Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

F.ufacik    30

Merhaba   16 haftalık  ilk bulk kürüm boyunca sizleri bilgilendirmek için  kür içi neler yaşadığımı hafta hafta sizlere aktarıcağım :)  20 yaşındayım 2 senelik spor geçmişim var 58 kilo başladığım günden bu güne şu an 73.8 kiloya ulaştım. Ölçülerim 109 göğüs 82 bel 38 kol 52 bacak 31 cm de kalf :) @Loving hocamla birlikte karar verdik . Haftalık 500 testo, boldenon 500 , deca 400 , anapolon 50 mg olmak üzere kullanıcağım.  Antreman ve beslenmemi küre göre planlıyacağız. Makro ve mikroları Aldığım verimi hisettiğim güc artışı, kilo ve beslenmemi  sizlerle paylaşıcağım :) 

7C3735E0-D2E7-4AF0-9268-A9F222956C82.thumb.jpeg.79422666916ff6dc634cacb5930b1415.jpeg 28D67CA9-DBE1-4BD6-99FF-BCC93AD475A5.jpeg 02A5243D-1654-4028-B37C-8F2BAD857867.jpeg

45544628-B457-4312-98FB-5F3FCB33B29F.jpeg 8A3D29A3-AAD6-473C-BCBA-9C306E5DBB3D.jpeg 9C4CF770-6C5D-4306-8A60-909786CDBC1A.jpeg

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bay-T    3.229

başarılar kardeşim gayet güzel görünüyor temel fiziğin ben çok beğendim doğru ilaçlarla ki işin ucunda burak hoca var yeni bir sene merhaba de şimdiden :D gelişmeleri takipteyim ilaçların da mgları çok kararında olmuş beslenmene yüklen süper set ve drop antrenmanlara ağırlık ver içinnden bambaşka biri çıkacak eminol:d

• Vayyyy!! 2
  • Şaşkın 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kenjirro59    49

Burak hocayla birlikte iyi yol gideceğin bariz belli. Fakat benim sana tavsiyem decayı çıkar küründen hiç kullanmadım etrafımdaki insanlarıda hep uyarıyorum kullanmamaları için. İlla ağır gidicem diyosan tren enant ekle decadan çok daha iyi katkı sağlar sana inan bana.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
F.ufacik    30

Bu gün 4. Haftanın son enjeksiyonu pumpta güzel bir artış oldu kilo artışını gözlemliyebiliyorum eskisine göre daha fazla iştahlıyım :)

kol 39 

sol 38.5

göğüs 110

bel 84

bacak 55

kalf 39

bilek 33 ve kilo aç karna 79

B21F8B91-5037-47F2-AE7E-5CFD381CDCB4.png

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
selvituncer    62
F.ufacik, 1 saat önce yazdı:

Bu gün 4. Haftanın son enjeksiyonu pumpta güzel bir artış oldu kilo artışını gözlemliyebiliyorum eskisine göre daha fazla iştahlıyım :)

kol 39 

sol 38.5

göğüs 110

bel 84

bacak 55

kalf 39

bilek 33 ve kilo aç karna 79

B21F8B91-5037-47F2-AE7E-5CFD381CDCB4.png

Şu aşamada gayet iyi gidiyor gibi  devam et böyle :D

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
F.ufacik    30

5. Hafta bitti  bu 4. Haftanın testi aç karna 81 kg çıkıyorum gün geçtikçe doluluk artıyor ölçüleri 1 hafta sonra paylaşıcağım formla birlikte

2E0439AF-5948-4E36-B843-E95B362F7315.png

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jeffseid    26
kenjirro59, 02.12.2019 - 17:37 yazdı:

Burak hocayla birlikte iyi yol gideceğin bariz belli. Fakat benim sana tavsiyem decayı çıkar küründen hiç kullanmadım etrafımdaki insanlarıda hep uyarıyorum kullanmamaları için. İlla ağır gidicem diyosan tren enant ekle decadan çok daha iyi katkı sağlar sana inan bana.

Herkese aynı etkiyi yaratmıyorz dostum. Kimisinde yan etki yapıyor deca ben kullanıyorm pct yapıyorm yine. Aynı devam ediyorum hayatıma. Yani bu tamamen şansmı desem bilmiyorum. Ama birine oldu ama diyerine olcak diye bise yok. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kenjirro59    49
Jeffseid, 12 saat önce yazdı:

Herkese aynı etkiyi yaratmıyorz dostum. Kimisinde yan etki yapıyor deca ben kullanıyorm pct yapıyorm yine. Aynı devam ediyorum hayatıma. Yani bu tamamen şansmı desem bilmiyorum. Ama birine oldu ama diyerine olcak diye bise yok. 

