Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Nisay67

Yarışmacı ilacı

Önerilen İletiler

Nisay67    40

Arkadaşlar selam. Geçenlerde stüdyoya dumbell ve malzeme lazım oldu toptancı bir arkadaş geldi, eski vücutculardanmış tanıştık falan. Sohbet steroidlere geldi, iste su siralar cok sahte oluyormuş abi tereddutte kaliyoruz falan dedim ben.

oda kardeşim iki çeşit ilaç vardir dedi yarışmacı ilacı vardir dedi. Bu ilaclara sen ulasamassin ulassan bile ucuk fiyatlar olur alamazssin dedi. Diğer butun ilaclar yalan boş ilaç dedi. İlla kür yapicaksan eczane sustanon primio yap icin rahat olur en azindan dedi.

siz ne duşunuyorsunuz yarismaci ilaci diye bir sey var mi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Equipoise    333
Nisay67, 57 dakika önce yazdı:

Arkadaşlar selam. Geçenlerde stüdyoya dumbell ve malzeme lazım oldu toptancı bir arkadaş geldi, eski vücutculardanmış tanıştık falan. Sohbet steroidlere geldi, iste su siralar cok sahte oluyormuş abi tereddutte kaliyoruz falan dedim ben.

oda kardeşim iki çeşit ilaç vardir dedi yarışmacı ilacı vardir dedi. Bu ilaclara sen ulasamassin ulassan bile ucuk fiyatlar olur alamazssin dedi. Diğer butun ilaclar yalan boş ilaç dedi. İlla kür yapicaksan eczane sustanon primio yap icin rahat olur en azindan dedi.

Bi satıcıların piyasaya yüksek kar marjı ile sattığı ürünler var. Birde yalnızca yarışmacılara verdiği ürünler var. Fiyatları daha uçuk oluyor ama ulaşamazsın diye bir durum yok. Önemli olan düzgün satıcı bulmak

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
merkar    132

bahsettiği ilaçlar senin benim kullandığım testo-bolde-primo-deca vb ilaçlar mı? yoksa trestolon-dhb-metribolon-m1t gibi, ciddi yarışma yapan adamların dahi zor ulaştığı ilaçlar mı?

birinci kısım ise, bu ilaçların orjinallerine ulaşmak pekala mümkün. kolay değil ama ulaşılabilir.

ikinci kısıma ulaşamazsın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Nisay67    40

Ohooo biz daha testo deca boldenonun orjinalini buldukta, trestolon kaldi. Su bir gercek ki bu is beslenmen ve antrenmandan ziyade steroid sporu. Steroid olmadan salona gitmek mantiksiz gibi bir sey.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
merkar    132
Nisay67, 20 dakika önce yazdı:

Ohooo biz daha testo deca boldenonun orjinalini buldukta, trestolon kaldi. Su bir gercek ki bu is beslenmen ve antrenmandan ziyade steroid sporu. Steroid olmadan salona gitmek mantiksiz gibi bir sey.

hiçte bile. 1- genetik 2- genetik 3-beslenme ve antrenman 4-roid...

sadece bu forumda çok kişi var, ilaç alıp "1" adım dahi yol alamayan. genetik kodlarında bu spora yatkınlık varsa iyi yerlere geliyorsun. yoksa gram gram testolar, aylık harcanan bilmem kaç bin türk lirası vs. diye uzar gider bu konu :)   

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553
Nisay67, 16 saat önce yazdı:

Doğru olanı söylemiş.Eczane ilacında kafan rahat olur.Diğerleri her zaman şüphe oluşturur, boş ve yarım doz olmasa bile...Çünkü denetlenen resmi bir kurumdan almıyorsun.

Yarışmacılara tam doz orjinal ürün, diğerlerine çakması çeyrek dozu veya boşu...Bazıları bir şeyler hissettirsin diye içine kortizon karıştırıyor o da başka bir şeytanlık ürünü :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553
merkar, 41 dakika önce yazdı:

hiçte bile. 1- genetik 2- genetik 3-beslenme ve antrenman 4-roid...

sadece bu forumda çok kişi var, ilaç alıp "1" adım dahi yol alamayan. genetik kodlarında bu spora yatkınlık varsa iyi yerlere geliyorsun. yoksa gram gram testolar, aylık harcanan bilmem kaç bin türk lirası vs. diye uzar gider bu konu :)   

