Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Narkozcu1928

Burak hocamla bir aylık başlangıç süreç

Önerilen İletiler

Öncelikle selamlar küre Burak hocamla başladık 1ay oldu sağ olsun ilgi alakası için beklediğimden iyi geliştim 1aylık süreçte 10kilo aldım işim gereği vardiya ve beslenmeme özen gösterememe rağmen ilgi ve alakası in çok teşekkür ederim kür sonunda fotoğraf atıcam Prt için bilginize sığınıcammm çok teşekkürler Burak hocamı ben sağlamış olduğu destek sürecini herkese öneririm👍

B79F319F-13F5-4648-B647-B5FF713C236E.jpeg 857BB1C3-EED8-41FE-9A8D-D62E89C5413A.jpeg 7B4F29FD-16C8-486A-9E84-40BE7D5A2F70.jpeg 4BA8DAE7-2CF5-4BE7-A633-166557D688DA.jpeg A9A6AD70-95E4-4A9F-B5D9-D08B4B9EC48B.jpeg 

963F93BA-3FAB-4CE7-8473-3BCFF04F7759.jpeg E7EF62F7-6138-4F58-840B-5C9E0AB0D5E0.jpeg 33B91B9F-5640-41A1-AFEB-E35E714A7F2D.jpeg 7DD1CE51-1781-4FD3-9243-B50F18BF3CB4.jpeg

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ferhat82    447

1 ayda 10 kilo ne demek ya 😂😂 başarılar dostum gayet iyi gidiyorsun omuz başlari felan şuan pct yi felan düşünme

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Wenders    5

@Loving Burak hoca adamdır aldığım her destek grubu çalıştı

ve gözüm kapalı aldım yazdığım her soruya her durumda geri dönüş yaptı seviliyor galp🤩😁

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    447

Dediğin gibi herkes memnun o yuzdende fiyat bi tık yüksek gerçi bu işe giren bunu dert etmez orjinal olsunda artık ne oluyosa olsun modunda herkes .

İnşallah bende SP Bold  lerimi buradan temin edeceğim 1 yıllık kür planım var :) 

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İyi dilekleriniz için teşekkürler daha daha iyileri sizlere nasip olsun umarım arkadaşlar😌😌😌

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.225

Bu güzel ve samimi düşünceleriniz için teşekkürler. 

Keyifli forumlar dilerim. :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.216

bu süre için çok güzel sonuç tebrikler;)

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Anestezi teknikeriyim çalıştığım hastanede kan testi yaptım sonuçlarımı paylaştım belki subaylık deneyeceğim toparlama nasıl olmalı kan testlerine göre teşekkür ederim @Bay-T

FAAF71DA-19DA-4958-9787-9821A19C36DF.jpeg 0B35792C-6703-4A08-A420-ED1632FDAAE2.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
RasimKadirr    47
Narkozcu1928, 23.10.2019 - 10:54 yazdı:

Anestezi teknikeriyim çalıştığım hastanede kan testi yaptım sonuçlarımı paylaştım belki subaylık deneyeceğim toparlama nasıl olmalı kan testlerine göre teşekkür ederim

österojeniniz yükselmiş, arimidex almanızı tavsiye ederim 3 veya 4 günde bir. ALT ve AST değerleriniz fırlamış. Karaciğeri cok ciddi bir şekilde yormuşsunuz. Milk thistle, nac600 veya direk 900, gün içerisinde bol bol bol bol yeşillik maydanoz, marul tarzı şeyler yemenizi öneririm. yağlı şeylerden kesinlikle uzak durun. Umarım PRL1 yazan şey prolaktin değildir. Eğer doğru ise sanırım prolaktin düşürücü kullanmışsınız ve baya fazla düşmüş. erkekte yüksek prolaktin iyi değildir ama yinede o kadar düşük olmasıda iyi değildir. genellikle 3.46 ile 19.44 arası olması gerekiyor. alt ve ast değerinin referans aralığı 0 ila 50 arası olması gerekirken tavan yapmış. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Nac900 suya atıp hergün içmeme rağmen çok yükseldi şimdi ekstradan milk thistleda aldım yanına umarım en kısa sürede düşer  hergün proviron ve haftada bir yarım cabaser kullanıyorum umarım karaciğer kolayca toparlar @RasimKadirr

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    401
Narkozcu1928, 3 saat önce yazdı:

Nac900 suya atıp hergün içmeme rağmen çok yükseldi şimdi ekstradan milk thistleda aldım yanına umarım en kısa sürede düşer  hergün proviron ve haftada bir yarım cabaser kullanıyorum umarım karaciğer kolayca toparlar @RasimKadirr

Boşver nacı aktardan 1 litre enginar suyu al her öğünün yaninada 2 demet limonlu roka ye bir aya toparlarsın 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
RasimKadirr    47
Narkozcu1928, 03.11.2019 - 16:10 yazdı:

Karaciğeri düzeltmek için sürekli ilaç almanızada gerek yok. Karaciğeri düzeltmek için yine kimyasal alıyorsunuz birde öyle düşünün. bol bol yeşillik yemeye bakın veya arkadaşın dediği gibi enginar suyu alın veya kendinizde yapabilirsiniz evinizde. Roka maydanoz limon portakal veya greyfurtu cok tüketmeye bakın. cok derkende bi oturuşta 1 kilo portakalda yemeyin yani :) cabasere gelince, Prolaktin cok ciddi bir şekilde düşmüş. Haftada değilde 2 haftada 1 alın bence.

Son durum ne oldu cok merak ediyorum? Bittimi kürünüz. 

tarihinde RasimKadirr tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emroza44    4

Güncel paylaşıcakmısınız kür bittimi kür sonunda kaç kilo aldınız kaçını geri verdiniz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.