Aynı şekilde arkadaşa olmayacağının garantisi de yok :) Riske girmeye değmez deca ile kazanacaklarını o olmadan da kazanabilirsin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jeffseid    26
kenjirro59, 5 saat önce yazdı:

Aynı şekilde arkadaşa olmayacağının garantisi de yok :) Riske girmeye değmez deca ile kazanacaklarını o olmadan da kazanabilirsin

Haklısın oda ayrı bi tartışma konusu.  :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
F.ufacik    30

8. Haftadayım yasadiklarımı ruh halimi antremandaki güç ve verimden bahsediceğim 

Şu an 83 kiloya ulaştım kol antremanlarında 41.5 i yakaladım sonunda :) bench preste 100 kg yaparken şu an 135 kg 4 tekrar zorluyorum  Gerisini siz düşünün . Göğüs 115 oldu kolları 40 yapıcağım soğuk sekilde 3 hafta içinde gücüm y%30 arttı diyebilirim kaldırdığım ağırlıklar zorlamamaya başladı  :) 

iradesi zayıf olan insanların kullanmamasından yanayım gün içinde yada her gün farklı bi modda oluyorum fazla hırçın  sinirli , stresli , ve sakin hissediyorum libido fazla derecede yüksek...

önüme bir insan geçtiğinde dahi sinirlenebiliyorum . Çarşıdan eve gelene kadar sinir stres içindeydim  eve gelince sebeini anlıyamadım . Hiç bişey yaşamasanızda sinirlenebiliyosunuz😂 iştahım küre girmeden öncekine göre %35 daha fazla diyebilirim . Bazı geceleri uyuyamıyorum sıkıntı yaratabiliyor diğer hadtalarda görüşmek üzere

CE396D07-E18E-4CAD-B56A-27D88B4330FF.jpeg

0B9CBCDD-2923-4E8F-8697-DA695838F5C1.jpeg

3ABD6D46-6342-42BB-A036-B005ED07BA1C.png

247A60AD-5CDA-4BB9-9DB9-1C6913529494.png

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JeffSeidx    26

Merhaba, tebrik ederim güzel form kilonuzu ve günlük yemek makrolarınızı yazar mısınız birde çok abes olmazsa günlük gideriniz maddi olarak 😂

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
F.ufacik    30
JeffSeidx, 19 saat önce yazdı:

Merhaba, tebrik ederim güzel form kilonuzu ve günlük yemek makrolarınızı yazar mısınız birde çok abes olmazsa günlük gideriniz maddi olarak 😂

Günlük 40 tl den aşağı inmiyor tavuk göğsünü 15 liradan alıyorum bi kac seyide öyle hedab et. Ortalama 6 bin kalori alıyorum 5 binden aşağı düşmüyorum  :) 

DB1AAE83-F078-4058-9D16-271BEEE1435B.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
F.ufacik    30
Cloud35, Bir saat önce yazdı:

Şeker ve yağı düşürmeni öneririm , motivasyonunu hep bu şekilde yüksek tut başarılar dilerim

Şeker kullanmıyorum  yağı düşürebilirim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    3.229

masallah harika olmussun dostumm çok beğendim kürün sonunda muhteşem bir final yapacaksın muhtemelen memnunsan uzat derim hatta boldeyi.o uygulama ismi nedir güzel görünüyor inceleyeyim bende :D 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
F.ufacik    30

Teşekkür ederim gayet memnunum gayet verim alıyorum :) ilerledikçe bakıcağım. Uygulama ( FatSecret ) uygulama basarılı makro mikro değerlerinizi rahatça hesaplayabilirsiniz 

Bay-T, 6 saat önce yazdı:

masallah harika olmussun dostumm çok beğendim kürün sonunda muhteşem bir final yapacaksın muhtemelen memnunsan uzat derim hatta boldeyi.o uygulama ismi nedir güzel görünüyor inceleyeyim bende :D 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
RasimKadirr    47
F.ufacik, 19 saat önce yazdı:

Teşekkür ederim gayet memnunum gayet verim alıyorum :) ilerledikçe bakıcağım. Uygulama ( FatSecret ) uygulama basarılı makro mikro değerlerinizi rahatça hesaplayabilirsiniz 

