Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

ferhat59    8

Merhaba öncelikle kürdeyken herşey yolunda güzel giderken off sezon da ve rutin devam ederken iştah bildiğin 0 iniyor suyla yutuyorum zorlayarak sürekli bazen bu istifra olarak geri dönüşü bile oluyor ( Herhangi bir rahatsızlığımda yok ) sürekli kullanabileceğim ve bende devasa iştah yaratacak ama zararı düşük bir ilaç vs mevcut mu (Çok pahalı olmamak şartıyla ghpr6 falan derseniz o da bütçeyi aşar :) )

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

weldan    157
ferhat59, Bir saat önce yazdı:

Merhaba öncelikle kürdeyken herşey yolunda güzel giderken off sezon da ve rutin devam ederken iştah bildiğin 0 iniyor suyla yutuyorum zorlayarak sürekli bazen bu istifra olarak geri dönüşü bile oluyor ( Herhangi bir rahatsızlığımda yok ) sürekli kullanabileceğim ve bende devasa iştah yaratacak ama zararı düşük bir ilaç vs mevcut mu (Çok pahalı olmamak şartıyla ghpr6 falan derseniz o da bütçeyi aşar :) )

Yani tek diyebileceğim iştahla sindirme paralel giden şeylerdir. Yani yediklerini ne kadar hızlı sindirirsen ona göre tekrar yiyebilirsin. Belki kötü bir tavsiye ama beslenmen açısından iştahı olmayan arkadaşlarıma öğünlerden yarım saat sonra hazır meyve sularından (glikoz bazlı) içmelerini tavsiye edebilirim. Vücudunuza şeker almak istemeyebilirsiniz ki bunu anlarım ama deneyen bir çok arkadaşımda yararını gördü. Kan şekerin ne kadar hızlı yükselirse o kadar hızlı düşer. IFBB pro ların kendilerini insulin vurma nedenlerinden biride budur. İnsülin yediğini yiyeceklerin hücrelere taşınmasında etkili olduğu kadar senin iştah mekanizmanı da etkiliyor. 

Saygılarımla..

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ferhat59    8
weldan, 7 saat önce yazdı:

Yani tek diyebileceğim iştahla sindirme paralel giden şeylerdir. Yani yediklerini ne kadar hızlı sindirirsen ona göre tekrar yiyebilirsin. Belki kötü bir tavsiye ama beslenmen açısından iştahı olmayan arkadaşlarıma öğünlerden yarım saat sonra hazır meyve sularından (glikoz bazlı) içmelerini tavsiye edebilirim. Vücudunuza şeker almak istemeyebilirsiniz ki bunu anlarım ama deneyen bir çok arkadaşımda yararını gördü. Kan şekerin ne kadar hızlı yükselirse o kadar hızlı düşer. IFBB pro ların kendilerini insulin vurma nedenlerinden biride budur. İnsülin yediğini yiyeceklerin hücrelere taşınmasında etkili olduğu kadar senin iştah mekanizmanı da etkiliyor. 

Saygılarımla..

Öncelikle teşekkürler ektomorpum şekerden çok korkum yok denemek istiyorum tavsiye olarak tüket dediğin bir meyve suyu var mı ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zubonk    288

Bir probiyotik desteği sindirimi kolaylaştıracaktır. Ayrıca iştah için; B vitamini (özellikle B1), çinko, demir ve her öğününe bol baharat iştah açmaya yardımcı olabilir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ferhat59    8
zubonk, 4 saat önce yazdı:

Bir probiyotik desteği sindirimi kolaylaştıracaktır. Ayrıca iştah için; B vitamini (özellikle B1), çinko, demir ve her öğününe bol baharat iştah açmaya yardımcı olabilir.

