Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Merttuzun

Balkan pharma check.

Önerilen İletiler

Merttuzun    1

Merhabalar. Sormak istediğim bişey var. Birinden balkan pharma testo ve deca aldım. Sorgulamak istediğimde ise sorgulama kodunun elle cok rahatca silinebildiğini fark ettim. Orjinal balkan pharma ürününde kodlar rahatlıkla silinebiliyor mu? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ferhat82    447
Merttuzun, 7 dakika önce yazdı:

Merhabalar. Sormak istediğim bişey var. Birinden balkan pharma testo ve deca aldım. Sorgulamak istediğimde ise sorgulama kodunun elle cok rahatca silinebildiğini fark ettim. Orjinal balkan pharma ürününde kodlar rahatlıkla silinebiliyor mu? 

Hayır aldıgın balkan eski seri balkan ise %99 sahte zaten . Sadece 1-2 kişi orjinal satiyor biride forum sahibi zaten . Gerçi artık balkanda Her ilacı 1 kez sorgulayabiliyorsun orjinal diye gösteriyor. Ondan sonra sorgulayınca hep fake diyor . Sahte ilaçların önüne geçmek için yapmişlar . Yeni seri ise balkanlar daha sahtesi çikmadi diye biliyorum  

tarihinde Ferhat82 tarafından düzenlendi
  • Şaşkın 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Merttuzun    1
Ferhat82, 5 dakika önce yazdı:

Hayır aldıgın balkan eski seri balkan ise %99 sahte zaten . Sadece 1-2 kişi orjinal satiyor biride forum sahibi zaten . Gerçi artık balkanda Her ilacı 1 kez sorgulayabiliyorsun orjinal diye gösteriyor. Ondan sonra sorgulayınca hep fake diyor . Sahte ilaçların önüne geçmek için yapmişlar . Yeni seri ise balkanlar daha sahtesi çikmadi diye biliyorum  

Şimdi demek istediğiniz şey orijinal balkanda check kodu silinmiyor. Doğrumu anladım. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Merttuzun    1
Merttuzun, 4 dakika önce yazdı:

Şimdi demek istediğiniz şey orijinal balkanda check kodu silinmiyor. Doğrumu anladım. 

Forumda bi konu buldum az önce ordada tam tersi orijinal üründe siliniyor diyorlar. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    447
Merttuzun, 3 dakika önce yazdı:

Ürünü ilk kez sen sorguladiysan ve daha önce 0 kez sorgulandi yazıyorsa İlaç orjinaldir Zaten birdaha yine sorgulayınca fake diyecektir artık. 
Yani silinip silinmemesi önemli değil Gerçi check kodu bilgisayarla yazılmış oluyor öyleyse silinmesi için uğraşmak gerekiyor 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    447
Merttuzun, 13 dakika önce yazdı:

Forumda bi konu buldum az önce ordada tam tersi orijinal üründe siliniyor diyorlar. 

Uğraşirsan silmek için hepsinden silersin veya kaybedersin. Ne yani orjinal deyilse silinmiyor mu ?neye göre bunu demişler link gönderebilir misin bakayım bir merak ettim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Merttuzun    1
Ferhat82, 6 dakika önce yazdı:

Uğraşirsan silmek için hepsinden silersin veya kaybedersin. Ne yani orjinal deyilse silinmiyor mu ?neye göre bunu demişler link gönderebilir misin bakayım bir merak ettim

zorlama falan yok normal elle üzerinden geçince hemen siliniyo

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    447

Bendeki ilaçlar bundan zorladım silinmedi diyer balkanlari burak abiden aldiysan için rahat olsun ama başkasından aldıysan en iyi cevabı sana yine burak abi verecektir

30D0578C-B58A-428F-ACD2-0F7A82A76410.png

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.218
Merttuzun, 1 saat önce yazdı:

hepsi silinir dostum sahte ile orjinal ile alakası yoktur bazıları seramik baskı kullanır bazıları kullanmaz balkan da kilerin hepsi o şekildedir silinir rahatlıkla kafan rahat olsun

tarihinde Bay-T tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Merttuzun    1
Bay-T, 50 dakika önce yazdı:

hepsi silinir dostum sahte ile orjinal ile alakası yoktur bazıları seramik baskı kullanır bazıları kullanmaz balkan da kilerin hepsi o şekildedir silinir rahatlıkla kafan rahat olsun

Teşekkürleer :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Alii    8

Eski seri balkanlarda cam üzerine yazı yazıldığı için siliniyor, balkan pharma bunun önüne geçmek için yeni ürettiği ürünlere artık ampul üstüne etiket yapıştırıp, etiketin üstüne yazıyor kodları, yenilerinde alınma problemi yaşamazsın, eski aldigin urun burak hocadansa zaten orjinaldir, başka yerden aldıysanda aldigin yeri sorgula, urun chek kod kaç kez girilmiş buna bak derim.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.