Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Hulk34

10 haftalık definasyon kürü

Önerilen İletiler

Hulk34    18

Merhaba aranıza yeni katılmış bulunmaktayım burdan bütün foruma selamlar olsun. Yeni ilk definasyon kürü ile başlama niyetindeyim. Araştırdığım kadarıyla. 
3 Genesis testo prop 
3 Genesis Masteron 
2 Kutu Toplam 200 Tablet winstrol
1 Kutu tablet clen 40 mcg 
1 Kutu Arimidex 

95 kg mım yağ oranım %28 civarı doğru bir kombinasyon mudur  artıları eksileri ne olur genesis marka nasıldır. Neler önerirsiniz nasıldır başlık açıp tecrübelerinizden yararlanmak istedim. İyisiyle kötüsüyle nedir ne değildir. Hem bu forum da ki çok tecrübeli arkadaşların yorumlarınıda merak ettim. Herkese sağlıklı güzel bol kaslı günler dilerim. 👍💪🏻

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ferhat82    447

Buyur kardeşim içeriye girip bakabilirsin ürünler bunlarsa geçmiş olsun diyebilirim çünkü arkadaşımda kullandı 6. hafta sonunda çöpe atti

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MenPowers    51

İlaçların orijinalliğini geçtim %28 yağ oranında kür yapmak aşırı mantıksız, zaten şekeri kessen %20 ye düşer o yağ oranı. Bence 17 18 e çektikten sonra kür işini tekrar düşün şuan kür yarardan çok zarar getirecektir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Genesislerin hepsi sahte diye birşey yok ki neye göre karar veriyorsunuz çalışan markaların sahtesini yapıyorlar.Bende genesis,watson vs kullandım cayır cayır çalıştı.Kullan teste gir ona göre kararını verirsin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hulk34    18

Teşekkür ederim şu anda temiz besleniyorum definasyona girip yağlardan kurtulmak amacım yani kürle birlikte antrenman ve diyetle birlikte 95 kg lar dan şöyle bir 85 82 arasını yakalarsam hacim yapabilirim 2 ay dinlenmeden sonra. 10 haftalık planlıyorum kürü. Satıcıya gelince elden teslim ediyor ürünü daha önce kullanan çevremiz var çalışma garantisi veriyor. Peki sahtesi olmayan bir marka mevcutmudur veya güvenilir ? Watson düşündük kür maliyeti 2.200 TL civarı geliyor Genesiste ise bu rakam 1.500 e denk geliyor. Natural de küçülebildiğim kadar küçüleyim diyorum 105 kg başladığım sporda 95 kg a kadar düştüm şeker vs hiçbirşey tüketmiyorum az karbo protein ağırlıklı besleniyorum gram gram girmeye başladığı için kür düşündüm. Cevap veren arkadaşlarıma teşekkür ederim yorumlarınız benim için tecrübeli arkadaşlardan gelen yorumlar değerli dikkate alacağım sağolun arkadaşlar 👍💪🏻

steroidnediryahu, 7 saat önce yazdı:

Genesislerin hepsi sahte diye birşey yok ki neye göre karar veriyorsunuz çalışan markaların sahtesini yapıyorlar.Bende genesis,watson vs kullandım cayır cayır çalıştı.Kullan teste gir ona göre kararını verirsin

Kullandıktan sonra hangi testlerle ilacın çalıştığı anlaşılır ?

MenPowers, 9 saat önce yazdı:

İlaçların orijinalliğini geçtim %28 yağ oranında kür yapmak aşırı mantıksız, zaten şekeri kessen %20 ye düşer o yağ oranı. Bence 17 18 e çektikten sonra kür işini tekrar düşün şuan kür yarardan çok zarar getirecektir.

