Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

MertAltin

5 ay sonra ilk kür // sonuç çok yavaş

Önerilen İletiler

MertAltin    0

Selam arkadaşlar; 

Konuyu yanlıs yere açtı isem özür dilerim hocalar, arkadaşlar. Ancak gerçekten yardımınıza ihtiyacım var.

Aralık verme ile beraber toplamda 6 aydır spor yapıyorum. Askerden sonra kilo vermeye karar verdim. 115 kilodan 94’e düştüm maalesef 2-4 aydır kilom değişmiyor. Spor öncesi o halde tek fotoğrafım bu çok şekilmezdim. Salonda çekilmiş sonrası pozlarımı da ekliyorum. Bel bölgesindeki simit ve yağlardan kurtulamıyorum. Ve yağ oranım 20’nin üzerinde. Durmak yok çalısmaya devam. 

Istedigim yağ yakımına ulaşamadım. Göbek ve bel hala çok kötü durumda. İlaçları başka arkadaşlarım da kullanıyor çalışıyor  

Kullandığım ürünlerden boldenon ve masteron oxygen marka. Testo E.’yi 4 hafta sonra İran testo olarak değiştirdim o da oxygen idi. Beslenme ve kullandıklarım günlük şu şekilde ;

Sabah :
1 ölçek whey 
Animal cuts
1 balık yağı
1 winstrol 
1 clenbuterol 

Kahvaltı: 4 yumurta beyazı 2 tam yumurta 

Öğlen : 
1 balık yağı 
1 clenbuterol 
200 gram tavuk 
Yeşillik 

İkindi :
1 clenbuterol

Akşam idman öncesi 
75 gram pirinç 
200 gram tavuk 
5 gr creatine
5 gr tuz

İdman sırasında 
2 ölçek glutamine
1 ölçek bcaa

İdman sonrası 
1 ölçek whey 
200 gram tavuk 
75 gram pirinç 
1 winstrol 
Amino Hap 10000’lik

Pzartesi-Çarşamba-Cum
Testo E - Boldenon - Masteron

4B1ECE21-0A97-4101-8E77-0F160F59209B.jpeg C821C85A-896A-4D50-8F4B-ADB4DE12F725.jpeg AA94DA12-3860-4EFD-ABA6-43EF3CDDB901.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

erdemdemir    20

Ketojenik diyet denediniz mi? Yağ yakımında max verim alabılecegınız dıyet odur. %21'lik yag oranında %7-8 lere kadar ınmıstım ketojenıkte

Ve birde bence whey cıkartın lıstenızden. Hem saglık ıcın hemde zaten proteın mıktarınız yeterlı. Buyumek ıstıyorsanız evet ama sızın oncelıgınız yag yakımı ve kılo vermek anladıgım kadarıyla. Birde yerınızde olsam Propionat, masteron yapardım. Tabıkı tecrübeli üstadlar daha ıyı yorumlar yapacaklardır.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.219

selamlar kardeşim definasyon istiyoorsun testo en boldenon masteron mu girdin benmi yanlış gördüm clen yazmışsın birde kür detayları kim önerdi sana bunu ve ne dedi definasyon diyemi verdi. hem kas hem kg verirsin mi dedi ne dedi ? ürün fotoğgraflarını da ekler misin buraya

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MertAltin    0
erdemdemir, 14 dakika önce yazdı:

Ketojenik diyet denediniz mi? Yağ yakımında max verim alabılecegınız dıyet odur. %21'lik yag oranında %7-8 lere kadar ınmıstım ketojenıkte

Ve birde bence whey cıkartın lıstenızden. Hem saglık ıcın hemde zaten proteın mıktarınız yeterlı. Buyumek ıstıyorsanız evet ama sızın oncelıgınız yag yakımı ve kılo vermek anladıgım kadarıyla. Birde yerınızde olsam Propionat, masteron yapardım. Tabıkı tecrübeli üstadlar daha ıyı yorumlar yapacaklardır.

Açıkcası denemedim. Araştırmaya devam ediyorum en uygun olacak şekilde keto’ya geçiş yapabilirim. 

