Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

selvituncer

Yeni kür için tavsiye- boldenon vs rimabolan

Önerilen İletiler

selvituncer    62

Öncelikle bu . kürüm olacak size danışmak istediğim konu şu . Benim Gireceğim Kür aşşağı yukarı belli  düşündüğüm kür şu şekilde fiyat-performans  bütcem çok yüksek değil o yuzden bu şekilde düşündüm

1-16       Test. enanthat   500mg

1-10       Rimabolan         300mg

1-16       Boldenon          300mg

Kickstart içinde önereceğiniz herhangi bir şey var mı danabolden korkuyorum nedense :D 

Veya Şu şekilde yapmam dağa mantıklı olur derseniz onuda yapabilirim

1-16  Testo Enanthat   500 mg

1-16  Boldenon           600mg

Kick start   Turinabol

Sizce hangisi daha mantıklı  olur 

1.74 Boy   Kilom  74   max %10-11  yağ oranım var

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

weldan    157

Şahsi fikrim 2. yazdığın kür daha mantıklı. Düzgün bolde candır.. :D 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    447

500  Enanthat   400 Rimabolan (eczane) candır .  Boldenonun  dolusunu zor bulursun  anlaşilmaz yani sahtemi orjinal mi o yüzden en garantisi   400 mg  kullanman Prostatada  zarari var ama göze alinacak. Zararsiz kür olmaz :D 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    447
Hasan3542, 18 dakika önce yazdı:

Prostat koruyucu ürünler var sanırım ?

Saw palmetto Cüce palmiyesi Başka ürünler bilen barsa faydalı olur 😂

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deity    171
selvituncer, 5 saat önce yazdı:

Öncelikle bu . kürüm olacak size danışmak istediğim konu şu . Benim Gireceğim Kür aşşağı yukarı belli  düşündüğüm kür şu şekilde fiyat-performans  bütcem çok yüksek değil o yuzden bu şekilde düşündüm

Kickstart içinde önereceğiniz herhangi bir şey var mı danabolden korkuyorum nedense :D 

Kick start   Turinabol

2. daha mantıklı  yerinde olsam dbol kullanırım hatta amaç olabildiğince büyümekse drol

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
karaeski_26    6
selvituncer, 8 saat önce yazdı:

Kick start   Turinabol

Neden kür yapmak istiyorsun Ne için kür yapmak istiyorsun ?

Kaç yaşındasın ?

Spor geçmişin (Dürüst olarak) ?

Vücüt ölçülerin ? (Gögüs Omuz Biceps Bel Bacak Calf)

Vücut yag oranı neye göre belirlendi ? Makina ölçümümü ? Hangi makina ölçümü ?

Boy ve Kg oranın benim şahsi fikrime göre  kür programı için yetersizdir beni aydınlatırsan daha iyi yardımcı olabilirim.

Onun dışında Ekonomik kür die birşey yoktur. Paran var ise kür yapılır ve düzenli bir hayat rutini saglandıysa Bu ürünler oyuncak deil vücuduna alıosun ileride zararları olur  Bunları yazarsan daha iyi yardımcı olurum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spartacus    167
karaeski_26, 42 dakika önce yazdı:

Kaç yaşındasın ?

Boy ve Kg oranın benim şahsi fikrime göre  kür programı için yetersizdir beni aydınlatırsan daha iyi yardımcı olabilirim.

Onun dışında Ekonomik kür die birşey yoktur. Paran var ise kür yapılır ve düzenli bir hayat rutini saglandıysa Bu ürünler oyuncak deil vücuduna alıosun ileride zararları olur  Bunları yazarsan daha iyi yardımcı olurum.

Çok doğru ve yerinde bir yorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
pc332    14
karaeski_26, 1 saat önce yazdı:

Kaç yaşındasın ?

Kesinlikle hakli. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
karaeski_26    6
Spartacus, 1 saat önce yazdı:

Çok doğru ve yerinde bir yorum

Teşekkür ederim.

pc332, 55 dakika önce yazdı:

Kesinlikle hakli. 

Teşekkür ederim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
oppomer    10

ben rimobolan küründe kafama göre 2-3 günde bir proscar (finasterid)almıştım :) bilmiyorum doğru mu yaptım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
servt    19
Deity, 18.09.2019 - 19:52 yazdı:

2. daha mantıklı  yerinde olsam dbol kullanırım hatta amaç olabildiğince büyümekse drol

drol açılımı nedir hocam. danabol mu demek istediniz yoksa drol olarak farklı bir steo mu var. @Deity( Sizi takip ettigim için Sordum Hocam Bilgi Amaçlı )

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deity    171
servt, 3 saat önce yazdı:

drol açılımı nedir hocam. danabol mu demek istediniz yoksa drol olarak farklı bir steo mu var. @Deity( Sizi takip ettigim için Sordum Hocam Bilgi Amaçlı )

anadrol yani anapolon bulk yapılacaksa en mantıklısı tabi kişinin durumuda dikkate alınmalı