Uygulama gayet güzel fakat küçük bir sorunu var değerleri tam olarak göstermiyor elle girmeniz cok daha mantıklı. Mesela saban markalı bulgur pilavı 64 gr karbonhidrat içeriyor ama uygualamada 69 yazıyor. 
ton balığı da 14.5 gr protein var ama orda 24 gr yazıyor :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
F.ufacik    30
RasimKadirr, 4 saat önce yazdı:

Uygulama gayet güzel fakat küçük bir sorunu var değerleri tam olarak göstermiyor elle girmeniz cok daha mantıklı. Mesela saban markalı bulgur pilavı 64 gr karbonhidrat içeriyor ama uygualamada 69 yazıyor. 
ton balığı da 14.5 gr protein var ama orda 24 gr yazıyor :)

Evet hatalar var kontrol ederek girmek gerekiyor  markaları 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
RasimKadirr    47
F.ufacik, 19 dakika önce yazdı:

Evet hatalar var kontrol ederek girmek gerekiyor  markaları 

Eğer ürünün kutusu yanımda ise kendim elle girerim ama yok ise yapıcak bir şey yok olduğu gibi giriyorum :) gün sonu arada 300-400 kalori fark oluyor :) 

beslenme programınız nasıl peki? Pazartesi bulka başlıyorum bende ama 4 bin kaloriyi geçemedim 1 haftadır. Kendimi şimdiden alıştırıyorum :) 

tarihinde RasimKadirr tarafından düzenlendi
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
resulokan3    0
F.ufacik, 14 saat önce yazdı:

Yeni kan tahlilleri :) güzel gidiyor bakalım

B8FD4886-ED10-469C-A90A-EFA3372F4943.jpeg

629018A0-0601-4F75-82C8-CF4F5BB7090A.jpeg

2C33AF53-4262-466C-BBE5-1BFDABD8C9DE.jpeg

ürünler güzel calisiyor kür sonunda efsane olursun

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
odi    58

Hangi tur Ilac kullanildigindan bagimsiz olarak kurlerde gozlemledigim t3 yukseliyor ve t4 de bir miktar dusuyor, kendimde de gordum bunu herkeste de goruyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: DevinTowsend
      Merhabalar öncelikle saygı değer dostlar abiler, kardeşler
      22 Yaşındayım 2. Kürümdeyim ilk 10 Hafta :
      500 Test  400 Bolde 300 Deca  Şeklinde gittim gayet güzel kütle koydum fikrimce , Kür başı 62 , Güncel 76 Kiloyum . Kürüme Yaklaşık 12 Hafta kadar daha yani toplam 24 Hafta kadar sürdürmeyi düşünüyorum , Güncel Olarak 12.Haftadayım Deca kullanmayı 10. Hafta kestim Testo Bolde Şeklinde devam ediyorum ve bütçem el verdiği için küre Rimobolan eklemeyi düşünüyorum, Bilgisi fikri olan birilerinden öneri almak isterim . Teşekkürler. @SantoR @GHOST @Askabar @rastlantisal @Bay-T
      Güncel 76 Kg  174 Boy  
    • Yazan: Vezuchiy
      Arkadaşlar dün yaptığım kickbox sparring'inden sonra sanırım elimi sakatladım antremandan sonra acıma yoktu gece yine yoktu sabaha karşı birşeyler yemek için uyandım yine bir acı hissetmiyordum ardından öğlen 1 de uyandım dehşet bileğimi çeviremiyorum kapı v.s açarken bile ağırıyor. geçen senede başıma gelmişti atlatmam çok uzun sürdü bu konu hakkında ne yapabilirim ve kürümü bırakayım mı? 750 testo 750 bolde ile ilerliyorum. @metinav
      Ağrıyan bölge tam olarak şurası fotoğraf temsili dir

