Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

DAYIOĞLU

55 hafta final kürüm ! (ufak yardım dostlar)

Önerilen İletiler

DAYIOĞLU    54

Merhaba dostlar,malum steroid baskınlarından sonra 10 TL'lik ilacın sahtesini de yapınca  kimseye güvenim kalmadı,sadece elimde çok fazla testo bolde masteron var bunlarla gidebildiğim kadar gidicem bu saatten sonra babam satsa almam bu konuda hassasiyet bekliyorum sizden, elimdeki ilaçlar daha önce kullanıp verim aldığım markalar.Marka sormayın şuan piyasadakiler sahte kimseyi yanlış yönlendirmek istemem. 

1-20   hafta    testo-boldenon
20-30 hafta    testo+masteron
30-40 hafta    testo+Trenbolon E.                  +GH
40-50 hafta    testo+boldenon                       +GH
50-55 hafta    testo+boldenon+masteron    +GH

Elimdeki ilaçlarla böyle 1 yıllık kür yapıcam düşünceleriniz nelerdir ? Benim tek korkum reseptör olayı ! 20 hafta boldenon kullanıp 20 hafta ara verip tekrar kullansam sorun olur mu ? Ve 10 hafta masteron kullanıp 20 hafta ara verip tekrar masteron kullansam ? bunları yaparken testoyu hiç kesmicem+trenbolon enath. ve GH var

+1 yıl vaktim var sonra çok farklı bir yerde olucam steroid kullanamam,elimdeki tüm ilaçları biritirip doping olaylarını  bitiricem FİNAL KÜRÜM bu 
- 1 yıl kür mü olur ? ilaçları bitirmek için ilaç mı kullanılır ? hormon değerlerini mahvetcen gibi HAKLI MANTIKLI yorumlar yapmayın lütfen, benim kararım
+Pct mct konusunda tavsiyede çok iyi olur :)  
- Herkese cevabı için şimdiden teşekkür ederim keyifli forumlar dilerim.....

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

1 yılda kür olur 10 yılda kür olur reseptör her türlü kapanıyor.Süreç uzun karaciger ve böbrek açısından biraz sıkıntı olabilri sadece saglıklımısın ayrıca benim bilgilerim bu kadar

tarihinde steroidnediryahu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DAYIOĞLU    54
steroidnediryahu, 13 dakika önce yazdı:

1 yılda kür olur 10 yılda kür olur reseptör her türlü kapanıyor.Süreç uzun karaciger ve böbrek açısından biraz sıkıntı olabilri sadece saglıklımısın ayrıca benim bilgilerim bu kadar

reseptör her türlü kapanıyor ? bu ne demek hocam anlamadım verim alabilirmiyim bu kürden ? evet sağlıklıyım kür içi testler yapıcam zaten baya koruyucu aldım şimdiden 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deity    171
steroidnediryahu, 12 saat önce yazdı:

hangi reseptör o

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
eaheryerdr    8

4 yildir ilac kesmeyen arkadasim var reseptor falan hikaye gibi 106 kilo full define classicte yarisiyor hatta reseptorler kapansa suan bu durumda olamazdi diye dusunuyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DAYIOĞLU    54
eaheryerdr, 1 saat önce yazdı:

4 yildir ilac kesmeyen arkadasim var reseptor falan hikaye gibi 106 kilo full define classicte yarisiyor hatta reseptorler kapansa suan bu durumda olamazdi diye dusunuyorum 

dostum çoğu tecrübeli insanlar şöyle diyor hep boldenon en fazla 20 hafta kullanılır deca tren max 10 hafta vs. o yüzden kafam baya karıştı benim 6 yıldır hiç kesmeyen tanıdığım bir abi var ama sadece eczane testo ve Gh kullanıyor  ve düşük dozajlarda.
Ben kesmeden dönüşümlü masteron boldenon kullancam acaba boşuna mı vurucam diye korkuyorum. @zubonk @metinav @Loving @Bay-T @toxic  gibi ustaların yorumlarını çok merak ediyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
xax1    34