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
servt    19
gönderildi (düzenlendi)
Deity, Bir saat önce yazdı:

anadrol yani anapolon bulk yapılacaksa en mantıklısı tabi kişinin durumuda dikkate alınmalı

Teşekkür ederim. Hocam Şunuda Sormak İstiyorum. 750 mg Testo 300 Parablon Haftalık ve 12 Hafta . Kilo Olarak Nerdeyse 0 . Boldenon Testo ent 20 Hafta gene aynı Kg Olarak Bişey Alınmadı İlaçlar %100 %100 Orjinal Hiç Bir sıkıntı Yok O konuda. ( Genetik Olarak Mı Yoksa Farkı Sebeblerden Dolayımı Böyle Olur . Boldenonda Bile İştah Felan Sıfır ) @Deity

Şimdiden Cevabınız İçin Teşekkür ederim

tarihinde servt tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
megalodon    71
servt, 10 dakika önce yazdı:

Teşekkür ederim. Hocam Şunuda Sormak İstiyorum. 750 mg Testo 300 Parablon Haftalık ve 12 Hafta . Kilo Olarak Nerdeyse 0 . Boldenon Testo ent 20 Hafta gene aynı Kg Olarak Bişey Alınmadı İlaçlar %100 %100 Orjinal Hiç Bir sıkıntı Yok O konuda. ( Genetik Olarak Mı Yoksa Farkı Sebeblerden Dolayımı Böyle Olur . Boldenonda Bile İştah Felan Sıfır ) @Deity

%100 sahte ilaçlar:) testo protein sentezini artırdığı için kilo alırsın net

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hasan3542    67
servt, 1 saat önce yazdı:

yüzde yüz sahte hocam ilaçlar imkansız kilo almaman su bile olsa alırsın 2-3 kilo en kötü

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deity    171

testo aldığında herhangi birşey yapmasanda kütle artışı olur @megalodon dediği gibi protein sentezi arttığı için yediğin içtiğin şeyleri vücut daha fazla kullanabiliyor gıdaların biyoyararlılığı gibi düşünebilirsin mesela en yüksek yumurtadır  misal kırmızı ete de %50 desek testo aldığında %50 olan kırmızı etin yararlılık oranı %70-80 lere çıkar gibi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
servt    19
Deity, 37 dakika önce yazdı:

testo aldığında herhangi birşey yapmasanda kütle artışı olur @megalodon dediği gibi protein sentezi arttığı için yediğin içtiğin şeyleri vücut daha fazla kullanabiliyor gıdaların biyoyararlılığı gibi düşünebilirsin mesela en yüksek yumurtadır  misal kırmızı ete de %50 desek testo aldığında %50 olan kırmızı etin yararlılık oranı %70-80 lere çıkar gibi

ama Hocam Dediğim gibi düşün 20 Hafta boyunca 500 mg testo - 400 mg boldenon sonuç olarak kg olarak sadece 3 kg aldım. Ne engelliyor ola bilir Neden ola bilir @Deity 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
servt    19
megalodon, 17 saat önce yazdı:

%100 sahte ilaçlar:) testo protein sentezini artırdığı için kilo alırsın net

@megalodon %100 Sahte Diyorsunuz Ama Tahlil sonucu Testo 1500 / üst sınır olarak cıktı ? Sahte olan bir ilaç Tahlilde gözükmesi Biraz Garibime Gitti. Aldıgım kişide Son derece Güvenilir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
servt    19
Hasan3542, 15 saat önce yazdı:

yüzde yüz sahte hocam ilaçlar imkansız kilo almaman su bile olsa alırsın 2-3 kilo en kötü

2-3 Kilo Alıyorum Zaten Sıkıntı Şu 2-3 Kilo Bana Bir Faydası olmuyor Yani kür Bırakınca Sonuç 2-3 Kilo Çok Rahat Gidiyor. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
megalodon    71

@megalodon %100 Sahte Diyorsunuz Ama Tahlil sonucu Testo 1500 / üst sınır olarak cıktı ? Sahte olan bir ilaç Tahlilde gözükmesi Biraz Garibime Gitti. Aldıgım kişide Son derece Güvenilir.

Aldığın kişiye bu kadar güveniyorsan neden ona sormuyorsun 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
servt    19
megalodon, Bir saat önce yazdı:

Aldığın kişiye bu kadar güveniyorsan neden ona sormuyorsun 

Bende Sadece Bilgi amaçlı @Deity Hocama Sormuştum Size Sormamıştım Yorumunuz Üzerine Size Cevap Yazdım.  @Deity cevap Verirse Yeterli Olur Bana . 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deity    171
servt, 03.10.2019 - 18:19 yazdı:

ama Hocam Dediğim gibi düşün 20 Hafta boyunca 500 mg testo - 400 mg boldenon sonuç olarak kg olarak sadece 3 kg aldım. Ne engelliyor ola bilir Neden ola bilir @Deity 

beslenmeni yazarmısın

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.