Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

heavyweight35

Ham madde olarak bcaa arginin kullanımı hakkında

Önerilen İletiler

Merhaba arkadaşlar salondan bir eleman n11 den ham madde olarak bcaa glutamin ve arjinin sipariş ettiğini söyledi. Fiyatlar baya uygun yarım kilolukları filan mevcut. Sorularda sporcuların kullandığı ham madde ile aynı demişler çin menşeisi bulunmakta. https://urun.n11.com/amino-asitler/l-arginine-arjinin-saf-120gr250gr500gr-P365279357 Hiç böyle alıp kullanan oldu mu?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

metinav    4.478
heavyweight35, Bir saat önce yazdı:

Merhaba arkadaşlar salondan bir eleman n11 den ham madde olarak bcaa glutamin ve arjinin sipariş ettiğini söyledi. Fiyatlar baya uygun yarım kilolukları filan mevcut. Sorularda sporcuların kullandığı ham madde ile aynı demişler çin menşeisi bulunmakta. https://urun.n11.com/amino-asitler/l-arginine-arjinin-saf-120gr250gr500gr-P365279357 Hiç böyle alıp kullanan oldu mu?

Suplement firmaları da hammaddeyi çoğunlukla çinden toptan fiyatına alıyorlar ve ambalajlayıp ruhsatlı bir şekilde satıyorlar.Değişen bir şey yok sadece hammadde kalitesi önemli.Bu firmalardan da güvenilerek alınabilir.Toptan fiyatına perakende satmaları fiyatta avantaj sağlıyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hasan3542, 56 dakika önce yazdı:

fiyat açısından o kadarda avantajlı değil aslında ayrıca çin hammadde ve ambalajsız 

Bcaa ve glutaminde çok oynuyor hocam markalı ürünlere göre bence. Supplement fiyatları biliyorsunuz uçtu gitti boşa fazladan vergi biniyor ürünlere.

metinav, Bir saat önce yazdı:

Suplement firmaları da hammaddeyi çoğunlukla çinden toptan fiyatına alıyorlar ve ambalajlayıp ruhsatlı bir şekilde satıyorlar.Değişen bir şey yok sadece hammadde kalitesi önemli.Bu firmalardan da güvenilerek alınabilir.Toptan fiyatına perakende satmaları fiyatta avantaj sağlıyor.

Adam da soru cevap kısmında hepsi çin malzemesi kullanıyor demiş onu sonra okudum n11 sağlam site ama bunun içeriğini tam bilmek zor gibi. Ham madde kalitesini sorgutabiliyor muyuz 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Laboratuvar sonucu varsa görmek isterim.Bcaa glutamin ve arjinin ürünlerinizi gördüm. Ama hak verirsiniz ki kutulu ambalajlı ürün değil içeriğini bilemiyoruz eğer onun kanıtı sonucu varsa almayı planlıyoruz. 
akcankimya Merhaba. Turkiyede bunlarin analizlerini rutinde maalesef yaptiramiyoruz zira pahali analizler, hicbir firma bu analize giremiyor, markalar bile. ama sunu soyleyebilirim, turkiyede satilan tum hammaddeler gumrukten gecmeden once kontrolden geciyor, dolayisiyla olmayan bir urunu varmis gibi sokmanin imkani yok, ancak turkiyeye girdikten sonra hile hurda olabiliyor, acik konusmak gerekirse onunda garantisi yok, millet ornek veriyorum bir tane saglam mal yapip analizletiyor paraya kiyip, sonra o sonucla nisastali bcaa satmaya devam ediyor. O yuzden en garanti metot guvenilir insanlardan ticaret.. Bizde guven konusunda kendi capimizda birseyler ispatladik, ispatlamaya da devam ediyoruz. karar sizin. iyi calismalar.