Bay-T, 4 dakika önce yazdı:

selamlar kardeşim definasyon istiyoorsun testo en boldenon masteron mu girdin benmi yanlış gördüm clen yazmışsın birde kür detayları kim önerdi sana bunu ve ne dedi definasyon diyemi verdi. hem kas hem kg verirsin mi dedi ne dedi ? ürün fotoğgraflarını da ekler misin buraya

Selamlar; 

sogru kür özelimde. Açıkcası ben biraz kas kütlesi eklerken yap Yağ yakımı da sağlamak istediğimi belirttim. Direkt bir define olan kür değil. Ürün fotoğrafları elimde yok su anda çektiğim zaman yüklerim. Ancak marka belirttiğimi gibi. 

Kardiyo yapamıyorum pek fazla iş saatlerinden dolayı akşam spordan dönünce eve saat 12 oluyor. Yemek hazırla derken uyumam 01:00 sabah kalkmam 06:00.. maksimum 20 dk ayırabiliyorum. 

Kürde 5. Hafta şu anda. Ağırlıklar arttı doğru evet. Kas kütlesi arttı. 12 hafta sürecek kür. Sonucunda ekstrem şeyler beklemiyorum. Ama bu süreçte yağ oranım 15-17 seviyelerine inse çok mutlu olurum. 

Beslenme ve antremanı aksatmıyorum hiç. Kürden önce ve kür dahil 3-4 aydır aynı kiloda sabitim. Küre başlayalı kilom değişmedi. İlaçlar çalışmıyor desem çalışıyor. Başka tanıdığım Kişiler de kullanıyor çünkü aynı şişeden çektiğimiz bile oluyor. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
erdemdemir    20
MertAltin, Bir saat önce yazdı:

Açıkcası denemedim. Araştırmaya devam ediyorum en uygun olacak şekilde keto’ya geçiş yapabilirim. 

Selamlar; 

sogru kür özelimde. Açıkcası ben biraz kas kütlesi eklerken yap Yağ yakımı da sağlamak istediğimi belirttim. Direkt bir define olan kür değil. Ürün fotoğrafları elimde yok su anda çektiğim zaman yüklerim. Ancak marka belirttiğimi gibi. 

Kardiyo yapamıyorum pek fazla iş saatlerinden dolayı akşam spordan dönünce eve saat 12 oluyor. Yemek hazırla derken uyumam 01:00 sabah kalkmam 06:00.. maksimum 20 dk ayırabiliyorum. 

Kürde 5. Hafta şu anda. Ağırlıklar arttı doğru evet. Kas kütlesi arttı. 12 hafta sürecek kür. Sonucunda ekstrem şeyler beklemiyorum. Ama bu süreçte yağ oranım 15-17 seviyelerine inse çok mutlu olurum. 

Beslenme ve antremanı aksatmıyorum hiç. Kürden önce ve kür dahil 3-4 aydır aynı kiloda sabitim. Küre başlayalı kilom değişmedi. İlaçlar çalışmıyor desem çalışıyor. Başka tanıdığım Kişiler de kullanıyor çünkü aynı şişeden çektiğimiz bile oluyor. 

Açıkcası kardiyo yapmadan yağ yakmak biraz hayal gibi bence. HErşeyden önce uzun esterle hele ki kardiyo yapmadan yağ yakmak bence imkansıza yakın. Yerinizde olsam küre girmezdim. Kür öncesi yağ oranı ve kilomu kontrol altına alıp o şekilde küre başlardım. Bunuda keto yaparak sağlardım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MertAltin    0
erdemdemir, 1 saat önce yazdı:

Açıkcası kardiyo yapmadan yağ yakmak biraz hayal gibi bence. HErşeyden önce uzun esterle hele ki kardiyo yapmadan yağ yakmak bence imkansıza yakın. Yerinizde olsam küre girmezdim. Kür öncesi yağ oranı ve kilomu kontrol altına alıp o şekilde küre başlardım. Bunuda keto yaparak sağlardım.

Keto diyeti için  önerebileceğiniz sistem 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
erdemdemir    20
MertAltin, 24 dakika önce yazdı:

Keto diyeti için  önerebileceğiniz sistem 

Ketojenik icin onerim ciddi bir arastirma yapmaniz. Turkiyede bu diyeti bilen ne yazik ki yok.. İngilizce kaynaklara yonelmenizi oneririm

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Şişkobiri    40

Oxygen sürpriz yumurta markalardan. Satıcına göre dolu da olabilir boş da. 

