Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Mhmt38

Deca dick sonrası deca kürü

Önerilen İletiler

Spartacus    167
Ferhat82, 19 dakika önce yazdı:

Ben bu sporla geçimimi sağlıyorum ve birde bağımlılık gibi oldu bi nevi zorunluluk gibi düşün kullanmadiğim zaman özgüvensiz hissediyorum :)  Natural tabiki devam edin siz ben onu bilerek söylüyorum zaten size. Kaldıki deca dick yaşıyan adama öldürsen birdaha kür girdiremessin umutsuz olması lazım . O ilk günler sıfıra inen ereksiyon vs bak aklıma geldi yine dellendim . En iyisi hafif gidiceksin Testo Bolde Rimo Turinabol Oxa. Masteron gibi ilaçlar + Peptidler miss gibi. Profluk düşünmeyen adam her türlü gider bunlarla kullanmayı bilirse forumu okuyorum 18-19 yaşında arkadaşlar  yok tren yok deca ne oluyoruz bunlar hayat bitiriyor kullanmayı bilmeyen adamda :D

O zaman iler değişir tabi geçimini sağlıyorsan orası ayrı :)

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ferhat82    447
Hasan3542, 15 dakika önce yazdı:

@Ferhat82 sendemi tek enjeksiyonda deca dick olmuştun ? valla hocam deca dick diyemiyorum şu an kendime çünkü cinsel istek var yani oruçlu zamana denk geldiği için biraz da onun etkisiyle sanırım biraz libido düşüklüğü var ama decanın etkisi de olduğuna eminim sertleşme istediğim zaman oluyor ama eskisi gibi hemen olmuyor sadece

Öncelikle şunu bilki kesinlikle decadan dolayıdır tam ereksiyon olamaman çünkü rimonun böyle bir özelliği yok bağlandığı reseptörler farklı. Bendede öyle olmustu malesef ve hayla tam iyileşti diyemem anlıyacağin ama beni tatmin ediyor durumu çok bi sıkıntı yok fakat ben kür giriyorum hayla onunda etkisi var. Kürü kestiysen doğal gidiyorsan kendini kontrol edersin tatmin olmuyorsan ona göre çözüm yollari aramaya başlarsin.Kimisi Bu decada 1.amp kimisi 10. amp de kimisinde hiç gitmez .Gittiyseniz sıkıntı varsa doğal iyileşme sürecini takip edeceksin şuan kanıtlanmış bir çözümü yok 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spartacus    167
Ferhat82, 18 dakika önce yazdı:

Öncelikle şunu bilki kesinlikle decadan dolayıdır tam ereksiyon olamaman çünkü rimonun böyle bir özelliği yok bağlandığı reseptörler farklı. Bendede öyle olmustu malesef ve hayla tam iyileşti diyemem anlıyacağin ama beni tatmin ediyor durumu çok bi sıkıntı yok fakat ben kür giriyorum hayla onunda etkisi var. Kürü kestiysen doğal gidiyorsan kendini kontrol edersin tatmin olmuyorsan ona göre çözüm yollari aramaya başlarsin.Kimisi Bu decada 1.amp kimisi 10. amp de kimisinde hiç gitmez .Gittiyseniz sıkıntı varsa doğal iyileşme sürecini takip edeceksin şuan kanıtlanmış bir çözümü yok 

Ferhat sende kaç ay sürdü bu durum ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    447
Spartacus, 27 dakika önce yazdı:

Ferhat sende kaç ay sürdü bu durum ?

Bende  6 aydan sonra git gide kıpırdamaya başladi. Muhtemelen sizdede öyle olur ve bir süre sonra gel gitler yaşamaya başlarsın bu gelgitler minimum 6ay sürer :D ve en sonunda bu gelditlerde bittiğinde iyileşme gerçekleşir geriye psikolojik tarafı kalır %100 iyileşsen bile bir süre kendini iyileşmiş görmessin belki bendeki durumda budur bilemiyorum :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spartacus    167
Ferhat82, 9 dakika önce yazdı:

Bende  6 aydan sonra git gide kıpırdamaya başladi. Muhtemelen sizdede öyle olur ve bir süre sonra gel gitler yaşamaya başlarsın bu gelgitler minimum 6ay sürer :D ve en sonunda bu gelditlerde bittiğinde iyileşme gerçekleşir geriye psikolojik tarafı kalır %100 iyileşsen bile bir süre kendini iyileşmiş görmessin belki bendeki durumda budur bilemiyorum :) 