Böyle demiş fiyatlarda çok rahat 2 katı piyasada. O derece uygun denesem mi ne dersiniz :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
cansnen58    7

Ben bigjoyun aromasız bcaa sını kullanıyordum uzun süre denemek için sipariş ettim 500gr şeklinde tat olarak hiç bi fark yok ikisininde rezalet tadı var ve aynı aklıma takılan tek şey hammade kalitesi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
cansnen58, 14 dakika önce yazdı:

Ben bigjoyun aromasız bcaa sını kullanıyordum uzun süre denemek için sipariş ettim 500gr şeklinde tat olarak hiç bi fark yok ikisininde rezalet tadı var ve aynı aklıma takılan tek şey hammade kalitesi

Dediğine göre hepsi çin menşeiliymiş burdaki bir arkadaşta diyordu onu. Ama alıp kullanmadan öğrenmek zor galiba kaliteyi. Arjinin ve bcaa sipariş ettim 150 gram deneyeceğim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    447
heavyweight35, 3 dakika önce yazdı:

Dediğine göre hepsi çin menşeiliymiş burdaki bir arkadaşta diyordu onu. Ama alıp kullanmadan öğrenmek zor galiba kaliteyi. Arjinin ve bcaa sipariş ettim 150 gram deneyeceğim

Nutrade arjinin alman ham madde oneririm güzel ürün 

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hasan3542    66
Ferhat82, Şimdi yazdı:

Nutrade'in kyowa patentli hammadde efsanedir gerisi idare eder

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hasan3542    66
Equipoise, Şimdi yazdı:

Burda önemli olan hammaddenin neyden elde edildiğidir. Kalitesini bu belirler

Equipoise, Şimdi yazdı:

Burda önemli olan hammaddenin neyden elde edildiğidir. Kalitesini bu belirler

Hocam ördek tüyü , insan saçı ve fermente ürünler oluyor bildiğim kadarı ile

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82, 2 saat önce yazdı:

Attığım linkteki ondan mı yoksa o başka markanın satıcının ürünü mü?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.478
heavyweight35, 22 saat önce yazdı:

Adam da soru cevap kısmında hepsi çin malzemesi kullanıyor demiş onu sonra okudum n11 sağlam site ama bunun içeriğini tam bilmek zor gibi. Ham madde kalitesini sorgutabiliyor muyuz

Bazı arkadaşların bilgisi yokken fikri var birilerinin beyinlerine doldurduğu düşüncelerden dolayı.Dünyanın fabrikası çin ve hindistandır.Özellikle ilaç ve gıda hammaddeleri çinden ve hindistandan dünyaya ithal ediliyor.Firmalar işçiliğin ucuz olması ve devletin verdiği yüksek karlı teşviklerden dolayı üretim tesislerini yıllar önce çine hindistana taşıdılar.Dolayısıyla üretim standardı abd-eu standardında yapılmakta.İlaç şirketleri hammaddeyi çinden ve hindistandan alıyorlar.Çok nadir bazı maddeler almanya isviçre gibi ülkelerden alınıyor.Fiyat farkı çok fazla kalite ise aynı seviyede karşılıyor.Çinde paraya göre kalitede üretim yapılıyor.İlaç ayarında bir hammaddeyse %98 üstü saflığa sahip olmak zorundadır yoksa ilaç üretiminde ruhsat alamaz.Çin deyip küçümsemeyi bırakıp paraya göre üretim yapıldığını farkedin arkadaşlar.

Satış yapan siteyi arayıp ithal ettikleri hammaddenin belgelerini görebilirsiniz kalite ve orjinallik açısından güven verecektir.İçerik oranı ve üreten firmanın pharma firması olup olmadığını sorgulayabilirsiniz.Ama malum yerli üreticilerde buralardan alıp suplement haline dönüştürüyorlar.Hileli üretim yapılıp yapılmadığının bilgisi yok.Güvenip alıyor insanlar lab. testi yaptırıp da kalite ve saflığı analiz edilmiş değil.Bu fiyatlara alınan bir şeyin çok da fazla inciğini boncuğunu sormak da ne derece mantıklıdır orası da muamma...