Hem ayranım dökülmesin hem steroidlerim ellenmesin istiyorsun sende . 1 yıl kür olur ara ara kan verirsen kontrollü gidersin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deity, 13.09.2019 - 15:04 yazdı:

hangi reseptör o

Reseptör işin cukkası 200 ml testoyu 20 hafta alsan ilk 6-7 haftadaki verimini alırmısın alamazsın geri kalan haftalarda arkadaş siyahla ünlemle korkum reseptör olayı demiş 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
megalodon    71
steroidnediryahu, 19 saat önce yazdı:

Reseptör işin cukkası 200 ml testoyu 20 hafta alsan ilk 6-7 haftadaki verimini alırmısın alamazsın geri kalan haftalarda arkadaş siyahla ünlemle korkum reseptör olayı demiş 

boş vücuda testo sokuyorsun hızlı çıkış yapıyor kazanımlarda bu şekilde oluyor ester kanda sabitlendiğinde de stabil hale gelir kazanımlar

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553
megalodon, 23 dakika önce yazdı:

boş vücuda testo sokuyorsun hızlı çıkış yapıyor kazanımlarda bu şekilde oluyor ester kanda sabitlendiğinde de stabil hale gelir kazanımlar

Onlar ilk andaki vucuda giren yüksek testonun verdigi öforiyi gelisim diye düsünüyorlar 😅 Halbuki bunun plasebo ve gecici bir his olduğunu anlamak lazım.

Stabil hale gelince gelisim daha düzgün ve kalıcı olur.Daha az su tutumu olur.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
karaeski_26    6

Bu kür için aşagıdaki bilgileri yazarsan daha iyi yardımcı olurum Kürün eksiklerinide sana belirtirim  ?

Kaç ünite günlük Gh ? Hangi marka ?

Kaç yaşındasın ? Boy/Kg

Spor geçmişin (Dürüst olarak) ?

Vücüt ölçülerin ? (Gögüs Omuz Biceps Bel Bacak Calf)

Vücut yag oranı  Makina ölçümümü ? Hangi makina ölçümü ? beni aydınlatırsan daha iyi yardımcı olabilirim.

Bu ürünler oyuncak deil vücuduna alıosun ileride zararları olur ama Bunları yazarsan daha iyi yardımcı olurum. Yanlış kullnırsa büyük sorunlar yaşarsın Pct ve Mct olarakta çok dikkatli olman gerekior ?

Ne kadar para ve zaman ayırdın bu kür için ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DAYIOĞLU    54
karaeski_26, 2 saat önce yazdı:

Bu kür için aşagıdaki bilgileri yazarsan daha iyi yardımcı olurum Kürün eksiklerinide sana belirtirim  ?

Kaç ünite günlük Gh ? Hangi marka ?

Kaç yaşındasın ? Boy/Kg

Spor geçmişin (Dürüst olarak) ?

Vücüt ölçülerin ? (Gögüs Omuz Biceps Bel Bacak Calf)

Vücut yag oranı  Makina ölçümümü ? Hangi makina ölçümü ? beni aydınlatırsan daha iyi yardımcı olabilirim.

Bu ürünler oyuncak deil vücuduna alıosun ileride zararları olur ama Bunları yazarsan daha iyi yardımcı olurum. Yanlış kullnırsa büyük sorunlar yaşarsın Pct ve Mct olarakta çok dikkatli olman gerekior ?

