Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

F.ufacik    30

Tartıda  tok karna 87 yi gördüm :) baya iyi gidiyor antremanlarda sert beslenmede artık definasyonda bakarız burak hocama desteklerinden dolayıda ayriyeten tesekkür ederim daha 1 ay var @Loving

FF926C4E-C366-48D6-A726-E88749BE30F4.thumb.png.4cbad546bc34394ed9f75c42f706a379.png D56CDEFA-6515-40D6-8B6A-8A2CC14A8B01.thumb.jpeg.0b1ea95346378019009e93b7fd3ae938.jpeg 995CFC59-3221-40B5-84EE-A0C1E6F7BA93.thumb.png.3a8fd21fe3b17802557335d5fe8b48a8.png CB797530-251C-427B-9607-CDBC1D1F46D4.png

• Beğen 5
  • Üzgün 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

F.ufacik    30

Ağırlıklarım güzel arttı güç ve pump gayet iyi . 3. Ay doldu  . Agresiflik baya arttı 😇

62C29E00-E02F-438A-9E27-1CF6EA9A94EA.jpeg

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hasan3542    66
F.ufacik, 13.03.2020 - 22:24 yazdı:

Ağırlıklarım güzel arttı güç ve pump gayet iyi . 3. Ay doldu  . Agresiflik baya arttı 😇

Decanın libidoya etkisi ne durumda

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
F.ufacik    30
Hasan3542, 1 dakika önce yazdı:

Decanın libidoya etkisi ne durumda

Libido yuksek sorun yaşamıyorum 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
F.ufacik    30

Buda   Küre girmeden önceki vücüt karşılaştırırsınız artık :) 

BF7E40AD-2D7D-450B-831C-64C0C23EE2E4.png

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
F.ufacik    30
Serms22, 21.03.2020 - 11:46 yazdı:

Formun nasıl evde devam ediyor musun 

Hit antreman yapıyorum vücüt ağırlığımla ne yazikki.. karbonhidratı 400 gram alıyorum protein 200 üstü şu an .  Vücüt ağırlık istiyor kilo kaybı yok  haftada 500 mg testo devam ediyorum bolde salon acılana kadar kestik

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
F.ufacik    30

2 hafta boyunca salonlar kapanınca sadece. Testoyla devam etmek zorunda kalmıştım. Salon hocamla konuştum ve bana güvenerek dilediğini almamı söyledi :) harbiden iyi adam .  Antremanlara kaldığım yerden devam ediyorum işimi görüyor az çok . Pskolojim düzeldi 😂 antreman yapmamamak gerçekten strese sokuyor.  13. Hafta dayım diyebiliriz deri kalitem arttı diyebilirim 

D0F58D60-B293-470D-888C-201C7EF12839.jpeg 02FD4B77-EF1B-4EF5-AB2F-AB643C94C9D7.png 21410C7F-F8FB-49E8-AF78-62AEFBCDBA28.png 60C2EF01-49A2-4074-B386-69701D8DF943.png

Arkadaşlar yaşıyorum :) kür biteli baya oldu şu an 82 kg deyim düşük karb yüksek proteinle diyetimi sürdürüyorum. Gayet memnun kaldım burak hocadan  . Kürün son 1 ayı salonlar kapanıp boşa gitsede gayet güzel verim aldım . İyi formlar 

D9F620C8-A8AE-4B86-BD32-0E37E416701F.jpeg EA8CB8C1-C7B9-4E8B-9019-F7D0D13EC794.png

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
slmnakg    0

Selamlar bende 19 yaşındayım 1 senelik bir salon gecmisim var. Ama salonlar ilk kapatildigindan beri biraktim yaklasik bi 5 kilo verdim birakinca hic kür yapmadim ama yapmak istiyorum fakat tekrar salona gitmek istemiyorum cunku bidaha kapanirsa yari yolda kalirim diye korkuyorum senin yaptigin gibi eve bir sistem kursam ve küre baslasam nasil olur yardimci olursaniz sevinirim