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.478
heavyweight35, 21 saat önce yazdı:
Laboratuvar sonucu varsa görmek isterim.Bcaa glutamin ve arjinin ürünlerinizi gördüm. Ama hak verirsiniz ki kutulu ambalajlı ürün değil içeriğini bilemiyoruz eğer onun kanıtı sonucu varsa almayı planlıyoruz. 
akcankimya Merhaba. Turkiyede bunlarin analizlerini rutinde maalesef yaptiramiyoruz zira pahali analizler, hicbir firma bu analize giremiyor, markalar bile. ama sunu soyleyebilirim, turkiyede satilan tum hammaddeler gumrukten gecmeden once kontrolden geciyor, dolayisiyla olmayan bir urunu varmis gibi sokmanin imkani yok, ancak turkiyeye girdikten sonra hile hurda olabiliyor, acik konusmak gerekirse onunda garantisi yok, millet ornek veriyorum bir tane saglam mal yapip analizletiyor paraya kiyip, sonra o sonucla nisastali bcaa satmaya devam ediyor. O yuzden en garanti metot guvenilir insanlardan ticaret.. Bizde guven konusunda kendi capimizda birseyler ispatladik, ispatlamaya da devam ediyoruz. karar sizin. iyi calismalar.

Böyle demiş fiyatlarda çok rahat 2 katı piyasada. O derece uygun denesem mi ne dersiniz :)

Çok doğru cevaplamış firma...İthal edilen hammaddelerin beraberinde irsaliyesi ve analiz raporları geliyor.Firma ana ithalatçıysa analiz raporunu ve dolayısıyla saflığını görebilirsiniz.Fakat dediği gibi hammaddeyi aldıktan sonra içine pirinç unu talk gibi şeyler karıştırıp saflığını azaltıp miktarını arttırabilir.%98 saflıktaki hammadde olur %60 :) Ondan sonra içersin içersin fayda etmez.Aynı oyunu ilaç fabrikaları da oynuyor.Bozuk bayat ilaçları alıp kırıp tekrar koruyucu ekleyip hapa dönüştürüyorlar.Sonra bu antibiyotik işe yaramıyor bu anapolon çalışmıyor demeler başlar :) Ülkede bu akp sayesinde denetim diye bir şey yok.Parayı veren yandaşlık yapan hile hurda yapsa da hesap soran ve gören yok...Dürüstlükleri lafta sadece.Ben 5 yıl önce bu dümeleri sağlık ve tarim bakanlığına yazıp gönderdim adamlar umursamadı bile...Piyasa da pregnyl yoktu 3 yıl önce defalarca yazışmalar yaptım cimerden bimerden vatandaşı muhtaç ediyorsunuz diye...Valilik üzerinden geri dönüş yapıldı hesapta, ama çözüme ulaşan bir şey olmadı...20 tl ye alınan pregnyl yerine 50 tl eşdeğeri choriomonu millete gazladılar.Vatandaşına kazık atan bir zihniyetten ne beklersen artık.

• Beğen 4
  • Vayyyy!! 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    447
metinav, 27 dakika önce yazdı:

Çok doğru cevaplamış firma...İthal edilen hammaddelerin beraberinde irsaliyesi ve analiz raporları geliyor.Firma ana ithalatçıysa analiz raporunu ve dolayısıyla saflığını görebilirsiniz.Fakat dediği gibi hammaddeyi aldıktan sonra içine pirinç unu talk gibi şeyler karıştırıp saflığını azaltıp miktarını arttırabilir.%98 saflıktaki hammadde olur %60 :) Ondan sonra içersin içersin fayda etmez.Aynı oyunu ilaç fabrikaları da oynuyor.Bozuk bayat ilaçları alıp kırıp tekrar koruyucu ekleyip hapa dönüştürüyorlar.Sonra bu antibiyotik işe yaramıyor bu anapolon çalışmıyor demeler başlar :) Ülkede bu akp sayesinde denetim diye bir şey yok.Parayı veren yandaşlık yapan hile hurda yapsa da hesap soran ve gören yok...Dürüstlükleri lafta sadece.Ben 5 yıl önce bu dümeleri sağlık ve tarim bakanlığına yazıp gönderdim adamlar umursamadı bile...Piyasa da pregnyl yoktu 3 yıl önce defalarca yazışmalar yaptım cimerden bimerden vatandaşı muhtaç ediyorsunuz diye...Valilik üzerinden geri dönüş yapıldı hesapta, ama çözüme ulaşan bir şey olmadı...20 tl ye alınan pregnyl yerine 50 tl eşdeğeri choriomonu millete gazladılar.Vatandaşına kazık atan bir zihniyetten ne beklersen artık.

