Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Hasankurtt

120 günlük değişim ilk kürüm !

Önerilen İletiler

Hasankurtt    0

Selamlar herkese, yaklaşık 12 haftalık bir küre girdim, ilk kürümdü iyi kötü yorumlarınızı önerilerinizi bekliyorum.

Vücudum acayip yağlıydı geçmişte hızlı kilo alıp vermelerim oldu bir 75 kg den 105 e çıktım 80 a düştüm vs gerek yağ gerek deri olsun çok kötüydü şimdi net 90 kg.

kullandığım ürünler ( vortex marka )

• testo, trenbolon, deca, 12 hafta sürdü
  • winstrol ve clenbuterol 6. Haftada kestim

1. Foto ilk gün

2. Foto 10 hafta

son foto 15. Hafta güncel Halim

Tekrar küre girmek istiyorum winstrol enjekt, winstrol tablet, clenbuterol+testo kuruma kürünü düşünüyorum şimdi yorumlarınızı bekliyorum.

34C4C162-83E8-4278-8CA1-4516C560CAB8.jpeg B7205C83-DE5A-45AA-8F62-E21C0733E987.jpeg CFBA7049-1D1F-416A-84F9-74507EABE854.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

metinav    4.561

Kullandığın ürünlerin ne oranda sağlam olduğunu bir kenara koyarsak, baya yağ ve sudan kurtulmuşsun.

Yeni kürünü definasyona ve yağ azaltmaya yönelik yapman daha fit görünmeni sağlayacaktır.

Ben olsam testo prop, winstrol, clenbuterol ve alabiliyorsan oxandrolon içeren bir kür yapardım.

Beslenmeni oturtmadan kür yapmak fayda sağlamaz.Yağlı hamurları mantıları börekleri pideleri bazlamaları lokmaları hayatından çıkarmalısın :) 

Genetiğin iyi görünüyor, kısa sürede gelişebilirsin düzgün bir kür ve beslenmeyle...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hasankurtt    0
metinav, 20.09.2019 - 22:41 yazdı:

Kullandığın ürünlerin ne oranda sağlam olduğunu bir kenara koyarsak, baya yağ ve sudan kurtulmuşsun.

Yeni kürünü definasyona ve yağ azaltmaya yönelik yapman daha fit görünmeni sağlayacaktır.

Ben olsam testo prop, winstrol, clenbuterol ve alabiliyorsan oxandrolon içeren bir kür yapardım.

Beslenmeni oturtmadan kür yapmak fayda sağlamaz.Yağlı hamurları mantıları börekleri pideleri bazlamaları lokmaları hayatından çıkarmalısın :) 

Genetiğin iyi görünüyor, kısa sürede gelişebilirsin düzgün bir kür ve beslenmeyle...

Kullandığım ürünler vücudumda çalıştı testi seviyem inanılmz arttı.

Hocam; şeker,tuz,yağ hamur ürünlerini zaten komple kestim.  15 günde bir ödüllendiriyorum kendimi. İşim gereği beslenmeye dikkat edemiyorum ama kendi yemeklerimi kendim hazırlıyorum. 

10 kişiden 10 u genetiğimin iyi olduğunu söyledi bu en büyük motive kaynağım oldu.

üst kademe veya profesyonel bir geçmişim yok öğreneceğim zamanla, define dönemine haftaya başlayacağım. Kesin uygula dediğiniz veya bunları ihmal etme dikkat et dediğiniz fikir alışverişlerine açığım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Burak3434    28
Hasankurtt, 3 dakika önce yazdı:

Hocam; şeker,tuz,yağ hamur ürünlerini zaten komple kestim.  15 günde bir ödüllendiriyorum kendimi. İşim gereği beslenmeye dikkat edemiyorum ama kendi yemeklerimi kendim hazırlıyorum. 

10 kişiden 10 u genetiğimin iyi olduğunu söyledi bu en büyük motive kaynağım oldu.

üst kademe veya profesyonel bir geçmişim yok öğreneceğim zamanla, define dönemine haftaya başlayacağım. Kesin uygula dediğiniz veya bunları ihmal etme dikkat et dediğiniz fikir alışverişlerine açığım.

Kürde ödül öğünü olmamali bence şahsen ben meyve tüketimini bile sıfırladım. Beslenmeye dikkat edemiyorsan küre girmenin bir manası kalmıyor ayrica tuzu kesmek gibi bi kavram olmamali neticede yarışmacı değiliz günlük 10-15 gram tuz alımı şart yediğin besinlerin adeleye taşınması açısından. Bi sonraki kürüne beslenme işini tamamen oturtarak gir derim. Genetiğin güzel parana ve emeğine yazik olmasın ve hormonlarini bozduğuna değsin. Bol şans 🙌

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
byleo    18

Guzel Degisim ama ;  ilk kurde sana bunu kullandirtan hocan kimse acilen uzaklas  " trenbolon, deca, 12 hafta sürdü"

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
xax1    34
Burak3434, 10 saat önce yazdı:

Kürde ödül öğünü olmamali bence şahsen ben meyve tüketimini bile sıfırladım. Beslenmeye dikkat edemiyorsan küre girmenin bir manası kalmıyor ayrica tuzu kesmek gibi bi kavram olmamali neticede yarışmacı değiliz günlük 10-15 gram tuz alımı şart yediğin besinlerin adeleye taşınması açısından. Bi sonraki kürüne beslenme işini tamamen oturtarak gir derim. Genetiğin güzel parana ve emeğine yazik olmasın ve hormonlarini bozduğuna değsin. Bol şans 🙌

Tuzu kesersen kürün anlamı kalmıyor 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hasankurtt    0
metinav, 20.09.2019 - 22:41 yazdı:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.561
Hasankurtt, 21.09.2019 - 14:14 yazdı:

kullandığım ürünler vücudumda çalıştı testi seviyem inanılmz arttı.