• Yazan: Megosnipe
      Öncelikle herkese iyi formlar ve hayırlı ramazanlar
      Haftalık:
      500 Testesteron ent 500 Boldenon Günlük:
      50mg Anapolon Kullanıyorum İlaçları aldığım günler ve saat dilimleri hiç değişmiyor. Enjeksiyonlarımı pazartesi ve perşembe olarak haftada iki kere yapıyorum. Anapolonu öğlen 12.00 de ve gece 00.00 da 25+25=50 olarak alıyorum. Bu gün ilk ilaç kullandığım günden tam 12 gün geçti buraya kadar her şey okey ve kullandığım yan ürünleride hemen ekliyim şöyle;
      Black Guardian (Milk Thistle) Nac600 Ester C Omega 3 Monster Pak Creatin Bcaa Pre Glutamin Kişisel bilgilerimi de paylaşmak isterim.
      Yaşım 23 boyum 185cm 90kg 3 sene kadar vücut geliştirme yaptım Artık daha fazla kilo alamadığım için küre girmek istedim ve kürüm bu şekilde 12 gün daha çok mu erken kürden sonuç alabilmek için muhtemelen evet ama 12gün önce 88.80  kg geliyordum yani 1.20kg aldım ama gerçekten beslenmede ve antrenmanlarda kendime hiç iyi davranmıyorum sürekli pushluyorum en azından anapolonun bi su tutması güç vermesi biraz kütle almamı sağlaması gerekmiyor muydu ilaçların boş olmasından şüphelenmeye başladım büyük ihtimalle sadece psikolojik herhangi bi koçla çalışmıyorum bi koçla çalışmadan önce birazcık potansiyelimi görmek istedim fakat işler şu anlık istediğim gibi yürümüyor gerçekten ilaçlar fıs ya da ben fena triplerdeyim.
      Sizler ne düşünüyorsunuz? ilaçlar çalışıyorsa ne zaman etki görmeye başlarım? Sizlere sormak istedim cevap veren vermeyen herkese teşekkür ederim.
    • Yazan: batıkan
      Öncelikle herkese selamlar.
      Saygıdeğer hocalarım, kıymetli hobidaşlarım, sevgili kardeşlerim, peptid türkiye ailesi...
      31 yaşındayım 1,78 boy 79kg İle Aranıza İstanbul Avrupa yakasından katılıyorum 3 senedir doğal olarak yapmış olduğum fitness sporunu biraz merak biraz biraz da üst level e yükselmek için steroid kürü kullanma kararı aldım. yaptığım araştırmaların yeterli olduğunu düşünüp instagram hesabımdan takip ettiğim ve evime yakın olan bir balkan şampiyonu , aktif olarak pt eğitimi veren hoca ile yüz yüze görüşme sonucu anlaşma sağladım. Aslında bilgilerimin burada yetersiz olduğunu ve bu yolun çok daha başında olduğum gerçeği ile yüzleştim çok kısa zamanda. En başında sormam gereken soruların hiçbirini sormadan sadece sağlık üzerine bir konuşma gerçekleştirdim ve ne hikmettir ki anlaştığım hoca güzel bir satış politikası ile beni tavladı aslında ben tavlanmaya müsait bir müşteriydim onun gözünde. 
      Ardından bana gerekli bilgileri verip ücretini alıp ilaçlarımı adresime kargılayacağını söyledi. İlaçlarım gelene kadar istediği kan tahlillerini yaptırma sürecine geçtim fakat o 1-2 günlük ilgili sürecini yavaş yavaş kaybetmeye mesajlarıma 5/6 saat içerisinde dönüş yapmaya başladığında anladım ki insan sağlığının önemsiz olduğunu ve amacının biraz daha fazla para kazanmak olduğunu. Yazdığı kür programı ile gelen ilaçların dengesizliği komik geldi , kopyala yapıştır bir antrenman, beslenme ve kür planlaması olduğunu söyledim onu düzelteceğini söyledi.
      Pct için ilaçlarımı kendimin bulmam gerektiğini söyledi çevrem ve tanıdığım kişilerin olmadığını bu konuda yardım etmesini istediğimde brom benimde çevremde yok cevabı aldım ve hangi ilaçları alacağımı sormama rağmen o süreç gelsin onu o zaman konuşuruz cevabını aldım  Neyse işi sıkıntıya sokmamak adına sakin kalarak doğru adım atmak için daha fazla araştırma yaptım ve peptidtürkiye forumuna denk geldim. Burada okuduğum yazılar ve tecrübeli insanların makaleleri beni aydınlattı. ilk şoku bir şekilde atlattım ardından gelen ilaçların kalitesini araştırmaya başladım forum sayfalarında bana ilk konuşmamızda kesinlikle kendi kullandığı ilaçları vereceğini ve laboratuvar üretimi olup yurt dışı Fransa menşeili olduğunu ardından kesinlikle piyasa ürünü olmadığını söyledi. 
      Ama araştırmalarımda okuduğum kadarıyla ürünlerinin testosu hariç çalışmadığını biraz bilgi edindim. ve Tekirdağ üretimi olduğunu okudum ne kadar doğru ve yanlış bilemiyorum bu arada doğal olarak çıkacak kan tahlillerimi bekleyeceğimi  ve bu esnada herhangi bir enjeksiyon uygulaması yapmayacağımı söyledim vücuduma bu 1-2 haftalık süreçte eş dost ve bilgi sahibi insanlara ilaçları sorduğumda hiç duymadıklarını söylediler. Belki çok iyi belki çok kötü bunu kullanmadan bilemeyiz dediler ardından sonuçlarım çıktı onları da paylaşacağım sizlerle.
      12 haftalık yazdığı steroid kürü programı şu şekilde p.tesi ve cuma enjeksiyon günleri;
      ilk 7 hafta testo 600mg 8.haftadan sonra 900mg (kür bitimine kadar) deca ilk 5 hafta 300 mg , bittikten sonra kür sonuna kadar daha kullanım yok dianabol 3. hafta başlayıp 6. hafta sonuna kadar 2 tablet, sonrasında kesiyor kullanım yok bolde 5. haftada başlayıp 12. haftaya kadar 600mg şeklinde. Ve çeşitli vitamin ve supplement destekleri.... Arimideks ve provironu da sürecin ilerleyişine göre ekleyeceğini söyledi ama bu ürünlere eczanelerde ulaşamadım. Yapacağım ve gerekli olacak pct ilaçlarını hiç konuşmadık. Siz değerli üye arkadaşlarımdan bilgi almak adına bu konuyu açıyorum , bana gelen ürünleri daha önce kullanan veya kalitesi hakkında bilgi sahibi olanlardan yardımcı olmalarını talep edeceğim çıkan tahlil sonuçlarımı profesyonel destek aldığım hocama gönderdiğimde fibrinojenin sınırın üzerinde olduğunu söyledi bir kalp ve beyin doktoruna görünmem gerektiğini iletti, ama kan tahlilini verdiğim günün öncesinde gribal enfeksiyona bağlı olarak ateşlendim ve parasetamol içerikli ağrı kesici ateş düşürücü ilaç kullandığım için yüksek çıkabileceğini söylediğimde tamam o zaman sorun yok dedi, doğal testestronun yüksek çıkmasını sorduğumda eğer ki gerçekten enjeksiyon yapmadıysan bu durumun kür hazırlığına girdiğim için psikolojik olduğunu söyledi, ve demir bağlama kapasitesi düşük olduğu için de hacamat ı önerdi.  Kreatin kinazın yapmış olduğum sporun kaslarıma vermiş olduğu hasardan ötürü yüksek çıktığını dile getirdi.
      Yani diyeceğim o ki ücretini ödediğim hizmetten açıkçası bana güven vermeyen bir insanla çalışmama kararı aldım sonuçta sağlığımı benden başka düşünenin olmadığını bir kez daha öğrendim bu işi gerçekten insan sağlığına ve iletişime önem veren kişilerle sürdürmeyi planlıyorum vazgeçmiş değilim sadece bir miktar para kaybetmiş olabilirim fakat sağlığımı ve psikolojimi kaybetmekten çok daha değersiz bir durum olduğunun bilincindeyim canım sağ olsun ve tecrübe kazanmanın vermiş olduğu huzurun içerisindeyim.  Aranıza katılmaktan şeref duyarım .