Abi bu yoruma 1 beğeni yetmez 10 yapılsa 10 like atardım . 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav, 2 saat önce yazdı:

Doğru söylüyorsun uzun uzun yazmışsın baya okudum teşekkürler bilgi için 

agfitness, 2 saat önce yazdı:

Çin'den gelen pahalı (premium) ürünler dışında ne kadar ucuz ürün varsa yarardan çok zarar getirdiği bence yadsınamaz gerçek. Kan değerlerini alt üst edebiliyor, karaciğerde toksik etki oluşturması bunun en büyük sebeplerinden ayrıca böbrekleri çok şekilde yoruyor. Ayrıca bazı ürünler bacak, omuz veya sırt kısmında kılcal damarlanmalar ve damar bozukluklarına yol açabiliyor. Bu milleti anlamıyorum telefon alırken iphonedan şaşmam, araba alırken almandan şaşmam vs diyen insanlar her gün bu forumda ne üdüğü belirsiz supplementlerin ve anaboliklerin görüşlerini soruyor. Yahu paran yoksa alma ya da çöpe para verip sağlığını bozacağına 3-5 yumurta, peynir ne bileyim al pirinç, makarna, patates vs al ye daha kârlısınız. Ama yok dinlemeyin bizleri alın kullanın pişmanlığınıza doymayın gençler, bilindik marka ve kaynaklar varken.

Sağlıklı sporlar...

Dostum ayda yılda bir konu açıyorum onda da böyle sert tavır olmazsa sevinirim. Ha dediklerine hak veriyorum ama mevzu parası değildi eğer ham maddesi iyiyse neden vergisi çartı çartu fazladan gider yapalım hem herkes faydalansın istedim amacım buydu. Birde diğer saydığın gıdaların da artık orjinalliği kalmadı yumurta tavuk desen neler dönüyor sende bende biliyoruz. Bazı şeylerde bu kadar sert olmak yerine yukarıdaki arkadaş gibi açıklama yapsan bilgilenmiş olurduk

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
agfitness, 2 saat önce yazdı:

Çin'den gelen pahalı (premium) ürünler dışında ne kadar ucuz ürün varsa yarardan çok zarar getirdiği bence yadsınamaz gerçek. Kan değerlerini alt üst edebiliyor, karaciğerde toksik etki oluşturması bunun en büyük sebeplerinden ayrıca böbrekleri çok şekilde yoruyor. Ayrıca bazı ürünler bacak, omuz veya sırt kısmında kılcal damarlanmalar ve damar bozukluklarına yol açabiliyor. Bu milleti anlamıyorum telefon alırken iphonedan şaşmam, araba alırken almandan şaşmam vs diyen insanlar her gün bu forumda ne üdüğü belirsiz supplementlerin ve anaboliklerin görüşlerini soruyor. Yahu paran yoksa alma ya da çöpe para verip sağlığını bozacağına 3-5 yumurta, peynir ne bileyim al pirinç, makarna, patates vs al ye daha kârlısınız. Ama yok dinlemeyin bizleri alın kullanın pişmanlığınıza doymayın gençler, bilindik marka ve kaynaklar varken.

Sağlıklı sporlar...