Ama yaptığın kür yanlış masteron değişik bir anabolik yarışma dönemi dışında hele o yağ oranında zaten pek verim veremez. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.561
MertAltin, 6 saat önce yazdı:

Selam arkadaşlar; 

Konuyu yanlıs yere açtı isem özür dilerim hocalar, arkadaşlar. Ancak gerçekten yardımınıza ihtiyacım var.

Aralık verme ile beraber toplamda 6 aydır spor yapıyorum. Askerden sonra kilo vermeye karar verdim. 115 kilodan 94’e düştüm maalesef 2-4 aydır kilom değişmiyor. Spor öncesi o halde tek fotoğrafım bu çok şekilmezdim. Salonda çekilmiş sonrası pozlarımı da ekliyorum. Bel bölgesindeki simit ve yağlardan kurtulamıyorum. Ve yağ oranım 20’nin üzerinde. Durmak yok çalısmaya devam. 

Istedigim yağ yakımına ulaşamadım. Göbek ve bel hala çok kötü durumda. İlaçları başka arkadaşlarım da kullanıyor çalışıyor  

Kullandığım ürünlerden boldenon ve masteron oxygen marka. Testo E.’yi 4 hafta sonra İran testo olarak değiştirdim o da oxygen idi. Beslenme ve kullandıklarım günlük şu şekilde ;

Sabah :
1 ölçek whey 
Animal cuts
1 balık yağı
1 winstrol 
1 clenbuterol 

Öğlen : 
1 balık yağı 
1 clenbuterol 
200 gram tavuk 
Yeşillik 

İkindi :
1 clenbuterol

Akşam idman öncesi 
75 gram pirinç 
200 gram tavuk 
5 gr creatine
5 gr tuz

İdman sırasında 
2 ölçek glutamine
1 ölçek bcaa

İdman sonrası 
1 ölçek whey 
200 gram tavuk 
75 gram pirinç 
1 winstrol 
Amino Hap 10000’lik

Pzartesi-Çarşamba-Cum

4B1ECE21-0A97-4101-8E77-0F160F59209B.jpeg C821C85A-896A-4D50-8F4B-ADB4DE12F725.jpeg AA94DA12-3860-4EFD-ABA6-43EF3CDDB901.jpeg

İlaclar sahte olabilir.Ayrica metabolizma hizin da düsük olabilir.Gereginden fazla insülini yükseltiyor olabilirsin..Herkesin metabolizmasi farkli tepkiler veriyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MertAltin    0
metinav, 7 dakika önce yazdı:

İlaclar sahte olabilir.Ayrica metabolizma hizin da düsük olabilir.Gereginden fazla insülini yükseltiyor olabilirsin..Herkesin metabolizmasi farkli tepkiler veriyor.

Metabolizmam bence de yavaş çalışıyor. Dediğim gibi ilaçları başka arkadaşlar da kullanıyor benim ile beraber. Bir sorun yok onlarda. Ancak haftaya test yaptıracağım. İnsülin için öneriniz nedir? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MertAltin, 7 saat önce yazdı:

Selam arkadaşlar; 

Sabah :
1 ölçek whey 
Animal cuts
1 balık yağı
1 winstrol 
1 clenbuterol 

Öğlen : 
1 balık yağı 
1 clenbuterol 
200 gram tavuk 
Yeşillik 

İkindi :
1 clenbuterol

Akşam idman öncesi 
75 gram pirinç 
200 gram tavuk 
5 gr creatine
5 gr tuz

İdman sırasında 
2 ölçek glutamine
1 ölçek bcaa

İdman sonrası 
1 ölçek whey 
200 gram tavuk 
75 gram pirinç 
1 winstrol 
Amino Hap 10000’lik

Pzartesi-Çarşamba-Cum

Benim görüşüm ürün markaları zaten içinizi rahat ettirmez çalışıyor mu çalışmıyormu gibi soru işaretleri ile pskolojıik olarak zaten kolay bir durum değil ekstra stres verir buda ekstra su tutumuna yol açar . vücüt östorojenik fazla sulu bu kadar çeşitli supplement alma imkanınız var ki kullanıyorsunuz bence kür uygulamaya gerek yok supplemet takviyeleri ile doğru beslenme ve doğru idman şahane olur , deneyin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.561
MertAltin, 2 saat önce yazdı:

Metabolizmam bence de yavaş çalışıyor. Dediğim gibi ilaçları başka arkadaşlar da kullanıyor benim ile beraber. Bir sorun yok onlarda. Ancak haftaya test yaptıracağım. İnsülin için öneriniz nedir? 