Ne kadar para ve zaman ayırdın bu kür için ?

eczane 4 iu günlük
25-26 yaş   178cm /84-86 kg
10 yılı geçiyor dürüst olarak (bıraktığım ara verdiğim oldu tabikide)
göğüs 115  omuz 125 biceps 42 bel 88 bacak 60 olması lazımdı emin değilim calf bilmiyorum boyun 35
yağ oranım net %15  2 karın kası var diğer 2 tanesi belirgin, altlar yok
pct mct için ilaçlar şimdiden hazır 2 ayda bir tahlil yaptırcam
zamanda hiçbir sıkıntı yok,para az var ama gıda suplament mct pct için ayırdım yeri gelirse telefonu 3bine  laptopu 4bine satarım hemen,yedekte s3 mini telefon beyaz kasa pc var hiç sıkıntı olmadan onları kullanırım işimi görürler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
karaeski_26    6
DAYIOĞLU, 3 saat önce yazdı:

eczane 4 iu günlük
25-26 yaş   178cm /84-86 kg
10 yılı geçiyor dürüst olarak (bıraktığım ara verdiğim oldu tabikide)
göğüs 115  omuz 125 biceps 42 bel 88 bacak 60 olması lazımdı emin değilim calf bilmiyorum boyun 35
yağ oranım net %15  2 karın kası var diğer 2 tanesi belirgin, altlar yok
pct mct için ilaçlar şimdiden hazır 2 ayda bir tahlil yaptırcam
zamanda hiçbir sıkıntı yok,para az var ama gıda suplament mct pct için ayırdım yeri gelirse telefonu 3bine  laptopu 4bine satarım hemen,yedekte s3 mini telefon beyaz kasa pc var hiç sıkıntı olmadan onları kullanırım işimi görürler

Daha önce kür geçmişin oldugunu düşünüyorum eger kür geçmişin yok ise bu kür'ü kullanman taraftarı deilim. Şuan bile bu kür'ü kullanma taraftarı deilim ben senin iyiligini düşündügüm için bu kür hakkında düşüncelerimi yazıyorum.

İlk öncelikle Boy ve kg oranın ve vücut ölçülerin benim düşünceme göre Trenbolone'nin ölçümlerini karşılamamaktadır.

TRENBOLONE, görebileceğimiz en yüksek anabolik ve androjenik etkiye sahip steroidlerdendir. Androjen reseptörüne testostero'nun 3-4 katı daha fazla yoğunlukta bağlanır. Böbreklere ve tiroid bezlerine de baskı yapar oluşturabileceği jinekomasti güçlü bir prolaktin salgısı yaratmaktadır.

1-20 Hafta Testosteron Eat - Boldenone demişsin   Bu kür senin için daha uygun duruor benim düşünceme göre Kür içi Mct yapman gerekmektedir 20 Haftalık bir kürde kür içi Mct olmalıdır Testislerinde hücreler zarar göremesin ve LH ve FSH'ın zarar görmesin die MCT uygulaman geerekmektedir

20-30 Hafta Testosteron Eat - Masteron demişsin Bu devam küründe masteron kullanmanı tavsiye etmiyorum.
MASTERON, DHT ile doğrudan ilişkili bir steroidtir. Araya kimseyi sokmuyor. Lean muscle olayında oldukça başarılı,cutting ilacı olarak görülse de diet döneminde sporcuya zorluk yaşatabilir. Glikojen depolarını tamamen boşaltma noktasına getirdiğinden,sporcu Masteron kullandığı dönemde karbo alımına dikkat etmelidir. Ayrıca masteron benim düşünceme ve doktor arkadaslarımın düşüncesine göre maksimum 6 hafta kullanılmalıdır.

30-40 Hafta Testosteron Eat - Terenbolone + GH demişssin  Senin vücut ölçülerin benim düşünceme göre Trenbolone'nin ölçümlerini karşılamamaktadır.

40-50 Hafta Testosteron Eat - Boldenone + GH demişşin 

50-55 Hafta Testosteron Eat - Boldeone + Masteron + GH demişşin

Benim şahsi düşüncem görüşüm diyeyim Senin bünyen 55 Haaftalık bir kür yapmaya uygun deildir.

20-30 Hafta Masteron eklenmesi bu kür içerisinde gereksizdir.