Birde sanırım Türkiye de yaşamıyorsunuz Romanya yazıyor konum kısmında eğer doğru ise maalesef hak veremiyorum. çünkü Türkiye'mde dönen şeyleri yurt dışındakiler pek bilmiyor. Bilindik marka ve kaynakların gerçekten paketlenirken yada işlem görürken değişmediğinden de emin olabileceğimizi düşünmüyorum bu benim şahsi fikrim. Ki yukarı da @metinav ' ın dedikleri anlattıkları yaşanan ve yaşanabilen şeyler maalesef. O marka takıntısını şahsi olarak üstüme almıyorum almam da zaten böyle saçma şeylere takılmam.Bu spor tamam pahalı bir spor olabilir ama en uygun protein kaynakları daha kaliteli karbonhidrat vs şeyleri araştırmamız gerekiyor her daim. Asgari ücret ortada.Hobi olarak yapan adamlara öğrencilere araştırma yapıp soranlara bu tavrınız çok sert.İnternette çok bir kaynak göremedim.@metinav hocam o dediğiniz belgeleri bilmem de firmanın sitesinde sertifikalar var pek inceleme fırsatım olmadı.  Bilmediğiniz ürünlerin kullanılmasına bende sıcak bakmıyorum sırf yorumun ters geldi diye yazıyorum. Bilindik markalarda bu ham maddeleri kullanıyorsa fuzuli onlara para kaptırmak fazladan devletin üstüne koyduğu vergiden dolayı çok para ödemek de işime gelmiyor açıkçası katkı maddeli ürüne.Onların da testlerine dair bir şey bulamadım ha varsa bile dediğim gibi kutulanırken yada işlem görürken onlara da ekstra şeyler katılıyor olabilir.Birde tavuk yumurta peynir filan demişsin üst mesajlarda belirttim onlara neler yapıldığını anlatmayayım canım ülkemde. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
agfitness, 13.01.2020 - 12:01 yazdı:

Evet Romanya'da yaşıyorum ama Türkiye'de doğdum büyüdüm uzun yıllar da yaşadım. Neyin nasıl döndüğünü çok iyi biliyorum emin ol. Pahalı ürünün sahtesi yok gibi bir söylemim olmadı taraflı okumuş ya da anlamışsın. Ki bu dalda 2008den beri kendimi geliştirmiş, lisanslı ve tecrübeleri olan bir insanım. Bir çoğunuz okul bahçesinde top oynarken biz salonda dönemin üstadlarıyla tavuk pilavımızı kaşıklayıp eski şangır şungur vıdalı bar ve plakalarla ağırlık çalışıyorduk. Türkiye'nin ilk merdivenaltı Nitrofull markasını bilip kullanmış tayfanın jenerasyonuyuz. O yüzden karşındaki kişi hakkında bilgi sahibi olmadan bu düzeyli yorum yapman trajikomik.

Sağlıklı sporlar...

Ben şahsınızı eleştirmedim zaten büyük firmalarında öyle hile yapabilir yorumum sizin yazınızdan ötürü değil kendi ddüşüncemdi ama kaliteli markalar dediğiniz için söylemeden geçmedim. Vücut geliştirme sporunda eski değilim ama sandığınız kadar bilgisiz yada küçükte değilim 14 15 yıl dövüş sporu yapmış lisanslı bir sporcuyum. Yanımda vücut geliştirmenin çok yaygın olmadığı dönemlerde kimyasalların a sını b sini çok iyi bilen bu spırun hakkını tam veren abilerimizde vardı. Biz onlardan gördük beslenmeyi antreman yapmayı.nişastalı ürün zamanında bende vardım o yüzden emin olabilirsin aynı jenerasyondayız. Benim Türkiye şartlarını bilmiyor olabilirsin dediğim kısım spor bilgin değildi zaten. Türkiye  dışında yaşayanlar ülkeyi her türlü refah düzeyi ekonomi yönünden yüksek görüyor yaşamadıkları için. O saydığını yiyebileceğimiz gıdaların içindeki antibiyotik ve diğer katkı maddelerinden hormonlardan haberin vardır o zaman

tarihinde heavyweight35 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
agfitness, 13.01.2020 - 12:01 yazdı:

