Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

MajesteBVB

Turinabol kullananlar ltf

Önerilen İletiler

MajesteBVB    58

Selamlar,

Forumda araştırdım ama detaylı bir fikir alış verişi ve bilgi göremedim bu ürün hakkında , eğer aranızda kullananlar var ise yardımcı olabilir mi ? 

Genelde dianabol kullanımına yönlendirilmiş insanlar fakat ben nedende bir türlü o ilaca ısınamadım :)  

Sormak istediğim sorular şu şekilde ;

1: Kick start için gerekli gücü veriyor mu ? ( Dianabol ve Anopolon gibi)

2: Kas kütlesi inşa etmede ne kadar yardımcı oluyor ?

3: Dianabol gibi hemen ilk haftalarda spor yaparken gerekli motivasyonu sağlıyor mu ?

4: Günde kaç mg kullanımı doğru olacaktır ?

Hocalarımdan ve kullanan arkadaşlardan yardımcı olmalarını rica ediyorum , teşekkürler.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

cavalera    93

Devam eden kurumde ilk 4 hafta gunluk 40 mg olarak kullandim.

1 - Diger ikisini kullanmadigim icin kiyaslama yapamiyacagim ama guc artisi bende oldu

2 - Kisa sure kullandigim icin (4 hafta) pek anlayamadim.

3 - Spor bende yasam tarzi oldugu icin motivasyon zaten her zaman mevcut, belki Turinabolda destek vermistir.

4 - Ben siparis verirken 1 kutu siparis verdigim icin 4 hafta 40mg/gun kullandim. Ilerideki kurlerde kullanirsam 50-60mg/gun kullanirim.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MajesteBVB    58
cavalera, 5 dakika önce yazdı:

Devam eden kurumde ilk 4 hafta gunluk 40 mg olarak kullandim.

1 - Diger ikisini kullanmadigim icin kiyaslama yapamiyacagim ama guc artisi bende oldu

2 - Kisa sure kullandigim icin (4 hafta) pek anlayamadim.

3 - Spor bende yasam tarzi oldugu icin motivasyon zaten her zaman mevcut, belki Turinabolda destek vermistir.

4 - Ben siparis verirken 1 kutu siparis verdigim icin 4 hafta 40mg/gun kullandim. Ilerideki kurlerde kullanirsam 50-60mg/gun kullanirim.

Güç artışını ne kadar bir sürede hissetmeye başladın ve bu güç artışı sayesinde ant. yaparken daha ağır kilolarla çalışmana yardımcı oldu mu ?

Diğer cevaplar için ayrıca teşekkür ederim.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
cavalera    93

Ilk haftadan itibaren biraz guc artisi oldu bende, antrenmanlarda kilolar yavas yavas artmaya basladi bu donemde.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Equipoise    332

Çok hafif bir damarlanmada artış ve güç artışı hissetmiştim. 7. Günden sonra hissetmeye başlarsın ortalama

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kenjirro59    49

Doz önemli düşük dozlarda oral ürünlerden pek etki alamassın. minimum 50 60 ile başlayıp piramit ile arttırarak ilerlemen gerek, o zaman kayda değer bir ilerleme alırsın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MajesteBVB    58
kenjirro59, 25 dakika önce yazdı:

Doz önemli düşük dozlarda oral ürünlerden pek etki alamassın. minimum 50 60 ile başlayıp piramit ile arttırarak ilerlemen gerek, o zaman kayda değer bir ilerleme alırsın.

Max kaç mg ye kadar yükleme yapıyoruz ? 100 mg ideal mi ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
oppomer    10

bende elimde kaldığı için kurun son 4 haftasında kullanacağım turinabolu (ilk 5 hafta da danabol kullanacağım)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kenjirro59    49
MajesteBVB, 08.01.2020 - 19:24 yazdı:

Max kaç mg ye kadar yükleme yapıyoruz ? 100 mg ideal mi ?

100 110 civarları idealdir. Ancak bu tarz oralları güçlü anabolikler ile desteklediğin zaman uçuyosun. Tren, boldenon ve turinabolun olduğu güzel dozajlı bir kür inanması güç form getirebiliyor. En azından ben kendi üstümde tecrübe ettim hayatımın en iyi formunu bu 3 lü ile tuttum diyebilirim. Tabiki en önemlisi tren.. Özellikle bentexin trenleri muhteşemin ötesinde bir ürün. Bu yaz amerika maceram olursa mutlaka alınacaklar listemde ilk sırada :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    447
kenjirro59, 4 dakika önce yazdı:

100 110 civarları idealdir. Ancak bu tarz oralları güçlü anabolikler ile desteklediğin zaman uçuyosun. Tren, boldenon ve turinabolun olduğu güzel dozajlı bir kür inanması güç form getirebiliyor. En azından ben kendi üstümde tecrübe ettim hayatımın en iyi formunu bu 3 lü ile tuttum diyebilirim. Tabiki en önemlisi tren.. Özellikle bentexin trenleri muhteşemin ötesinde bir ürün. Bu yaz amerika maceram olursa mutlaka alınacaklar listemde ilk sırada :)

Testosuz mu kullandın acaba bu kombini

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.478
MajesteBVB, 08.01.2020 - 07:53 yazdı:

Selamlar,

Forumda araştırdım ama detaylı bir fikir alış verişi ve bilgi göremedim bu ürün hakkında , eğer aranızda kullananlar var ise yardımcı olabilir mi ? 

Genelde dianabol kullanımına yönlendirilmiş insanlar fakat ben nedende bir türlü o ilaca ısınamadım :)  

Sormak istediğim sorular şu şekilde ;

1: Kick start için gerekli gücü veriyor mu ? ( Dianabol ve Anopolon gibi)

2: Kas kütlesi inşa etmede ne kadar yardımcı oluyor ?

