Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

DAYIOĞLU

Mülakat için kilo alma taktiği !

Önerilen İletiler

DAYIOĞLU    54

Merhaba kuzenim 1.80cm 58kg bu sene üni sınavına girip  Acil tıp bölümü istiyor aldığı puanlar fazla fazla yetiyor ama mülakata göre en az 65kg olması lazım 
1-Son çare mülakattan 1 ay önce günlük 30mg danabol aldırsa kaç kilo aldırır ortalama ? (balkan orjinal)
2-Türk eczane anapolon daha iyi olmaz mı ?
3-Başka hızlı kilo alma taktiği bilen ?

dip not;Mülakatta hile yapmıyoruz ! sadece boy-kilo tutması lazım başka şart yok şimdiden okuduğu lisede staj yapıyor zayıf olmasına rağmen çok güçlü kilolu hastalarda sedyeyi hep o taşıyor kafada çalışıyor şimdiden 350-400 puan alıyor  BEN TORPİLE KARŞIYIM AMA BU TORPİL DEĞİL YANLIŞ ALMAYIN LÜTFEN.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Mhmt38    271

Mulakattan 3 ay once testo anapolon yapsa daha mantikli. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DAYIOĞLU    54
Mhmt38, 11 dakika önce yazdı:

hocam tabletler 6 haftadan fazla kullanılmıyor ya  3 ay önce kullansa nasıl faydası olcak son 1.5 ay testo anapolon olabilir ne kadar kilo aldırır  ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Adanalı    70

Günlük 400 500 gram kuruyemiş yesin yemeklerin yanında 😂😂👍

Adanalı, Bir saat önce yazdı:

Günlük 400 500 gram kuruyemiş yesin yemeklerin yanında 😂😂👍

Fıstık badem ceviz fındık gibi 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
corey    40

ya hu bu kadar basit bir şey için danabole steroide girmeye gerek yok.

yapması gereken şey yukarıda arkadaş da demiş insülini kullanmak yalnız ben insülini dışarıdan almasını önermiyorum. vucudundaki insülini kullanacak doğal yoldan tetikleyerek..

hemen body buildinge başlasın kendini yorup perişan etmeden günde max 30 dk çalışsın. her sabah kahvaltı sonrası 1 yemek kaşığı zeytinyağı. her antrenman öncesi ve sonrası gömebilidiği kadar jelibon gömsün. sabah öğlen akşam normal yemeğini yesin üzerine de ekmeğe nutella sürüp gömsun. nutella gömdüğü kadar  da bol su içsin. vucudu aldığı kirli karbonhidrat kadar da o suyu hayvan gibi tutacak.

bu sürecte su atıcı hiç bir şey, yeşil çay, çay , kahve dahil kullanmayacak. tuzlu beslenebilir. bir de spor süresince gerçek üzüm suyuyla kreatin kullanabilir.2 haftada 2- 6 kilo arası almazsa gel yüzüme tükür. bir hafta deneyin taktiğin çalıştığını göreceksiniz. ama unutmasın olay nutella ya da yağlar değil olay suda bitiyor bünyeye yüklediğin pis karbonhidray ve yag kadar suyu da vucut kendinde tutuyor. olay su içmede bitiyor. geri dönüş yaparsan sevinirim. bır hafta sonra buraya geri dönüş yap lütfen. günde min 3 max 4 litre su içsin.

dayımoglu bu arada sadece danabol de doğal testosteronunu azaltır. cocuk mülakada yumuşamış halde gider.  danabol tek başına kullanılmıyor biliyorsun. 

tarihinde corey tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    271
DAYIOĞLU, 16 saat önce yazdı:

hocam tabletler 6 haftadan fazla kullanılmıyor ya  3 ay önce kullansa nasıl faydası olcak son 1.5 ay testo anapolon olabilir ne kadar kilo aldırır  ?