IMG_20200711_170333_969.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
F.ufacik    30

Merhaba salonlar kapanınca spor salonu hocam yardımcı olup ödünç verdi ama 1 kaç hafta yapabildim  evde .  Motivasyon hiç yok yapasım gelmedi ve bıraktım çalışmayı evde zor oluyor . Salon ortamını istiyor insan  ve yeterli alet ve ağırlık olması lazım

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.196
slmnakg, 17.09.2020 - 12:46 yazdı:

Selamlar bende 19 yaşındayım 1 senelik bir salon gecmisim var. Ama salonlar ilk kapatildigindan beri biraktim yaklasik bi 5 kilo verdim birakinca hic kür yapmadim ama yapmak istiyorum fakat tekrar salona gitmek istemiyorum cunku bidaha kapanirsa yari yolda kalirim diye korkuyorum senin yaptigin gibi eve bir sistem kursam ve küre baslasam nasil olur yardimci olursaniz sevinirim

Merhaba.. Ayrı bir konu açın lütfen bu konu altı doğru paylaşım alanı değil. 

F.ufacik, 17.09.2020 - 13:14 yazdı:

Merhaba salonlar kapanınca spor salonu hocam yardımcı olup ödünç verdi ama 1 kaç hafta yapabildim  evde .  Motivasyon hiç yok yapasım gelmedi ve bıraktım çalışmayı evde zor oluyor . Salon ortamını istiyor insan  ve yeterli alet ve ağırlık olması lazım

Hızlı bir dönüş bekliyorum senden. :)

Keyifli forumlar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
slmnakg    0

Merhaba forumda yeniyim kusura bakmayın daha nasıl kullanacağımı bilmiyorum yeni konu acmayı da bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
_NEMO_    12

giriş var gelişme var sonuç da paylaşılsa keşke 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
F.ufacik    30

Uzun zaman oldu girmeyeli son formumu paylaşıyorum ilaç kullanmıyorum şu an  tabi ki kürden sonra burak hocayla ufak dokunuşlar yapıp biraz su attım  .  82 kilodayım ilaç kullanmadan önce 76 kilodan yukarı çıkamıyordum  ilaçtan sonra vücut doğal sınırları aştığı için kolayca kilo alıp verebiliyorum . İlaçla kazandığım  kütleyi koruyabiliyorum ve kolay kolay da kas kaybı yaşanmıyor  kürden sonra güçte  belli bir ağırlıklarda düşüş yaşadım ama kullanmazken altına giremediğim ağırlıkları rahatça basabiliyorum :)  yan etkilerine gelicek olursak   Kür zamanında günde 5-10 tel arası saçım dökülüyordu tabi ki genetik yatkınlık varsa daha fazlası dökülebilir tabi bazı takviyelerle azaltılabiliyor .ilaç kullanırken aldığınız pump etkisinin  tadını unutamayacaksınız :)   

Nadiren sırtımda sivilce çıkıyordu karaciğer değerlerinden dolayı vücudumun fazla esnek olmamasından ve hızlı kilo alımından deri çatlakları oldu. Hormonların ani yükseliş ve düşüşlerinden kaynaklı  sorunlar oldu  ama burak hoca sağolsun  gerekli kür içi kür sonu pct mct ve kan değerlerini kontrol ederek ne yapmam gerektiği bilgisini paylaştı. İlaç her yerden alınabilir ama pct ve mct desteği verebilir mi gibi önemli bilgileri herkes veremez burak hocanın ürünlerini kullandığım için memnunum uzun arayışlar sonucu dolandırılmadan kürüme girdiğim için oldukça mutluyum :) 😂  çopu arkadaşım benim sayemde ilk kürlerine girdi  doğru kombin ve spor hayatıyla güzel verim aldılar . Deca küründe herhangi bir jinekomasti ve göğüs batması yaşamamıştım.