İnsülin en anabolik hormondur.Onu min. tutarsan yag yakimini engellemez.Hayat tarzini bilmiyorum ama uzun sureli diyetler oruclar tut.Clen kafein efedrin gibi metabolizmani hizlandiracak destekler kullan.Sekerli tatlandiricili her tur sey insulini harekete geciriyor suplementler dahil...Kacinmalisin

tarihinde metinav tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MertAltin    0
anabolizanhelp, 3 saat önce yazdı:

Benim görüşüm ürün markaları zaten içinizi rahat ettirmez çalışıyor mu çalışmıyormu gibi soru işaretleri ile pskolojıik olarak zaten kolay bir durum değil ekstra stres verir buda ekstra su tutumuna yol açar . vücüt östorojenik fazla sulu bu kadar çeşitli supplement alma imkanınız var ki kullanıyorsunuz bence kür uygulamaya gerek yok supplemet takviyeleri ile doğru beslenme ve doğru idman şahane olur , deneyin.

Selamlar, eksik bir şey olmadan supplementler ile desteklemek istedim kür sonunda tekrar başlamayıp istediğim yağ oranına kadar öyle devam edeceğim. 

metinav, 1 saat önce yazdı:

İnsülin en anabolik hormondur.Onu min. tutarsan yag yakimini engellemez.Hayat tarzini bilmiyorum ama uzun sureli diyetler oruclar tut.Clen kafein efedrin gibi metabolizmani hizlandiracak destekler kullan.Sekerli tatlandiricili her tur sey insulini harekete geciriyor suplementler dahil...Kacinmalisin

Selamlar; 

şeker kullanmayı 1 sene önce bıraktım. Sadece whey’deki şeker var hayatımda şu anda. 

Uzun süreli oruç mantıklı bir seçenek. 

Ketojenik diyet de düşünüyorum. Ancak zaten az miktar olan kasları da kaybetme durumu olur mu? Çekincem bu yönde. 

Sevgiler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
erdemdemir    20
MertAltin, 44 dakika önce yazdı:

Selamlar, eksik bir şey olmadan supplementler ile desteklemek istedim kür sonunda tekrar başlamayıp istediğim yağ oranına kadar öyle devam edeceğim. 

Selamlar; 

şeker kullanmayı 1 sene önce bıraktım. Sadece whey’deki şeker var hayatımda şu anda. 

Ketojenik diyet de düşünüyorum. Ancak zaten az miktar olan kasları da kaybetme durumu olur mu? Çekincem bu yönde. 

Sevgiler

Ketojenik diyette illali kayip olur ama kas kaybi yasamaniz imkansiz. Yasayacaginiz kayip glikojen depolarinizin tamamen bosalmasi olacaktir. 4 ay kadar yapmis biri olarak rahatlikla soyleyebilirim. Atrofi cok zor zaten. Cok ciddi bir durum atrofi oyle kolayca olabilecek birsey degildir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AnimalPower    5
MertAltin, 07.12.2019 - 00:50 yazdı:

Selamlar; 

Sevgiler

Haftasonu karb yüklemeli keto diyeti denemelisin eğer kas kaybı korkun varsa ki kas kaybı çok zor birşey ama. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ßyC#    66

1. Kreatin Monohidrat kullanıyorsun kilom değişmiyor diyorsun Kreatin Monohidrat adalede su tutar ve kilo almanıza sebep olur.

2. Kilo veremiyorum diyorsun bulk kürü yapıyorsun. Madem başladın tamamla sıkıntı yok Adale alırsın biraz daha yağ kaybedersin iyi olur.

3. Kürdesin kilo verememen normal vücutta suyu Östrojen hormonu tutar yani kadınlık hormonu biz erkeklerdede vardır fakat azdır. Bizdeki Total Testosteronun fazlalık miktarı östrojene dönüşerek dengeyi oturtur.

4. Yağlı ve sulu kişilerin Östrojen hormonu fazla bu yüzden sen küre girdiğinde bu hormon daha fazla artacak yağ yakmanı fazla etkileyemez tek başına çünkü ondan daha fazla kanında Total Testosteron olacak. Total T erkeklik hormonu yağ yakar. Östrojen aksini yapar yağı tutar ve suyu tutar.