Önce only testo baslar(sporada baslasin bu arada mülakata 5 hafta kala anapolon girer (iran çok iyidir bu konuda. Burak hocadan temin edilebilir. Testoda aynı sekilde. Mülakat haftasida son enjeksiyonu yapar. Sonrada testlerle pct donemi. En garanti yöntem budur. ( ektomorf için) diger fikirler de iyi olmakla beraber garanti istiyorsanız .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DAYIOĞLU    54

ARKADAŞLAR HERKESE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM DOĞAL OLARAK KİLO ALAMIYOR BU ÇOCUK KAÇ SEFER DİYETİSYENE GİTTİ BEN BESLENME PROGRAMI YAZDIM OLMUYOR MAX 58 KG MECBUR ANABOLİZAN KULLANICAK

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DAYIOĞLU    54
agfitness, 6 saat önce yazdı:

Illa ki bir anabolizan kullanılacak ise tek başına haftada 300mg Primobolan yeterli olacaktır. Böyle acil durumlarda Primo'dan başka bişey kullanılmaması taraftarıyım benim tecrübem bu yönde. Primo ile birlikte 3 ile 4lt arası su tüketimi, çoğunluğu glisemik indexi yüksek olan sarışınkarbonhidratlardan oluşan yüksek kalori diyet 1 ayda toplamda 10kg olacak şekilde vücuda su çekerek hacimlendirir. 

Sağlıklı sporlar...

Neden sadece Primo derseniz, Primo diğer zımbırtılar gibi testoyu baskılayıp uzun süre gerektirmez. 2000li yılların başında hocalarımız kürü bıraktıktan sonra 3 ay 10günde bir Primo enjeksiyonu ile hızlı su atımını engellerdi. Primo kortizol gibidir sünger gibidir numarası da su tutumuna yardıö etmek zaten.

Sağlıklı sporlar...

HOCAM haftalık 300mg primo gerçekten 1 ayda 10 kilo aldırır mı ?  (+günlük 4 litre su ve dediğiniz karbonhidratlar )

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tkrcan    1
Mhmt38, 16.10.2019 - 01:06 yazdı:

Abi ben de ektomorfum. Kürün 7. Haftasındayım bir seyleri yanlıs mı yapıyorum bilmiyorum kilo alamıyorum. Testo bolde deca küründeyim aceba beslenmem mi sorumlu beslenme konusunda yardımcı olabilir misin tavsiyelerini dinlemek isterim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrahtkty    1.394
tkrcan, 28 dakika önce yazdı:

Abi ben de ektomorfum. Kürün 7. Haftasındayım bir seyleri yanlıs mı yapıyorum bilmiyorum kilo alamıyorum. Testo bolde deca küründeyim aceba beslenmem mi sorumlu beslenme konusunda yardımcı olabilir misin tavsiyelerini dinlemek isterim.

Bu üclü ile kilo alamaman mümkün değil beslenmen yanlıştır ya da ilaçların boş 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tkrcan    1
Emrahtkty, 1 saat önce yazdı:

Bu üclü ile kilo alamaman mümkün değil beslenmen yanlıştır ya da ilaçların boş 

Beslenme konusunda tavsiye verebilir misin ilaçlar sağlam kaynaktan 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrahtkty    1.394
tkrcan, 29 dakika önce yazdı:

Konu açıp etiketle yardımcı olurum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    271
tkrcan, 8.05.2021 - 21:31 yazdı:

Kardeşim anapolonu onun için tavsiye ettim zaten. Diğer türlü çok zor kilo alımı bizler için. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Burak3434
      Tüm forum üyelerine selamlar 😊
      İlaçlarım dün itibari ile elime ulaştı bu işe gönül vermis meslek edinmiş camia tarafından sevgi ve saygıyla karşılanan bi hoca ile 12 haftalık bi yola baş koyacağım.
      Şuan güncel kilom 66 boy 1.81 Omuz 116 / göğüs 102 / bel 79 / kol 33 Ölçülerim ise bu şekilde.
      Gelelim ilaçlara; body balance marka ve orijinalliğini ilaçların üzerindeki etiketi kazıyarak siteden sorgulatabiliyorsunuz hocam garanti ve kefil olduğu için o kısma pek takılmadım 1 2 tanesini sorguladım ve üretim tarihinden tüketim tarihine tüm bilgiler uyuştu. Vakit oldukça güncellemeler yapacağım siz değerli hocalarımında görüşlerini ve kür boyu tavsiyelerini almak isterim.