Aynen katılıyorum...Steroidin faydası da, genetiğin el verdiği orandadır.Asla tek bir şeyde mucize ortaya çıkmaz.Bir çok etkenin ortak faydası sonucu gelişim sözkonusu...Bazıları doğuştan şanslı doğuyor çok fazla çaba harcamadan süper bir vucuda sahip olurken, bazıları yıllarca emek harcıyor yine de istediği seviyeye gelemiyor.Bir yerde kabul etmek lazım gerçekleri...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kenjirro59    49
Nisay67, 13.11.2019 - 21:34 yazdı:

Tanıdığın tanınmış camiada sayılan yarışmacı abilerin tanıdıkların varsa onlardan al ürün gerisi dediğin gibi boş ürün

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    285

Doğrusunu soylemis. Ben güya 2 yıl roid kullandim. Orjinal la pharma 8 haftada daha fazla etki gösterdi. Kürü başka sebeplerden kesmek zorunda kaldım. Burda 1 mg testo tren deca kullananlar muhtemelen boş ilaç kullanıyorlar. Ben tam hakkını vermedim ama orjinal roid iyi beslenme ve antrenmanla birlikte evrime kafa attırır. Türkiye de Burak hocayla beraber 3 kişi var yurtdışından orjinal ilaç getiren. Yarışmacılarda işte böyle dolu ilaçlarla hazırlanıyorlar. Çok uzattım ama şöyle bir ornek vereyim. Deca iştah uyarır diyorlar bi çok yerde. Ben daha önce kullandigim deca larda böyle bisey yaşamadım. Ama son kullandigim deca bana obez iştahı verdi deyim yerindeyse 😄

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553
Mhmt38, 31 dakika önce yazdı:

Doğrusunu soylemis. Ben güya 2 yıl roid kullandim. Orjinal la pharma 8 haftada daha fazla etki gösterdi. Kürü başka sebeplerden kesmek zorunda kaldım. Burda 1 mg testo tren deca kullananlar muhtemelen boş ilaç kullanıyorlar. Ben tam hakkını vermedim ama orjinal roid iyi beslenme ve antrenmanla birlikte evrime kafa attırır. Türkiye de Burak hocayla beraber 3 kişi var yurtdışından orjinal ilaç getiren. Yarışmacılarda işte böyle dolu ilaçlarla hazırlanıyorlar. Çok uzattım ama şöyle bir ornek vereyim. Deca iştah uyarır diyorlar bi çok yerde. Ben daha önce kullandigim deca larda böyle bisey yaşamadım. Ama son kullandigim deca bana obez iştahı verdi deyim yerindeyse 😄

Decanın istah açtığını ve bu sekilde ünlendigini hic duymamıştım :) Boldenon icin duyduk, bende istah acmasa da.İstah aciliyorsa ve güvensizlik varsa o noktada icinde kortizon olabilecegi düşünülmeli bence.İnsülini birden düsürüp acıktıran igf1 ve hgh dısında bu sekilde bir etki almadım hic bir seyden.Belki bünye ve metabolizma farkı vardır.

Sonuc olarak piyasa sahte ürünlerle dolu.Ben 11-12 kür yaptım bazısı full dü bazısı yarım doz.Ama her kürde test ve gözlem yaptım yan etki olarak.Trenbolonun orjinali varsa testo dısında hic bir seye gerek yok.Ama dozunda kullanılırsa tabi.Kalkip da 200 mg doz tren bir sey yapmaz yan etki dışında.Millet çerez gibi karma karisik kürler yapiyor.Patlama yok çatlama yok :) çünkü iclerinde bir iki sey calışıyorsa çalisiyor...

Paranizi zamaninizi emeklerinizi cöpe atmayin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    285
metinav, 6 saat önce yazdı:

Decanın istah açtığını ve bu sekilde ünlendigini hic duymamıştım :) Boldenon icin duyduk, bende istah acmasa da.İstah aciliyorsa ve güvensizlik varsa o noktada icinde kortizon olabilecegi düşünülmeli bence.İnsülini birden düsürüp acıktıran igf1 ve hgh dısında bu sekilde bir etki almadım hic bir seyden.Belki bünye ve metabolizma farkı vardır.