Onun yerine TESTOSTERONE + TERENBOLONE + GH İLE devam etmek daha mantıklı gelmektedir. Kullandıgın +4 Ui GH zaten senin için exstradan da yag yakımı saglayacaktır. TERENBOLONE resaptörler ilaca 10- 12 Haftada alıştıgı için ardından BOLDENONE'ye geçmişssin ve Masteron eklemişşin + GH koymuşsun (MASTERON EKLMENE GEREK YOK) zaten tekrar söyledigim gibi GH var tek masteron konmaz

Çünkü define olmak istiyorsan ikisinin bir yandan kullanılması benim düşünceme göre olmaz ve MASTERO'nun yanında dier arkadaşları eksik winstrol + clenbuterol

Bu 55 kür programı içinde MCT ve PCT programını'da çok merak ettim Bu kürü kendi kafana olşturdugunu düşünüyorum ?

İlaçların kandan çıkış sürelerini ve reseptörlerde ne kadar kaldıgını hesaplamamışsın galiba ?

Edit: Senin vucut olçülerin ve Boy/Kg endesin 55 Haftalık bir kür için uygun deildir. Terenbolone kullanmak içinde uygun deildir. Ama  1-20 Haftalık Testosteron Eat - Boldonone kürü yapabilirsin. 

Onun dışında 1-20 Hafalık Testestorone + Terenbolone + Boldonone KÜR programı uygulayıp GH ile devam edebilirsin güzel sonuçlar alacagını düşünüyorum Kür programını istersen buradan aktarabilirim ama dojaz'ları doktorların belirlemesi gerekir Ezber gitmememek gerekir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DAYIOĞLU    54
karaeski_26, 23 saat önce yazdı:

Daha önce kür geçmişin oldugunu düşünüyorum eger kür geçmişin yok ise bu kür'ü kullanman taraftarı deilim. Şuan bile bu kür'ü kullanma taraftarı deilim ben senin iyiligini düşündügüm için bu kür hakkında düşüncelerimi yazıyorum.

İlk öncelikle Boy ve kg oranın ve vücut ölçülerin benim düşünceme göre Trenbolone'nin ölçümlerini karşılamamaktadır.

TRENBOLONE, görebileceğimiz en yüksek anabolik ve androjenik etkiye sahip steroidlerdendir. Androjen reseptörüne testostero'nun 3-4 katı daha fazla yoğunlukta bağlanır. Böbreklere ve tiroid bezlerine de baskı yapar oluşturabileceği jinekomasti güçlü bir prolaktin salgısı yaratmaktadır.

1-20 Hafta Testosteron Eat - Boldenone demişsin   Bu kür senin için daha uygun duruor benim düşünceme göre Kür içi Mct yapman gerekmektedir 20 Haftalık bir kürde kür içi Mct olmalıdır Testislerinde hücreler zarar göremesin ve LH ve FSH'ın zarar görmesin die MCT uygulaman geerekmektedir

20-30 Hafta Testosteron Eat - Masteron demişsin Bu devam küründe masteron kullanmanı tavsiye etmiyorum.
MASTERON, DHT ile doğrudan ilişkili bir steroidtir. Araya kimseyi sokmuyor. Lean muscle olayında oldukça başarılı,cutting ilacı olarak görülse de diet döneminde sporcuya zorluk yaşatabilir. Glikojen depolarını tamamen boşaltma noktasına getirdiğinden,sporcu Masteron kullandığı dönemde karbo alımına dikkat etmelidir. Ayrıca masteron benim düşünceme ve doktor arkadaslarımın düşüncesine göre maksimum 6 hafta kullanılmalıdır.

30-40 Hafta Testosteron Eat - Terenbolone + GH demişssin  Senin vücut ölçülerin benim düşünceme göre Trenbolone'nin ölçümlerini karşılamamaktadır.

40-50 Hafta Testosteron Eat - Boldenone + GH demişşin 

50-55 Hafta Testosteron Eat - Boldeone + Masteron + GH demişşin

Benim şahsi düşüncem görüşüm diyeyim Senin bünyen 55 Haaftalık bir kür yapmaya uygun deildir.