Maddi durumum olmadığı için deca kürü sonrası  Optimum marka  testo p wins ve masteron  clen kullandım. Ama hiç bir verim alamadım aynı yerimde kaldım  ilaçlar boştu ve dolandırılmış oldum :)  üstelik ilacı kestikten sonra göğüs ucumda jinekomasti başlangıcı ve batma oldu  burak hocadan destek alarak ilerlemeden durdurabildim. Dolandırılmadan  güzel bir kür geçirmek istiyorsanız 1 kere olsa bile deneyebilirsiniz . Şu anlık ilaç kullanmayacağım ilerde yine burak hoca ile peptid kullanmayı düşünüyorum  başladığımda forma da aktarırım iyi formlar .

9B6C1A9A-DF95-4D40-A523-82F758196B6E.jpeg F3B6A088-6FAF-4775-9F45-9FC255D295E9.png

• Beğen 4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Can4212    31
F.ufacik, 12.02.2021 - 16:47 yazdı:

Uzun zaman oldu girmeyeli son formumu paylaşıyorum ilaç kullanmıyorum şu an  tabi ki kürden sonra burak hocayla ufak dokunuşlar yapıp biraz su attım  .  82 kilodayım ilaç kullanmadan önce 76 kilodan yukarı çıkamıyordum  ilaçtan sonra vücut doğal sınırları aştığı için kolayca kilo alıp verebiliyorum . İlaçla kazandığım  kütleyi koruyabiliyorum ve kolay kolay da kas kaybı yaşanmıyor  kürden sonra güçte  belli bir ağırlıklarda düşüş yaşadım ama kullanmazken altına giremediğim ağırlıkları rahatça basabiliyorum :)  yan etkilerine gelicek olursak   Kür zamanında günde 5-10 tel arası saçım dökülüyordu tabi ki genetik yatkınlık varsa daha fazlası dökülebilir tabi bazı takviyelerle azaltılabiliyor .ilaç kullanırken aldığınız pump etkisinin  tadını unutamayacaksınız :)   

Nadiren sırtımda sivilce çıkıyordu karaciğer değerlerinden dolayı vücudumun fazla esnek olmamasından ve hızlı kilo alımından deri çatlakları oldu. Hormonların ani yükseliş ve düşüşlerinden kaynaklı  sorunlar oldu  ama burak hoca sağolsun  gerekli kür içi kür sonu pct mct ve kan değerlerini kontrol ederek ne yapmam gerektiği bilgisini paylaştı. İlaç her yerden alınabilir ama pct ve mct desteği verebilir mi gibi önemli bilgileri herkes veremez burak hocanın ürünlerini kullandığım için memnunum uzun arayışlar sonucu dolandırılmadan kürüme girdiğim için oldukça mutluyum :) 😂  çopu arkadaşım benim sayemde ilk kürlerine girdi  doğru kombin ve spor hayatıyla güzel verim aldılar . Deca küründe herhangi bir jinekomasti ve göğüs batması yaşamamıştım.

Maddi durumum olmadığı için deca kürü sonrası  Optimum marka  testo p wins ve masteron  clen kullandım. Ama hiç bir verim alamadım aynı yerimde kaldım  ilaçlar boştu ve dolandırılmış oldum :)  üstelik ilacı kestikten sonra göğüs ucumda jinekomasti başlangıcı ve batma oldu  burak hocadan destek alarak ilerlemeden durdurabildim. Dolandırılmadan  güzel bir kür geçirmek istiyorsanız 1 kere olsa bile deneyebilirsiniz . Şu anlık ilaç kullanmayacağım ilerde yine burak hoca ile peptid kullanmayı düşünüyorum  başladığımda forma da aktarırım iyi formlar .

ay yıldız degilmi bura 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Yusufdemir1995
      Selamlar arkadaşlar;
      testo cypionat deca anapolon Kürüme eczane ürünü genotropin 36 ünite ve insülin ekleyeyim diyorum. Günlük 6 ünite kullanmayı düşünüyorum büyümek icin. Sabah 3 ünite gece 3 ünite şeklinde. İnsülini hem uzun ester hem kısa ester evde dolapta birsürü var onların kullanımını kendim ayarlayacağım öğünlerle beraber. Sizin önereceğeniz başka iyi çalışan eczane ürünü büyüme hormonu varmı?
      Tek güvendiğim genotropin ve güzelde çalışıyor diye biliyorum.
      @Emrahtkty @Semih Erarslan @metinav @Askabar @Mickey @Vural2 @otopsicikedi
      Minimum 6 ay kullanacağım