Sonuc olarak piyasa sahte ürünlerle dolu.Ben 11-12 kür yaptım bazısı full dü bazısı yarım doz.Ama her kürde test ve gözlem yaptım yan etki olarak.Trenbolonun orjinali varsa testo dısında hic bir seye gerek yok.Ama dozunda kullanılırsa tabi.Kalkip da 200 mg doz tren bir sey yapmaz yan etki dışında.Millet çerez gibi karma karisik kürler yapiyor.Patlama yok çatlama yok :) çünkü iclerinde bir iki sey calışıyorsa çalisiyor...

Paranizi zamaninizi emeklerinizi cöpe atmayin.

Hocam ilaç kaynağı çok sağlam.ben deca nin bu etkisini saçma bi kaynaktan da okumuş olabilirim. Affola😄 ama iştahımin açıldığına eminim. Dianabol den kaynaklı olabilr mi o zaman. Ama danabolun de iştah açtığını ben hiç duymadım. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Nisay67    40

Şu mevzularda zaten orjinal olsa super kalite bile olsa bir ton yan etki riski bilmem nesi var, birde sahtemi degil mi bununla ugrasiyoruz. Burak hocadan hic alisveris yapmadim bilmiyorum. Ancak federasyondan bir hakem hoca tandigim internetten orjinal ilac alma imkanin yok diyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
xxgokhanzz21    126
Nisay67, 20 dakika önce yazdı:

Ancak federasyondan bir hakem hoca tandigim internetten orjinal ilac alma imkanin yok diyor

Muhtemelen federasyondan tanıdığınız hocanın bahsetmek istediği siteler üzerinden kargoyla sipariş verilen tipte bi alışveriş stilidir ki çoğunlukla sahte ürünler olduğu doğru. Onun haricinde bu platformda durum biraz farklı, Burak hocayla mail veya whatsapp üzerinden iletişime geçip hem karşınızda bi muahttap bulabilir, hem de en azından referansları olan bir kişiyle çalışmış olursunuz.

Bunun haricinde amacım reklam falan değil iyiye iyi kötüye kötü derim ve bu platformdan alınan ürünlerden şikayet duymadım.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
weldan    157

Ben steroidlerden ziyade salonlardaki ekipmanlar ve sert idman olayına kafayı takmış durumdayım. Hayatım boyunca şöyle adam gibi hardcore giren çok az tanıdım ki ortak noktaları hepsi vücut olarak çok iyilerdi. Ben tekrar gaza gelip spora geri dönmeyi düşünmüyor değilim. Hiçbir anabolik madde almadan birkaç ayda nasıl bir noktaya gelinir resimleri ile kanıtlamak niyetindeyim. Çünkü bu genetik işi önemli ama 4 yıl aynı salona gelip dumbell kaldırırken son 2 tekrar da yüzünün şekli dahi değişmeyen çok adam gördüm. Sonra kalkıp bana abi senin genetik çok iyi derlerdi. Samimi söylüyorum. Salona ilk başladığım günlerde geceleri ağrıdan acil servise gittiğim zamanlar olurdu. Kas gevşetici iğne, ağrı kesiciler, kremler vs sadece uyuyabilmek için kullanıyordum. Laktik asidin zirvelerini görmüşümdür. :) Ben düzgün kalori almak kaydıyla uzun antremanların kas yıkımı yaptığına inanmayanlardanım. İnanın idman bittikten sonra soyunma odasında arkadaşlarımdan tişörtümü çıkarmak için çok yardım istemişimdir. Bana verdikleri cevap abi kendini çok yoruyorsun olurdu. Ama 1 ay sonra senin genetiğin muhteşem bu iş için falan doğmuşsun demeye başlarlardı. Gelin görün ki bence bu iş adam gibi sert idman çıkaracak totosu :D olanların işi. Yoksa kalanlar gidip crossfit yapabilir. Kim ne kadar canını yakabiliyorsa bu işin geri kazancının o kadar fazla olacağına inanıyorum. Dediğim gibi 1 hafta içinde işleri yoluna koyup before after lı bir konu açmak niyetindeyim. Ne yedim ne içtim hepsi içinde yeni başlayacak arkadaşların rehber olarak kullanacağı değilde kafalarında belli bir fikir oluşturacak bir şey yapmayı düşünüyorum. Omuz sakatlığım çok şükür iyi. Sadece sol tarafında aşırı güç kaybı var. Onu eski haline getirmek gerekecek.

herkese iyi forumlar...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.