Evet Romanya'da yaşıyorum ama Türkiye'de doğdum büyüdüm uzun yıllar da yaşadım. Neyin nasıl döndüğünü çok iyi biliyorum emin ol. Pahalı ürünün sahtesi yok gibi bir söylemim olmadı taraflı okumuş ya da anlamışsın. Ki bu dalda 2008den beri kendimi geliştirmiş, lisanslı ve tecrübeleri olan bir insanım. Bir çoğunuz okul bahçesinde top oynarken biz salonda dönemin üstadlarıyla tavuk pilavımızı kaşıklayıp eski şangır şungur vıdalı bar ve plakalarla ağırlık çalışıyorduk. Türkiye'nin ilk merdivenaltı Nitrofull markasını bilip kullanmış tayfanın jenerasyonuyuz. O yüzden karşındaki kişi hakkında bilgi sahibi olmadan bu düzeyli yorum yapman trajikomik.

Sağlıklı sporlar...

Şimdi eski mesajımı da tekrar okudum acaba şahsi olarak sana bir göndermem mi oldu diye bakıyorum yok. Aynı senin "Bu milleti anlamıyorum telefon alırken iphonedan şaşmam, araba alırken almandan şaşmam vs diyen insanlar her gün bu forumda ne üdüğü belirsiz supplementlerin ve anaboliklerin görüşlerini soruyor. Yahu paran yoksa alma ya da çöpe para verip sağlığını bozacağına 3-5 yumurta, peynir ne bileyim al pirinç, makarna, patates vs al ye daha kârlısınız. Ama yok dinlemeyin bizleri alın kullanın pişmanlığınıza doymayın gençler, bilindik marka ve kaynaklar varken." Bunu dediğin gibi yazmışım genel olarak. Sen bana tutmuş olayı şahsına bir şey demişim gibi yorumlamışsın :). Ha sen bunu karşıdakini tanımadan bilgi sahibi olmadan eleştirme olarak algılıyorsan sende beni tanımadan ilk mesajlarında boşa sallamışsın dostum

Benim eleştirdiğim nokta şuydu."Ama yok dinlemeyin bizleri alın kullanın pişmanlığınıza doymayın gençler, bilindik marka ve kaynaklar varken."

ben diyorum ki altını bak çiziyorum bu bilindik marka ve kaynakları söylediğin için bunlarında hile yapmayacağını nasıl bilelim nasıl güvenelim senin buna yorum yapmanı bekliyordum ben. O yüzden çok şahsi algılama söylediklerimi

tarihinde heavyweight35 tarafından düzenlendi
Alıntılar lazımdı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
agfitness, 51 dakika önce yazdı:

O zaman anlaştığımıza göre sorun yok, aynı jenerasyonda olduğumuza ve senin de lisanslı sporcu olmana ayrıca sevindim. 

Sağlıklı sporlar...

Anlaşmayacak bir durum yok bence yanlış anladık birbirimizi ama sorun yok dediğin gibi. 

Bol şans 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
blader06    14

en son bcaa üzerinde yaptığım araştırmada piyasada bulunan bi çok markanın fermente olmayıp ucuz hammadde şirketlerinin insan saç kılı ördek tüyü hayvan derisi gibi kaynaklardan elde edildiğini ögrendim hani fermente olandada pek iyi denecek bir yanı yok mısırdan elde ediliyor genelde gdo lu ürünler.Saf bcaa nın neden tadının leş gibi oldugunu suya neden o kadar zor karıştığınıda anlamış olduk.proteinlerdeki soya muhabbetinden sonra ben 3-4 yıldır eksiksiz supplement kullanıcısı olarak sadece arjinin ve creatine kadar azalttım ürünleri.En son bakanlık denetimlerindede ülke geneli gıdalarda at eti domuz eti zeytin ve tere  yağlarının içinde bitkisel yağlar havalarda uçuşuyor.Gıda teröristliği global bir meseledir elinizden geldiği kadar işlenmemiş gıdalar ve bilindik büyük markalardan alış veriş yapın.Hem kesenizden hem sağlığınızdan olmayın.bcaalar aminoasitler yani genel protein neredeyse her gıdanın içinde mevcut ama az ama çok yabancı kaynaklarda gıdaların databasesi var detaylarla mevcut.Biz yıllarca boş paralar harcadık siz harcamayın 1 ögün fazla yiyeceksiniz bu kadar basit

