Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

Megatosun    7

1-4 hafta günlük 50 mg anapolon

1-15 hafta sustanon 750 mg 

1-12 hafta deca 600 mg 

15-17 hafta testesteron propionat eod 100 mg

17-25 hafta testesteron propionat ed 100 mg

17-21 hafta tren acetat eod 100mg 

21-25 hafta winstrol ed 50 mg

21-25 hafta clenbuterol maksimum 3 tablete çıkacağım. Tolere edebileceğim bu çünkü daha önce denedim.

1-25 ed Tiromel

Kendi durumuma göre proviron ve hcg kullanımını kür içinde yapacağım.

Başladığım zaman buradan etkileri yan etkileri her şeyi günlük gibi tutacağım insaAllah.

Beslenme olarak;

1-15 hafta 

Sabah 4 yumurta 200 gr peynir salatalık yeşil biber 100 gr yulaf 

Ara öğün 2 yumurta 

Öğlen 250 gr tavuk hindi 

Ara öğün 2 yumurta 

Ikındı 250 gr tavuk hindi 

Akşam 250 gr hindi tavuk

Idmansonrasi 250 gr hindi tavuk

Gece 2 yumurta uykudan önce 

Pirinç pilavı günlük 300gr 2 su bardağı başlayacağım. 

15. Haftadan sonra karbonhidratı azaltarak komple kesmeye başlayıp vücudu katabolik sokacağım insaAllah. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

weldan    157

Megatosun kardeşim. İyi güzel yazmışsın ama bu beslenme sanki bu küre göre zayıf gibi. Gerçi yaşını biliyoruz ama kilonu ve boyunu bilmiyoruz. Yazdıklarının daha üstüne çıkarsan da kanında asiditeyi ve toksit etkiyi engellemek için minumum 7-8 litre su içmen lazım ki bu da kolay değil. Öteki türlüsü yazdığın küre göre konuşuyorum iç organlarınla ilgili problem yaşatır. Kendimden bilirim. Böbrekleri kalp gibi atmaya başlar insanın. Dikkatli olman lazım. Bol su içerim diyen çok arkadaşım var ama inan o kadar kolay değil. En babayigiti 5 lt yi içerken bile nasıl zorlandığını görmen lazım. Karb alımı kısacağın için böyle yazıyorum. Normal şartlarda karb alırken zaten vücut içtiği suyu tolere edebiliyor. Hepimizin bildiği gibi karb vücutta su tutumunu arttırır. Ama vücudunda su tutumuna neden olan maddeler olmadığı zaman su içimi gerçekten işkenceye dönüşüyor. Dikkatli olman dileğiyle... 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Megatosun    7

1.84 cm boy 

130 kg 

Günde 5 litre ideal bir su alımı benim için. 

Her gün 800 mg milk thistle kullanacağım. Enginarda yerim büyük ihtimal 

Her sabah ac karna maydanoz limon suyu yapacağım detoks için insaAllah

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
weldan    157
Megatosun, 4 dakika önce yazdı:

1.84 cm boy 

130 kg 

Günde 5 litre ideal bir su alımı benim için. 

Her gün 800 mg milk thistle kullanacağım. Enginarda yerim büyük ihtimal 

Her sabah ac karna maydanoz limon suyu yapacağım detoks için insaAllah

Valla biraz maddi durumun varsa glutathione türevi sağlam bir takviye tavsiye ederim. Karaciğer için süper bence. Bir çok kişi glutathione'nın faydalarını pek bilmez. İnternetten araştırmanı öneririm. Böbrek için sudan başka bir şey aklıma gelmiyor. Biraz da tuza dikkat edersin. Creatine testini de mutlaka yaptır.

Birkaç sorum daha olacak. 

1. Yağ oranın ne kadar  ? ( Eğer IFBB Pro değilsen :)  1.84cm e 130 kg sağlam bir yağ oranını beraberinde getirir. Yağ oranı yüksek olan kişiler şahsi fikrim kürlerden çok da iyi verim alamıyorlar. Yüksek yağ oranı anabolizanların çalışmasını baskılıyor gibi geliyor bana. Çok arkadaşım denedi ama zayıf ya da fit birinin aldığı etkiyi alamadılar..)

2. Daha önce kür yaptın mı? Yaptıysan ne kadar ve ne kullandın? (Çünkü anladığım kadarıyla bulk kürünün hemen ardına definasyon kürüne gireceksin. Ben genelde ikisi arasında belli bir dönem kısa da olsa ara veririm. Tercih meselesi tabii. Bir şey denemez..)

3. Bu kadar kütle ile mümkünse bir resim atabilir misin ? (Çünkü ciddi kütlen var. Bir çok kişinin kolay kolay ulaşamayacağı bir kütle. Yani direk definasyon girsen bile formunun durumuna göre tabii :) olabilir yani).

