Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

oppomer

Tarihi geçmiş bazı ilaçlar

Önerilen İletiler

oppomer    10

Selam arkadaşlar,

bir kaç topikte bunla ilgili yazılar okudum fakat yine de sormak istedim (başlık açma kirliliği yaptıyosam kusura bakmayın)

elimde bulunan danabol+testo enant.+boldenon+masteronun tarihi 2-2,5 yıl geçmiş durumda. birkaç aya küre gireceğim ve tarihleri geçtiği için bir zararı olur mu?küre girmeden test yaptırıp ilaçların çalışıp çalışmadığına bakacağım fakat beni düşündüren ilaçların çalışmaması değil de vücuda bir zarar verip vermeyeceği.

teşekkürler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

zubonk    287

Bazı ilaçlarda SKT devamında 3-5 ay eğer uygun koşullarda saklanmışsa sıkıntısız kullanılıyor. Fakat 2-2,5 yıl çok uzun bir süre, ilaç çalışsada etki düşük olacaktır. Ben olsaydım çöpe atardım. İlaçların renginde bir değişiklik, topaklanma vs var mı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zubonk    287
oppomer, 1 saat önce yazdı:

ilaçlar daha açılmadı hepsi normal gözüküyor, o kadar parayı da cope atmak ıcımden gelmıyo :)

Eğer öyle diyorsan kullan, senin tercihin ama etki verimli olmayabilir. Orijinal, tarihi geçmemiş ilacın bile çalıştırılması zor iken bu riski ben almazdım. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    447

2 yıl geçmiş dile kolay değer mi kullanmaya vücuduna yazık Bence direk çöpe at gitsin 😂

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
oppomer    10

:)) Loving de mesajlarını okudum, genelde 1,5-2 sene öncesini yazıyolarmış. test yaptırım kullancam duruma göre bırakırım ya da devam ederim artık

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
oppomer    10

tarihleri geçen ilaçlar bunlar arkadaşlar. kusura bakmayın bu konuda fazla tedirgin olduğum için üstüne çok düşüyorum

Boldenin üzerinden bir sene geçmiş (3 ay sonra küre girmeyi düşünüyorum, tarihi daha fazla geçmeden gireyimmi sizce?)

danabol ve turinabolun üstünden 10 ay geçmiş

Masteron enanthate üzerinden 13 ay geçmiş

testo enanthatelar ise bu yıl sonu tarihi bitiyor.

bekleyip 3 ay sonra kullansam bir sorun çıkar mı sizce?

pct de eğer gerekirse elimde pregnyl yok ve küre hemen başlarsam kür bittiği zamanda tedarik edemeyeceğim belki.

IMG20190921202013.jpg

IMG20190921202234.jpg

IMG20190921202254.jpg

IMG20190921202332.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DAYIOĞLU    54

dostum ben çok kullandım çok sordum herkes kullan bende kullandım dedim ilaç formunda bozukluk yoksa bas gitsin ben 2 yıl geçmiş kullandım hatta 2.5yıl geçmiş winsterol vardı cif gibiydi satıcı bana salla kutuyu  bas gitsin dedi bende kutuyu salladım bastım çok güzel çalıştı :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
oppomer    10

peki sence 3 ay daha sarkıtıp 3 ay sonra başlasam olur mu?henüz küre hazır değilim

DAYIOĞLU, 11 dakika önce yazdı:

dostum ben çok kullandım çok sordum herkes kullan bende kullandım dedim ilaç formunda bozukluk yoksa bas gitsin ben 2 yıl geçmiş kullandım hatta 2.5yıl geçmiş winsterol vardı cif gibiydi satıcı bana salla kutuyu  bas gitsin dedi bende kutuyu salladım bastım çok güzel çalıştı :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DAYIOĞLU    54
oppomer, Bir saat önce yazdı:

peki sence 3 ay daha sarkıtıp 3 ay sonra başlasam olur mu?henüz küre hazır değilim

olur nasıl istersen  3 ay fark etmez çok, eğer alphalar orjinalse süper çalışıyor ben 2014 mü 2015 mi hatırlamıyorum boldenonu kullanmıştım alpha dehşet çalışmıştı diğerlerine yorumum yok ama alpha efsanedir son 3 senedeki alpha hariç  

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
oppomer    10

umarım çalışır, bu arada elimde önceden kalan 500mg primobolan var. sanırım primonun bu kürde işi yok dahil etmeye de gerek yok

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DAYIOĞLU    54
oppomer, 40 dakika önce yazdı:

umarım çalışır, bu arada elimde önceden kalan 500mg primobolan var. sanırım primonun bu kürde işi yok dahil etmeye de gerek yok

kür planını kür geçmişini hedefini vücut formunu spor geçmişini bilmeden yorum yapmam yanlış olur dostum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.