi tadı vardı.

diğerinde ise resmen tatlımsi bi zeytinyağı tadı geliyordu :) öyle olunca diğerine hiç elimi bile sürmedim.

Dozajlar ise;

ilk hafta Testo enanthate sadece 250 mg.

2 nci hafta Testo 500 mg. + 30 danabol.

4 ncü hafta danabolu kestim.

5 nci hafta decaya başladım. direk tek seferde 400 mg vurdum. 

Sonrası ise Deca haftalık 400, Boldenon 600, Testo 500 bazen 600'ü bulabiliyordu.

• Beğen 2
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
version1996    3
Hasan3542, 11 dakika önce yazdı:

deca dick olmadın demi :)

hoca prolaktin ve östrojen seviyesini kontrol ettiyse olmaz :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    447
version1996, 1 dakika önce yazdı:

hoca prolaktin ve östrojen seviyesini kontrol ettiyse olmaz :) 

Ne alaka farklı şekilde bağlanıyor ilaç ne kadar prolaktin kontrol edersen et bu olay olabiliyor. 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
RasimKadirr    47
Hasan3542, 10.01.2020 - 17:52 yazdı:

deca dick olmadın demi :)

Şu an bir sorunum yok, pct ye pazartesi günü başlıyorum bekleyip göreceğiz :) 

wolferen1903, 10.01.2020 - 18:02 yazdı:

günlük beslenmenden bahsedermisin makro vs ? ve supplement desteklerinden

Turizm işinde çalıştığım için mesailerim 24 saat şeklindeydi. 24 çalışıp 24 izinliydim ondan yemeğe pek dikkat edemiyordum. 
sabahları kalkar kalkmaz enginar suyu içip üzerine 100 gr yulaf ve 3 adet yumurta. 
1.5 2 saat sonra protein tozu. Daha sonra 1 avuc badem ve ceviz. Öğlen sadece pilav. Oda eğer iş yerinde öğlen yemeğinde olursa, genelde oluyordu ama olmasa dışarıdan yine pilavımı söylerdim. Öğlen yemeğinden sonra cok cok cok az gainer alırdım şekersiz. Ara oğünde portakal veya elma. Akşam yemeğini dışarıdan söylerdim. Genelde tavuk şiş ve pilavdı. 
gece 3-4 arası badem ve ceviz yine :) sabah 9 da işten cıkıp eve giderdim. Eve gider gitmez 1 ölçek protein tozu alıp yatardım :) 

spor öncesi bcaa ve glutamin kullandım  

kür içi b12 kompleks, zinco, supradyn, nac600 ve deca kullanırken cabaser kullandım. 
Österojenim biraz yükseldi ama Arimidex’i 24 haftalık kür içerisinde yalnız ilk 2 hafta kullandım. Jinekomasti sorunu hiç olmadı bende. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Redible    19

Hocam 5 ay mı küre girdiniz 10 hafta mı? Gelişiminiz çok iyi bu arada

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
RasimKadirr    47
Redible, 12 dakika önce yazdı:

Hocam 5 ay mı küre girdiniz 10 hafta mı? Gelişiminiz çok iyi bu arada

5 ay. 24 hafta yani. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

teşşekürler helal olsun felaket dolmuşsun beslenmen yanlış anlama o kadar iyi değil daha iyi olsa bu gorunumunden çok daha iyi olabilirdin ama helal olsun şuan ki formun da harika

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    447
RasimKadirr, 15 dakika önce yazdı:

5 ay. 24 hafta yani. 

Matematiğine hayran kaldım 😂

• Vayyyy!! 1
  • ahahaha 7

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
RasimKadirr    47
wolferen1903, 10.01.2020 - 22:00 yazdı:

teşşekürler helal olsun felaket dolmuşsun beslenmen yanlış anlama o kadar iyi değil daha iyi olsa bu gorunumunden çok daha iyi olabilirdin ama helal olsun şuan ki formun da harika

Evet onun farkındayım ama iş yüzünden pekte yapabileceğim bir şey yoktu. Turizm acentasında çalışıyorum iş yeri öyle bir yerdeki etrafımızda yemek alabileceğimiz sadece 2 yer var onlarda kebabçı veya dönerciydi :) 

Ferhat82, 10.01.2020 - 22:02 yazdı:

Matematiğine hayran kaldım 😂

Karıştı şu anda 😂 6 ay 24 hafta 😂

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.