Kürünü netleştir ona göre tavsiyede bulunuruz.

Kullandığın steroidler çalıştıysa ne mutlu sana, genelde çoğu insanda bu memnuniyet görünmüyor.

Beslenmeni düzene oturtabilirsen işin yarı yarıya kolaylaşır.

Herkes bu konuları teorik bilginin yanında deneyimleyerek öğreniyor, bir okulu yok sonuçta.Sende zamanla geliştirirsin kendini...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deity    171

Ilk kürde tren deca birlikte ağır olmuş ama sonuç güzel  kür içi kan tahlili yaptıysan paylaşır mısın 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Wenders    5

Mglar nedir acaba ilk kür için tehlikeli ve güzel bir kür olmuşta 🙂

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hasankurtt    0
Deity, 21.09.2019 - 18:34 yazdı:

Ilk kürde tren deca birlikte ağır olmuş ama sonuç güzel  kür içi kan tahlili yaptıysan paylaşır mısın 

Kan tahlili yaptırmadım

Wenders, 21.09.2019 - 18:59 yazdı:

Mglar nedir acaba ilk kür için tehlikeli ve güzel bir kür olmuşta 🙂

Mg’ları salondaki hocam ayarladı tamamen enjekte işini ona bıraktım.

metinav, 21.09.2019 - 14:30 yazdı:

Kürünü netleştir ona göre tavsiyede bulunuruz.

Kullandığın steroidler çalıştıysa ne mutlu sana, genelde çoğu insanda bu memnuniyet görünmüyor.

Beslenmeni düzene oturtabilirsen işin yarı yarıya kolaylaşır.

Herkes bu konuları teorik bilginin yanında deneyimleyerek öğreniyor, bir okulu yok sonuçta.Sende zamanla geliştirirsin kendini...

Teşekkür ederim yorumun için, şimdi defineye giricem tamamen  beslenmemi sıfırdan eksiksiz yapacağım. Zamanla öğrenip kendimi geliştireceğim ☺️

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Vücüt tipi östorojenik,kalın deri fazla su tutmaya meyilli , core bölgesi zayıf, latlar ,sırt ,bel çevresi önemli bölgeler , süper set , tri set , giant set tam sana göre progressive overload sistem ile birleştirilmeli. postür iyi.bu tarz klasik kürler senin için tatmin edici olmayabilir mutlaka devam edilecekse peptit eklenmeli .beslenme alkali diyet şart ,karb çok yüksek olmamalı , sabahları özellikle karb yenmemeli , en büyük öğün idman sonrası 120 gr max karb geçilmemeli , spor öncesi en az 3 saat (2 değil) öğün yenmeli oda 120 gra karb, gün içinde başka karb alınmamalı .bacak günleri en son öğün ekstra 50 gr karb değerli besin eklenmeli, iki hafta bir gün içerisinde 400 gr karb yüklemesi yapılmalı . Bayağıdır yorum yapmıyordum ancak senin yardıma ihtiyacın var vücüt tipine göre dizayn kolay değil ekstra ekstralar şart kolay gelsin .

Bu arada 120 gr karb derken besinin karbonhidrat değeridir yani 120 gr pirinç yemiceksin 120 gr karbonhidrat değeri kadar pirinç yiceksin ekleyeyim :)

tarihinde anabolizanhelp tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hasankurtt    0
anabolizanhelp, 10 saat önce yazdı:

Vücüt tipi östorojenik,kalın deri fazla su tutmaya meyilli , core bölgesi zayıf, latlar ,sırt ,bel çevresi önemli bölgeler , süper set , tri set , giant set tam sana göre progressive overload sistem ile birleştirilmeli. postür iyi.bu tarz klasik kürler senin için tatmin edici olmayabilir mutlaka devam edilecekse peptit eklenmeli .beslenme alkali diyet şart ,karb çok yüksek olmamalı , sabahları özellikle karb yenmemeli , en büyük öğün idman sonrası 120 gr max karb geçilmemeli , spor öncesi en az 3 saat (2 değil) öğün yenmeli oda 120 gra karb, gün içinde başka karb alınmamalı .bacak günleri en son öğün ekstra 50 gr karb değerli besin eklenmeli, iki hafta bir gün içerisinde 400 gr karb yüklemesi yapılmalı . Bayağıdır yorum yapmıyordum ancak senin yardıma ihtiyacın var vücüt tipine göre dizayn kolay değil ekstra ekstralar şart kolay gelsin .

Bu arada 120 gr karb derken besinin karbonhidrat değeridir yani 120 gr pirinç yemiceksin 120 gr karbonhidrat değeri kadar pirinç yiceksin ekleyeyim :)

Çok teşekkür ederim yorumlarınız kuşağıma küpe olarak kalıcak..  peptit olarak ne yapabilirim ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.