20-30 Hafta Masteron eklenmesi bu kür içerisinde gereksizdir.

Onun yerine TESTOSTERONE + TERENBOLONE + GH İLE devam etmek daha mantıklı gelmektedir. Kullandıgın +4 Ui GH zaten senin için exstradan da yag yakımı saglayacaktır. TERENBOLONE resaptörler ilaca 10- 12 Haftada alıştıgı için ardından BOLDENONE'ye geçmişssin ve Masteron eklemişşin + GH koymuşsun (MASTERON EKLMENE GEREK YOK) zaten tekrar söyledigim gibi GH var tek masteron konmaz

Çünkü define olmak istiyorsan ikisinin bir yandan kullanılması benim düşünceme göre olmaz ve MASTERO'nun yanında dier arkadaşları eksik winstrol + clenbuterol

Bu 55 kür programı içinde MCT ve PCT programını'da çok merak ettim Bu kürü kendi kafana olşturdugunu düşünüyorum ?

İlaçların kandan çıkış sürelerini ve reseptörlerde ne kadar kaldıgını hesaplamamışsın galiba ?

Edit: Senin vucut olçülerin ve Boy/Kg endesin 55 Haftalık bir kür için uygun deildir. Terenbolone kullanmak içinde uygun deildir. Ama  1-20 Haftalık Testosteron Eat - Boldonone kürü yapabilirsin. 

Onun dışında 1-20 Hafalık Testestorone + Terenbolone + Boldonone KÜR programı uygulayıp GH ile devam edebilirsin güzel sonuçlar alacagını düşünüyorum Kür programını istersen buradan aktarabilirim ama dojaz'ları doktorların belirlemesi gerekir Ezber gitmememek gerekir.

cevabınız için çok çok teşekkür ederim ben gözü karattım giricem bu küre
-jinekomasti var zaten tekrar etse hiç sorun değil :) (ergenlikten kalma final küründen sonra pct bitince ameliyat olcam)
-final kürü olduğu için bence trenbolone yakışır  birdaha kullanmıcam nasılsa
-Mct 2 ayda bir tüm tahliller + acil durum için e2 baskılayıcı prolaktin düşürücü hazır elimde
-İlaçların kandan çıkış sürelerini ve reseptörlerde ne kadar kaldıgını hesaplamamışsın galiba ?
işte sorun tamda bu ?  

-Tü
rkiyedeki doktorlar hahaha :)   

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553
DAYIOĞLU, 19 saat önce yazdı:

cevabınız için çok çok teşekkür ederim ben gözü karattım giricem bu küre
-jinekomasti var zaten tekrar etse hiç sorun değil :) (ergenlikten kalma final küründen sonra pct bitince ameliyat olcam)
-final kürü olduğu için bence trenbolone yakışır  birdaha kullanmıcam nasılsa
-Mct 2 ayda bir tüm tahliller + acil durum için e2 baskılayıcı prolaktin düşürücü hazır elimde
-İlaçların kandan çıkış sürelerini ve reseptörlerde ne kadar kaldıgını hesaplamamışsın galiba ?
işte sorun tamda bu ?  

-Tü
rkiyedeki doktorlar hahaha :)   

Bence kendini son kür diye aldatma :) Bir iki sene ara verirsin en fazla sonra tekrar başlarsın.Senden önce bir çok insan bu şekilde düşünerek bu yollardan geçti.

Vucuduna en az zararla bir şeyler kazandırmayı hedefle.Gözünü karartacak kadar önemli bir şey değil bu.Hayatta en değerli şey sağlık ve huzur, gerisi teferruat...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DAYIOĞLU    54
metinav, 16 dakika önce yazdı:

Bence kendini son kür diye aldatma :) Bir iki sene ara verirsin en fazla sonra tekrar başlarsın.Senden önce bir çok insan bu şekilde düşünerek bu yollardan geçti.