Saygılarımla..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Megatosun    7

@weldan abi benim kişi amatör sevda diyelim :) 8 sene önce kaza geçirdim motorla 6 ameliyata girdim 2 sene yatakta kaldim kortizon o bu su derken paça çorbası falan çabası :) 115 kg dim kaza yaptığım da 150 lere çıktım şimdi 130 kendiliğinden düştü daha yeni idmanlara başladım. Benim öyle kuru olmaya niyetim yok hiç bir zamanda olmadi. Ben bulk seviyorum. Yağlı olmak hoşuma gidiyor cidden. Şuan da yağ oranım yüzde 25 +-%1-2 oynar. Ben karbonhidratı bu küre göre düşük geliyor ama ben yarısını yesem de büyüyorum. Hatta emin ol abi karbonhidratı keseyim depo çok çekiyor ordan. Hepsi tecrübe ve ölçümlerle sabit. 

Daha önce kur yaptım daha doğrusu ocaktan nisan a kadar boldenon ve enantat içerden bi alt yapı oluşturdu hissediyorum yani. Ve aldığım ölçülerde hala duruyor Allah c.c izni ile. 

Normalde trenbolone giricem de bütçeyi denkleyemem diye giremiyorum.

Birde deca istememdeki amaç eklem.ve bağ dokuyu biraz onarması umuduyla. 

Deca sonrası cutting ilaçları gibi dursa da winstrol acetat ve propionat sertlik vermesi amacıyla kullanacağım daha çok 

Eğer vücudum daki ostrojeni iyi dengelersem kür sonrası decanin kazandirdigini tutabilirim. En azından %70 ını tutabilirsem iyi olur. 

Ben ara vermekten çok köprü yapmayı tercih edicem abi. 

@weldan 

Kardiyo yapamiyorum. Sol diz sakat çünkü. Bunun yerine beslenmeyi ayarlayıp daha şiddetli idmanlar cıkartıcam. Clenbuterol ekleme sebebim o aslında. Tahminimce %18 lere çekerim yagi kur sonu insaAllah. Yüzde 20 bile iyi ve yeterli olacaktır abi 

Saygılarımla. 

Görüşlerini bekliyorum gene. Güzel sohbet oluyor. 

tarihinde Megatosun tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Megatosun    7
makavel1, Bir saat önce yazdı:

kaç para tutuyor bu 25 haftalık karışık kür

Eczaneden alacakların var fiyatları belli 

Gerisi alacağın kişiye göre değişir. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kenjirro59    49

Dostum sen gel beni dinle paranı ve erkekliğini çöpe atma 4 ay 750mg sustanon 3 ay 600mg deca akıl kârı iş değil giriceğin riske değmez, etki alamayacaksın zaten 130 kilo %25 üstü yağ oranın var muhtemelen kesinlikle önermiyorum. En azından 100 kiloya güzel bir diyet ve antrenman planlanmasıyla düş ondan sonra kür planı yapıcaksan tekrar konuşulur 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
corey    40

bence sustanonu çıkar. deca uzun zincir bir roid biliyosun yanına yine uzun zincir enantate yakışır. sustanonu seçmendeki sebep nedir? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    447
chahovery, 6 dakika önce yazdı:

deca diyince ağlayasım geliyor :(

Sende mi decadan müzdaripsin 😂

• Üzgün 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Megatosun    7
kenjirro59, 9 saat önce yazdı:

Dostum sen gel beni dinle paranı ve erkekliğini çöpe atma 4 ay 750mg sustanon 3 ay 600mg deca akıl kârı iş değil giriceğin riske değmez, etki alamayacaksın zaten 130 kilo %25 üstü yağ oranın var muhtemelen kesinlikle önermiyorum. En azından 100 kiloya güzel bir diyet ve antrenman planlanmasıyla düş ondan sonra kür planı yapıcaksan tekrar konuşulur 

Zaten yağ oranımı yazdım. Ben kendime günlük tutmak için yazdım buraya. Etki kısmı ben trende boldede kullandım 15 hafta yağ oranım yüksek diye calismamazlik yapmadılar gayet patır kütür çalıştı ilaçlar bir iki dandige denk geldim o kadar. Ben propionat enantat hepsinden vurdum sustanon daha güzel durur. Burda ki amacıma uygundur. Deca denilen ilaçtan bu kadar korkulmasi bana saçma geliyor. Tren çok daha problem bir ilaç. Bütün fikirleri oturur konuşurum dinlerim de. 2 haftada 1 test yaptıracam zaten insaAllah. 25 haftayı komple doktor gözetiminde gidicek. Hatta sustanonu belki tedavi mg imda tututadabilirim. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kenjirro59    49

Ben senin iyiliğin için söylüyorum foruma gir dolaş kaç kişi tırım tırım deca dickten kurtulmanın yollarını arıyor. Sen hem sustanon hem deca kullanıcaksın ikiside doğal üretiminin geri gelmesini zorlaştıracak ilaçlar. Yine söylüyorum o kiloda o yağ oranında istenen etkiyi alıcağını zannetmiyorum formunu atarsan daha net konuşabilirim.

tarihinde kenjirro59 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Megatosun    7

Ben deneyip göreceğim burdan o bu su laf uzar ara ara form atarım güncel tutmaya çalışırım. Ilk halimi son halimi ortalardaki halimi hepsini paylaşacağım insaAllah. En azından yüksek yağ oranında bu kur nasıl olabilir ne etki veriyor vermiyor görmüş oluruz 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Delipanter00    175
corey, 12 saat önce yazdı:

foto atsan keşke çok merak ediyorum fizigini.obez bir görüntün mü var yoksa hafif sportik mi?

