Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

eman2763

6. hafta test sonuçları elysian pharma

Önerilen İletiler

eman2763    5

D. C. P. Tan elysian pharma marka ilaç aldım 6. Hafta dayım. Boldenon testo danabol küründeyim. İlk 1 ay danabol kullanıp kestim sonuçlarım fotoğraftaki ler gibidir deneyimli abilerin yardımını bekliyorum ilaçlar çalışıyor mu değerler nasıl. 

20200106_134914.jpg

20200106_135840.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Equipoise    332

6. Haftada boldenon için pek yorum yapamam. Hormon testi de yok, dolayısıyla testosteron hakkında da yorum yapamıyorum. Danabol zaten çalışmıştır. Alt ast den belli 

Bu markayı ben de baya merak ediyordum. Testler net olsa daha iyi olabilirdi. Bir çok yarışmacı kullanıyor/satıyor sanırım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AhmetBalcı    131
eman2763, Bir saat önce yazdı:

@Loving  @AhmetBalcı  @Ferhat82 SİZLERİNde yorumu önemli ilaçlar çalışmışmı

Testo calismis mi bilemeyiz test yapilmamis

hormonlara baktirmalisin

dianab calismis muhtemelen ast alt tavan yapmis. 

boldenonu anlayamazsin tahlil ile ancak aclik yapar istah acar ve damarlanman olur fakat daha erken. 
tavsiyem hormon baktir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
eman2763    5
AhmetBalcı, 10 dakika önce yazdı:

Testo calismis mi bilemeyiz test yapilmamis

hormonlara baktirmalisin

dianab calismis muhtemelen ast alt tavan yapmis. 

boldenonu anlayamazsin tahlil ile ancak aclik yapar istah acar ve damarlanman olur fakat daha erken. 
tavsiyem hormon baktir

Hormon testi bu mu 15783202968981888606043.thumb.jpg.d8aec1d422947ba4b1e3659c4157dcea.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kutluuhan    46
eman2763, 34 dakika önce yazdı:

Hormon testi bu mu 15783202968981888606043.thumb.jpg.d8aec1d422947ba4b1e3659c4157dcea.jpg

Total testo ölçtür başkan bunlar t3 t4 tiroid testi tiroidler güzel çalışıyor sağlıklı 👌

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
eman2763    5
Equipoise, 4 saat önce yazdı:

6. Haftada boldenon için pek yorum yapamam. Hormon testi de yok, dolayısıyla testosteron hakkında da yorum yapamıyorum. Danabol zaten çalışmıştır. Alt ast den belli 

Bu markayı ben de baya merak ediyordum. Testler net olsa daha iyi olabilirdi. Bir çok yarışmacı kullanıyor/satıyor sanırım

İlk foto 70.3 kürden önce son 3 ü bugün antrenman sonrası çektim muhtemel kg 76

20191106_114708.jpg

IMG_20200106_200439_613.jpg

IMG_20200106_200446_388.jpg

IMG_20200106_200451_184.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Tunahankrc
      Merhaba arkadaşlar,
      6 aydır bişey kullanmıyorum şimdiye kadar sadece 1 kere;
      testosteron boldenon Sorularım :
      Kürü yaptım kürün sonunda falan prolaktin 3 çıkmıştı şimdi neden bu kadar yükselmiş olabilir? Kolesterol da aynı şekilde neden yükselmiş olabilir?  
    • Yazan: lisens07
      Herkese merhaba, 30 yaşındayım ve bugün kan testi verdim testoda referans aralığı yazmamakta rica etsem yorumları mısınız?
      @rastlantisal @Askabar @metinav @SantoR @Diver

• Yazan: Fatihyldzz12
      Herkese tekrardan selamlar,
      Bugün tahlil sonuçlarım çıktı her şey gayet normal gözüküyor ilaçlar çalışmadı mı ? Rimabolan eczane ve iran enanhate kullandım sonradan sp boldeye geçmiştim fakat sivilcelerden dolayı bırakmıştım daha önce konu açmıştım bu konuyu yeniden açmak istedim fsh değerim yüksek mi yoksa normal değerler içinde mi? Beni biraz tedirgin etti.. ilaçları keseli 22 gün oldu testoyu son 3 hafta 250 vurdum bıraktım. boyum 1.87 kilom kür öncesi sabit 82 ydi 3 4 yıldır bu sporla ilgileniyorum küre girip gayet güzel şekilde 94 kg ları gördüm. Uyku düzenim çok kötüydü çünkü meslek yüzünden..
      24 saat çalışıp 24 saat dinlenebiliyordum her neyse siz değerli hocalarımın yorumuna bırakıyorum..
      @Askabar @Rdm @rastlantisal @otopsicikedi @metinav @SantoR @Diver @GHOST

• Yazan: 2018..
      Benim kan tahlilim 2 3 gün evde danabol vardı ondan içmiştim bu degeler ondan yüksek olabilirmi kür girmedim danabolu içtim 2 3 gün sonra teste gittim şuan bişey kılamıyorum bi bakarmısnız?

• Yazan: testotr
      Merhabalar iyi forumlar,
      Yaklaşık 2 aydır kısa ester bir kür yapmaktaydım. ZPHC marka 
      500mg testosteron propionate 30mg winstrol 20mg clenbuterol Hiçbir gelişim kaydetmeyişimin beraberinde rezeksiyon problemleri, karaciğer değerlerimin yükselmesi de cabası. Belki arkadaşlaralara örnek olur iyice araştırmadan hiçbir işe girmeyin. Başlangıçtan itibaren olan test sonuçlarımı paylaşacağım. Hocalarım ve kardeşlerimden PCT konusunda yardım istiyorum sizce nasıl bir ilerleme sağlamalıyım? 
      Aktif yakın tarih sonuçlarım :

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.