4. Hem kilolusun kardeşim hem yağlısın hemde Kreatin Monohidrat alıyorsun su tutuyorsun hemde Bulk kürü yapıyorsun sencede kilo verememen normal değilmi? yağ yakıyordur vücut fakat bunun için bir karbonhidrat açığı bırakman gerekir. Vücutta karbonhidrat azaldığında mejburen enerji kaynağı olarak depoladığı yağları kullanır ama! tartıda kilonun değişmesini azalmasını istiyorsan bu zor çünkü Kreatin Monohidrat adalelerinde su tutuyor ve aldığın Total Testosteronun bir kısmı östrojene dönüşüyor östrojende su tutuyor.

5. Toparlıyorum Kreatin Monohidrat su tutar - Östrojen Su tutar. - Fazla Testo östrojene dönüşür - dönüşen Östrojende su tutar. Karbonhidratı azaltırsan yağ azalır ama tartıda kilonun azaldığını görmek bulk küründe IMKANSIZ artar. Azalmaz KG 

tarihinde ßyC# tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Equipoise    333
ßyC#, 2 saat önce yazdı:

1. Kreatin Monohidrat kullanıyorsun kilom değişmiyor diyorsun Kreatin Monohidrat adalede su tutar ve kilo almanıza sebep olur.

2. Kilo veremiyorum diyorsun bulk kürü yapıyorsun. Madem başladın tamamla sıkıntı yok Adale alırsın biraz daha yağ kaybedersin iyi olur.

3. Kürdesin kilo verememen normal vücutta suyu Östrojen hormonu tutar yani kadınlık hormonu biz erkeklerdede vardır fakat azdır. Bizdeki Total Testosteronun fazlalık miktarı östrojene dönüşerek dengeyi oturtur.

4. Yağlı ve sulu kişilerin Östrojen hormonu fazla bu yüzden sen küre girdiğinde bu hormon daha fazla artacak yağ yakmanı fazla etkileyemez tek başına çünkü ondan daha fazla kanında Total Testosteron olacak. Total T erkeklik hormonu yağ yakar. Östrojen aksini yapar yağı tutar ve suyu tutar.

4. Hem kilolusun kardeşim hem yağlısın hemde Kreatin Monohidrat alıyorsun su tutuyorsun hemde Bulk kürü yapıyorsun sencede kilo verememen normal değilmi? yağ yakıyordur vücut fakat bunun için bir karbonhidrat açığı bırakman gerekir. Vücutta karbonhidrat azaldığında mejburen enerji kaynağı olarak depoladığı yağları kullanır ama! tartıda kilonun değişmesini azalmasını istiyorsan bu zor çünkü Kreatin Monohidrat adalelerinde su tutuyor ve aldığın Total Testosteronun bir kısmı östrojene dönüşüyor östrojende su tutuyor.

5. Toparlıyorum Kreatin Monohidrat su tutar - Östrojen Su tutar. - Fazla Testo östrojene dönüşür - dönüşen Östrojende su tutar. Karbonhidratı azaltırsan yağ azalır ama tartıda kilonun azaldığını görmek bulk küründe IMKANSIZ artar. Azalmaz KG 

Katılmıyorum, yaptıgım tüm definisyonları bulk ilaçları, ve uzun esterler ile yapıyorum. Testo enantat bolde gibi. Ayrıca Kreatin de kullanıyorum. Kilo verme olayı tamamen kaloriye bağlıdır. Östrojeni 0 a indirdiği sürece uzun ester ilaçlar yağlanmayı arttırmaz. Sadece su tutar ki su tutmak definisyonda çok da kötü bişey degildir. Antrenmanda pump ve güç verir. 