3: Dianabol gibi hemen ilk haftalarda spor yaparken gerekli motivasyonu sağlıyor mu ?

4: Günde kaç mg kullanımı doğru olacaktır ?

Hocalarımdan ve kullanan arkadaşlardan yardımcı olmalarını rica ediyorum , teşekkürler.

Turinabolü, dianabolün zayıflatılmış bir versiyonu şeklinde düşünebilirsin.Aynı hızda etkilemez daha zayıftır, daha yüksek doz ve daha uzun süre kullanman gerekir.Maliyet hesabı yaptığında gereksiz ve pahalı olduğunu göreceksin.Definasyon kürlerinde anavar, bulk kürlerinde anapolon-dianabol öneririm kickstart olarak...

Kick starta gerek olduğunu düşünmüyorum şahsen.Motivasyon için kullanılacaksa efedrin-preworkout daha fazla motive eder.Aldırdığı kilo ve güç artışı kalıcı olmayıp görüntüden ibaret.Hormonları östrojen lehine bozması da cabası...

Aklına girdiyse bir defa, kullanıp test et :)

Turinabol günde 50-60 mg kullanabilirsin.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MajesteBVB    58
metinav, 1 saat önce yazdı:

Turinabolü, dianabolün zayıflatılmış bir versiyonu şeklinde düşünebilirsin.Aynı hızda etkilemez daha zayıftır, daha yüksek doz ve daha uzun süre kullanman gerekir.Maliyet hesabı yaptığında gereksiz ve pahalı olduğunu göreceksin.Definasyon kürlerinde anavar, bulk kürlerinde anapolon-dianabol öneririm kickstart olarak...

Kick starta gerek olduğunu düşünmüyorum şahsen.Motivasyon için kullanılacaksa efedrin-preworkout daha fazla motive eder.Aldırdığı kilo ve güç artışı kalıcı olmayıp görüntüden ibaret.Hormonları östrojen lehine bozması da cabası...

1 gr bile olsa kas kazanımı yapmaz mı , hepsi mi su :) bu arada fikirler için teşekkürler 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emmioğlu    9
metinav, 3 saat önce yazdı:

Hocam salt testo enat. (Only testo) mı daha mantıklı yoksa testo enat+danabol yahut testo ebat/turinabol mu?

Bana biraz anlatır mısınız?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.478
MajesteBVB, Bir saat önce yazdı:

1 gr bile olsa kas kazanımı yapmaz mı , hepsi mi su :) bu arada fikirler için teşekkürler 

Genetiğine beslenmene ve dinlenmene bağlı.Tüm steroidler için durum aynı, sadece turinabol için değil... :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.478
Emmioğlu, Bir saat önce yazdı:

Hocam salt testo enat. (Only testo) mı daha mantıklı yoksa testo enat+danabol yahut testo ebat/turinabol mu?

Bana biraz anlatır mısınız?

Hepsi mantıklı :)

Senin ihtiyacına göre kullanıp kullanmamak mümkün.

Zayıf sıska çöp gibi güçsüz biriysen testo enantatın yanına ek danabol-anapolon-turanabol kullanman faydana olur.

Şişman çabuk kilo alan su tutan bir bünyeye sahipsen testo enantatın yanına bu extralar iyice balon yapar.Tansiyon östrojen patlaması libido düşmesi gibi durumlar olur-olabilir...

Mesele uzun vadede beslenme antrenman ve dinlenme üçlüsüne ağırlık vermekte.Steroidler, bunlar gerektiği gibi olmazsa mucize yaratmaz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kenjirro59    49
Ferhat82, 10 saat önce yazdı:

Testosuz mu kullandın acaba bu kombini

Tabiki hayır :) Testo her kürde istisnasız olduğu için yazma gereği duymadım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Nisay67    40
metinav, 11.01.2020 - 15:43 yazdı:

Gene ne güzel anlatmış kurban olduğum. Abi 500 testo 400 boldenon Bulk kurumun ilk haftası bitti. Gunluk 30 mg turinabolle basladim bu hafta 40 a cikacagım. Fakat turinabolu kesip dianabole dönme niyetim var. Vucudum cok kuru. Millet kurumaya hasret biz sulanmaya hasret. Sence turinabol ile lean bir sekilde ilerliyim mi? Yoksa dianabole mi doneyim. Yada gunde 30 turinabol 30 dianabol birlesik mi kullanayim acaip kararisizim. Zaten boldenon cok geç acilacak bir fikir veriver.

tarihinde Nisay67 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.478
Nisay67, 5 saat önce yazdı:

Gene ne güzel anlatmış kurban olduğum. Abi 500 testo 400 boldenon Bulk kurumun ilk haftası bitti. Gunluk 30 mg turinabolle basladim bu hafta 40 a cikacagım. Fakat turinabolu kesip dianabole dönme niyetim var. Vucudum cok kuru. Millet kurumaya hasret biz sulanmaya hasret. Sence turinabol ile lean bir sekilde ilerliyim mi? Yoksa dianabole mi doneyim. Yada gunde 30 turinabol 30 dianabol birlesik mi kullanayim acaip kararisizim. Zaten boldenon cok geç acilacak bir fikir veriver.

Birleşik kullanma, fakat birinden diğerine geçiş yapabilirsin.Toplamda oral tabletleri kullandığın süreye dikkat et yeterli.Boldenon kürlerinde genelde östrojen seviyesi aşağılara çekildiğinden, başlarda danabol kullanımı tam tersi etkiyle dengeleme sağlayabilir...

Hızlı motivasyon istiyorsan danabol daha etkili olur :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.