Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

RasimKadirr

Deca boldenon ve testo 5 nci hafta tahlil sonucu

Önerilen İletiler

RasimKadirr    47

Merhabalar. Deca boldenon ve testo kürünün 4 nci haftasındayım. İlk 2 hafta only testo gittim daha sonra boldenon ve deca ekledim. 3 hafta önce östorojenim 163. Prolaktin ise 21 di. Kür içerisinde b12 kompleks, supradyn, geceleri yatmadan önce proviron ve haftada 1 arimidex kullanıyorum.  Şimdi tekrar tahlil yaptırdım. Yorumlayabilirmisiniz lütfen. 

587BD41D-23E5-4F43-96DE-00A00375EDA3.jpeg

EB5A95BF-56E6-437D-A2D4-01C118649B54.jpeg

tarihinde RasimKadirr tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ferhat82    447

Testo olmasi gerektiği gibi .  Kimilerinde  orj deca  prolaktin arttirir kimilerinde arttırmaz o yuzden buna pek birşey diyemeyeceğim en iyi sen anlarsın eklemler eskisine göre iyi durumdaysa veya ağirlik kaldırırken affetmıyorsan :)  Boldenona gelecek olursak sert adele ve damarlanmadan anlarsın  gerçi boldenon için daha erken biraz daha beklemen lazım Ama deca 4 haftada hissedersin .

Sonuçların bence iyi durumda ürünler steril denilebilir  .Benım 1 ay sonra test verdiğimde  alt ast değerlerim uçmuştu.

Kürüne cabaser veya dostinex eklemelisin bol şans .  Testonun  markasını merak ettim.

tarihinde Ferhat82 tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
RasimKadirr    47
Ferhat82, 14 dakika önce yazdı:

Testo olmasi gerektiği gibi .  Kimilerinde  orj deca  prolaktin arttirir kimilerinde arttırmaz o yuzden buna pek birşey diyemeyeceğim en iyi sen anlarsın eklemler eskisine göre iyi durumdaysa veya ağirlik kaldırırken affetmıyorsan :)  Boldenona gelecek olursak sert adele ve damarlanmadan anlarsın  gerçi boldenon için daha erken biraz daha beklemen lazım Ama deca 4 haftada hissedersin .

Sonuçların bence iyi durumda ürünler steril denilebilir  .Benım 1 ay sonra test verdiğimde  alt ast değerlerim uçmuştu.

Kürüne cabaser veya dostinex eklemelisin bol şans .  Testonun  markasını merak ettim.

Boldenonun etkisi eğer damar sertliği ise etkisini almaya başladım. Damarlarım kalınlaşıyor ve sertleşmiyor ben kollestrol yükseldi sandım. Ağırlık konusunda gerçekten artış var. Bencthe 70 kiloda 8 tekrardan sonra pertim cıkarken 85 kilo ile 15 tekrarı cok rahat yapabiliyorum. Bu arada Testo iran hormone markalı. Deca medipharm ama değiştirdim dünden itibaren balkan kullanıyorum. Boldenon ise vedi pharma. Hepsi orijinal sorgulattım fakat balkanda sitede bi sorun var herhalde ilk sorgulattığımda ilk defa sorgulayan bendim. Aynı kodu 5 dakka sonra sorgulattığımda 7 defa sorgulandı dedi. Telrar denedim bu sefer 2 kere sorgulandı dedi. Akşam bi daha denedim kod yanlış dedi. Daha sonra ise 21 defa sorgulandı dedi. Büyük ihtimal sitede sorun var. Cabaser falan hepsi hazır duruyor fakat henüz kullanmadım. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.