• Yazan: Carlos
      Değerli hocalarım hayırlı günler herkese eczane kür planlamam nasıl sizce ilk kürüm olucak ilerde yarışmak istiyorum öğrenci olduğum için maxiumum sustanona erişim sağlayabilirim fiyat bakımından eklemem gereken  nac600 tarzı başka bir ilaç var mıdır jinekomasti gibi bi durumu engellemek için aromasin veya arimidexten hangisini tercih etmeliyim veya planlamada, kür süresinde bi sıkıntı var mıdır bilgilendirir misiniz ?
      kür süreci içindede Çinko magnezyum b-12 gibi vitaminleri eklemeyi düşünüyorum.
      Biraz vücut ölçülerimden bahsedeyim :
      Yaş:18 boy:170 kilo:80 Yağ oranı 11-12 civarları  omuz:132 göğüs:110 kol:41 bel:76 12 haftalık kür planlaması 
      500 sustanon - 100 primabolon  750 sustanon - 200 primabolon 750 sustanon -  200 primabolon 750 sustanon -  200 primabolon 750 sustanon -  200 primabolon  750 sustanon -  200 primabolon  750 sustanon -  200 primabolon  750 sustanon -  200 primabolon 750 sustanon -  200 primabolon 750 sustanon -  200 primabolon 750 sustanon - 200 primabolon 500 sustanon - 100 primabolon       5-6-7. Hafta günlük 50 mg anapolon
      3.Haftadan sonra haftada bir tablet aromasin farklı ışıklarda çekilmiş Bir kaç tane de fotoğrafımı ekliyorum.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.