Aynen dediklerini yaşıyorum dostum . Olabilir cidden psikoloji hersey , iyi akşamlar

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
nasa01    6

Ben de 15 ay propecia DHT blocker kullandım saç dökülmesi için cilt kuruluğu yan etkisiyle bıraktım. İlk bıraktığımda libido sorunum vardı sertleşme yoktu. 6-7 ay oldu bırakalı libido sorunum düzeldi şuan da sertleşme problemi yaşıyorum deca dicke çok benziyor mekanizma ya da bana öyle geliyor bilemedim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Abdullah    49
nasa01, 53 dakika önce yazdı:

Ben de 15 ay propecia DHT blocker kullandım saç dökülmesi için cilt kuruluğu yan etkisiyle bıraktım. İlk bıraktığımda libido sorunum vardı sertleşme yoktu. 6-7 ay oldu bırakalı libido sorunum düzeldi şuan da sertleşme problemi yaşıyorum deca dicke çok benziyor mekanizma ya da bana öyle geliyor bilemedim.

Benzer etki gibi DHT düşüklüğünden kaynaklanan yan etki... Aynı  DHT blocker finastred da oluşan yan etkiyi yaşamışsın propecia da zaten Türkiye’deki tek spesifik etkili finasterid içeren ilaç..

tarihinde Abdullah tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Abdullah    49
Hasan3542, Şimdi yazdı:

Bu proviron dht yi arttırıyor mu yoksa azaltıyor mu

Arttırıyor fakat sentetik bir DHT. Benim deneyimimle 8 gün kullandım libido ve ereksiyon da çok etkili olmuştu fakat önemli olan doğal yolldan artması bıraktım kullanmayı, eskisi gibi oldu belki uzun süre kullanımda kalıcı bir etki gösterebilir fakat uzun süre denemedim..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hasan3542    67
Abdullah, Şimdi yazdı:

Arttırıyor fakat sentetik bir DHT. Benim deneyimimle 8 gün kullandım libido ve ereksiyon da çok etkili olmuştu fakat önemli olan doğal yolldan artması bıraktım kullanmayı, eskisi gibi oldu belki uzun süre kullanımda kalıcı bir etki gösterebilir fakat uzun süre denemedim..

Teşekkürler bu aradaValla ne olduysa bilmiyorum ama benim libido Kendi kendine bugün bı artış gösterdi 1 aya tamamen düzelmesini bekliyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Abdullah    49
Hasan3542, 2 dakika önce yazdı:

Teşekkürler bu aradaValla ne olduysa bilmiyorum ama benim libido Kendi kendine bugün bı artış gösterdi 1 aya tamamen düzelmesini bekliyorum

Her ne kadar fizyolojik etki yaşasakta hormonlarla alakalı bir nebze psıkolojik etkiside var umarım hepimiz düzeliriz en kısa zaman da...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spartacus    167
Hasan3542, Bir saat önce yazdı:

Hepsi düzelecek emin olun .kullandığın şey sanıyorum proscar . bunu kafaya takmak insanı hayattan soyutluyor . bunun ilacı ZAMAN

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hasan3542    67
Spartacus, 31 dakika önce yazdı:

Hepsi düzelecek emin olun .kullandığın şey sanıyorum proscar . bunu kafaya takmak insanı hayattan soyutluyor . bunun ilacı ZAMAN

Birşey kullanmadım hocam ben zaten deca dick olduğumu zannetmiyorum yani bazı arkadaşların bahsettiği cinsiyetsiz geziyorum kadar ağır bir şey yaşamıyorum sadece işlevler devam ediyor sadece eskiye göre biraz sönüklük var sistemde

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spartacus    167
Hasan3542, 16.05.2020 - 01:24 yazdı:

Birşey kullanmadım hocam ben zaten deca dick olduğumu zannetmiyorum yani bazı arkadaşların bahsettiği cinsiyetsiz geziyorum kadar ağır bir şey yaşamıyorum sadece işlevler devam ediyor sadece eskiye göre biraz sönüklük var sistemde

E oda zamanla düzelcek hasan boşver takma :) kendine iyi bak

@Bay-T tayfun abi merhaba ,  abi sen deca dick oldugunda 14 ay sürdüğünü ve üstelik pct bile yapmadıgını söylemiştin . Abi bu 14 aylık süreç boyunca yaşadıklarını bize anlatır mısın?Teşekkürler,  iyi günler .