Vucuduna en az zararla bir şeyler kazandırmayı hedefle.Gözünü karartacak kadar önemli bir şey değil bu.Hayatta en değerli şey sağlık ve huzur, gerisi teferruat...

aynen aga huzur ve sağlık  en önemlisi, 9-5 işe gitsem standart hayatım olsa kesin yapardım çünkü biliyorum insan kür yaparken 3. 4. kürü planlıyor ama 1 sene sonra öyle bir hayatım olmucak dağda taşta olcam imkansız kür yapmam.
Elimde bu ilaçlar var bitsinde kurtulayim sen çok tecrübelisin ne diyorsun kür hakkında ? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553
DAYIOĞLU, 3 saat önce yazdı:

aynen aga huzur ve sağlık  en önemlisi, 9-5 işe gitsem standart hayatım olsa kesin yapardım çünkü biliyorum insan kür yaparken 3. 4. kürü planlıyor ama 1 sene sonra öyle bir hayatım olmucak dağda taşta olcam imkansız kür yapmam.
Elimde bu ilaçlar var bitsinde kurtulayim sen çok tecrübelisin ne diyorsun kür hakkında ? 

Ben olsam 3 ay bulkla başlar arada 3 ay only testoyla giderdim sonra 3 ay definasyona başlardım, en son da 3 ay only testo gider ve bitirirdim.

Elimdekileri buna göre dağıtırdım.

İlk 3 ay testo , bolde ve trenbolon giderdim. 3 ay sadece testo kullanırdım.Paran varsa danabol de ekleyebilirsin bulkta.

Sonra 3 ay testo bolde ve masteron giderdim. 3 ay testoyla bitirirdim...Paran varsa winstrol de ekleyebilirsin.

Kalanda kalır...Vucudun çöp tenekesi değil sonuçta.

Kalanı ihtiyacı olan birine satabilirsin yerine suplement veya gıda alabilirsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DAYIOĞLU    54
metinav, 15 saat önce yazdı:

Ben olsam 3 ay bulkla başlar arada 3 ay only testoyla giderdim sonra 3 ay definasyona başlardım, en son da 3 ay only testo gider ve bitirirdim.

Elimdekileri buna göre dağıtırdım.

İlk 3 ay testo , bolde ve trenbolon giderdim. 3 ay sadece testo kullanırdım.Paran varsa danabol de ekleyebilirsin bulkta.

Sonra 3 ay testo bolde ve masteron giderdim. 3 ay testoyla bitirirdim...Paran varsa winstrol de ekleyebilirsin.

Kalanda kalır...Vucudun çöp tenekesi değil sonuçta.

Kalanı ihtiyacı olan birine satabilirsin yerine suplement veya gıda alabilirsin.

Vallah hocam çok doğru konuşuyorsunuz yazdığınız kür çok mantıklı ama ben bu veteriner masteronu ve ukrayna boldenonu kimseye vermek istemiyorum çevremde hak etcek kimse yok,olsa bile vermem :) 

10 hafta masteron kullandıktan sonra  24 hafta ara verip tekrar 10 hafta masteron kullancam
20 hafta boldenon kullandıktan sonra  
28 hafta ara verip tekrar 16 hafta boldenon kullancam   

Ara verdiğim zaman testoyu kesmicem 10 haftada tren var Gh var bide.
Sizin yazdığınız kürden feyz aldım only testo yapcağım zamanlarda olcak kür planım bu şekilde (yardımınız için çok teşekkür ederim bu arada

20   hafta   testo bolde
10   hafta   testo masteron
4     hafta   only testo
10   hafta   Testo-tren    +Gh
4     hafta   only testo     +Gh
16   hafta   Testo-bolde  +Gh  (son 10 hafta masteron )

Yalansız dolansız Kür planım bu şekilde dün başladım içime sindi, böyle yapınca tam yetiyor ilaçlar  son kullanmada sıkıntı olmuyor dozajlar da  tam istediğim gibi pct için güzel zamanda kalıyor hadi hayırlı olsun bakalım  Allah utandırmasın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.