tarihinde blader06 tarafından düzenlendi
  • Vayyyy!! 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
blader06, 10 saat önce yazdı:

en son bcaa üzerinde yaptığım araştırmada piyasada bulunan bi çok markanın fermente olmayıp ucuz hammadde şirketlerinin insan saç kılı ördek tüyü hayvan derisi gibi kaynaklardan elde edildiğini ögrendim hani fermente olandada pek iyi denecek bir yanı yok mısırdan elde ediliyor genelde gdo lu ürünler.Saf bcaa nın neden tadının leş gibi oldugunu suya neden o kadar zor karıştığınıda anlamış olduk.proteinlerdeki soya muhabbetinden sonra ben 3-4 yıldır eksiksiz supplement kullanıcısı olarak sadece arjinin ve creatine kadar azalttım ürünleri.En son bakanlık denetimlerindede ülke geneli gıdalarda at eti domuz eti zeytin ve tere  yağlarının içinde bitkisel yağlar havalarda uçuşuyor.Gıda teröristliği global bir meseledir elinizden geldiği kadar işlenmemiş gıdalar ve bilindik büyük markalardan alış veriş yapın.Hem kesenizden hem sağlığınızdan olmayın.bcaalar aminoasitler yani genel protein neredeyse her gıdanın içinde mevcut ama az ama çok yabancı kaynaklarda gıdaların databasesi var detaylarla mevcut.Biz yıllarca boş paralar harcadık siz harcamayın 1 ögün fazla yiyeceksiniz bu kadar basit

Bcaa harici çoğu suplementi kullanmışlığım var. Ama ham madde konusunda çok bilgi sahibi değilim. Ama bu dediğiniz içerikler için kaynak varsa okumak isterim araştırma amaçlı. Gayem başta da dediğim gibi eğer kutulanmış ürünlerde bu aynı kalitede aynı ham madde ise neden daha fazla ödeyip ekstra para ödeyelim yanlış mıyım?  Arjininn ve diğer amino asitler için gıdalar belki az da olsa karşılar ama et yiyemiyoruz düzenli olarak fiyatlar mağlum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: zatenyorgunum
      Türkiye de laxogenin nerede bulabilirim 
      n11 üzerinden satılıyor ama pahalı geldi
    • Yazan: celil00009
      Merhabalar ilk kürüm olcak biraz deneyimliyim ama enjeksiyon vb.konularda-12haftalık
      Testo prop 400-deca 400 clen+winstrol+fragment (deca femur kemiğim kırık kaynamasına yardımcı olsun diye)
      Proviron ve cabaser i ne kadar kullanmamı önerirsiniz veya ilk kür için bu testo dozu uygunmudur, 
      Küre, tren ace var o eklenir mi?
      Birde kürün 8.haftası ameliyat olabilirim tekrar normale dönmem 15gün sürecek. Doktor birşey demedi sigara kes dedi ama ama ilaçları bu 15günde ne kadar kullancam ki sorun yaşamıyım, dikkate alıp güzel info verenlere şimdiden teşekkürler
    • Yazan: d3lici
      Arkadaşlar selamlar;
      Testosteron E 600
      Boldenon       600  Kürümün 7. haftasındayım küre tren eklemeyi düşünüyorum fakat esteri hakkında kararsızım, hangisini tercih etmeliyim ? hangisi yan etki bazında daha hafiftir ? 

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.