• Yazan: lifeguard.tugay
      Tekrar Selamün Aleyküm arkadaşlar öğrenmek istediğim konu şöyle, Aralıksız  4-5 saattir daha da fazla olabilir forumdayım birçok yorum okudum kafam çok fazla karıştı diyebilirim. Forum'da okuduğum ve öğrendiğim kadarıyla genelde steroid başlanması gereken yaşlar 24-25 yaşları ideal yaş diye algıladım. 
      Peki kürün durulması gereken bir yaşı var mı önü açık mıdır? Diğer konu ise şöyle '' Testo dediğimiz ürünü  kullanmak yeterli midir?''  Mesela Testo + Danabol başka hiçbir ürün kullanmadan,77 kiloyum 90 'a çıkmak sizce yeterli olur mu veya nasıl bir ürün ile başlamalıyım. 
      Maddi durumum Allah'a şükür iyi . 
      İlk kez gireceğim bu konuda acemiliğimi ve heyecanımı anlamanızı isterim. 
      Not: Bir anımı paylaşacağım 2019 'da bir arkadaşım;
      187 boyunda 75 kg bir adamdı 3 ay Sonra tekrar denk geldim ve Sanki o arkadaşı almışlar makinaya bağlamışlar basmışlar havayı. Bu kadar kısa sürede bu kadar Nasıl büyüyebilir anlayamadım. Kas kütlesi olarak değil beden olarak ,baldır basen, omuz bildiğiniz içi pamukla doldurulmuş ayı gibi olmuş. Böyle etkileri de olabiliyormuş dedim kendi kendime. Ancak hiç bir zaman ne kullandığını söylemedi. 
      Yardımcı olacak arkadaşlara tekrar teşekkürler.
    • Yazan: jogabonito
      selamlar ilk kürümün 6. enjeksiyonunu bugün oldum (18gün) 70kg dim şuan 73üm. 500testo 500bolde gidiyorum. sizce danabol eklemeli miyim? eklersem ne kadar eklemeliyim yardımcı olursanız sevinirim.
    • Yazan: Nynex
      Selam arkadaşlar, bir miktar hacim artışına ihtiyacım olduğu için testosteron enanthate yanına kısa süreli danabol eklemeyi düşünüyorum bu ilaçla ilgili yayımlanan bazı makalelere baktığımda günlük 5mg (tedavi edici)dozlarda karaciğer değerlerini biraz yükseltsede çok ciddi bir yan etki tespit edilmemiş.
      Ancak 15mg/gün dozlara ulaştığımızda ve geçtiğimizde safra ve karaciğerde çok ciddi yan etkiler görüldüğü tespit edilmiş.Benim yaş 38 boy 1.73 kg 74 ben haftalık 500 testo enanthate yanına günlük 5mg danabol kullansam hacim kazanma açısından bir etki alabilirmiyim yoksa bu doz çok düşükmü kalır yardımcı olabilirseniz sevinirim teşekkürler.
    • Yazan: Sekoo
      Evet arkadaslar sonunda bende basliyorum ustun arastirmalar sonunda karar verdim   
      Kararimi kesinlikle bu formdaki bilgiler ve ozellikle @Loving hocamin ustun bilgisi ilgisi ve guveni cok buyuk etken . Bence bu formun degerini bilin arkadaslar kafama gece 4 te bisey takilsa bile
      bu formda buldum neyse konuyu uzatmim icimde heyecan merak birazda sabirsizlik var nasil bir form yakalayacagim hakkinda umarim hersey guzel olur 5 hafta sonra gorusmek uzere 
      Vucudunuzu sevin sporla kalin 👍🏻 
      Boy :180 kilo :75 yag orani : 10 -12 civari kol soguk 38 

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.