B vitamini boldenon küründen çıktığım için kullanmıyordum
Aktif olarak 1000 mg C vitamini, Omega3, 400iu E vitamini, Milk thistle  Birde 50 mg çinko
Bunları kullanıyorum

Ne tavsiye edersiniz bunlara ilave ( şu iştahsızlık ve zorla yemek yeme isteği beni bitiyor kurtulmak için razıyım herşeye )

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zubonk    288
ferhat59, 2 saat önce yazdı:

B vitamini boldenon küründen çıktığım için kullanmıyordum
Aktif olarak 1000 mg C vitamini, Omega3, 400iu E vitamini, Milk thistle  Birde 50 mg çinko
Bunları kullanıyorum

Ne tavsiye edersiniz bunlara ilave ( şu iştahsızlık ve zorla yemek yeme isteği beni bitiyor kurtulmak için razıyım herşeye )

Güçlü şeyler istiyorsan eğer; bir insülin salgısını arttıran ajan kullanabilirsin. İnsüline nazaran daha zararsızdır diyebiliriz ama yine de dikkatli kullanmak gerek. Bilgi-birikim olmadan kullanılmamalı kesinlikle. Sülfonilüre ailesinden Gliburid (glibenklamid) etken maddeli "Dianorm" ilacı kullanılabilir insülin benzeri etki için yani iştah ve kilo alımı için. Bir başka masum ve etkili seçeneğin ise GHRP-6. Evet maddi açıdan sıkıntılı bir durum varsa belki seni zorlar ama bu ürün eğer dozajını iyi ayarlarsanız gerçekten etkili iştah konusunda. Ek olarak mesela bir oturuşta 2 bardak pirinç yiyeceğine öğünlerini çoğalt ve porsiyonlarını azalt. B vitaminini de kullanabilirsin bir sorun olmaz ki boldenon kullanmıyorsun artık ayrıca kullanılırkende çok çok abartmadıkça sıkıntı çıkarmaz emilim açısından ve bunu daha çok B12 yapmakta.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ferhat59    8
zubonk, 13 saat önce yazdı:

Güçlü şeyler istiyorsan eğer; bir insülin salgısını arttıran ajan kullanabilirsin. İnsüline nazaran daha zararsızdır diyebiliriz ama yine de dikkatli kullanmak gerek. Bilgi-birikim olmadan kullanılmamalı kesinlikle. Sülfonilüre ailesinden Gliburid (glibenklamid) etken maddeli "Dianorm" ilacı kullanılabilir insülin benzeri etki için yani iştah ve kilo alımı için. Bir başka masum ve etkili seçeneğin ise GHRP-6. Evet maddi açıdan sıkıntılı bir durum varsa belki seni zorlar ama bu ürün eğer dozajını iyi ayarlarsanız gerçekten etkili iştah konusunda. Ek olarak mesela bir oturuşta 2 bardak pirinç yiyeceğine öğünlerini çoğalt ve porsiyonlarını azalt. B vitaminini de kullanabilirsin bir sorun olmaz ki boldenon kullanmıyorsun artık ayrıca kullanılırkende çok çok abartmadıkça sıkıntı çıkarmaz emilim açısından ve bunu daha çok B12 yapmakta.

Dediğiniz ilacı nasıl kullanılacağı hakkında bilgi verebilir misiniz
ek olarak GHRP-6 maaliyeti ne olur 3 aylık kullanım için (Yan etkisi var mı ayrıca orjinal olarak bulmak zor mu ( genotropin de aynı etkiye mi sahip ? Ezcanede satılan )
pct nin son 1 haftasındayım 1 ay sonra kullanmaya başlayabilirim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zubonk    288
ferhat59, Bir saat önce yazdı:

Dediğiniz ilacı nasıl kullanılacağı hakkında bilgi verebilir misiniz
ek olarak GHRP-6 maaliyeti ne olur 3 aylık kullanım için (Yan etkisi var mı ayrıca orjinal olarak bulmak zor mu ( genotropin de aynı etkiye mi sahip ? Ezcanede satılan )
pct nin son 1 haftasındayım 1 ay sonra kullanmaya başlayabilirim