130kg de iyi bir gorunuse sahip olmasi icin genetigi cok iyi olmasi lazim. Kaldi ki 130kg de %20 25yag oranina sahip birisi define olsa bile 100kg civarinda net bir goruntu ortaya cikartir. Yazdiklarindan bir sonuca varicak olursak eger kilolu bir arkadas oldugu ortaya cikiyor :). Ayrica bu kiloda da boyle bir küre baslamak hic akil kaari bir sey degil. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zafer44    121
Delipanter00, 8 saat önce yazdı:

130kg de iyi bir gorunuse sahip olmasi icin genetigi cok iyi olmasi lazim. Kaldi ki 130kg de %20 25yag oranina sahip birisi define olsa bile 100kg civarinda net bir goruntu ortaya cikartir. Yazdiklarindan bir sonuca varicak olursak eger kilolu bir arkadas oldugu ortaya cikiyor :). Ayrica bu kiloda da boyle bir küre baslamak hic akil kaari bir sey degil. 

Şimdi aslında verdiği veriye göre 184 boy 130 kg göre yani yağ oranı bence daha yüksek ama o bilmiyor sanırım cunki aynı ebatta bir arkadaşımız var salonda onun kg si 103 tabi kişiden kişiye göre değişir ama onun yağ oranı % 27 ama aradaki 27 kg ye baktigim zaman senin yağ oranın 30 ve üzeri tosun arkadaş yani doğal yolla biraz düşmen lazım yoksa bu kür de bir çok organın ciddi miktarda zarar görecek burda insanlar senin zarar görmemen için çaba sarf ediyor çok kolay yağ yakabilirsin düzgün beslenme ve spor ile sonrasında amacın define olmak olacak sanırım lakin sen bu kg de deca girersen senin için pek iç acıcı bir durum olmayacak bilgin olsun bol şans 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Megatosun    7

Hepinize saygım var. Ilerleyen haftalarda durumumuz nedir ne değildir hepberaber görürüz insaAllah. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Megatosun    7

Ayrıca kilolu değilim demedim ki 130 kg yüzde 25 artı eksi 1 koyun yağ oranım var dedim. Sanki size zayıfım kilom yok dedim 😁 hakikaten güldürdünüz beni 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kenjirro59    49

Sen kafanda bitirmişsin olayı kardeşim biz sana bu kürü yaparsan ölüceksin desek dahi sen bu küre giriceksin :) hakkında hayırlısı olsun umarım dilediğin gibi olur.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Yusufdemir1995
      Selamlar arkadaşlar;
      testo cypionat deca anapolon Kürüme eczane ürünü genotropin 36 ünite ve insülin ekleyeyim diyorum. Günlük 6 ünite kullanmayı düşünüyorum büyümek icin. Sabah 3 ünite gece 3 ünite şeklinde. İnsülini hem uzun ester hem kısa ester evde dolapta birsürü var onların kullanımını kendim ayarlayacağım öğünlerle beraber. Sizin önereceğeniz başka iyi çalışan eczane ürünü büyüme hormonu varmı?
      Tek güvendiğim genotropin ve güzelde çalışıyor diye biliyorum.
      @Emrahtkty @Semih Erarslan @metinav @Askabar @Mickey @Vural2 @otopsicikedi
      Minimum 6 ay kullanacağım

• Yazan: comolokkos35
      Merhabalar,
      2022 yılında kilo vermek için tiromel kullandım ve çok büyük aptallıktı aksine iştahı çok manyak açan bir ilaç ve tüm hormon dengemi bozdu bıraktıktan sonra hala yan etkileri devam ediyor sertleşememe erken boşalma ve depresyon devam ediyor ve hiçbir sağlık problemim yoktu takii tiromel kullanana kadar üstünden 2 yıl geçti ama hala bu kötü sorunlar devam ediyor
      Allah rızası için biri yardımcı olsun tedavisi var mı?  Herhangi bir ilac tedavisi vesaire nolur biri yardımcı olsun? Yıllardır forum forum araştırıyorum ama bulamıyorum çözümünü , problemlerimin hiçbiri psikolojik değil en ufak bilgisi olan varsa yazsın çıldıracak durumdayım hiçbir çözümü olmaz mı yahu, açtığım konu başlıklarından görebilirsiniz tiromel kullanma şeklimi dozajlari vs nolur yardımcı olun. @rastlantisal @metinav
    • Yazan: 2018..
      Merhaba arkadaşlar,
      Kürümün içeriği şu şekilde:
      Gh günde sabah akşam 3iu sutanon haftada 3 750 mg  primobalon 300mg haftada 3 Kendimce diyorum ki wistrol eklemeli miyim?
      Şuan gayet iyi gidiyor kür sizin bu konuda düşünceniz nedir?

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.