Ayrıca diyet olarak ketojenik diyet öneririm ve Kreatin hariç tüm supplementleri bırakmalısın. Gereksiz. Çok yüksek yağ + orta düzey protein (kilo x 0.8 i geçme) çok düşük karbonhidrat ile ketosise kolayca geçebilirsin. Kas kaybından korkmana gerek yok emin ol vucudunda kastan cok yağ var. Unutma azdan az coktan cok gider 

tarihinde Equipoise tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ßyC#    66

@EquipoiseHahaha :D östrojen 0'a indirmek östrojenin sıfır olduğunda yağda yakamazsın kasda yapamazsın her neyse onların senin bilgilerin öyle devam et.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
weldan    157

Selam,

Arkadaşın resimlerine bakınca zaten yağ oranı yüksek. Aslında küre girmeden keşke yağ oranını biraz daha düşürseydin. Bu hali ile verimi de düşük olacaktır. Her şeyi geçtim yağ yakmanın en basit ve genel kuralı kan şekerini düşürmektir. Kan şekerini düşürmeden yağ yakman imkansız. İster clen ister efedrin vs ne kullanırsan kullan sonuç aynı olacaktır. Sana tavsiyem pirinç yerine bulgura geç. Ama bulgurla gitmek herkesin harcı değildir. Çok zorlar adamı. Onun yerine kepekli makarna kullanabilirsin. Ya da bakliyatlardan glisemik endeksi düşük olanlarda iş görecektir. Özetle glisemik endeksi düşük karb almadan yağ oranını düşürmen çok zor. Kardiyo yapamıyormuşsun. Aslında sabah aç karınla yapılan da efsane yağ yakar. Salonda ağırlık sürelerinden kısıp kardiyo yapabilirsin. Sabahları kahvaltı etmeyebilirsin. Ben definasyon zamanı öyle yapardım. Kas kaybı zannettiğin kadar kolay bir şey değildir. Herkes yazar şimdi öğlene kadar aç kalırsan kas kaybedersin diye. Ama yağ oranın 5-6-7 ler civarıysa bu dedikleri doğru. Bunların hepsini deneyerek görebilirsin..

Saygılarımla..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
xxgokhanzz21    126
ßyC#, 54 dakika önce yazdı:

östrojen 0'a indirmek östrojenin sıfır olduğunda yağda yakamazsın kasda yapamazsın her neyse onların senin bilgilerin öyle devam et.

Östojen 0 lanınca nasıl yağ yakamıyorsunuz biraz açıklık getirebilir misiniz bu konuya ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ßyC#    66

Düşük östrojen yaygın belirtileri şunlardır:

– İdrar yolu enfeksiyonlarında (İYE) artış

– Aşırı sinirlilik

– Depresyon

– Sıcak basmaları

– Göğüslerde hassasiyet

– Önceden var olan migrenlerin baş ağrılarının tetiklenmesi

– Odaklanmada zorluk

– Yorgunluk

– Uyku Problemleri

- Kemiklerde Zayıflama

- Ödem

- Kemik Kaybı

- Kilo Almak

Ve daha fazlası görüldüğü gibi Östrojen'de anabolik(yapıcı) bir hormondur eksikliğinde katabolik(yıkıcı) etkiler artar. Zaten bunu en kolay anlamanın yolu kür esnasında çok iyi ilerleyen birinin. Anti Östrojen ilaçları çok fazla kullanmaya başladığında pump ve performans kaybı yaşaması.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Equipoise    333

Dostum biz östrojen kötü bir hormondur demedik zaten. Kas gelişimi ve pump için çok önemli bir hormon. Lakin yağ yakımı ile alakası yok. Demek istediğim şey, aynı ilaçlarla östrojeni serbest bırakarak bulk, östrojeni baskılayarak definisyon yapılabilir. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kenjirro59    49
ßyC#, 9 saat önce yazdı:

@EquipoiseHahaha :D östrojen 0'a indirmek östrojenin sıfır olduğunda yağda yakamazsın kasda yapamazsın her neyse onların senin bilgilerin öyle devam et.

Dostum östrojen ile yağ yakımı ne alaka :D Bilimsel olarak bir makalesi varsa link atarmısın ? Östrojeni dipte tutarak çok düşük yağ oranlarına defalarca düştüm.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    447
kenjirro59, Bir saat önce yazdı:

Dostum östrojen ile yağ yakımı ne alaka :D Bilimsel olarak bir makalesi varsa link atarmısın ? Östrojeni dipte tutarak çok düşük yağ oranlarına defalarca düştüm.

Gayette dediğin gibi bende  hep  dipte tutarım östrojeni . Hhatta kürde olmadiğim sürede bile aromasin veya arimidex kullanıyorum arada performans düşüklüğünde.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.