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.220
Spartacus, 18 saat önce yazdı:

@Bay-T tayfun abi merhaba ,  abi sen deca dick oldugunda 14 ay sürdüğünü ve üstelik pct bile yapmadıgını söylemiştin . Abi bu 14 aylık süreç boyunca yaşadıklarını bize anlatır mısın?Teşekkürler,  iyi günler .

dostum selamlar bunu açıkladım esasen bir yazımda şimdi uzundan uzuna tekrar yazmak beni yorar ama bu konuda bir konu açarım şu ortalık bir sakinleşsin kafalar temize çıksın.işin hormonal kısmından çok pskolojik kısmı üzerine benim tecrübe ve deneyimim decadick denildiğinde hayatınızdaki kız arakdaşınızdan tutunda yataktaki pskolojinize kadar iş hayatınızdan tutunda borçlarınızın maddi manevi sizde yarattığı yüklere kadar detaylar söz konusu ama eşittir tek cümle ile nasıl özelersin konusuna gelirsek ZAMAN VE TERTEMİZ BİR PSİKOLOJİ der noktayı koyarım.

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spartacus    167
Bay-T, 1 dakika önce yazdı:

dostum selamlar bunu açıkladım esasen bir yazımda şimdi uzundan uzuna tekrar yazmak beni yorar ama bu konuda bir konu açarım şu ortalık bir sakinleşsin kafalar temize çıksın.işin hormonal kısmından çok pskolojik kısmı üzerine benim tecrübe ve deneyimim decadick denildiğinde hayatınızdaki kız arakdaşınızdan tutunda yataktaki pskolojinize kadar iş hayatınızdan tutunda borçlarınızın maddi manevi sizde yarattığı yüklere kadar detaylar söz konusu ama eşittir tek cümle ile nasıl özelersin konusuna gelirsek ZAMAN VE TERTEMİZ BİR PSİKOLOJİ der noktayı koyarım.

Teşekkürler tayfun abi aynen doğru diyorsun psikoloji çok büyük etken , iyi günler dilerim .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yigit007    8

17 sayfanın hepsini okudum valla tamda NPP küründeyken denk geldi bu konu ne çekmişsiniz deca dick den ta @metinav abi dediğin lafı şidmi anlıyorum harbiden çok kişi sıkıntı görmüş inşallah başıma gelmez sizde inşallah eski sağlığınıza dönersiniz

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spartacus    167
yigit007, Şimdi yazdı:

17 sayfanın hepsini okudum valla tamda NPP küründeyken denk geldi bu konu ne çekmişsiniz deca dick den ta @metinav abi dediğin lafı şidmi anlıyorum harbiden çok kişi sıkıntı görmüş inşallah başıma gelmez sizde inşallah eski sağlığınıza dönersiniz

Kardeş proviron veya masteron aman ekle kürüne proviron al bence 3-4 tablet günde . ikinci olarak prolaktini kontrol altında tut , test her zaman 2x çalıştır nacizhane tavsiyem bunkar olur. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yigit007    8
Spartacus, 1 dakika önce yazdı:

Kardeş proviron veya masteron aman ekle kürüne proviron al bence 3-4 tablet günde . ikinci olarak prolaktini kontrol altında tut , test her zaman 2x çalıştır nacizhane tavsiyem bunkar olur. 

şuan güncel olarak 2 günde 1 armidex alıyorum npp de haftada 2 enjeksiyon 200 mg toplam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spartacus    167
yigit007, 4 dakika önce yazdı:

şuan güncel olarak 2 günde 1 armidex alıyorum npp de haftada 2 enjeksiyon 200 mg toplam

Proviron = dht . nandrolon = dhn ve dht yerine vücutta dhn yi aktif hale getiriyor dhn ise dht gibi androjenik etkiler göstermiyor 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yigit007    8
Spartacus, 1 dakika önce yazdı:

Proviron = dht . nandrolon = dhn ve dht yerine vücutta dhn yi aktif hale getiriyor dhn ise dht gibi androjenik etkiler göstermiyor 

tamamdır yarından itibaren küre ekliyorum sanki bi muhabbet duymuştum deca küründe proviron kullanılmaz diye anllatığın şema çok mantıklı

tarihinde yigit007 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spartacus    167
yigit007, 17 dakika önce yazdı:

tamamdır yarından itibaren küre ekliyorum sanki bi muhabbet duymuştum deca küründe proviron kullanılmaz diye anllatığın şema çok mantıklı