Steroid kürü harici off dönemde kullanacaksan dianorma hiç bulaşma, metabolizmanı bozabilirsin. GHRP-6 olabilir. Genotropin ile aynı etkiyi göstermez. Genotropin, GH'un bizzat kendi, sentetik halidir fakat; GHRP-6 peptidi growth hormone salınımının bir uyarıcısıdır. Ayrıca iştah konusunda normal HGH çok minimal bir etki gösterir (kan şekeri düşmesi). GHRP-6 ise açlığı tetikleyerek gıda alımını teşvik eden ve enerji metabolizmasını artırmaya yardımcı olan gastrik boşalmayı arttıran midede doğal olarak salınan Ghlerin'in serbest bırakılmasını uyaran bir hexa peptittir. Peptitlerin sahtesi çok fazla var piyasada. Kendim kefil olduğum bu platformdan peptid fiyatlarını öğrenebilir ve ürünleri temin edebilirsin. info@peptidturkiye.com / info@steroidturkey.com mail atarak iletişim kurabilirsin. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ferhat59    8
zubonk, 1 saat önce yazdı:

Steroid kürü harici off dönemde kullanacaksan dianorma hiç bulaşma, metabolizmanı bozabilirsin. GHRP-6 olabilir. Genotropin ile aynı etkiyi göstermez. Genotropin, GH'un bizzat kendi, sentetik halidir fakat; GHRP-6 peptidi growth hormone salınımının bir uyarıcısıdır. Ayrıca iştah konusunda normal HGH çok minimal bir etki gösterir (kan şekeri düşmesi). GHRP-6 ise açlığı tetikleyerek gıda alımını teşvik eden ve enerji metabolizmasını artırmaya yardımcı olan gastrik boşalmayı arttıran midede doğal olarak salınan Ghlerin'in serbest bırakılmasını uyaran bir hexa peptittir. Peptitlerin sahtesi çok fazla var piyasada. Kendim kefil olduğum bu platformdan peptid fiyatlarını öğrenebilir ve ürünleri temin edebilirsin. info@peptidturkiye.com / info@steroidturkey.com mail atarak iletişim kurabilirsin. 

Öncelikle tekrardan teşekkürler evet sahtesi gerçekten çok fazla mevcut, genotropin kullanmak istesem nasıl olmalı peki kilo 60 boy 1.72

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deity    171
ferhat59, 4 saat önce yazdı:

Öncelikle tekrardan teşekkürler evet sahtesi gerçekten çok fazla mevcut, genotropin kullanmak istesem nasıl olmalı peki kilo 60 boy 1.72

kaç paran var dostum :D 60 kiloda gh ne için kullanacaksın?

kısa ve net kullanmamalısın çalıştıramazsın da zaten

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İştah problemi eğer sonrada oluşan bir durumsa bağırsaklarda mutmelen problem var bağırsakları açman lazım rahatlatman lazım bir süre protein ve sağlıklı yağ ile birlikte bol yeşillik şart , probiotik takviyesi omega 3 takviyesi kinoa , chia tohumu , tarçın. ve bir süre yüksek terar ve haftada en az 3 gün idman sonu 15 dk bisiklet veya yürüyüş min nabız 120 max 135 aralığında . Haftada 1 veya 2 HIIT . akşam 20. 00 dan sonra besin tüketmemek ve bitki çayları ile devam etmek . 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ferhat59    8
anabolizanhelp, 15 saat önce yazdı:

İştah problemi eğer sonrada oluşan bir durumsa bağırsaklarda mutmelen problem var bağırsakları açman lazım rahatlatman lazım bir süre protein ve sağlıklı yağ ile birlikte bol yeşillik şart , probiotik takviyesi omega 3 takviyesi kinoa , chia tohumu , tarçın. ve bir süre yüksek terar ve haftada en az 3 gün idman sonu 15 dk bisiklet veya yürüyüş min nabız 120 max 135 aralığında . Haftada 1 veya 2 HIIT . akşam 20. 00 dan sonra besin tüketmemek ve bitki çayları ile devam etmek . 