Çok azar azar vermeye başladığım için kürle desteklemek istedim yağ yakımını açıkçası natural de çok zor gitmeye başladı. Zararı ne olur %28 de girince yorumlar için teşekkür ederim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553
Hulk34, 14 saat önce yazdı:

Merhaba aranıza yeni katılmış bulunmaktayım burdan bütün foruma selamlar olsun. Yeni ilk definasyon kürü ile başlama niyetindeyim. Araştırdığım kadarıyla. 
3 Genesis testo prop 
3 Genesis Masteron 
2 Kutu Toplam 200 Tablet winstrol
1 Kutu tablet clen 40 mcg 
1 Kutu Arimidex 

95 kg mım yağ oranım %28 civarı doğru bir kombinasyon mudur  artıları eksileri ne olur genesis marka nasıldır. Neler önerirsiniz nasıldır başlık açıp tecrübelerinizden yararlanmak istedim. İyisiyle kötüsüyle nedir ne değildir. Hem bu forum da ki çok tecrübeli arkadaşların yorumlarınıda merak ettim. Herkese sağlıklı güzel bol kaslı günler dilerim. 👍💪🏻

Masterona gereksiz masraf yapıyorsunuz.Prop ve winstrol yeterli definasyon için...Clenbuterol eklemişsin daha efektif sonuçlar alırsın...Cardiyo antrenmanlarıyla baya yağ yakımı gerçekleştirebilirsin.Kaslarını çalıştırmayı ihmal etme, yoksa vucut her taraftan incelmeye çalışacağından erirsin...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hulk34    18
metinav, 1 saat önce yazdı:

Masterona gereksiz masraf yapıyorsunuz.Prop ve winstrol yeterli definasyon için...Clenbuterol eklemişsin daha efektif sonuçlar alırsın...Cardiyo antrenmanlarıyla baya yağ yakımı gerçekleştirebilirsin.Kaslarını çalıştırmayı ihmal etme, yoksa vucut her taraftan incelmeye çalışacağından erirsin...

Ağırlık antrenmanı kardiyo antrenmanı karışık yapmayı düşünüyoruz hem kastan kazanıp temiz beslenip hemde yağlardan kurtulmak amacım. İlk kürden tren ace girilmez sonraki level in de kullan dedikleri için bu kürde karar kıldım daha etkili olsunda benim için önemli olan o girmişken tam olsun kafasındayım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
selvituncer    62

Genesislerin %99 u sahtedir tr deki İnşallah %1 lik kısma denk gelmişsindir . Hatta  içinde neredeyse hammadde bile yoktur  Yumurtaya kırıp keyifle tüketebilirsiniz iyi forumlar 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hulk34    18
selvituncer, 6 dakika önce yazdı:

Genesislerin %99 u sahtedir tr deki İnşallah %1 lik kısma denk gelmişsindir . Hatta  içinde neredeyse hammadde bile yoktur  Yumurtaya kırıp keyifle tüketebilirsiniz iyi forumlar 

Sizler ne önerirsiniz ? Bvs labs var genesis var demişlerdi genesis daha bilindik diye genesis tercih edicez diye karar verdik şu anda planlıyoruz henüz alıp vurmadık. Watson var yalnız hepsinin sahtesi çıkabiliyor işte satıcıdan daha önce alanlar çalışıyor dedikleri için bizde alıp deneyeceğiz tavsiye ettiğiniz bir marka varsa araştırıp onuda tercih edebiliriz 👍

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ulysess    5

Bi şey sorucam burda ahkam kesen arkadaşlar hepsi sanki la pharma tiger balkan v.s. Ürünler kullanıyor ve hepsi yarışma yapıyo arkadaşlar bi elin beş parmağı bir değil ben zamanın da spora salonunda bizden büyük bi abi vardı adam karbonla on numara büyüdü ama kuzen  aynı ilAçlar gelişemedi onun için hangi ilaç kimde nasıl etki bırakacığı bilinmez Rus ruleti gibi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553
ulysess, 35 dakika önce yazdı:

Bi şey sorucam burda ahkam kesen arkadaşlar hepsi sanki la pharma tiger balkan v.s. Ürünler kullanıyor ve hepsi yarışma yapıyo arkadaşlar bi elin beş parmağı bir değil ben zamanın da spora salonunda bizden büyük bi abi vardı adam karbonla on numara büyüdü ama kuzen  aynı ilAçlar gelişemedi onun için hangi ilaç kimde nasıl etki bırakacığı bilinmez Rus ruleti gibi

Öyle bir şey yok.Satıcıların lafıyla konuşup beyin yıkama burada.Bir şey herkeste aynı etkiyi gösterir.Birinde az birinde fazla tesiri olabilir ama muhakkak herkeste aynı etki görülür.Biri uçuyor diğerinde tık yok.Neymiş ilaç çalışmıyormuş...Bak sen :) Boş veya çeyrek doz olmasın içindeki !!! 