Karıstırıyor olabilirsin yabancı forumlarda da okudum provironun çok üstünde duruluyor . Testesteronun %5 i dht ye dönüşüyor , destek olmak açısından proviron kesinlikle harika bir seçim olur libidonda da düşüş yaşamazsın . günde 3 tablet yeter sabah öğle akşam . ben sana şöyle söyleyim ben arkadaşımın tavsiyesiyle 3 proviron aldıgımda toparlamıstım kür içersinde bu sorunu yaşadığımda sonra dedim ki aman abartıyor bu boşver :) sonra kür bitti bende bu olay oldu . kür 8 kasımda bitti kan değerlerim pct ye el verişli hale 13 martta geldi . Nisanda hafif hareketlenmeler oldu mayısta kendime gelmeye basladım ve hala iyileşne süreci devam eder . Deca kuştan önce kafaya etki ediyor eğer kafanda büyütürsen yandın çünkü asıl sorun orda başlıyor :) yüksek dozlara cıkmadığın sürece sorun olmaz ki zaten 200 mg gayet yeterli . Birde decayı kestikten sonra 5 hafta testo devam et ikisini birlikte aman kesme ben yaptım o hatayı 2 hafta devam ettim . Herkeste dick e yakalancak bişey yok kürden verim almaya bak kafana takma 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yigit007    8
Spartacus, 5 dakika önce yazdı:

Karıstırıyor olabilirsin yabancı forumlarda da okudum provironun çok üstünde duruluyor . Testesteronun %5 i dht ye dönüşüyor , destek olmak açısından proviron kesinlikle harika bir seçim olur libidonda da düşüş yaşamazsın . günde 3 tablet yeter sabah öğle akşam . ben sana şöyle söyleyim ben arkadaşımın tavsiyesiyle 3 proviron aldıgımda toparlamıstım kür içersinde bu sorunu yaşadığımda sonra dedim ki aman abartıyor bu boşver :) sonra kür bitti bende bu olay oldu . kür 8 kasımda bitti kan değerlerim pct ye el verişli hale 13 martta geldi . Nisanda hafif hareketlenmeler oldu mayısta kendime gelmeye basladım ve hala iyileşne süreci devam eder . Deca kuştan önce kafaya etki ediyor eğer kafanda büyütürsen yandın çünkü asıl sorun orda başlıyor :) yüksek dozlara cıkmadığın sürece sorun olmaz ki zaten 200 mg gayet yeterli . Birde decayı kestikten sonra 5 hafta testo devam et ikisini birlikte aman kesme ben yaptım o hatayı 2 hafta devam ettim . Herkeste dick e yakalancak bişey yok kürden verim almaya bak kafana takma 

17 sayfadan ve metin abinin tavsiyelerinen sonra herşey kafama oturdu :) 8 haftayı geçmiyorum testoyu en az 4 hafta daha kesmiyorum yüksek dozlara çıkmıyorum ve senin dediğin gibi kür içi devamlı proviron kullanıyorum birde Kısa ester kullanıyorum ya zaten bi sıkıntısı olsa ilacı keserim hemen

tarihinde yigit007 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spartacus    167
yigit007, Şimdi yazdı:

17 sayfadan ve metin abinin tavsiyelerinen sonra herşey kafama oturdu :) 8 haftayı geçmiyorum testoyu en az 4 hafta daha kesmiyorum yüksek dozlara çıkmıyorum ve senin dediğin gibi kür içi devamlı proviron kullanıyorum

Metin abi diyorsa es geçme :) ben not bile tutuyorum tavsiyelerini sağolsun forumun değerli üyelerinden kendisi . İyi akşamlar diliyorum kardeşim kafana takma önlemini al bişey olmaz büyük ihtimal . 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yigit007    8
Spartacus, Şimdi yazdı:

Metin abi diyorsa es geçme :) ben not bile tutuyorum tavsiyelerini sağolsun forumun değerli üyelerinden kendisi . İyi akşamlar diliyorum kardeşim kafana takma önlemini al bişey olmaz büyük ihtimal . 

teşşekür ederim tavsiylerin için inşallah sıkıntısız atlatırız

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.