Sindirim de bana göre çok düzenli ama probiyotik olarak pek birşey tüketmiyorum bu yüzden suplement alacağım probiyotik içerikli yeşillikte arttıracağım kardiyo da başlıyorum (işten 19:20-30 da falan çıkıyorum 12 saat çalışıyorum maalesef spora 21:00 veya 20:30 gibi geçiyorum mecburiyetten haliyle gece yatmadan önce yemekte yemek zorunda kalıyorum çok sağlıklı olmasada )

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: n4s1bxx
      Selamlar,
      Severek yaptığım bu sporda ki kür serüvenim hiç bir zaman istediğim gibi gitmedi.
      Gerek karşıma çıkan hocalar ve referanslar komple yanlıştı. Bu kadar benimseyip yaptığım bu sporda isteklerimi varolan maddiyatımla dahi karşılayamamak oldukça can sıkıcı olmakla birlikte bir çok noktada soğutma aşamasına geliyordu. Şu anda bıraktığım 2 aylık süreçte sonra oldukça yağlandım dolayısıyla sert bir diyetle arınma dönemi diye tabir edebileceğim bir döneme başladım. Bu sürecin (1 ay) sonunda basit ve temel diye tabir edebileceğim bir kür yapmak istiyorum. Artık işin renkli tarafında değil daha öz tarafında sürdürülebilir bir plana ihtiyacım var. Kan testlerimi yakın zamanda paylaşacağım.
      Kullanmam gereken ürün önerilerini bekliyorum

Hedef; Temiz bulk süreci beraberinde kas kütlesi kazanımı...
    • Yazan: toronto21
      Merhaba sevgili abilerim kardeşlerim
      Forumda yeniyim az çok surf yaptığım kadarıyla çok bilgili ve faydalı yazılar okudum. Gerçekten şahane bir iş gerçekleştiriliyor insanlara karşılıksıza yardım etmek isteyen abileri gördüm. Ben ilk defa steroid kürüm için
      Testo Boldenon Dianabol 10 haftalık bir kür temin ettim. Sorunum şurada ki daha önce 2017 2018 arası 1 yıl kadar spor geçmişim var şuan 3 aydır tekrar başladım spora acaba ramazandan sonra bu küre başlamam çok mu erken olur önerileriniz ve tavsiyeleriniz benim için çok değerli sağlıcakla kalın. 
    • Yazan: Merttt23
      Testo enantat bolde deca dianabol masteron 2 hafta oldu iştah aşırı kapalı shake harcici yediğimde öğürme geliyor yemekleride değiştirdim denedim yine aynı şekilde ve piskoloji olarak aşırı etkiledi yardımcı olur musunuz?
    • Yazan: RPood
      Merhabalar, Bu markalardan kullanan ya da başka marka önerebilecek var mı.
      Benelux Pharma Dianabol  -  Danabol Ds 10mg 500 tablet  -  Genesis Meds Methandienone 10mg 100 tablet  -  Enova Pharma Dianabol 10 Mg 100 Tablet
    • Yazan: gerokx
      Merhaba küçüklüğümden beri kilolu bir çocukluk geçirmiştim kilolarımdan kurtuldum ve 4 - 5 senedir spor yapıyorum iyi denilebilecek bir forumdayım ve az yesem de, yok yesem de, hic yermesem de gariptir ki kilo az veriyorum ve formumu hiç kaybetmiyorum ama canim inanılmaz Junk-Food veya şekerli ürünler çekiyor.. 
      Şuan' da testo ve maste küründeyim iyide bir sonuç için temiz besleniyorum ama inanılmaz iştahım var bıraksalar her gün 10k kcal yer aç kaldım diye gezerim buna nasıl çözüm bulacağım 4-5 litre su içiyorum. Uzun sindirilen karb'da alıyorum yulaf vb. Ama iştahım hep var bu konuda yapabileceğim sizde ise yarayan bir şey var mi?

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.