Testo alıyor adam, ben her gün 2 posta boşalmadan duramıyorum, elemanda hiç bir şey yok.Soruyor satıcı hoca bozuntularına.Adamlar yavrum herkeste aynı etkiyi yapmaz bu çalışmaz deyip bir kahkaha atıyorlar.Çalışmıyorsa parasını geriye ver madem adamın...Keriz parası onun için tatlı tatlı yenir, birde çoluk çocuksa değme keyfine... :) 

Eczaneden sustanon alıp vurunca rulet olmuyorsa o satıcının da sattığı ürün etkisiz çıkarsa alıp münasip bir yerine sokun ki bir daha böyle şeylere tevessül etmesinler.Herkes sustuğu için adamlar keriz silkelemeye devam ediyor, hiç bir bilimsel veri olmadan sallamasyon sözlerle...

tarihinde metinav tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    447
metinav, 4 dakika önce yazdı:

Öyle bir şey yok.Satıcıların lafıyla konuşup beyin yıkama burada.Bir şey herkeste aynı etkiyi gösterir.Birinde az birinde fazla tesiri olabilir ama muhakkak herkeste aynı etki görülür.Biri uçuyor diğerinde tık yok.Neymiş ilaç çalışmıyormuş...Bak sen :) Boş veya çeyrek doz olmasın içindeki !!! 

Testo alıyor adam, ben her gün 2 posta boşalmadan duramıyorum, elemanda hiç bir şey yok.Soruyor satıcı hoca bozuntularına.Adamlar yavrum herkeste aynı etkiyi yapmaz bu çalışmaz deyip bir kahkaha atıyorlar.Çalışmıyorsa parasını geriye ver madem adamın...Keriz parası onun için tatlı tatlı yenir, birde çoluk çocuksa değme keyfine... :) 

Eczaneden sustanon alıp vurunca rulet olmuyorsa o satıcının da sattığı ürün etkisiz çıkarsa alıp münasip bir yerine sokun ki bir daha böyle şeylere tevessül etmesinler.Herkes sustuğu için adamlar keriz silkelemeye devam ediyor, hiç bir bilimsel veri olmadan sallamasyon sözlerle...

Abi bunlara iyilik bile yapmiyicaksin mustahak bunlara. Birakicaksin 10 kurde yoracagi böbreği tek kurde bittirsinler . 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ulysess    5

Bana göre hava hoş ben yapsamda zate hem yarışmacı arkadaşlarım hemde bu işlerele uğraşan hocalarım var zate de burda çok açık bi şey var uslüp yavrum felan uslüp kötü siz cevap vermeye bile değmez Loving hocam gereğini yapın

• ahahaha 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ulysess    5
Ferhat82, 35 dakika önce yazdı:

Abi bunlara iyilik bile yapmiyicaksin mustahak bunlara. Birakicaksin 10 kurde yoracagi böbreği tek kurde bittirsinler . 

Aman yardım et bu konuda Burak hocayla görüşürüm ama insanlara yaklaşımınız hadsizce insan bi soru sorar yok öyle böyle

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MenPowers    51
Hulk34, 10 saat önce yazdı:

Çok azar azar vermeye başladığım için kürle desteklemek istedim yağ yakımını açıkçası natural de çok zor gitmeye başladı. Zararı ne olur %28 de girince yorumlar için teşekkür ederim.

yağ oranı arttıkça aldığın testo nun aromatize olma oranı da artacak böylece alınan 500mg lık testo dan 500mg etkisi almak zorlaşacak, jino olma ihtimalin ciddi artacak ve östrojen i kontrol altında tutman çok daha zorlaşacak hele ki ilk küründe. normal bir insandan daha fazla ai kullanmak zorunda kalacaksın östrojen düşsün diye bu sefer de testo dan alınan verim iyice düşecek bu sebeplerden birisi, bir diğeri ise zaten %20 lere kardio ve hesaplı makrolarla rahat düşersin (herhangi bir sağlık sorunun yoksa) %20 den sonrası senin için daha zorlayıcı olacak  ilacı o zaman düşünüp 15 14 lere düşebilirsin ama 28 de başladığın kürü 14 15 civarlarında bitirmen oldukça zor ve şunu unutma hoca dediğin kimse senin jineko olmanı umursamaz östrojeni, prolaktini kontrol altında tutmak için belirli aralıklarla kan sonucunu takip etmez kafadan oran verir kullan der gerisine karışmaz özetle kendi hocan kendinsin herşeyi bilmen tabi ki mümkün değil ama olabildiğince şey bilip bilmediğin zorlandığın konularda forumdan yardım alabilecek kadar bilgi sahibi olduktan sonra başlaman taraftarıyım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hulk34    18
MenPowers, 25 dakika önce yazdı:

yağ oranı arttıkça aldığın testo nun aromatize olma oranı da artacak böylece alınan 500mg lık testo dan 500mg etkisi almak zorlaşacak, jino olma ihtimalin ciddi artacak ve östrojen i kontrol altında tutman çok daha zorlaşacak hele ki ilk küründe. normal bir insandan daha fazla ai kullanmak zorunda kalacaksın östrojen düşsün diye bu sefer de testo dan alınan verim iyice düşecek bu sebeplerden birisi, bir diğeri ise zaten %20 lere kardio ve hesaplı makrolarla rahat düşersin (herhangi bir sağlık sorunun yoksa) %20 den sonrası senin için daha zorlayıcı olacak  ilacı o zaman düşünüp 15 14 lere düşebilirsin ama 28 de başladığın kürü 14 15 civarlarında bitirmen oldukça zor ve şunu unutma hoca dediğin kimse senin jineko olmanı umursamaz östrojeni, prolaktini kontrol altında tutmak için belirli aralıklarla kan sonucunu takip etmez kafadan oran verir kullan der gerisine karışmaz özetle kendi hocan kendinsin herşeyi bilmen tabi ki mümkün değil ama olabildiğince şey bilip bilmediğin zorlandığın konularda forumdan yardım alabilecek kadar bilgi sahibi olduktan sonra başlaman taraftarıyım.

Teşekkür ederim çok açıklayıcı olmuş Ozaman devam yağ yakımına temiz beslenmeye düşebileceğimiz kadar düşeceğiz %16 15 lere kadar sonrasında bakalım nasıl bir etki elde ederiz. Kür ü denedik mi görürüz. Burak hocadan ürün temini edilebilir eczane ürünleri ile çalışıyor mantıklı dışarıda ki satıcılarla referans olarak ürün temin edilebilir yalnız içerikleri tam bilinip emin olunmuyor malesef bir kaç ay daha kardiyo antrenman yağ yakımına devam edebilirim jinekomasti olmayı kimse istemez koruyucularda kurtarmıyorsa var olan vücuda zarar vermeye gerek yok çok teşekkür ederim yapılan yorumlar için aydınlatıcı bilgiler var içerisinde sonuçta ciddi bir iş araştırıp sormak istedim teşekkür ederim. Tekrar görüşmek üzere hoşçakalın 👍✋

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553
ulysess, 3 saat önce yazdı:

Aman yardım et bu konuda Burak hocayla görüşürüm ama insanlara yaklaşımınız hadsizce insan bi soru sorar yok öyle böyle

Kiminle konuşuyorsan konuş...Senin hocalarını yerim burada gelip satıcıların reklamını yapma.Ya doğru bilgi ver yada cahilce konuşmayı kes.Yalan dolanla ortalığı birbirine kattınız yıllardır.Bu arada "yavrum" lafını sana veya bir kişiye söylemiş değilim.Cümleyi iyi oku, o muhabbeti yapan steroid satıcısı kasap hocalarınız oluyor :)

• ahahaha 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
selvituncer    62

Cevap vermeye değmez dediğin adamın Senin spor hayatın kadar  Toplamda anabolic tecrübesi vardır o yuzdende sus ve daha fazla cevap verme . Git Rus ruleti oynamaya devam et

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.225

Konu maksadını aştığı için kilitlenmiştir.

Gereksiz gerginlik anlamsız iniş çıkışlar cümleler arasında kişiyi (leri) yüceltmez.

Not : Gereksiz / yerli yersiz gerginliğe sebebiyet verecek yorumlardan tüm kullanıcıların kaçınması dileği ile.

Keyifli forumlar.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.