• Yazan: DevinTowsend
      Merhabalar öncelikle saygı değer dostlar abiler, kardeşler
      22 Yaşındayım 2. Kürümdeyim ilk 10 Hafta :
      500 Test  400 Bolde 300 Deca  Şeklinde gittim gayet güzel kütle koydum fikrimce , Kür başı 62 , Güncel 76 Kiloyum . Kürüme Yaklaşık 12 Hafta kadar daha yani toplam 24 Hafta kadar sürdürmeyi düşünüyorum , Güncel Olarak 12.Haftadayım Deca kullanmayı 10. Hafta kestim Testo Bolde Şeklinde devam ediyorum ve bütçem el verdiği için küre Rimobolan eklemeyi düşünüyorum, Bilgisi fikri olan birilerinden öneri almak isterim . Teşekkürler. @SantoR @GHOST @Askabar @rastlantisal @Bay-T
      Güncel 76 Kg  174 Boy  
    • Yazan: Vezuchiy
      Arkadaşlar dün yaptığım kickbox sparring'inden sonra sanırım elimi sakatladım antremandan sonra acıma yoktu gece yine yoktu sabaha karşı birşeyler yemek için uyandım yine bir acı hissetmiyordum ardından öğlen 1 de uyandım dehşet bileğimi çeviremiyorum kapı v.s açarken bile ağırıyor. geçen senede başıma gelmişti atlatmam çok uzun sürdü bu konu hakkında ne yapabilirim ve kürümü bırakayım mı? 750 testo 750 bolde ile ilerliyorum. @metinav
      Ağrıyan bölge tam olarak şurası fotoğraf temsili dir

• Yazan: Megosnipe
      Öncelikle herkese iyi formlar ve hayırlı ramazanlar
      Haftalık:
      500 Testesteron ent 500 Boldenon Günlük:
      50mg Anapolon Kullanıyorum İlaçları aldığım günler ve saat dilimleri hiç değişmiyor. Enjeksiyonlarımı pazartesi ve perşembe olarak haftada iki kere yapıyorum. Anapolonu öğlen 12.00 de ve gece 00.00 da 25+25=50 olarak alıyorum. Bu gün ilk ilaç kullandığım günden tam 12 gün geçti buraya kadar her şey okey ve kullandığım yan ürünleride hemen ekliyim şöyle;
      Black Guardian (Milk Thistle) Nac600 Ester C Omega 3 Monster Pak Creatin Bcaa Pre Glutamin Kişisel bilgilerimi de paylaşmak isterim.
      Yaşım 23 boyum 185cm 90kg 3 sene kadar vücut geliştirme yaptım Artık daha fazla kilo alamadığım için küre girmek istedim ve kürüm bu şekilde 12 gün daha çok mu erken kürden sonuç alabilmek için muhtemelen evet ama 12gün önce 88.80  kg geliyordum yani 1.20kg aldım ama gerçekten beslenmede ve antrenmanlarda kendime hiç iyi davranmıyorum sürekli pushluyorum en azından anapolonun bi su tutması güç vermesi biraz kütle almamı sağlaması gerekmiyor muydu ilaçların boş olmasından şüphelenmeye başladım büyük ihtimalle sadece psikolojik herhangi bi koçla çalışmıyorum bi koçla çalışmadan önce birazcık potansiyelimi görmek istedim fakat işler şu anlık istediğim gibi yürümüyor gerçekten ilaçlar fıs ya da ben fena triplerdeyim.
      Sizler ne düşünüyorsunuz? ilaçlar çalışıyorsa ne zaman etki görmeye başlarım? Sizlere sormak istedim cevap veren vermeyen herkese teşekkür ederim.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.